Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Analýza – Zemanův projev k Vrběticím

Kauza “Vrbětice” má samozřejmě svoje pokračování, a to v podobě vyjádření se prezidenta Zemana v nedělním dopoledním pořadu TV Prima. Myslíme, že je důležité si celý projev včetně diskuze s moderátorkou analyzovat.


V projevu podle nás proběhlo několik zásadních momentů (vzkazů) směrem k naší páté koloně. Přepis celého projevu je např. k dispozici zde [1].Pojďme si je některé zopakovat, připomenout a některé i více detailněji rozebrat, protože pan prezident téměř každou větou někam důvodně cílí. Tak jdeme na to:


Tyto výbuchy byly vyšetřovány a závěr tehdejšího vyšetřování zněl, že byly způsobeny neodbornou manipulací při vyskladňování muničního materiálu.


Tady se, bohužel, pan prezident plete, protože vyšetřování nikdy nebylo ukončeno a vlastně stále pokračuje, probíhá. Tímto jeho konstatováním chtěl pravděpodobně účelově upozornit na špatnou i pomalou práci BIS, ale to se mu opravdu nepovedlo. Je potřeba toto uvést na pravou míru!


Bezpečnostní a informační služba po šest let ve svých výročních zprávách, včetně jejích neveřejných částí, nikdy nezmiňovala kauzu Vrbětice.


Dle výročních zpráv celých 6 let BIS neobjevila žádnou novou stopu, která by naznačovala nějakou vazbu na Rusko, potažmo GRU. Opět úmyslně vyslovený otazník nad prací BIS! Změna ve vyšetřování najednou po tak dlouhé době! To nabádá ke konspirování! Že tak najednou, co?


Teprve v posledních asi třech týdnech bylo vzneseno obvinění vůči dvěma ruským agentům, kteří působili na našem území s dvěma krycími pasy, tádžickým a moldavským. A tito agenti byli obviněni, že způsobili výbuch ve Vrběticích.


Zde je toto zmíněno, dle našeho názoru, pouze proto, aby se zde dala položit v lidských myslích jediná otázka, a to: Jaká opravdová okolnost nastala, že donutila BIS po mnoha letech k tak zásadnímu obratu ve vyšetřování? Jinak ke kvalitě pasů se již na netu objevilo také mnoho zajímavých názorů. GRU to asi narychlo upatlala na první kopírce, kterou měla při ruce, a to asi ze slavných devadesátek!


Mohu konstatovat, že ve zprávě BIS se uvádí, a tuto větu jsem si podtrhl, že neexistují důkazy ani svědectví, že by tito dva agenti byli ve vrbětickém areálu.


Navazuje na předešlé, tzn. nejsou žádné, prozatím, přímé důkazy!! Tímto si Zeman připravuje půdu k tomu, aby mohl konstatovat, že bez přímějších důkazů pro něho není tato kauza v žádném případě vyšetřena (ukončena) a vzápětí začíná klást parametry, kdy to pro něho ukončené bude. Snaží se o to, aby tento pohled na věc převzala také většinově společnost. To je strašně dobře, protože veřejnost byla do té doby pod neskutečným masírováním MSM, které jsou hlavně vlastněny onou pátou kolonou a pracují na jejich objednávku viz. p. Kund(r)a např. [2]. To byl také důvod, proč si dal na vyjádření takový čas, aby byl opravdu slyšet a jeho hlas nezanikl v tom připraveném řevu MSM.


V každém případě, pokud by se prokázalo, že tam byli, není o čem diskutovat. Pokud by se alespoň prokázalo, že byly jakési e-maily, jimiž se dožadovali, aby do tohoto areálu mohli vstoupit, je to rovněž důvod k závažnému podezření. Co by tam proboha měli dělat? A protože každý e-mail má svoji adresu, předpokládám, že další vyšetřování ukáže, s kým si tito dva agenti dopisovali a jak dopadla jejich údajná žádost o účast ve vrbětickém areálu.


Zde naprosto tvrdě tlačí BIS k vyšetřování a následnému předložení přímého důkazu. Bez tohoto nikdy nebude považovat tuto kauzu, s tímto na vodě narychlo podezřele vytvořeným závěrem, za ukončenou! Nikdy!


Na druhé straně, pracujeme s dvěma vyšetřovacími verzemi; s tou první, to jest původní, že došlo k výbuchu v důsledku neodborné manipulace s výbušným materiálem, a s tou druhou, že se jednalo o akci cizí rozvědky. 


Zmiňuje dvě verze, ale hlavně si všimněte, že při té druhé variantě úmyslně nezmiňuje výlučně GRU (nebo nějakou jinou ruskou tajnou službu), ale výslovně “cizí rozvědky”, takže jakoukoliv jinou možnou!! Kdo není úplně tupý, tak si vše správně dosadí. Toto je zásadní sdělení celého projevu! 


Doufám, že se dovíme pravdu. Dovíme se, zda toto podezření je oprávněné, a v takovém případě, ač podporuji korektní vztahy se všemi významnými zeměmi, je zapotřebí, aby Ruská federace za tento případný teroristický čin zaplatila, například neúčastí Rosatomu v tendru na Dukovany.


Zde říká, že naprosto podporuje výsledek “PADNI KOMU PADNI”, ale hlavně zde avizuje, že v tuto chvíli on vyloučení Rosatomu z tendru na Dukovany nepovažuje za uzavřenou záležitost, protože ještě stále probíhá vyšetřování, tudíž bez výsledku nemůže být stanoven konečný trest.


Pokud naopak toto podezření bude vyvráceno, pak z toho vyplývá, že šlo o zpravodajskou hru, která může mít vážné důsledky pro náš vnitřní politický život.


My jsme pevně přesvědčeni, že on zná celou pravdu této hry a v podstatě zde naší páté koloně předpovídá, že se v ten správný čas celá tato uměle vyrobená kauza otočí proti nim samotným! Blíží se doba, kdy dojde k velké výměně našich současných tzv. elit a dojde k velké změně úlohy ČR v Evropě i ve světě. Současná pátá kolona se na novém směřování a řízení naší země již podílet nebude nebo pouze ti, kteří přijmou nové nastolené podmínky a pravidla. Bohužel p. Kellner toto nepochopil nebo nechtěl pochopit!


Dále ještě z rozhovoru s paní moderátorkou stojí za zmínku situace, kdy prezident komentoval historii CIA a zároveň připomněl převzetí medaile p. Koudelkou v jejím sídle. My jsme o tomto psali již dříve [3] a máme stejný znepokojivý pohled na tuto záležitost.


Bohužel je mezi námi tolik zmanipulovaných lidí (nemohou za to – neustálá masáž MSM hlavně ČT, programově řízené školství, již všudepřítomná cenzura atd.), a tak dokonce věří tomu, že prezident Zeman je již v podstatě nesvéprávný člověk, který dělá ostudu ČR atd. Pravda je taková, že těmito proklamacemi ledacos říkají hlavně o sobě. Buď, že to dělají úmyslně z důvodu jejich působení ve zmiňované páté koloně nebo dávají z vlastní hlouposti na odiv svoje neznalosti a nemožnost pochopení toho, co se minimálně u nás děje. Samozřejmě, že i on má mnoho charakterových vlastností, kterým se opravdu tleskat nedá, ale kdo ne? Ale myslet si o něm, že je rusofil je ukázka nejvyšší debility.


Je evidentní, že jeho schopnosti v “ŘÍZENÍ” převyšují schopnosti ostatních osobností našeho politické spektra o několik pater.  A POZOR! – politický projev neslouží k tomu, abyste ohodnotili totálně všechny skutečnosti daného problému, ale k tomu, abyste řekli to, co chcete z určitých důvodů sdělit vy.

Zdroj: parlamentnilisty.cz, respekt.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Počátek deamerikanizace řízení v ČR?

Jsme svědky počátku odstraňování viditelného českého řízení, které je prodlouženou rukou PAX AMERICANA? Je kauza Dozimetr odstartováním výměny elit v ČR? Na očích máme některé indicie, které nám napovídají, že tomu tak opravdu může být! Už je na čase, protože česká společnost se již blíží ke svému morálnímu dnu a v jejím bytostném zájmu je, začít realizovat určitý očistný proces. Česká společnost potřebuje novou ideologii ke svému přežití, protože ideologie nekonečného HDP růstu, což neznamená

Číst dál »

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to!  Byť jsou

Číst dál »

Polská pýcha a Jan Žižka součástí evropského scénáře?

Starý kontinent se začíná otřásat v základech a vlády jeho národních států se předhánějí, která z nich ještě více přiloží pod pomyslný kotel v ukrajinském konfliktu! Myslíme, že status nejužitečnějších idiotů a zároveň největších škůdců svého vlastního národa si s maximální vervou přivlastnili polští vládní činitelé. Historie je evidentně neponaučila, a tak vedou sebevědomě a hrdě polský lid vstříc zániku jejich státu – již poněkolikáté, bohužel!   Za pár měsíců vstoupí do tuzemských, ale i

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru