Prezident Zeman a CNN Prima NEWS

V našem včerejším analytickém článku [1] došlo, bohužel, k nevyřčení ještě jednoho zásadního poznatku, který jsme si původně neuvědomili, a to je naše velká chyba! Vše souvisí s chováním prezidenta Zemana k moderátorce pořadu.


Během dopoledne, když jsme si pročítali nějaké první reakce na Zemanovo vystoupení, tak nám to bylo ihned jasné! Ta skutečnost nás praštila do očí okamžitě po přečtení tohoto článku zde [2]. Jsme rádi, že jsme nakonec byli osvíceni, protože by nás jinak hanba fackovala za přehlédnutí tak jasného cíleného signálu, který bez jakékoliv pochybnosti byl adresátem pochopen! Nikde na netu jsme nenašli text, který by to zmínil, ani na alternativě! Možná jsme to pouze přehlédli.


Kavárenská a sluníčkovská lůza to nepochopila už vůbec. Ječení, pištění a rádoby kecy o neslušném chování atd. Prostě zaplavený mediální prostor o nechutném chování prezidenta k pí. Tománkové pouze dokládá stav znalostí a i určitý stupeň vzdělání naší společnosti v kvalitně a programově řízené debilizaci národa.


Terezie Tománková – moderátorka CNN Prima NEWS

Chování prezidenta Zemana nebylo adresováno Terezii Tománkové, ale hlavně samotné televizi CNN Prima NEWS, a to konkrétně její mateřské americké stanici CNN! Její páníčkové jsou ti stejní, kteří ovládají tu značnou část našich tzv. „ELIT“ – pátou kolonu nebo také by se dalo říci naše vlastní „DOMÁCÍ ČERNOCHY“. Tento poslední termín označující národní „ELITU“ jsme použili záměrně. Pokud nevíte, co znamená, doporučujeme si vyhledat charakteristiku toho pojmu – je naprosto přesná.


CNN je hlásnou troubou politických kruhů, které jsou také označovány jako např. neomarxisté, levicoví progresivisté, američtí fašisté (satanisté) nebo obecně „americká státní elita“. Tato TV vedla neuvěřitelně lživou, nenávistnou kampaň proti Donaldu Trumpovi během jeho celého volebního období a samozřejmě po celou dobu posledního soupeření během prezidentských voleb. Mnohokrát již byla usvědčena z výroby uměle vytvářeného falešného zpravodajství s využitím nájemních herců do svých TV spotů atd.  Tato stanice je čistá propaganda včetně jejích filiálek ve všech vazalských zemích. Zastupuje právě ty, kteří jsou celosvětově odstavováni od moci.


Stylem komunikace, bohužel pro paní Tománkovou, Zeman demonstroval svoje vlastní opovržení nad touto výraznou, většinovou částí amerických Elit. Z tohoto důvodu, tak otřesný, arogantní až přezíravý styl vedení diskuze. Terezie měla prostě smůlu díky současné vyhrocené situaci, ale má od nich pěkné penízky, a tak je povinna něco vydržet! Tak to prostě ve světě řízených politických procesů chodí. Prezident Miloš Zeman je globální hráč a je v blízkosti zástupců politických kruhů, které skutečně reálně řídí a provádí celosvětové procesy na planetě Zemi.


Vše, co jste zaregistrovali v projevu prezidenta republiky mělo svůj naprostý účel. Ve světě vysoké politiky se nic neděje náhodně!

Zdroj: parlamentnilisty.cz, cnn.iprima.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru