Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Babišovy skoky z misky na misku

V dnešním článku se podíváme na Babišův veletoč, který jenom ukazuje na naše koloniální postavení. Praha je velmi významný geopolitický bod, který byl, je a bude vždy v gigantickém zájmu hlavních globálních sil. Důvody, proč tomu tak je (nápověda třeba Golem), nyní ponecháme stranou, ale je nutné to přijmout jako fakt. Na základě tohoto faktu dochází v Česku k obrovskému boji ve snaze získat a dlouhodobě si udržet moc nad tímto městem.

 

Na úvod si připomeneme některé výroky pana premiéra ke kauze Vrbětice, které nás postavily do konfrontace s Ruskou federací. Že celá akce nebyla z hlav našich mocipánů snad není potřeba vysvětlovat, protože pro tak vysokou samostatnou hru není postavení České republiky ve světové politice dostatečné. Skrze naši zemi byla tímto aktem uskutečňována vnější politika cizího státu USA vůči Rusku. A bohužel, jelikož jsme vůči tomuto cizímu státu v podřízeném postavení, tak manažeři naší kolonie byli nuceni ze sebe udělat šašky a přijmout role, které jim byly nadefinovány.

 

Posun ve vyjádřeních premiéra Babiše na adresu Ruské federace


Pár ukázek vyjádření pana Babiše na adresu Ruska v době kauzy Vrbětice:

  1. Česko vyhostí 18 zaměstnanců ruské ambasády. Existuje důvodné podezření ze zapojení důstojníků ruské tajné služby GRU do výbuchů muničních skladů ve Vrběticích. Oceňuji práci našich bezpečnostních složek, policie a zejména NCOZ na odhalení této bezprecedentní skandální akce. [1]

  2. Členské státy se potýkají s agresí Ruska, ne vždy se žádá o solidaritu, takže jsme se domluvili, že to budeme řešit nějak systémově. [2]

Když si to shrneme, tak ČR bez předložení jakéhokoliv přímého důkazu vyhostila zaměstnance ruské ambasády a označila Rusko jako agresora vůči členským státům EU. Bez přímého důkazu celkem silná káva, ne? Jo, jo –  to je tak, když se musí poslouchat. Ale aby bylo jasno, tak celá vina za takové chování nejde za Andym, protože on byl pouze vykonavatelem příkazu vyššího řízení. On prostě MUSEL!

 

A teď současný vypuštěný balónek směrem k Rusku:

Naopak velmi těžké období zažívají česko-ruské vztahy, podotkl Babiš. „Nikoli však naší vinou. My rozhodně nemáme zájem krizi dále prohlubovat, ale k dialogu jsou potřeba dva a já z ruské strany zájem o dialog nevidím,“ [3]

Dokreslíme si měnící se situaci ještě o sdělení prezidenta Zemana:

Česko má založit svoji zahraniční politiku na ekonomické diplomacii, podpoře exportérů, získávání zahraničních investic, a nemá být zemí, která bude poučovat ostatní, zejména velmoci. Jako příklad uvedl snížení počtu účastníků v tendru na dobudování jaderné elektrárny Dukovany. Vyškrtnutí firem z Ruska a Číny bude znamenat zvýšení ceny o desítky miliard korun, uvedl. [4]

Tohle je ohlášení vlády a prezidenta ČR změny pozice k Ruské federaci, kdy dává najevo zájem začít postupně narovnávat vztahy k normálu a teď bude čekat na reakci z druhé strany. Jisté je, že ruské vedení si bude dávat na čas, protože musí dát najevo, komu jaká pozice přísluší v globální politice. My jsme hlavně ti, kteří sakra potřebují začít jednat s touto mocností. No a samozřejmě, že ruská strana nám teď ukáže, kde je naše skutečné místo na politické mapě světa. A není se čemu divit!

 

Premiér Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman

Důvody diskontinuity zahraniční politiky ČR


Česká republika není suverénní zemí, jak už jsme mnohokrát deklarovali, ale hlavně její podřízenost není jednostranná! Tím nemáme na mysli roztříštěnou podřízenost způsobenou vlivy většího počtu místních mafiánských klanů, ale bavíme se o rozdílných vlivových silách na globální úrovni. V boji o Prahu jsme svědky souboje mezi zaprvé globální mocí obhajující zachování současného celosvětového systému PAX AMERICANA a zadruhé hlavní největší globální mocí na Zemi, kterou například u nás zastupuje prezident Zeman! Tento boj probíhá v této době po celé planetě.

 

Andrej Babiš poletuje mezi těmito představiteli oněch globálních sil. A tak následně vede naší zahraniční politiku podle toho, která z těchto globálních sil má zrovna u nás na pomyslných vahách moci navrch. Proto jsme z legrace použili jako příměr pro tuto situaci obrázek staré váhy, kde pomyslné polohy misek určují momentální stav na bojišti. A právě chudák Andy musí neustále přeskakovat z misky na misku.

 

Výsledkem tohoto konání jsou záležitosti typu Vrbětice, podpora EU, vydání hackera Jevgenie Nikulina do USA apod. a na straně druhé podpora V4, migrace-nemigrace, podpora jaderné energie, rezervovaný postoj ke Green Deal atd. Z toho jasně vyplývá, že konečné směřování České republiky bude jasné až bude dokončen onen souboj těchto globálních sil. Jsme rukojmím globální politiky a to je třeba si uvědomit, přiznat a podle toho také činit kroky v zájmu státu, národa a rodiny.

 

Zeman navyšuje svůj vliv na politiku ČR


Díky postupujícímu procesu odstavování struktur právě moci PAX AMERICANA, což je ukončování dominance USA [5] a jejího vlivu na celosvětové politické dění, tak se navyšuje vliv Miloše Zemana na jak dění v domácí politice, tak na politický výstup směrem za naše hranice. Dokreslují to jeho poslední prohlášení na adresu Ruska a nového četníka světa Číny, jakožto hlavního vykonavatele vůle hlavní globální moci na Zemi. Ukázka například tohoto výroku ohledně tendru na výstavbu nového bloku jaderné elektrárny Dukovany:

Všichni experti se v zásadě shodují, že snížení počtu účastníků v tendru znamená růst ceny o několik desítek miliard korun. Ti, kdo způsobili, že jim nevoní Rusko nebo Čína, tak připraví českou ekonomiku o několik desítek miliard korun. [6]

Toto postupné, krok za krokem, otáčení směru v české politice ukazuje na budoucího vítěze probíhajícího výše uvedeného globálního souboje. Také to ukazuje na velmi pravděpodobné pokračování Andreje Babiše v pozici premiéra v ČR, protože se jako manažer kolonie (dobrý vykonavatel příkazů) opravdu osvědčil.

 

Kormidlo pro ovládání

Tak to bylo lehké nasvícení na skutečné procesy, které ovlivňují a ovládají způsoby vedení naší vnější politiky. A stále jsme u toho, že hlavním hybatelem politického dění u nás není vůle lidu, ale zlovůle odněkud z ….

 


A na závěr ještě taková malá ukázka na jeden z vícero důvodů, který také dokresluje naše přesvědčení o tom, že kauza Vrbětice byla řízena z nadnárodní úrovně [7]!

 

Je to stále dokola …..

Zdroje: twitter.com, irozhlas.cz, novinky.cz, ceskenoviny.cz, ceskatelevize.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Historie peněz a uctívání Mammona (3. díl)

V dalším pokračování našeho seriálu o historii peněz a „mamonářství“ si přiblížíme rodinné klany Warburgů a Rothschildů. My, stejně jako vy, samozřejmě víme, že tyto klany jsou pouze viditelný předvoj skutečné moci, ale na jejich historii se dá zase o něco více pochopit systém finančního zotročování lidstva. Jdeme na to … Warburgové Rodina Warburgů se usadila v Benátkách, kde nosili příjmení del-Banco. Historické dokumenty popisují Anselma del Banca jako Žida a jako jednoho z nejbohatších

Číst dál »

Pohled o úroveň výše …

V tomto příspěvku se pokusíme zamyslet nad probíhajícími procesy ve světě z o mnoho vyšší perspektivy. Každý samostatný proces se dá hodnotit z různých úhlů pohledu a z rozdílné perspektivy. Myslíme si, že mít šanci „dotknout“ se pravdy o skutečném fungování života na Zemi, je dosáhnout úrovně znalostí z co možná nejvyšší perspektivy. Podle nás jedinou cestou, jak dospět k tomuto levelu, je postupně neustále rozporovat nabyté nové vědomosti a hledat na nově vzniklé otázky

Číst dál »

Konec dolarového systému?

Tragédie na letecké přehlídce v americkém Texasu jako vzkaz řídícím strukturám na planetě Zemi? Příliš mnoho indícií nám napovídá, že tomu tak je! Další podstatný krok v ukončování hegemonie USA je pravděpodobně již v blízké budoucnosti před námi. Pokusíme se Vám osvětlit, proč si to myslíme. Na letecké show z druhé světové války v Texasu se srazila a havarovala dvě letadla, a to stíhačka P-63 Kingcobra a bombardér B-17 Flying Fortress – video zde [1].

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru