Funkci prezidenta vyměnil za funkci otvírače oken

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor pro server Blesk.cz v rámci pořadu S prezidentem v Lánech a pro pozorné diváky nadzvedl oponu nad probíhajícími procesy, ale také potvrdil naše koloniální postavení a hlavně to, že neskládá účty pouze českému lidu, bohužel. V žádném případě v jeho rozhodovacích pochodech není lid český na prvním místě. V rozhovoru úmyslně otevřel několik Overtonových oken. Z jednoho na nás padla doslova hrůza! Pojďme si to postupně rozebrat.


Rozhovory tohoto typu nevznikají náhodně, ale jsou jedním ze způsobů, jak přes určité “médium” deklarovat svoji současnou pozici k nejpalčivějším problémům! Pokud je politická osoba účastnící se takového rozhovoru v nějakém výlučném postavení hlavně z hlediska světové (nebo pouze i evropské) politiky, tak se jeho prohlášení spíše stávají ohlašováním budoucího vývoje v těch konkrétních daných procesech.


Myslíme si, že panem prezidentem vyřčené určité proklamace stojí za to si rozebrat, protože některé z nich spíše působí jako ohlašování věcí příštích.


NATO potřebuje reformu


Nezní Vám už tato formulace povědomě? A jó vlastně, EU potřebuje reformu. Jak se dlouho diskutuje v politice o reformě “něčeho”, tak je to již v podstatě vyřčený rezultát, a to ZÁNIK. Jinými slovy – politický objekt se vlivem vnějších okolností a tlaků prostě již přežil nebo splnil svůj původní účel vzniku, a tak bude odejit!


Pan prezident má pravdu v tom, že po celou dobu fungování bylo (ještě je) NATO servisní organizací USA! Tleskáme mu, protože si myslíme, že to lépe formulovat ani nelze. A jelikož jsme v reálu svědky odcházení, lépe řečeno odstavování, USA z pozice hegemona a četníka světa (psali jsme zde), tak je logické, že původní účel vzniku této organizace pominul. Svět si musí zvyknout na myšlenku neexistence NATO, a tak se nejdříve vypustí balónek ve formě myšlenky REFORMY a je to venku.


LOGO Severoatlantické aliance

V novém formujícím se světe prostě již pro NATO nebude místo a jeho umělé vydržování nemá žádné opodstatnění! Myslíme si, že prezident Zeman z toho radost nemá, dle jeho postoje k situaci v Afghanistánu, ale jako pragmatik vyhodnotil politickou realitu a zaujal k ní jasnou pozici, což je správné. Bylo by naivní se domnívat, že výroba zbraní teď nenajde upotřebení, ale tak to opravdu nebude. Vzniknou nové vojenské spolupráce na základě nového geopolitického uspořádání. A tomu “MEZINÁRODNÍMU TERORISMU” se nějaké ty flinty dodávat musejí také a tady na prezidenta Zemana budeme oškliví, protože o způsobu fungování “MEZINÁRODNÍHO TERORISMU” on ví moc dobře. Tady se s jeho názory diametrálně rozcházíme.


Lež o mezinárodním terorismu


MEZINÁRODNÍ TERORISMUS, tak jak je nám předkládán MSM, neexistuje! Teroristé jsou pouze nástrojem pro uplatňování mezinárodní politiky určitých států. Každá teroristická skupina má svůj původ u konkrétní tajné služby konkrétního státu. Z toho vyplývá, že žádný anonymní mezinárodní terorismus neexistuje.


Co mají společného ISIL, Al-Káida, Taliban? Mají stejné sponzory a plnily úkoly, které nejdou řešit oficiální diplomatickou cestou, a to je úkol mezinárodního terorismu. Pokud “správci světa” přeseknou ono chapadlo chobotnice v podobě penězovodu k Talibanu, tak žádné teroristické akce mimo hranice Afghanistánu nehrozí a o zbytek se postará nový “správcův” četník Čína ve spolupráci s Ruskem. To jen na okraj, protože o Afghanistánu to vydá na samostatný článek a je také pravda, že Američané tam tu veškerou vojenskou techniku opravdu nenechali náhodou nebo z důvodu spěchu. Tomu opravdu nevěří ani dítě školou povinné.


Rusko není nepřítel


Při postupném snižování vlivu USA na politiku Evropy (EU) se logicky bude měnit pozice Evropy k Rusku a následně Ruska k Evropě. Po ukončení hegemonie USA musí Evropu někdo stabilně zdrojově zajišťovat a tuto roli vůči starému kontinentu může plnit pouze Ruská federace, a to je prostě fakt. Ono to tak už od nepaměti funguje, ale u většiny v podstatě nakradených zdrojů v Rusku zasílaných do Evropy byly na faktuře jako dodavatel uvedené Spojené státy.


USA: To se nám to žilo, když nám to ostatní státy platily

Tyto zavedené pořádky končí a z toho důvodu je dobré začít budovat korektní (opravdu nemusí být láskyplné) vztahy s budoucím dodavatelem. NodrStream2 není o ničem jiném a Zeman jen opět popsal aktualizovanou pozici a ohlásil směr vývoje. Nově vznikající středovýchodoevropský region (o něm zde) bude nutné stabilně zdrojově zajišťovat, a tak je důležité na tom začít včas pracovat. A samotné Rusko má také zájem o spolupráci s Evropou na bázi “win-win”. Tady pan prezident boduje.


Vymezení se k plánu Green Deal


Zde náš pan prezident zaujal jasnou pozici, která dává jasně najevo, že Green Deal se nebude týkat ČR. Jsme přesvědčeni, že politický manévr Green Deal slouží ke snížení spotřeby a životní úrovně větší části západní Evropy. Že je to podvod jako prase už snad vidí každý gramotný člověk a veškeré uhlíkové nesmysly, změna klimatu (podvod s globálním oteplováním byl už moc okatý, tak zavedli termín ZMĚNA KLIMATU, protože tím trochu zase navýšili prostor pro lhaní) mají pouze zajistit obrovské zchudnutí té části Evropy, kde bude zaveden islámský chalífát, který je levnější na provoz než židokřesťanství. Takto prostá je celá pravda.


Zde není moc co vysvětlovat, pointa spočívá v tom, že pan prezident navenek a jasně vyjádřil tuto pozici.


Úvaha o povinném očkování


Tuto “prasárnu” jsme si nechali samozřejmě na konec. Zemanovo vyjádření na otázku: A mělo by být očkování povinné?


Váhám. Je to složitá otázka, na kterou není jasná odpověď. Dnes bych řekl, že to není nutné. Na druhé straně, kdyby zde byla další vlna covidu s nějakou neznámou mutací a ta zasáhla vysoký počet lidí, pak bych se k povinnému očkování přikláněl

Tento vypuštěný balónek, toto pootevření Overtonova okna pro zamýšlené povinné očkování nám opět připomnělo, komu Miloš Zeman skládá účty. Zeman včetně Babiše už nevědí, jak by do nás to svinstvo napumpovali, aby splnili povinnosti vůči svým páníčkům! Ta nehorázná drzost, ten neustálý jednostranný postoj, úmyslně lživé argumenty, osočování odpíračů této “šmakulády”, cenzura opačných názorů, lživá propaganda těchto injekcí, nulový dialog odborníků z obou táborů názorového spektra, nedodržování právního státu, zatajování vedlejších účinků, zatajování počtu sebevražd atd.


Úmyslné prodlužování tohoto očkovacího světového podvodu (teroru) je vlastizradou a úmyslné ničení zdraví národa. Za nás, Vás pane Babiši i pane Zemane ubezpečujeme, že vlastní zdraví jsme připraveni si bránit i se zbraní v ruce a nikdy si nenecháme do těla aplikovat tuto experimentální injekci. NIKDY!


Experimentální injekce je stále pouze ve fázi testování a není vakcínou ve známém smyslu slova

My, neočkovaní lidé, jsme stále ještě Lidé, nejsme žádní pokusní králíci nebo morčata a povinné očkování by byla Vaše fašistická zlovůle, a pak už půjde veškerý jemnocit stranou. Být Vámi, tak už teď se třesu strachy před nejvyšším řízením, které brzy zasáhne. Víme, že víte o čem je řeč. Po překročení tohoto Rubikonu v otázce očkování, Vám už nebude pomoci, věříme, že si to uvědomujete!


Omlouváme se čitatelům, nešlo se vyjádřit jinak. Prostě to stále zkoušejí a systematicky nás zpracovávají. Je potřeba dát důrazně najevo NE!


Vidíte, že i na první pohled takový obyčejný poklidný rozhovor má dalekosáhlé důsledky a každé vyřčené slovo panem prezidentem má svůj důvod a zacílení. Nic, co bylo řečeno v interview nebylo řečeno náhodně a veškeré myšlenky, které mají najít své adresáty, je opravdu našly. To si buďte jistí.


Zdroje: blesk.cz, citarny.cz, nato.int, intellinenews.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Hra na diktátora Země

Podělíme se s Vámi o takový myšlenkový konstrukt, který je čirou spekulací a má v sobě nemálo cyničnosti a fantazie. Pokusíme se Vám představit proces, který vychází nejenom z posledních událostí, ale jeho soukolí zapadají k sobě tak dobře už delší dobu, že ho zmíníme i zde na našem blogu. Všeho nechte a pojďte si s námi, jak se dnes moderně říká, zakonspirovat. To je totiž v dnešní době výraz pro jakékoliv neoficiální samostatné přemýšlení.

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (1. díl)

Tímto příspěvkem otevíráme seriál, který celý bude vycházet z knihy Douglase Gabriela The History of Warlord Banking and the Worship of Mammon. V nepravidelných intervalech zde budeme publikovat některé kapitoly nebo pasáže, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou důležité a každý zvídavý člověk by je měl znát.    Cesta zločinných bankéřů je složitá. Byla skryta zamlžováním a lstí, aby zakryla pravdu a ochránila malou skupinu bankovních rodin, jejichž podvody okradly národy na Zemi. Svou kořist

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru