Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Ukrajina – příprava kulis pro přetvoření světa

Hlavním důvodem zažehnutí reálné války na Ukrajině je následný vznik takových krizových situací po celém světě, které umožní přetvořit starý předpandemický svět na svět zcela nový. Nadvláda anglosasů je už téměř u konce, ale ještě to s sebou přinese velké otřesy, které ne všichni ve zdraví přečkáme, bohužel. V nejbližší době očekávejme opravdu dobu temnou s mnoha znaky fašismu, který už plíživým krokem dokráčel nejenom k českým dveřím!

 

V příštích několika článcích se pokusíme popsat hlavní průvodní znaky, které s sebou přinesla a dále přináší tato válečná operace na Ukrajině.

 

Důvody, které vedly Putina ke svolení s invazí na celé území Ukrajiny

 

Mediálním prostorem proběhlo několik důvodů, které údajně nasměrovaly Vladimíra Putina k vojenské invazi do sousedního státu, a to dokonce do státu, který býval členem SSSR. Hlavní mediální proud to samozřejmě velmi hloupě vysvětluje imperiálními sklony Ruska, které mu jsou prý historicky vlastní. Na alternativě se objevilo vícero možností, a to od biologických laboratoří až po ukrajinskou touhu po jaderných zbraních.

 

Oficiální ruská verze hovoří o narůstajícím násilí na národnostních menšinách, hlavně na ruských obyvatelích Ukrajiny. Všechny varianty mohou být správné! Majdanem na Ukrajině v roce 2014 byl cizí mocí dosazen regulérní fašistický režim, ale o tom snad tady nemusíme vůbec psát, protože zdejší pravidelní čtenáři to samozřejmě vědí.

 

My si hlavně myslíme, že není vůbec důležité znát ty rozhodující konkrétní důvody. Nejdůležitější je pochopit skutečný pravý smysl tohoto válečného tažení, do kterého prezidenta Ruska bez jakékoliv pochybnosti “uvrtali” “Správci” planety! Oním spouštěčem válečné agrese byl samozřejmě tlak z Dumy na uznání DLR a LLR, tím dostal Putin nůž na krk. V tu chvíli mu nezůstal již žádný manévrovací prostor a musel jednat, protože jinak by ohrozil svou pozici v řízení Ruska.

 

Hlavním důvodem ruské mírové mise na Ukrajině je:

 

REAKCE ZBYTKU SVĚTA PRÁVĚ NA TUTO UDÁLOST!

 

Pokud víme, že “Správci” jsou vynikající ve využívání predikce a masové statistiky ve svém řízení, tak se dá usuzovat, že ona reakce spouští další, z jejich pohledu očekávané – plánované, procesy v jednotlivých zemích. Snahou “Správců” tedy je, dostat všechny své objekty řízení do takového požadovaného stavu (vlády, náladu obyvatelstva, ekonomiku atd.), který jim umožní kompletně přenastavit celý způsob fungování mezinárodního společenství na Zemi. To znamená, že některé státy změní svůj vlivový status, některé státy zaniknou a naopak nové vzniknou, zaniknou staré a vzniknou nové říše, systém světového průmyslu se změní atd. 

 

Zajišťování té správné masové statistiky

Z předešlých vět také jasně vyplývá, že Ruská federace není ani omylem suverénním státem! Pravdou ale je, že si své kompetence neustále navyšuje, a to díky nadstandardnímu umění ŘÍDIT svých vedoucích představitelů!

 

Reakce vojenské aliance NATO

 

NATO za posledních několik měsíců ukázalo svojí totální neschopnost a hlavně zbytečnost! Toto seskupení je odsouzeno k zániku, protože jeho bojeschopnost se neustále snižuje a evidentně již není schopné technologicky konkurovat ruské armádě. My si myslíme, že není schopné konkurovat ani té čínské a viditelný úpadek je pouze výsledkem řízení “Správců”.

 

Je (byl) to nástroj anglosasů, kterého už není zapotřebí, a tak se postupně a nepřetržitě demonstruje jeho již aktuální slabost. Zesměšnění a ponížení v Afghánistánu obletělo celý svět. Hlavní silou NATO byla americká armáda a zbytek osazenstva jí dělal pouze komparz. Díky tomuto modelu je dnes Evropa v podstatě bez armády (Turecko nepočítáme do západní Evropy), pouze Polsko se může chlubit obstojnou vojenskou silou. Evropské západní státy ani nejsou už schopné bránit své obyvatelstvo před islámskou invazí. Náhoda? Tak určitě …

 

Západ neustále ponoukal ukrajinský fašistický režim k provokacím proti Rusku, vyzbrojoval ho a školil elitní fašistické jednotky, ale když byl “medvěd” donucen k regulérní konfrontaci, tak dal Západ ruce do kapes a představitele onoho fašistického režimu hodil přes palubu. Úplně stejně jako naverbované tamější obyvatele v Afghánistánu. Doufáme, že se veškeré loutkové vlády v Evropě dívají na svou blízkou budoucnost …..

 

Vítězství ruské armády nad ukrajinským fašistickým režimem je pouze otázkou času. Západ má v rukávu jenom jednu hratelnou kartu, a to snažit se maximálně prodlužovat válku a doufat, že v tom Rusko zabředne! Je to ale pouze naivní přání, protože je evidentní, že Vladimír Putin to má těžce v rukou. A také doufáme, že již není doba, kdy by si nějaký ruský generál dovolil dělat určité úmyslné záškodnické akce proti Putinovi. Svět už pádí jiným směrem.

 

Informování MSM o válce na Ukrajině

 

Při občasném nakouknutí do MSM musí normálního člověka ve středním věku napadnout, že píšící novináři do Rudého práva byli úplní rození demokraté, protože současná lživá propaganda nabrala takových rozměrů, že je to vlastně naprosto komické. Vládnoucí režim tím sám sebe úplně diskvalifikoval na podávání jakýkoliv informací. Z lidí, kteří by je mohli ohrožovat v jejich mocenském postavení, už tato média nebere nikdo vůbec vážně. Jak se říká: přeťápli to!

 

Vkládáme sem citaci Johna Swintona, vydavatele New York Times, který při své rozlučkové řeči pro New York Press Club v roce 1953 řekl:

Nic takového jako svobodný tisk neexistuje. Vy to víte, já to vím. Nikdo z vás by se neodvážil napsat upřímně svůj názor a i když by to třeba udělal, stejně by ho neotiskli. Každý týden jsem dostával výplatu za to, že jsem se do novin nevměšoval se svým vlastním názorem. Totéž platí i pro vás všechny. Kdo vybočí z řady, ocitne se na ulici a může si hledat novou práci. Vlastní úkol novinářů spočívá v podrývání pravdy, vyprávění lží, překrucování faktů a prodávání sama sebe, své země i rasy, za chléb každodenní. Vy to víte, já to vím, co to je tedy za hloupost, připíjet si na svobodný tisk? Jsme nástroje a loutky v rukou boháčů, kteří v zákulisí tahají za nitky. Tancujeme podle toho, jak pískají. Naše talenty, možnosti i život jsou vlastnictvím cizích lidí. Nejsme nic víc než intelektuální prostitutky.

Vliv MSM na mladého člověka.

Liberalismus = Fašismus

 

Nezadržitelně vstupujeme do poslední fáze tzv. liberální demokracie, která se již celá přežila a její systém nemá dnes už kam expandovat. A tak jí nečeká nic jiného než zánik, který se ale snaží oddalovat a ve své nafoukanosti si ho vlastně ani nechce připustit.

 

Existuje jediný způsob, jak tuto nedemokracii (liberální demokracii) ještě nějakou chvíli udržet u moci, a to strhnout tu hezkou barevnou fasádu a ukázat svému obyvatelstvu svou skutečnou, ale do dnešních dnů utajovanou tvář! Tou pravdivou tváří je nelidský systém na principech fašismu! Už žádné schovávání, ale už bez skrupulí ignorovat ústavu, schvalovat totalitní zákony (pandemický zákon), nezákonně cenzurovat jiné názory atd.

 

Většina lidí má už tak zdegenerovanou mysl, že nemá schopnost vidět, že od zavedení protipandemických opatření žijeme v regulérním fašistickém státě. Potom už není možné se ani divit, že lidé žijící ve fašismu jdou demonstrovat za udržení se stejného fašistického režimu v jiné cizí zemi a jsou neochvějně přesvědčeni, že konají v zájmu dobra! Většinová část obyvatelstva se také začíná chovat fašisticky, což se projevuje udavačstvím, kolaborací s cizí mocí, vymezováním se vůči nepohodlným menšinám a agresivitou namířenou proti lidem, kteří nejdou s davem! 30. léta 20. století v Německu jako vyšitá …..  HNUS!

 

Morální propad národa je obrovský. Dno je ještě daleko, takže zlom nemůže v brzké době nastat. Nastane pravděpodobně až ve chvíli, kdy se národ bude brodit opravdu v takové špíně, že mu nezbude nic jiného, než hledat ty morální pilíře, o které je možné se opravdově opřít a opět si stoupnout na vlastní nohy. Vše vypadá, že je to tak naplánované a je nutné si tím projít. Vítězně všemi těžkostmi projde jen to zdravé jádro, které zase dále ponese genom českého národa. Proč si to myslíme? Protože jsme přesvědčeni, že pro český národ je připravena v nedaleké budoucnosti důležitá řídící role na starém kontinentu. Brzy se tomu budeme věnovat.

 

Závěrem

 

Dnešní článek je takový úvodník k problematice ukrajinského řídícího manévru. Souvisí s ním mnoho témat, kterým se postupně budeme věnovat. Namátkou: slabé evropské vlády, budoucí samostatná Evropa, španělská chřipka před novým uspořádáním Evropy na začátku 20. století, potřeba prožití fašistického režimu, prezident Zeman – o co mu jde?, Slovensko – ukončování státnosti, chudnutí Evropy atd.

 

Omlouváme se za delší čas bez nového příspěvku, ale nás samotné invaze Ruska na Ukrajinu překvapila a nerozuměli jsme jí. Bylo nutné udělat vše pro pochopení nově vzniklé situace, a tak nebylo o čem psát. Lepší “rádiový” klid, než psát za každou cenu nějaké kraviny ….

 

Zdroje: vlastní mozek

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Hezký nový rok 2022

Přejeme všem šťastný Nový rok, ale hlavně hezký nedramatický nový rok! Jsme na konci roku 2021, který přinesl hodně pozoruhodných událostí a jevů. Několikrát vládou avizovaný návrat k tzv. normálu se nekonal a spíše jsme byli svědky mnoha nenormálností. Většina populace si potřebovala již odpočinout od neustálého stresu a tlaku od vrchnosti, a tak uvítala určitý částečný klid během svátečního období. Oddechový čas při přestavbě světa byl nutný asi pro všechny účastníky, ale již příští

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Trump i Seagal – optimalizace nastavení pozic pokračuje

Nastavování pozic pro jednotlivé globální hráče před závěrečnou scénou ukončení jednopolárního světa pokračuje. Současný hegemon se nemíní vzdát bez boje a svou totální hysteričnost demonstruje ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny. Tímto aktem si zaprvé podepsal urychlení svého rozpadu a zadruhé, bohužel, si zvolil ten krvavější způsob, kterým bude doveden k ukončení své státnosti! Projevila se při záběrech na Stevena Seagala matrice vývoje nového uspořádání Evropy? Je vůbec možné, aby to byla náhoda? Snažíme se opravdu držet

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru