Polská pýcha a Jan Žižka součástí evropského scénáře?

Starý kontinent se začíná otřásat v základech a vlády jeho národních států se předhánějí, která z nich ještě více přiloží pod pomyslný kotel v ukrajinském konfliktu! Myslíme, že status nejužitečnějších idiotů a zároveň největších škůdců svého vlastního národa si s maximální vervou přivlastnili polští vládní činitelé. Historie je evidentně neponaučila, a tak vedou sebevědomě a hrdě polský lid vstříc zániku jejich státu – již poněkolikáté, bohužel!

 

Za pár měsíců vstoupí do tuzemských, ale i světových kin nejdražší český film Jan Žižka.

 

Pro oba tyto probíhající děje si vypomůžeme hláškou s programovacího filmu Pelíšky: A komu tím prospějete co? No, my to víme a naši čtenáři zajisté také! O tom nepochybujeme ….

Polské ambice na vliv v Evropě

 

Z historie víme, že hranice státnosti Poláků byla mnohokrát pozměněna. Polsko vždy obsluhuje něčí zájmy, bohužel i hlavně na úkor svých vlastních, protože polský stát nepatří Polákům úplně stejně, jako český stát nepatří Čechům. Polsko má určenou svou roli při probíhající přestavbě Evropy, a tak ji plní. Dokonce si myslíme, že vládní polská elita tu skutečnou podstatu nechápe a naivně se snaží plnit si své sny o Velkopolsku. Tušíme, že tento jejich omyl je začátkem konce současného polského státu.

USA a jejich Polsko
 

Dnešní Polsko je prostitutkou kádrů obsluhujících řízení v zájmu PAX AMERICANA, takže zájmů státnosti USA. Pro budoucí hranice nových evropských státních subjektů je důležité navodit politickou situaci, která tu změnu umožní, tzn. “uřídit” dnešní “státy” v Evropě do takové krizové situace, že jiné východisko než překreslení mapy Evropy nebude možné. Snaha polského vedení se aktivně vojensky zúčastnit konfliktu na Ukrajině je jen dalším krokem k maximální podpoře mnohavrstevné krize na starém kontinentu. O důvodech války na 6. prioritě na ukrajinském území jsme již psali [1].

Proces odstavování vlivu USA v Evropě stále pokračuje
 

Jsme přesvědčeni, že uměle vytvořená současná situace na celém evropském území má jasné dva cíle. Zaprvé odstranit “státnost” USA z řízení Evropy a zadruhé nechat vzniknout podle nás tři nové říše – Chalífát, Novou říši římskou a Mezimoří. Už jsme něco naznačovali tady [2]. Polsko je totálně pod USA řízením, a tak je nutné ho rozebrat a rozdrolit. Probíhající okolnosti nám napovídají, že dnešní polské území se stane součástí dvou z nich – Nové říše římské a Mezimoří. Z toho důvodu je nutné obyvatelstvo dostat do takového emočního nastavení, které jim dovolí umožnit ukončení jejich dosavadního státu. Polská elita se evidentně činí, ať vědomě či nevědomě, a výsledkem pravděpodobně bude rozpad!

Výroba těch správných emocí v Evropě
 

Pro probíhající evropské události nemáme jiné vysvětlení než toto:

Výměna evropských proamerických řídících kádrů je uskutečnitelná pravděpodobně pouze jediným možným způsobem, a to dostat tyto kádry do maximální konfrontace s vlastním obyvatelstvem!!

 

Předchozí souvětí nám potom umožňuje lépe pochopit aktuální politické pozice: Macron a silná Le Pen, fašista eurohujer Scholz a silné proněmecké hospodářské neislamistické národní síly, nynější slovenská vládní garnitura a již znovuzrozený Fico s orbánovskou rétorikou, protičeský fašistický Fiala se svým slepencem amatérských figur a na střídačce Babiš – Paroubek – Klaus (ml. nebo st.) atd.

Stranické zabarvení jakýchkoliv lídrů je absolutně nepodstatné, podstatné je umění řídit, protože skutečným profesionálním kádrům pouze zadáte směr + konečný cíl, zbytek už zvládnou samostatně.

 

Vypadá to, že to správné budoucí polské emoční nastavení zařídí situace na ukrajinském bojišti. Pokud chcete prodlužovat válku (“Správci” to potřebují), tak musíte mít vojáky! Z dostupných normálních informačních zdrojů (takže žádná MSM) je jasné, že ukrajinské armádě vojáci už docházejí. Nemají, kde brát, takže kdo je poskytne? Polsko!

Vojáci polské armády

Až v opravdové válce začnou ve velké míře umírat synové a manželé polských žen, tak se velmi brzy změní celé válečné emoční nastavení polského obyvatelstva. Dále to povede k obrovské nevraživosti k ukrajinským uprchlíkům a proamerickému vedení země atd. Všechny s tím spojené odhadnutelné průvodní jevy dovedou Polsko k rozpadu. Pro Poláky to bude strašně těžká doba a bolestné procitnutí ze slepé lásky k USA. Bohužel, “Správci” si je zase povodí na provázku a nebude to poprvé ….

Nový český velkofilm Jan Žižka

 

Média jsou již zaplavována informacemi o novém a zároveň nejdražším českém filmu Jan Žižka, který už v září letošního roku vstoupí do kin, a to nejenom českých. Nevíme, jak dalece jsou vybaveni hlavní tvůrci filmu znalostmi o ŘÍZENÍ, ale myslet si, že takový umělecký počin s mezinárodním přesahem v tomto politickém světovém nastavení je náhoda nebo shoda okolností, tak to o konceptuálních znalostech (spíše neznalostech) prozradí opravdu vše. Ale pojďme postupně ….

Základní a důležitá fakta
 

Takto informuje Česko-Slovenská filmová databáze:

Producentem a režisérem snímku je Petr Jákl. Film inspirovaný skutečným příběhem jednoho z největších vojevůdců své doby, nikdy neporaženým Janem Žižkou z Trocnova, který se stal díky svým činům legendou. Evropa na konci 14. století. Vše, co vybudoval Karel IV., císař římský a zároveň český král, se rozpadá.

Staleté pořádky se otřásají v základech. Císařův prvorozený syn a nástupce Václav IV. je příliš slabým panovníkem do takové doby. Přední magnát v zemi, pan Jindřich z Rožmberka, pohlcuje dvorce svobodných zemanů jeden po druhém. Ale jeden z nich se mu postaví, jeho jméno je Jan Žižka [3]. Žižka je jedním ze 7 nikdy neporažených vojevůdců všech dob, což ho řadí mezi velikány jako byl Čingischán nebo Alexandr Veliký. Narodil se kolem roku 1360 v Trocnově a oficiálně zemřel 11. října 1424 u hradu Přibyslavi.

Zajímavý rozhovor s Petrem Jáklem o filmu a jeho vzniku třeba zde [4], kde také říká:

Já jsem opravdu hrdý na to, že jsem Čech a miluji naši zemi. Když jsem ještě reprezentoval v judu na všech možných světových soutěžích, včetně olympiády, tak mě na tom nejvíc těšilo mít lvíčka na prsou a na rameni vlajku. A strašně jsem si přál udělat o Česku film ve stylu Statečného srdce, díky kterému si ve světě naši zemi zapamatují. Žižka byl skvělá šance, jak si ten sen splnit, takže jsem ani na chvíli neváhal.

 

Díky za jeho vyřčená slova a velké díky mu za tento film. Již děkujeme a to jsme film ještě samozřejmě neviděli. Tento umělecký počin může velmi zásadně ovlivnit v naší dlouho zkoušené společnosti způsob nahlížení na důležitost vnímaní národní identity jako součásti zdravého a tvůrčího života každého jednotlivce. Pokud ztratíte tuto “kotvu” jste nadobro ztraceni a odsouzeni k jistému otroctví.

Jan Žižka (2022) CZ Dabing HD teaser trailer

Datum premiéry
 

Premiérové uvedení do kin je naplánované na 8. září 2022. Pokud se podíváte na české dějiny, tak zjistíte, že 8. září 1198 Přemysl Otakar I. získal dědičně královský titul [5] a Zlatou bulou sicilskou roku 1212 pak bylo vymezeno postavení českého krále vůči římské říši. Je to významné datum pro tehdejší české království a tím pádem opravdu významné pozitivní datum pro český národ.

Velkofilm Jan Žižka celosvětově pozvedne kredit českého národa a také mu náležitě zajistí správné Pí Ár pro novou vůdčí roli v Nové říši římské. Nic se neděje náhodou! Otázkou zůstává pouze to, jestli jsme svědky matričního bezstrukturního řízení nebo naprosto vědomého strukturního řízení globálních kádrů. Co myslíte vy?

Závěrem

 

Podle nás chování polského státu i velkofilm Jan Žižka jsou procesy, které spoluvytvářejí podmínky pro vybudování nového rozložení globálních mocenských sil v nové Evropě. Polský proces je součástí nadnárodního řízení za účelem překreslení hranic a vzniku nových evropských imperií. Film o Janu Žižkovi má zvýšit povědomí o Češích ve světě a budovat jim určité potřebné renomé v mezinárodním společenství.

Maďarsko dnes potřetí pohrozilo vystoupením z EU! Budování Mezimoří přímo před naším nosem, Orbán se toho nebojí a pravděpodobně Fico následně dovede úspěšně Slováky pod křídla Budapešti.

Nemusíme mít ve všem 100% pravdu, ale v době psaní tohoto článku vidíme budoucí Evropu v takovémto uspořádání. Čas prověří naše analytické schopnosti ….

Zdroje: csfd.cz, e15.cz, cs.wikipedia.org

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Rozklad EU je pouze otázkou času

Rozklad EU je pouze otázkou času a z jednotlivých událostí, které plní v poslední době informační pole, nelze ani vyvozovat jiný výsledek. Vše vypadá tak, že EU v současném stavu splnila své zadání a teď vstupuje do své poslední fáze, a to štěpení a následný neodvratitelný rozklad. Rozdílné pohledy mnoha států na zelenou politiku, migraci, čerpání peněz, a třeba viditelná likvidace ekonomiky nejenom Francie, jsou předehrou na rozdělení Evropy na část islámskou s minimálním výskytem

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Proces ukončování hegemonie USA

Nacházíme se již těsně před nutnou a veřejnosti viditelnou transformací USA? Má do dlouhodobě běžícího procesu ukončování hegemonie USA vstoupit nějaký další významný katalyzátor? Jsou současné známé první výsledky revizí prezidentských voleb součástí onoho procesu? Jsou již připravené státní elity evropských zemí na “samostatné” řízení Evropy nebo chtějí raději dále olizovat zadek svému americkému páníčkovi a nadále se nechat pouze vodit za ručičku při terorizování vlastního národa? V jaké fázi světových změn se opravdu nacházíme?

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru