Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Funkci prezidenta vyměnil za funkci otvírače oken

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor pro server Blesk.cz v rámci pořadu S prezidentem v Lánech a pro pozorné diváky nadzvedl oponu nad probíhajícími procesy, ale také potvrdil naše koloniální postavení a hlavně to, že neskládá účty pouze českému lidu, bohužel. V žádném případě v jeho rozhodovacích pochodech není lid český na prvním místě. V rozhovoru úmyslně otevřel několik Overtonových oken. Z jednoho na nás padla doslova hrůza! Pojďme si to postupně rozebrat.


Rozhovory tohoto typu nevznikají náhodně, ale jsou jedním ze způsobů, jak přes určité “médium” deklarovat svoji současnou pozici k nejpalčivějším problémům! Pokud je politická osoba účastnící se takového rozhovoru v nějakém výlučném postavení hlavně z hlediska světové (nebo pouze i evropské) politiky, tak se jeho prohlášení spíše stávají ohlašováním budoucího vývoje v těch konkrétních daných procesech.


Myslíme si, že panem prezidentem vyřčené určité proklamace stojí za to si rozebrat, protože některé z nich spíše působí jako ohlašování věcí příštích.


NATO potřebuje reformu


Nezní Vám už tato formulace povědomě? A jó vlastně, EU potřebuje reformu. Jak se dlouho diskutuje v politice o reformě “něčeho”, tak je to již v podstatě vyřčený rezultát, a to ZÁNIK. Jinými slovy – politický objekt se vlivem vnějších okolností a tlaků prostě již přežil nebo splnil svůj původní účel vzniku, a tak bude odejit!


Pan prezident má pravdu v tom, že po celou dobu fungování bylo (ještě je) NATO servisní organizací USA! Tleskáme mu, protože si myslíme, že to lépe formulovat ani nelze. A jelikož jsme v reálu svědky odcházení, lépe řečeno odstavování, USA z pozice hegemona a četníka světa (psali jsme zde), tak je logické, že původní účel vzniku této organizace pominul. Svět si musí zvyknout na myšlenku neexistence NATO, a tak se nejdříve vypustí balónek ve formě myšlenky REFORMY a je to venku.


LOGO Severoatlantické aliance

V novém formujícím se světe prostě již pro NATO nebude místo a jeho umělé vydržování nemá žádné opodstatnění! Myslíme si, že prezident Zeman z toho radost nemá, dle jeho postoje k situaci v Afghanistánu, ale jako pragmatik vyhodnotil politickou realitu a zaujal k ní jasnou pozici, což je správné. Bylo by naivní se domnívat, že výroba zbraní teď nenajde upotřebení, ale tak to opravdu nebude. Vzniknou nové vojenské spolupráce na základě nového geopolitického uspořádání. A tomu “MEZINÁRODNÍMU TERORISMU” se nějaké ty flinty dodávat musejí také a tady na prezidenta Zemana budeme oškliví, protože o způsobu fungování “MEZINÁRODNÍHO TERORISMU” on ví moc dobře. Tady se s jeho názory diametrálně rozcházíme.


Lež o mezinárodním terorismu


MEZINÁRODNÍ TERORISMUS, tak jak je nám předkládán MSM, neexistuje! Teroristé jsou pouze nástrojem pro uplatňování mezinárodní politiky určitých států. Každá teroristická skupina má svůj původ u konkrétní tajné služby konkrétního státu. Z toho vyplývá, že žádný anonymní mezinárodní terorismus neexistuje.


Co mají společného ISIL, Al-Káida, Taliban? Mají stejné sponzory a plnily úkoly, které nejdou řešit oficiální diplomatickou cestou, a to je úkol mezinárodního terorismu. Pokud “správci světa” přeseknou ono chapadlo chobotnice v podobě penězovodu k Talibanu, tak žádné teroristické akce mimo hranice Afghanistánu nehrozí a o zbytek se postará nový “správcův” četník Čína ve spolupráci s Ruskem. To jen na okraj, protože o Afghanistánu to vydá na samostatný článek a je také pravda, že Američané tam tu veškerou vojenskou techniku opravdu nenechali náhodou nebo z důvodu spěchu. Tomu opravdu nevěří ani dítě školou povinné.


Rusko není nepřítel


Při postupném snižování vlivu USA na politiku Evropy (EU) se logicky bude měnit pozice Evropy k Rusku a následně Ruska k Evropě. Po ukončení hegemonie USA musí Evropu někdo stabilně zdrojově zajišťovat a tuto roli vůči starému kontinentu může plnit pouze Ruská federace, a to je prostě fakt. Ono to tak už od nepaměti funguje, ale u většiny v podstatě nakradených zdrojů v Rusku zasílaných do Evropy byly na faktuře jako dodavatel uvedené Spojené státy.


USA: To se nám to žilo, když nám to ostatní státy platily

Tyto zavedené pořádky končí a z toho důvodu je dobré začít budovat korektní (opravdu nemusí být láskyplné) vztahy s budoucím dodavatelem. NodrStream2 není o ničem jiném a Zeman jen opět popsal aktualizovanou pozici a ohlásil směr vývoje. Nově vznikající středovýchodoevropský region (o něm zde) bude nutné stabilně zdrojově zajišťovat, a tak je důležité na tom začít včas pracovat. A samotné Rusko má také zájem o spolupráci s Evropou na bázi “win-win”. Tady pan prezident boduje.


Vymezení se k plánu Green Deal


Zde náš pan prezident zaujal jasnou pozici, která dává jasně najevo, že Green Deal se nebude týkat ČR. Jsme přesvědčeni, že politický manévr Green Deal slouží ke snížení spotřeby a životní úrovně větší části západní Evropy. Že je to podvod jako prase už snad vidí každý gramotný člověk a veškeré uhlíkové nesmysly, změna klimatu (podvod s globálním oteplováním byl už moc okatý, tak zavedli termín ZMĚNA KLIMATU, protože tím trochu zase navýšili prostor pro lhaní) mají pouze zajistit obrovské zchudnutí té části Evropy, kde bude zaveden islámský chalífát, který je levnější na provoz než židokřesťanství. Takto prostá je celá pravda.


Zde není moc co vysvětlovat, pointa spočívá v tom, že pan prezident navenek a jasně vyjádřil tuto pozici.


Úvaha o povinném očkování


Tuto “prasárnu” jsme si nechali samozřejmě na konec. Zemanovo vyjádření na otázku: A mělo by být očkování povinné?


Váhám. Je to složitá otázka, na kterou není jasná odpověď. Dnes bych řekl, že to není nutné. Na druhé straně, kdyby zde byla další vlna covidu s nějakou neznámou mutací a ta zasáhla vysoký počet lidí, pak bych se k povinnému očkování přikláněl

Tento vypuštěný balónek, toto pootevření Overtonova okna pro zamýšlené povinné očkování nám opět připomnělo, komu Miloš Zeman skládá účty. Zeman včetně Babiše už nevědí, jak by do nás to svinstvo napumpovali, aby splnili povinnosti vůči svým páníčkům! Ta nehorázná drzost, ten neustálý jednostranný postoj, úmyslně lživé argumenty, osočování odpíračů této “šmakulády”, cenzura opačných názorů, lživá propaganda těchto injekcí, nulový dialog odborníků z obou táborů názorového spektra, nedodržování právního státu, zatajování vedlejších účinků, zatajování počtu sebevražd atd.


Úmyslné prodlužování tohoto očkovacího světového podvodu (teroru) je vlastizradou a úmyslné ničení zdraví národa. Za nás, Vás pane Babiši i pane Zemane ubezpečujeme, že vlastní zdraví jsme připraveni si bránit i se zbraní v ruce a nikdy si nenecháme do těla aplikovat tuto experimentální injekci. NIKDY!


Experimentální injekce je stále pouze ve fázi testování a není vakcínou ve známém smyslu slova

My, neočkovaní lidé, jsme stále ještě Lidé, nejsme žádní pokusní králíci nebo morčata a povinné očkování by byla Vaše fašistická zlovůle, a pak už půjde veškerý jemnocit stranou. Být Vámi, tak už teď se třesu strachy před nejvyšším řízením, které brzy zasáhne. Víme, že víte o čem je řeč. Po překročení tohoto Rubikonu v otázce očkování, Vám už nebude pomoci, věříme, že si to uvědomujete!


Omlouváme se čitatelům, nešlo se vyjádřit jinak. Prostě to stále zkoušejí a systematicky nás zpracovávají. Je potřeba dát důrazně najevo NE!


Vidíte, že i na první pohled takový obyčejný poklidný rozhovor má dalekosáhlé důsledky a každé vyřčené slovo panem prezidentem má svůj důvod a zacílení. Nic, co bylo řečeno v interview nebylo řečeno náhodně a veškeré myšlenky, které mají najít své adresáty, je opravdu našly. To si buďte jistí.


Zdroje: blesk.cz, citarny.cz, nato.int, intellinenews.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Na vědomí se dává, že ….

Tragédie v ruském Iževsku není v žádném případě nahodilá samostatná akce nějakého vyšinutého jedince. Celý akt je protkám symbolikou, že právě toto můžeme tvrdit s téměř 100% jistotou. Myslíme si, že tento teroristický čin má veškeré znaky pro to, abychom mohli konstatovat, že se jedná o událost globálního řídícího významu! Pokusíme se osvětlit to, co nám naše současné znalosti umožní. Určitě je tam těch významů, které korigují světové řízení, mnohem více. Každý s již vyšší

Číst dál »

Horká fáze přestavby Evropy

Přestavba hlavně západní civilizace je v plném proudu a směřujeme k její další fázi. Postupující čas začíná nekompromisně odhalovat skutečné příčiny ukrajinského konfliktu. Zdá se, bohužel, že to opravdu nejsou dobré zprávy pro podstatnou část evropského obyvatelstva a po brutálním “covidovém” procesu, který ještě zdaleka neskončil, se Evropa opět nachází v další uměle a úmyslně vytvořené migraci.     Západní Evropa dostala již část svého plánovaného přídělu nových afrických spoluobčanů, a tak aby to té východní

Číst dál »

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry? Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru