Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vrbětice – výroba emocionálního pozadí

V minulém článku [1] jsme nadšeně analyzovali otevřený dopis [2] kancléře Mynáře. Naše hlavní upozornění směřovalo ke vzkazu – NEPOKLEKNEME! Bohužel, musíme konstatovat, že velká část našich “Elit”, spíše jelit, poklekla způsobem, že je nám stydno. Celá zpravodajská hra kolem výbuchu ve Vrběticích nám názorně demonstruje ukotvení ČR ve světové politice a poučuje nás, že o naší nějaké, byť částečné suverenitě, nemůže být absolutně řeč.


Uměle cizíma rukama uplácaný československý stát roku 1918, jako nástroj globální politiky a též nástroj pro realizaci vnějších politik jiných států. V době trvání první republiky splnil svojí tehdejší a zároveň nejhlavnější misi, a to vybudování i přípravu perfektně fungujícího průmyslu (hlavně zbrojařského) pro následné bezproblémové předání hitlerovskému Německu. Proč to teď zmiňujeme? Protože se zdá, že současná doba mnoha atributy kopíruje 30. léta 20. století.  Značná část “českých ELIT” nás opět prodává a vede po cestě užitečných idiotů. Cíl mise: Rusko, zdroje nerostné, lidské atd.


Tajná služba nikdy nepracuje pouze pro zájmy svého státu


Medailista Michal Koudelka pravděpodobně dostal zadání od svých skutečných šéfů a vynesl na světlo vykonstruovanou báchorku o výbuchu v českém muničním skladu. Tady je hlavní si uvědomit, že všechny tajné služby jakéhokoliv státu na světě nejsou 100%-ní tajnou službou daného státu. To je prostě fakt cca od doby vzniku nových států po 1 sv. válce.


Potvrzení tohoto faktu v případě naší BIS je např. převzetí medaile od “cizí” tajné služby, konkrétně právě Koudelkou v sídle CIA v Langley [3] v březnu 2019 “za zahraniční spolupráci!“. Dovedete si představit, že by takové ocenění převzal od ruské FSB? V čem je rozdíl? Jasně, rozdělení sfér vlivu, ale přesto nazývejme věci pravými jmény. Když budeme mírní, tak BIS nechrání pouze české národní zájmy! Dle našeho názoru to jsou mimochodem důvody, proč prezident Zeman již 5x odmítl šéfa BIS povýšit do generálské funkce.


Hra na emoce s cílem vystrašit vlastní obyvatelstvo


Srdcervoucí vystoupení premiéra Babiše a ministra Hamáčka na tiskovce, kde oznámili “hru” Vrbětice, bylo výsledkem pravděpodobně působení nashromážděných kompromitujících materiálů na oba pány. Normální práce tajných služeb!


Jejich posranost byla cítit až přes TV obrazovky. Tento smrad jsme již ucítili u Babiše v případě ruského hackera Jevgenije Nikulina v roce 2018 [4]. Už tehdy šel proti Zemanovi, tzn. globálním zájmům.


Babiš: Mohu se přitulit? Ryan: Tak určitě Andy. Musíš!

Hamáčka nemá cenu rozebírat – mocichtivý, “svazák”, otevřeně protinárodně jednající pablb, škůdce. A pamatujme – vítač migrantů!


Přitulím se ke všem těm, kteří mně přispějí k zajištění mého ministrování. Jediná chvíle, kdy sundávám respirátor!

Tímto jejich aktem jsme se jako stát připojili ke všem válečným štváčům, kteří se otevřeně přidávají na obranu zachování PAX AMERICANA – hegemonii USA.

 

 Musíme zklamat oba pány – tento systém již nebude dovolen!


PAX AMERICANA udrží pouze válka na evropském kontinentu


Část státních struktur USA provádí poslední zoufalé pokusy zachránit tento jednopolární systém trvající od rozpadu SSSR. Tito zástupci státní moci USA mají válku na evropském kontinentu v plánu. Chtějí dále ve světě dominovat a pouze tímto způsobem, jak si myslí, si mohou zabezpečit zdroje, které jsou nutné pro obsluhu PAX AMARICANA na okrádání zbytku světa.


Spojené státy dávno již z ničeho jiného neprofitují, veškerý průmysl a technologie už ze země odvezly. Rozpad USA je v cílové rovině, kdy z posledních sil organizují tyto všechny šílenosti, jako např. nepovedený majdan v Bělorusku, českou akci Vrbětice, neustálou snahu o státní převrat v Rusku, ukončení NORD STREAM II [5] atd. Jejich největším nepřítelem je ČAS, který je každou následující hodinou sune k definitivnímu ukončení jejich role policajta světa.  V podstatě stačí jen čekat. Téměř nic jim v konečném výsledku nevychází a hegemon USA skončí. Pravděpodobně se rozpadne na více států (regionů), a bohužel, to asi pro místní obyvatele bude přechod velmi bolestivý, místy krvavý.


Orchestr pod stejnou taktovkou stále ještě hraje, ale je to stále falešnější a nástroje jakoby už jednotlivé hráče tolik neposlouchaly. Poslední nadějí na alespoň také nějaký falešný tón z řad českých hráčů v tomto bandu je prezident Zeman. Najde odvahu? My pevně věříme, že ano!


Dirigent tohoto uskupení už sází jen na výrobu emocionálního pozadí, ve kterém, jak doufá, bude lépe schopen dát do pohybu svoje válečné podlé plány!


Zdroj: cs.wikipedia.org, hrad.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Funkci prezidenta vyměnil za funkci otvírače oken

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor pro server Blesk.cz v rámci pořadu S prezidentem v Lánech a pro pozorné diváky nadzvedl oponu nad probíhajícími procesy, ale také potvrdil naše koloniální postavení a hlavně to, že neskládá účty pouze českému lidu, bohužel. V žádném případě v jeho rozhodovacích pochodech není lid český na prvním místě. V rozhovoru úmyslně otevřel několik Overtonových oken. Z jednoho na nás padla doslova hrůza! Pojďme si to postupně rozebrat. Rozhovory tohoto typu

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.   Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru