Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Chobotnice přichází o svá chapadla (2. díl)

V závěrečném druhém dílu tohoto příspěvku se zaměříme na řízenou likvidaci českých liberálních stran a nemůžeme opomenout podvod s očkováním. Domácí politiku USA včetně americké situace ve světě si necháme na některý příští samostatný článek. Na úvod chceme osvětlit jednu podstatnou věc, která mnohým lidem uniká a to, že dosazený politický lídr v jednotlivých zemích často bývá managerem (vykonavatelem) vícero procesů! Jasnou ukázkou pro toto konstatování je premiér Babiš, a to si vysvětlíme.


Ne úplně povedené volební kampaně v Česku zažívají liberální probruselské partaje – k naší nemalé radosti. Je to shoda náhod? Smůla? Nemyslíme si …….


Probruselským stranám zvoní umíráček


Probruselské strany již nebudou mít nárok na řízení států ve střední a východní Evropě. To je trend, který bude mít stoupající tendence v uvedené části Evropy. Souvisí to s výstavbou nového impéria na daném území. Psali jsme o tom již několikrát – souhrn zde. A tak, podle nás, není možné, aby strany prounijního a protinárodního typu zaznamenaly většinově úspěch u voleb v budoucích členských státech onoho nového konglomerátu. Nedovedeme si představit, že by některá ze stran jmenovitě ODS, Piráti, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 nebo Starostové a nezávislí slavila návrat k moci v takové míře, že by významně určovala následující směřování naší země. Jsme přesvědčeni, že je to nereálné z důvodu nastavení nízkofrekvenčních (dlouhodobých) procesů pro Českou republiku.


Všimněte si, že ty různé trapné “kauzy” na konta oněch kolaborantských partají jenom přibývají a není týden, ve kterém by neproběhl nějaký atak. Začalo to s Ferim (psali jsme zde) a pokračuje to zesměšňováním Bartoše, Fialy, Pekarové, Hamáčka atd. Ne vždy jde o naplánovaný cílený útok, protože občas (spíše často) je to přímo jejich viditelná nekompetentnost, která čím dál častěji než bylo dříve zvykem vyvěrá na veřejnost. Jinými slovy, spotřební materiál je zbavován marketingového balastu, a tak veškerá jeho ubohost je systematicky obnažována, aby byla lidem ukázána a demonstrována. Dovedete si představit Bartoše nebo Pekarovou na postu předsedy vlády? Ani ve vedení kolonie nemůžou stanout takoví diletanti, neumětelové!


Současné liberální neomarxistické fašistické parlamentní strany

Budeme dále bedlivě sledovat vývoj volebního klání a bavit se jejich naučenou liberální říkankou a stupňující se hysteričností. Jejich vnější podpora zpoza hranic bude slábnout, takže se postupně utopí ve své neznalosti, spíše bychom dokonce řekli tuposti! A poslední co je opustí, ale opravdu se to stane, je jejich arogance a to už jim opravdu nezbude vůbec nic! Takový postupně blížící se konec jim predikujeme.


Babiš je povinen plnit zadanou agendu pro ČR


Babiš je podnikatel a následně také premiér České republiky, který pravděpodobně nemá čisté svědomí ohledně způsobu nabytí svého majetku, takže to byl a je ideální kandidát na raketový postup v politice, protože může být lehce usměrňován (vydírán) svými loutkovodiči v zájmu správného “manažování” zadaných agend (dodaných not) z nadnárodního řízení. Předpokládáme, že kdo pravidelně navštěvuje tyto stránky nebo jiné obdobného zaměření, tak už je dávno obeznámen tím, že světová politika není synonymem pro “soupeření států” (skrze jejich vlády) mezi sebou. O tomto jsme již vloni psali zde.


Je nutné přiznat, že Babiš je KÁDR velmi schopný (i všehoschopný) a ve schopnosti řízení procesů je dalek od svých současných českých politických soupeřů na míle. A na něm si můžeme manifestovat vedení minimálně dvou agend, které na vlastní kůži pociťujeme každý den.


  1. Příprava českého území na vstup do nového impéria
  2. P(L)andemie Covid-19 včetně očkovací tyranie

1. Příprava českého území na vstup do nového impéria


Příprava a zavádění této agendy má naši plnou podporu, protože v současném rozložení globálních sil je to asi zatím jediná možná cesta, jak si zachovat vlastní českou kulturu a určitou státnost. Tato možnost nám dává šanci vyhnout se zaváděnému islámského chalífátu na rozdíl od většinové části současné západní Evropy. Je třeba tuto variantu hodnotit z pragmatického hlediska, tady pro naivní představy a touhy není prostor. Jak se říká, musí se hrát s kartami, které jsou reálně na stole! Náš cíl přece je: uchovat český národ pro budoucí generace a nenechat ho nenávratným způsobem naředit!


Babiš je schopen vést přípravu i začátek realizování této agendy. To byl jeden z hlavních důvodů, proč byl vybrán do vedení právě geopolitického bodu jménem Praha (pardon ČR) v této etapě přestavby světa. Dennodenně jsme svědky, jak musí stále neúnavně odrážet útoky starých struktur, které se svých vydobytých pozic rozhodně nechtějí vzdát bez boje. Vždyť jekot probruselských stran je stále ještě slyšet a ještě chvíli slyšet bude! Zde si premiér vede více než dobře.


Pro boj se starou strukturou moci Babiš také využívá pandemické restrikce z důvodu možnosti přetrhat její dlouholeté vazby tuzemské i zahraniční. Je to jeden z úkolů pandemie Covid-19 za účelem přeformátování světa. Psali jsme zde.


2. P(L)andemie Covid-19 včetně očkovací tyranie


Vysvětlováním důvodů tohoto řídícího manévru jsme strávili celkem dost času a v předešlých článcích již bylo osvětleno nemálo. Nyní si ho připomínáme pouze proto, protože to je další proces, který Andy dostal nakázaný z nadnárodní úrovně řízení a pravidla pro Covid proces jsou striktní a povinná. Manévrovací prostor v jeho řízení je minimální a neuposlechnutí způsobu prosazování této agendy má pro všechny politiky na světě tragické důsledky.


Jsme přesvědčeni, že jedním z vícero cílů této agendy je určité snížení inteligentní bílé populace na Zemi zvyklé na příliš vysokou životní úroveň (psali jsme zde), a proto ji musíme ze všech sil negovat a neustále upozorňovat na tento jeden její konkrétní cíl! Andy jede neustále bomby v očkovacím nátlaku, a tak se nám krásně ukazuje, jak velký sociopat to je. Toto sociopatické chování je charakteristické pro všechny osobnosti v loutkových vládách – vlastně absolutně nic překvapivého. Vynikající český lékař a spisovatel František Koukolík o těchto lidech psal zde.


Normální slušný obyčejný člověk (nejlépe s velkým “Č”) by nikdy nedokázal nasunovat tuto agendu mezi obyvatelstvo s vědomím, že mnoha lidem způsobí úmyslnou újmu na jejich zdraví a že některým přivodí dokonce SMRT! Na to už musíte mít opravdové “koule” a žádný lidský cit. Soucit – tak o tomto člověčím citu nemají tito nelidé ani ponětí. Bohužel, do spektra těchto nelidí můžeme už dnes také zařadit prezidenta Zemana!


Sledujte procesy nikoliv politiky


Už chápete, že hodnotit politika černobílou optikou je hloupost? V současném způsobu řízení světa je politik pouze manažerem, který provádí a nasunuje agendu (procesy) jemu přidělenou. To platí pro 95% vrcholných politiků a důkazem je jejich naprosto viditelný jednotný boj (postup) proti p(L)andemii Covid-19.


Každý proces je rozfázován!

Je jasné, že přece není možné, aby vývoj světa stál pouze na jednotlivých osobnostech daných států (spíše státností), protože to by bylo zárukou brzkého chaosu na celé planetě. Fungování států musí být korigováno z nadnárodní úrovně řízení. Na obyčejných lidech je, aby rozpoznali jednotlivé procesy a svým chováním některé podporovali a jiné negovali. To je v probíhajících časech jediná možnost, jak něco ovlivnit a možná změnit.


Volbou politiků pouze volíme barvu fasády vedení státu či státností, ale není nám dovoleno činit volbu mezi navrhovanými procesy nebo mít dokonce vliv na jejich vytváření. Při parlamentních volbách je davu vštěpován pocit, že něco volí (ovlivňuje), ale to je jen iluze a další ukázka způsobu ovládání společnosti. Parlamentní volby možná mohou trochu ovlivnit krátkodobé (vysokofrekvenční) procesy, ale dlouhodobé (nízkofrekvenční) v žádném případě!


Jedinou možností, jak nastolit cestu změny, je vyhledávat a získávat takové znalosti o řízení procesů na planetě, které následně dovolí dostatečnému počtu lidí zaujímat ty správné postoje ke konkrétním procesům. Nejdříve je ale nutné, se naučit ty procesy rozpoznat a pochopit. Vše je na samotných lidech a jejich ochotě samovzdělávat se, protože ve státem řízeném školství tyto vědomosti opravdu nezískáte. Proč asi, že?


Zdroje: kosmas.cz, ods.cz, top-09.cz, kdu.cz, pirati.cz, cssd.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Vojenská analýza konfliktu na Ukrajině

Podruhé za fungování našeho webu jsme nuceni porušit interní pravidlo, které spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Poprvé jsme tak učinili v době maximální snahy o zprostředkování těch z našeho pohledu nejdůležitějších informací ohledně genových injekcí mRNA [1]. Nyní tak činíme z důvodu vojenské analýzy zveřejněné na portálu cf2r.org [2], autorem je Jacques Baud, což je bývalý plukovník generálního štábu, bývalý člen švýcarské strategické rozvědky, specialista na východoevropské

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru