Vrbětice – výroba emocionálního pozadí

V minulém článku [1] jsme nadšeně analyzovali otevřený dopis [2] kancléře Mynáře. Naše hlavní upozornění směřovalo ke vzkazu – NEPOKLEKNEME! Bohužel, musíme konstatovat, že velká část našich „Elit“, spíše jelit, poklekla způsobem, že je nám stydno. Celá zpravodajská hra kolem výbuchu ve Vrběticích nám názorně demonstruje ukotvení ČR ve světové politice a poučuje nás, že o naší nějaké, byť částečné suverenitě, nemůže být absolutně řeč.


Uměle cizíma rukama uplácaný československý stát roku 1918, jako nástroj globální politiky a též nástroj pro realizaci vnějších politik jiných států. V době trvání první republiky splnil svojí tehdejší a zároveň nejhlavnější misi, a to vybudování i přípravu perfektně fungujícího průmyslu (hlavně zbrojařského) pro následné bezproblémové předání hitlerovskému Německu. Proč to teď zmiňujeme? Protože se zdá, že současná doba mnoha atributy kopíruje 30. léta 20. století.  Značná část „českých ELIT“ nás opět prodává a vede po cestě užitečných idiotů. Cíl mise: Rusko, zdroje nerostné, lidské atd.


Tajná služba nikdy nepracuje pouze pro zájmy svého státu


Medailista Michal Koudelka pravděpodobně dostal zadání od svých skutečných šéfů a vynesl na světlo vykonstruovanou báchorku o výbuchu v českém muničním skladu. Tady je hlavní si uvědomit, že všechny tajné služby jakéhokoliv státu na světě nejsou 100%-ní tajnou službou daného státu. To je prostě fakt cca od doby vzniku nových států po 1 sv. válce.


Potvrzení tohoto faktu v případě naší BIS je např. převzetí medaile od „cizí“ tajné služby, konkrétně právě Koudelkou v sídle CIA v Langley [3] v březnu 2019 „za zahraniční spolupráci!„. Dovedete si představit, že by takové ocenění převzal od ruské FSB? V čem je rozdíl? Jasně, rozdělení sfér vlivu, ale přesto nazývejme věci pravými jmény. Když budeme mírní, tak BIS nechrání pouze české národní zájmy! Dle našeho názoru to jsou mimochodem důvody, proč prezident Zeman již 5x odmítl šéfa BIS povýšit do generálské funkce.


Hra na emoce s cílem vystrašit vlastní obyvatelstvo


Srdcervoucí vystoupení premiéra Babiše a ministra Hamáčka na tiskovce, kde oznámili „hru“ Vrbětice, bylo výsledkem pravděpodobně působení nashromážděných kompromitujících materiálů na oba pány. Normální práce tajných služeb!


Jejich posranost byla cítit až přes TV obrazovky. Tento smrad jsme již ucítili u Babiše v případě ruského hackera Jevgenije Nikulina v roce 2018 [4]. Už tehdy šel proti Zemanovi, tzn. globálním zájmům.


Babiš: Mohu se přitulit? Ryan: Tak určitě Andy. Musíš!

Hamáčka nemá cenu rozebírat – mocichtivý, „svazák“, otevřeně protinárodně jednající pablb, škůdce. A pamatujme – vítač migrantů!


Přitulím se ke všem těm, kteří mně přispějí k zajištění mého ministrování. Jediná chvíle, kdy sundávám respirátor!

Tímto jejich aktem jsme se jako stát připojili ke všem válečným štváčům, kteří se otevřeně přidávají na obranu zachování PAX AMERICANA – hegemonii USA.

 

 Musíme zklamat oba pány – tento systém již nebude dovolen!


PAX AMERICANA udrží pouze válka na evropském kontinentu


Část státních struktur USA provádí poslední zoufalé pokusy zachránit tento jednopolární systém trvající od rozpadu SSSR. Tito zástupci státní moci USA mají válku na evropském kontinentu v plánu. Chtějí dále ve světě dominovat a pouze tímto způsobem, jak si myslí, si mohou zabezpečit zdroje, které jsou nutné pro obsluhu PAX AMARICANA na okrádání zbytku světa.


Spojené státy dávno již z ničeho jiného neprofitují, veškerý průmysl a technologie už ze země odvezly. Rozpad USA je v cílové rovině, kdy z posledních sil organizují tyto všechny šílenosti, jako např. nepovedený majdan v Bělorusku, českou akci Vrbětice, neustálou snahu o státní převrat v Rusku, ukončení NORD STREAM II [5] atd. Jejich největším nepřítelem je ČAS, který je každou následující hodinou sune k definitivnímu ukončení jejich role policajta světa.  V podstatě stačí jen čekat. Téměř nic jim v konečném výsledku nevychází a hegemon USA skončí. Pravděpodobně se rozpadne na více států (regionů), a bohužel, to asi pro místní obyvatele bude přechod velmi bolestivý, místy krvavý.


Orchestr pod stejnou taktovkou stále ještě hraje, ale je to stále falešnější a nástroje jakoby už jednotlivé hráče tolik neposlouchaly. Poslední nadějí na alespoň také nějaký falešný tón z řad českých hráčů v tomto bandu je prezident Zeman. Najde odvahu? My pevně věříme, že ano!


Dirigent tohoto uskupení už sází jen na výrobu emocionálního pozadí, ve kterém, jak doufá, bude lépe schopen dát do pohybu svoje válečné podlé plány!


Zdroj: cs.wikipedia.org, hrad.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru