Prezident Zeman a CNN Prima NEWS

V našem včerejším analytickém článku [1] došlo, bohužel, k nevyřčení ještě jednoho zásadního poznatku, který jsme si původně neuvědomili, a to je naše velká chyba! Vše souvisí s chováním prezidenta Zemana k moderátorce pořadu.


Během dopoledne, když jsme si pročítali nějaké první reakce na Zemanovo vystoupení, tak nám to bylo ihned jasné! Ta skutečnost nás praštila do očí okamžitě po přečtení tohoto článku zde [2]. Jsme rádi, že jsme nakonec byli osvíceni, protože by nás jinak hanba fackovala za přehlédnutí tak jasného cíleného signálu, který bez jakékoliv pochybnosti byl adresátem pochopen! Nikde na netu jsme nenašli text, který by to zmínil, ani na alternativě! Možná jsme to pouze přehlédli.


Kavárenská a sluníčkovská lůza to nepochopila už vůbec. Ječení, pištění a rádoby kecy o neslušném chování atd. Prostě zaplavený mediální prostor o nechutném chování prezidenta k pí. Tománkové pouze dokládá stav znalostí a i určitý stupeň vzdělání naší společnosti v kvalitně a programově řízené debilizaci národa.


Terezie Tománková – moderátorka CNN Prima NEWS

Chování prezidenta Zemana nebylo adresováno Terezii Tománkové, ale hlavně samotné televizi CNN Prima NEWS, a to konkrétně její mateřské americké stanici CNN! Její páníčkové jsou ti stejní, kteří ovládají tu značnou část našich tzv. “ELIT” – pátou kolonu nebo také by se dalo říci naše vlastní “DOMÁCÍ ČERNOCHY”. Tento poslední termín označující národní “ELITU” jsme použili záměrně. Pokud nevíte, co znamená, doporučujeme si vyhledat charakteristiku toho pojmu – je naprosto přesná.


CNN je hlásnou troubou politických kruhů, které jsou také označovány jako např. neomarxisté, levicoví progresivisté, američtí fašisté (satanisté) nebo obecně “americká státní elita”. Tato TV vedla neuvěřitelně lživou, nenávistnou kampaň proti Donaldu Trumpovi během jeho celého volebního období a samozřejmě po celou dobu posledního soupeření během prezidentských voleb. Mnohokrát již byla usvědčena z výroby uměle vytvářeného falešného zpravodajství s využitím nájemních herců do svých TV spotů atd.  Tato stanice je čistá propaganda včetně jejích filiálek ve všech vazalských zemích. Zastupuje právě ty, kteří jsou celosvětově odstavováni od moci.


Stylem komunikace, bohužel pro paní Tománkovou, Zeman demonstroval svoje vlastní opovržení nad touto výraznou, většinovou částí amerických Elit. Z tohoto důvodu, tak otřesný, arogantní až přezíravý styl vedení diskuze. Terezie měla prostě smůlu díky současné vyhrocené situaci, ale má od nich pěkné penízky, a tak je povinna něco vydržet! Tak to prostě ve světě řízených politických procesů chodí. Prezident Miloš Zeman je globální hráč a je v blízkosti zástupců politických kruhů, které skutečně reálně řídí a provádí celosvětové procesy na planetě Zemi.


Vše, co jste zaregistrovali v projevu prezidenta republiky mělo svůj naprostý účel. Ve světě vysoké politiky se nic neděje náhodně!

Zdroj: parlamentnilisty.cz, cnn.iprima.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Babišovy skoky z misky na misku

V dnešním článku se podíváme na Babišův veletoč, který jenom ukazuje na naše koloniální postavení. Praha je velmi významný geopolitický bod, který byl, je a bude vždy v gigantickém zájmu hlavních globálních sil. Důvody, proč tomu tak je (nápověda třeba Golem), nyní ponecháme stranou, ale je nutné to přijmout jako fakt. Na základě tohoto faktu dochází v Česku k obrovskému boji ve snaze získat a dlouhodobě si udržet moc nad tímto městem.   Na úvod

Číst dál »

Válka o válku nebo NE-válku

Rozdělení Evropy na minimálně 2 regiony se přibližuje rychleji než by si člověk myslel. Bohužel, válka o opravdovou válku nebo “NE-válku” na evropském kontinentu se rozhořela na všech myslitelných frontách, tzn. také těch sportovních – i když tam odjakživa probíhala a neustále probíhá. Jinak řečeno – teď se, ona válka, velmi zviditelnila, a to konkrétně na bitevním poli fotbalovém. Kdo se trochu zajímá o reálnou politiku (nikoliv o tu, která je nám prezentována v MSM),

Číst dál »

Dogmata alternativních médií

Dogmata alternativních médií mají často negativní vliv na svobodné myšlení lidí hledajících pravdu o fungování světa. Tato skutečnost dělá medvědí službu všem lidem, kteří milují svobodu rozhodování a touží se samostatně vzdělávat za účelem dalšího poznání a získání nových dalších pohledů na probíhající nebo již proběhnuvší světové události. V současné době se nacházíme ve zlomovém období, které s sebou přináší mnoho změn a mnoho jevů, kterým prostě nerozumíme. To není úplně jenom naše chyba! Je

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru