Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Eurovize 2022 – Festival politické písně

Tato fraška, oficiálně označovaná jako pěvecká soutěž, nemá s regulérní soutěží nic společného a s kulturou už vůbec! Vždy se jedná výhradně o politiku a čas pro oznamování dalšího vývoje ve vztazích mezinárodního společenství. Trapné letošní vítězství Ukrajiny dalo pomyslné razítko na již částečně probíhající změnu ve vnímání průběhu konfliktu na ukrajinském území, a také ve vnímání samotných Ukrajinců obyvateli Evropy.


Každý soudný evropan při smyslech viděl, že celé vystoupení ukrajinské skupiny bylo jedna velká faleš! A o to mimo jiné také šlo ….


Eurovision Song Contest


Česká Wikipedie nás informuje, že Velká cena Eurovize je každoroční hudební soutěž pořádaná zeměmi, které jsou aktivními členy Evropské vysílací unie. Účast v Eurovizi je podmíněna aktivním členstvím v Evropské vysílací unii (EBU) či Radě Evropy. Faktické umístění zemí v Evropě není přímo závazné – soutěže se účastní několik zemí nacházejících se alespoň zčásti v přilehlé části Asie (Gruzie, Ázerbájdžán, Izrael, Kypr, Turecko), neboť kulturně inklinují k Evropě. Jedinou africkou zemí, která se soutěže dosud zúčastnila, bylo Maroko (1980) [1]. Takto zní oficiální blábol, který pravidelně slýcháváme z MSM.


Skutečnou pravdou je, že Eurovision Song Contest slouží k politickému ovlivňování hlavně evropských občanů a to takovým způsobem, že v rámci potřebnosti je některé zemi uměle zvýšena prestiž a jiné naopak. Dále je tu pro zasvěcené kádry v řízení vloženo mnoho obrazových vjemů, které ohlašují další vývoj v konkrétních politických otázkách. To jsou dva naprosto zásadní a hlavní důvody pořádání Eurovize.


Když se podíváte na zúčastněné státy v prvním a druhém ročníku soutěže, tak lidem, kteří již trochu chápou způsob ŘÍZENÍ planety Země, je vše jasné. 1956 – Nizozemí, Francie, Německo, Itálie, Lucembursko, Belgie a Švýcarsko. 1957 – Rakousko, Dánsko a Spojené království [2]. Jednoduše řečeno státy, které se velmi aktivně podílejí na globálním řízení světa.


Historický otisk Ukrajiny v Eurovizi


První vítězství

První historické vítězství a zároveň pozvedávání renomé proběhlo v květnu 2004, kdy vyhrála zpěvačka Ruslana [3] s písní Wild Dances. A skutečně! Koncem roku na Ukrajině proběhly opravdu divoké tanečky, které dnes známe pod označením Помаранчева революція – Oranžová revoluce!


Toto označení dostaly události, které proběhly po druhém kole prezidentských voleb. Ve volbách se utkali kandidát vládního tábora a tehdejší ukrajinský premiér Viktor Janukovyč s kandidátem opozičního bloku Naše Ukrajina (Наша Україна) Viktorem Juščenkem. Oranžová byla barva volebního seskupení Naše Ukrajina. Janukovyč měl podporu zejména ruskojazyčného východu a Juščenko, bývalý guvernér národní banky, byl naopak prozápadní (optikou současných událostí – profašistický).


Ústřední volební komise prohlásila vítězem Viktora Janukovyče s 49,46 %, kdežto opoziční Viktor Juščenko získal pouze 46,61 %. Opozice obvinila vládu z volebních podvodů a vše nakonec skončilo u Nejvyššího soudu, který následně nařídil opakování druhého kola v prosinci 2004. Opakované druhé kolo proběhlo za účasti mezinárodních pozorovatelů. Viktor Juščenko v něm získal asi 52 % hlasů. Viktor Janukovyč se také odvolal k Nejvyššímu soudu, ale stížnost uznána nebyla, a tak se Juščenko stal třetím prezidentem “nezávislé” Ukrajiny.


Tyto volby v “bidenovském” stylu odstartovaly vysokofrekvenční proces, jehož vyvrcholení budeme sledovat ve velmi blízké době a zároveň se staneme také jeho přímými účastníky, bohužel! Finále je blíže než si většina lidí uvědomuje …


Památeční poštovní známka s tématikou Oranžové revoluce, vydaná v roce 2005

Ve výsledku tak první historické vítězství Ukrajiny v Eurovizi s předstihem informovalo o naplánované změně politického směřování ukrajinského státu. A tak se i tenkrát stalo!


Druhé vítězství

V roce 2016 pro Ukrajinu získala prví místo Džamala [4] se songem 1944, který pojednává o krymských Tatarech, kteří byli deportováni sovětským režimem za druhé světové války. Pravidla soutěže nedovolují písně s politickým obsahem, přesto jí bylo povoleno píseň zpívat a byla úspěšná. Zajímavé, že? Určitě náhoda!


Další pootočení “krkem” světovému společenství směrem k Ukrajině nám připadá hlavně jako demonstrace “Správců” všem těm, kteří na moment (od 2014) zapochybovali o skutečném vládci Ruska. Během několika týdnů po skončení Eurovize je uskutečněna dohoda o výměně vězňů, a to ukrajinské operátorky Nadiji Viktorivny Savčenkové [5] za  dva příslušníky ruské armády. Podle nás to byla jasná ukázka podřízenosti Kremlu “Správcům”, a také další posun pěšcem na pomyslné šachovnici rusko-ukrajinského konfliktu, spíše divadla!


Celý příběh Savčenkové je dílem řízení “Správců”. Zde některé ukázky z mnoha jejich podpisů:


Nadija Viktorivna (vítězství) se narodila 11. května 1981. Dne 22. března 2016 byla shledána vinnou a odsouzena v Rusku k trestu odnětí svobody na 22 let. Ve vězení držela hladovku a po 83 (8+3=11)dnech zkolabovala. Dne 22. března 2018 byla po předešlém zbavení imunity zatčena agenty ukrajinské tajné služby SBU a obviněna z údajné přípravy ozbrojeného útoku na parlament za pomoci granátů a automatických střelných zbraní. Chudák holka, co? Zarputile bojuje proti Rusům, aby po pár letech plánovala puč proti kyjevskému režimu. Tak určitě …


Myslíme, že kauza loutkové postavy Savčenkové účelově ovládla po dobu několika let hlavní média takovým zamýšleným způsobem, aby se ŘÍZENÍ ukrajinsko-ruského globálního procesu vyvíjelo podle předem připravených not “Správců”. Právě jejím propuštěním v roce 2016 z ruského vězení bylo světu sděleno, že Ruská federace není suverénní zemí, ale nástrojem pro ŘÍZENÍ globálních procesů na Zemi v režii “Správců”.


Aktuální třetí vítězství

Vítězstvím v roce 2022 bylo obdarováno seskupení Kalush Orchestra za halekání “písně” Стефанія – Stefanija. Asociací k právě tomuto zvolenému názvu songu nás napadne hned několik, jako např. Stefan – Stepan Bandera, koruna nebo věnec [6] – slunečnice (národní květina Ukrajiny) – matka Ukrajina, Princezna Stefania ze Sax Coburg Gotha …


Jaký byl vyslán do světa signál? Nemohlo by to být tak, že všem bylo jasně ukázáno, že vyhrává falešná parta, že je vše podvrh, že prozatímní vítězství je zcela podvodné, že už všem ta ukrajinská propaganda zní v uších falešně? Nám z toho plyne, že pravda o režimu na UA vyjde na povrch zrovna tak jako nacisté vyjdou na povrch z Azovstalu, protože ty bylo v plánu!


Ale než dojdeme k tomuto “Správci” naplánovanému cíli, tak se musíme, a ještě budeme muset, vypořádat s velmi špatnými průvodními jevy, které jsou součástí tohoto globálního řídícího manévru. Začínáme věřit tomu, že konečným cílem není nastolení fašismu v celé Evropě, ale nastupující fašismus způsobí to přeformátování kompletně celé Evropy. A bude to bolet, bohužel!


Ideologicky nacismem vyprofilovaná dost podstatná část ukrajinských “návštěvníků” dnes pohybujících se nekontrolovaně po Evropě své představy o způsobu života dobrovolně nezmění. Už chápete? Oni způsobí tu abnormalitu, která dovolí měnit hranice, způsobí rozpady států a posléze umožní také vzniknout novým evropským impériím.


Další zajímavé výsledky letošního ročníku


Celkové výsledky [7] Eurovize 2022 také napověděly role dalších zemí v probíhajícím procesu. Zajímavé informace se dají také vyčíst z konečné tabulky výsledků. Neustále a pravidelně tady poukazujeme na budoucí důležitější roli českého území v nové plánované Evropě. Myslíme, že tabulka hovoří za vše a o pradávné řídící funkci Holandska (Nizozemí) jsme již také psali. Nizozemí včetně jeho hlavně historického holandského území bylo vždy přímým a silným nástrojem řízení „Správců“! Takže Česká republika se umístila na 22. místě s počtem 38 (3+8=11) a Nizozemí na 11. místě.


Co řekl ukrajinský rezident Volodymyr Zelenskyj po zveřejnění výsledků? Citujeme: „Naše odvaha ohromuje svět, naše hudba dobývá Evropu!“ Volně přeloženo do řídící řeči: Náš postup řízení šokuje svět, naše řízení mění Evropu! On má naprostou pravdu a v současné době to vypadá, že přesně ví, čeho je součástí a co je skutečným konečným cílem. Můžeme si trochu také zaspekulovat – není náhodou také jeho záměrem uskutečnění denacifikace ukrajinského území? Jeho skutky, když se na ně podíváte detailně, napovídají, že by tomu tak klidně mohlo i být! Účel světí prostředky? Divadlo pro výsledek? Všichni na jedné lodi? Až Rusko oficiálně vyhraje, my to předpokládáme, tak vše osvětlí rezidentův poválečný osud. Uvidíme …


Závěrem


Celé válečné tažení po ukrajinském území provází mnoho takových hůře pochopitelných skutečností, které by těžko nastaly, kdyby se jednalo opravdu o regulérní válečný konflikt na 6. prioritě! Bohužel, za účelem zmanipulovat světové občanstvo (hlavně evropské), umírá na bojišti mnoho vojáků na obou stranách “konfliktu” a stále více a více ukrajinských mužů bez vojenského výcviku je posíláno na frontovou linii.


Vypadá to, že to je ten zvolený systém ze strany “Správců” pro denacifikaci území, se kterým už jsou evidentně jasné úmysly. Mimo jiné také o nich hovoří ruský plukovník v důchodu A. P. Deviatov. Všímáte si, že cíleně nedochází k obsazování strategických měst? Že většina posílané západní techniky pro ukrajinskou armádu je totální šrot? Mnohdy dokonce už i nefunkční? Smrdí to smrdí! České lidi se srdcem na správném místě boj teprve čeká …


Zdroje: cs.wikipedia.org, vyznamy-jmen.com, escarena.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »

Blíží se velký bod zlomu?

Blížíme se k velkému historickému milníku? Je NATO odsouzeno k zániku? Jsme před prasknutím hodně nafouklé bubliny jménem Covid-19? Vše nasvědčuje tomu, že rozuzlení obou zápletek míří téměř do jednoho časového bodu! Náhoda nebo mistrovský řídící manévr?   Je pátá kolona pracující ve většině zemí světa proti svému národu, a to ve prospěch PAX AMERICANA, už v panice? Poslední dny jsou plné velkých událostí, které jdou tvrdě proti společností dlouhodobě přijatých narativů!   Bublina SARS-CoV-2

Číst dál »

USA a NATO – poslední zesměšnění?

Je čas prázdnin a obecně doba volnějšího pracovního režimu, což je období, kdy je třeba nabrat trochu sil a připravit se na turbulentnější časy, které můžeme očekávat s příchodem podzimu. Bohužel, doba je plná otřesů a stále nových událostí, a tak jsme se rozhodli je okomentovat, i když donutit se k tomu v těchto horkých dnech není fakt jednoduché. Pokusíme se Vám osvětlit nejpodstatnější novinky v politice na globální úrovni.   Dle nás je důležité

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru