Eurovize 2022 – Festival politické písně

Tato fraška, oficiálně označovaná jako pěvecká soutěž, nemá s regulérní soutěží nic společného a s kulturou už vůbec! Vždy se jedná výhradně o politiku a čas pro oznamování dalšího vývoje ve vztazích mezinárodního společenství. Trapné letošní vítězství Ukrajiny dalo pomyslné razítko na již částečně probíhající změnu ve vnímání průběhu konfliktu na ukrajinském území, a také ve vnímání samotných Ukrajinců obyvateli Evropy.


Každý soudný evropan při smyslech viděl, že celé vystoupení ukrajinské skupiny bylo jedna velká faleš! A o to mimo jiné také šlo ….


Eurovision Song Contest


Česká Wikipedie nás informuje, že Velká cena Eurovize je každoroční hudební soutěž pořádaná zeměmi, které jsou aktivními členy Evropské vysílací unie. Účast v Eurovizi je podmíněna aktivním členstvím v Evropské vysílací unii (EBU) či Radě Evropy. Faktické umístění zemí v Evropě není přímo závazné – soutěže se účastní několik zemí nacházejících se alespoň zčásti v přilehlé části Asie (Gruzie, Ázerbájdžán, Izrael, Kypr, Turecko), neboť kulturně inklinují k Evropě. Jedinou africkou zemí, která se soutěže dosud zúčastnila, bylo Maroko (1980) [1]. Takto zní oficiální blábol, který pravidelně slýcháváme z MSM.


Skutečnou pravdou je, že Eurovision Song Contest slouží k politickému ovlivňování hlavně evropských občanů a to takovým způsobem, že v rámci potřebnosti je některé zemi uměle zvýšena prestiž a jiné naopak. Dále je tu pro zasvěcené kádry v řízení vloženo mnoho obrazových vjemů, které ohlašují další vývoj v konkrétních politických otázkách. To jsou dva naprosto zásadní a hlavní důvody pořádání Eurovize.


Když se podíváte na zúčastněné státy v prvním a druhém ročníku soutěže, tak lidem, kteří již trochu chápou způsob ŘÍZENÍ planety Země, je vše jasné. 1956 – Nizozemí, Francie, Německo, Itálie, Lucembursko, Belgie a Švýcarsko. 1957 – Rakousko, Dánsko a Spojené království [2]. Jednoduše řečeno státy, které se velmi aktivně podílejí na globálním řízení světa.


Historický otisk Ukrajiny v Eurovizi


První vítězství

První historické vítězství a zároveň pozvedávání renomé proběhlo v květnu 2004, kdy vyhrála zpěvačka Ruslana [3] s písní Wild Dances. A skutečně! Koncem roku na Ukrajině proběhly opravdu divoké tanečky, které dnes známe pod označením Помаранчева революція – Oranžová revoluce!


Toto označení dostaly události, které proběhly po druhém kole prezidentských voleb. Ve volbách se utkali kandidát vládního tábora a tehdejší ukrajinský premiér Viktor Janukovyč s kandidátem opozičního bloku Naše Ukrajina (Наша Україна) Viktorem Juščenkem. Oranžová byla barva volebního seskupení Naše Ukrajina. Janukovyč měl podporu zejména ruskojazyčného východu a Juščenko, bývalý guvernér národní banky, byl naopak prozápadní (optikou současných událostí – profašistický).


Ústřední volební komise prohlásila vítězem Viktora Janukovyče s 49,46 %, kdežto opoziční Viktor Juščenko získal pouze 46,61 %. Opozice obvinila vládu z volebních podvodů a vše nakonec skončilo u Nejvyššího soudu, který následně nařídil opakování druhého kola v prosinci 2004. Opakované druhé kolo proběhlo za účasti mezinárodních pozorovatelů. Viktor Juščenko v něm získal asi 52 % hlasů. Viktor Janukovyč se také odvolal k Nejvyššímu soudu, ale stížnost uznána nebyla, a tak se Juščenko stal třetím prezidentem “nezávislé” Ukrajiny.


Tyto volby v “bidenovském” stylu odstartovaly vysokofrekvenční proces, jehož vyvrcholení budeme sledovat ve velmi blízké době a zároveň se staneme také jeho přímými účastníky, bohužel! Finále je blíže než si většina lidí uvědomuje …


Památeční poštovní známka s tématikou Oranžové revoluce, vydaná v roce 2005

Ve výsledku tak první historické vítězství Ukrajiny v Eurovizi s předstihem informovalo o naplánované změně politického směřování ukrajinského státu. A tak se i tenkrát stalo!


Druhé vítězství

V roce 2016 pro Ukrajinu získala prví místo Džamala [4] se songem 1944, který pojednává o krymských Tatarech, kteří byli deportováni sovětským režimem za druhé světové války. Pravidla soutěže nedovolují písně s politickým obsahem, přesto jí bylo povoleno píseň zpívat a byla úspěšná. Zajímavé, že? Určitě náhoda!


Další pootočení “krkem” světovému společenství směrem k Ukrajině nám připadá hlavně jako demonstrace “Správců” všem těm, kteří na moment (od 2014) zapochybovali o skutečném vládci Ruska. Během několika týdnů po skončení Eurovize je uskutečněna dohoda o výměně vězňů, a to ukrajinské operátorky Nadiji Viktorivny Savčenkové [5] za  dva příslušníky ruské armády. Podle nás to byla jasná ukázka podřízenosti Kremlu “Správcům”, a také další posun pěšcem na pomyslné šachovnici rusko-ukrajinského konfliktu, spíše divadla!


Celý příběh Savčenkové je dílem řízení “Správců”. Zde některé ukázky z mnoha jejich podpisů:


Nadija Viktorivna (vítězství) se narodila 11. května 1981. Dne 22. března 2016 byla shledána vinnou a odsouzena v Rusku k trestu odnětí svobody na 22 let. Ve vězení držela hladovku a po 83 (8+3=11)dnech zkolabovala. Dne 22. března 2018 byla po předešlém zbavení imunity zatčena agenty ukrajinské tajné služby SBU a obviněna z údajné přípravy ozbrojeného útoku na parlament za pomoci granátů a automatických střelných zbraní. Chudák holka, co? Zarputile bojuje proti Rusům, aby po pár letech plánovala puč proti kyjevskému režimu. Tak určitě …


Myslíme, že kauza loutkové postavy Savčenkové účelově ovládla po dobu několika let hlavní média takovým zamýšleným způsobem, aby se ŘÍZENÍ ukrajinsko-ruského globálního procesu vyvíjelo podle předem připravených not “Správců”. Právě jejím propuštěním v roce 2016 z ruského vězení bylo světu sděleno, že Ruská federace není suverénní zemí, ale nástrojem pro ŘÍZENÍ globálních procesů na Zemi v režii “Správců”.


Aktuální třetí vítězství

Vítězstvím v roce 2022 bylo obdarováno seskupení Kalush Orchestra za halekání “písně” Стефанія – Stefanija. Asociací k právě tomuto zvolenému názvu songu nás napadne hned několik, jako např. Stefan – Stepan Bandera, koruna nebo věnec [6] – slunečnice (národní květina Ukrajiny) – matka Ukrajina, Princezna Stefania ze Sax Coburg Gotha …


Jaký byl vyslán do světa signál? Nemohlo by to být tak, že všem bylo jasně ukázáno, že vyhrává falešná parta, že je vše podvrh, že prozatímní vítězství je zcela podvodné, že už všem ta ukrajinská propaganda zní v uších falešně? Nám z toho plyne, že pravda o režimu na UA vyjde na povrch zrovna tak jako nacisté vyjdou na povrch z Azovstalu, protože ty bylo v plánu!


Ale než dojdeme k tomuto “Správci” naplánovanému cíli, tak se musíme, a ještě budeme muset, vypořádat s velmi špatnými průvodními jevy, které jsou součástí tohoto globálního řídícího manévru. Začínáme věřit tomu, že konečným cílem není nastolení fašismu v celé Evropě, ale nastupující fašismus způsobí to přeformátování kompletně celé Evropy. A bude to bolet, bohužel!


Ideologicky nacismem vyprofilovaná dost podstatná část ukrajinských “návštěvníků” dnes pohybujících se nekontrolovaně po Evropě své představy o způsobu života dobrovolně nezmění. Už chápete? Oni způsobí tu abnormalitu, která dovolí měnit hranice, způsobí rozpady států a posléze umožní také vzniknout novým evropským impériím.


Další zajímavé výsledky letošního ročníku


Celkové výsledky [7] Eurovize 2022 také napověděly role dalších zemí v probíhajícím procesu. Zajímavé informace se dají také vyčíst z konečné tabulky výsledků. Neustále a pravidelně tady poukazujeme na budoucí důležitější roli českého území v nové plánované Evropě. Myslíme, že tabulka hovoří za vše a o pradávné řídící funkci Holandska (Nizozemí) jsme již také psali. Nizozemí včetně jeho hlavně historického holandského území bylo vždy přímým a silným nástrojem řízení „Správců“! Takže Česká republika se umístila na 22. místě s počtem 38 (3+8=11) a Nizozemí na 11. místě.


Co řekl ukrajinský rezident Volodymyr Zelenskyj po zveřejnění výsledků? Citujeme: „Naše odvaha ohromuje svět, naše hudba dobývá Evropu!“ Volně přeloženo do řídící řeči: Náš postup řízení šokuje svět, naše řízení mění Evropu! On má naprostou pravdu a v současné době to vypadá, že přesně ví, čeho je součástí a co je skutečným konečným cílem. Můžeme si trochu také zaspekulovat – není náhodou také jeho záměrem uskutečnění denacifikace ukrajinského území? Jeho skutky, když se na ně podíváte detailně, napovídají, že by tomu tak klidně mohlo i být! Účel světí prostředky? Divadlo pro výsledek? Všichni na jedné lodi? Až Rusko oficiálně vyhraje, my to předpokládáme, tak vše osvětlí rezidentův poválečný osud. Uvidíme …


Závěrem


Celé válečné tažení po ukrajinském území provází mnoho takových hůře pochopitelných skutečností, které by těžko nastaly, kdyby se jednalo opravdu o regulérní válečný konflikt na 6. prioritě! Bohužel, za účelem zmanipulovat světové občanstvo (hlavně evropské), umírá na bojišti mnoho vojáků na obou stranách “konfliktu” a stále více a více ukrajinských mužů bez vojenského výcviku je posíláno na frontovou linii.


Vypadá to, že to je ten zvolený systém ze strany “Správců” pro denacifikaci území, se kterým už jsou evidentně jasné úmysly. Mimo jiné také o nich hovoří ruský plukovník v důchodu A. P. Deviatov. Všímáte si, že cíleně nedochází k obsazování strategických měst? Že většina posílané západní techniky pro ukrajinskou armádu je totální šrot? Mnohdy dokonce už i nefunkční? Smrdí to smrdí! České lidi se srdcem na správném místě boj teprve čeká …


Zdroje: cs.wikipedia.org, vyznamy-jmen.com, escarena.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Sergej Lavrov pro ty, co chtějí umět slyšet

Redaktorka Margarita Simonyan na televizní stanici RT zpovídala ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova ohledně současného politického dění ve světě. Důvodem rozhovoru nebylo nic jiného, než to, aby k určitým politickým otázkám zazněla jasná pozice Ruské federace. Ruský ministr byl ve většině odpovědí velmi otevřený a přímý, ale u některých témat se jasné pravdivé odpovědi vyhnul a z pochopitelných důvodů zvolil úhybný manévr. My, VOLIMCESKO, se pokusíme většinu rozhovoru přetlumočit z diplomatického jazyka do “lidštiny” a

Číst dál »

Pohled o úroveň výše …

V tomto příspěvku se pokusíme zamyslet nad probíhajícími procesy ve světě z o mnoho vyšší perspektivy. Každý samostatný proces se dá hodnotit z různých úhlů pohledu a z rozdílné perspektivy. Myslíme si, že mít šanci „dotknout“ se pravdy o skutečném fungování života na Zemi, je dosáhnout úrovně znalostí z co možná nejvyšší perspektivy. Podle nás jedinou cestou, jak dospět k tomuto levelu, je postupně neustále rozporovat nabyté nové vědomosti a hledat na nově vzniklé otázky

Číst dál »

Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?   Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru