Vrbětice – výroba emocionálního pozadí

V minulém článku [1] jsme nadšeně analyzovali otevřený dopis [2] kancléře Mynáře. Naše hlavní upozornění směřovalo ke vzkazu – NEPOKLEKNEME! Bohužel, musíme konstatovat, že velká část našich “Elit”, spíše jelit, poklekla způsobem, že je nám stydno. Celá zpravodajská hra kolem výbuchu ve Vrběticích nám názorně demonstruje ukotvení ČR ve světové politice a poučuje nás, že o naší nějaké, byť částečné suverenitě, nemůže být absolutně řeč.


Uměle cizíma rukama uplácaný československý stát roku 1918, jako nástroj globální politiky a též nástroj pro realizaci vnějších politik jiných států. V době trvání první republiky splnil svojí tehdejší a zároveň nejhlavnější misi, a to vybudování i přípravu perfektně fungujícího průmyslu (hlavně zbrojařského) pro následné bezproblémové předání hitlerovskému Německu. Proč to teď zmiňujeme? Protože se zdá, že současná doba mnoha atributy kopíruje 30. léta 20. století.  Značná část “českých ELIT” nás opět prodává a vede po cestě užitečných idiotů. Cíl mise: Rusko, zdroje nerostné, lidské atd.


Tajná služba nikdy nepracuje pouze pro zájmy svého státu


Medailista Michal Koudelka pravděpodobně dostal zadání od svých skutečných šéfů a vynesl na světlo vykonstruovanou báchorku o výbuchu v českém muničním skladu. Tady je hlavní si uvědomit, že všechny tajné služby jakéhokoliv státu na světě nejsou 100%-ní tajnou službou daného státu. To je prostě fakt cca od doby vzniku nových států po 1 sv. válce.


Potvrzení tohoto faktu v případě naší BIS je např. převzetí medaile od “cizí” tajné služby, konkrétně právě Koudelkou v sídle CIA v Langley [3] v březnu 2019 “za zahraniční spolupráci!“. Dovedete si představit, že by takové ocenění převzal od ruské FSB? V čem je rozdíl? Jasně, rozdělení sfér vlivu, ale přesto nazývejme věci pravými jmény. Když budeme mírní, tak BIS nechrání pouze české národní zájmy! Dle našeho názoru to jsou mimochodem důvody, proč prezident Zeman již 5x odmítl šéfa BIS povýšit do generálské funkce.


Hra na emoce s cílem vystrašit vlastní obyvatelstvo


Srdcervoucí vystoupení premiéra Babiše a ministra Hamáčka na tiskovce, kde oznámili “hru” Vrbětice, bylo výsledkem pravděpodobně působení nashromážděných kompromitujících materiálů na oba pány. Normální práce tajných služeb!


Jejich posranost byla cítit až přes TV obrazovky. Tento smrad jsme již ucítili u Babiše v případě ruského hackera Jevgenije Nikulina v roce 2018 [4]. Už tehdy šel proti Zemanovi, tzn. globálním zájmům.


Babiš: Mohu se přitulit? Ryan: Tak určitě Andy. Musíš!

Hamáčka nemá cenu rozebírat – mocichtivý, “svazák”, otevřeně protinárodně jednající pablb, škůdce. A pamatujme – vítač migrantů!


Přitulím se ke všem těm, kteří mně přispějí k zajištění mého ministrování. Jediná chvíle, kdy sundávám respirátor!

Tímto jejich aktem jsme se jako stát připojili ke všem válečným štváčům, kteří se otevřeně přidávají na obranu zachování PAX AMERICANA – hegemonii USA.

 

 Musíme zklamat oba pány – tento systém již nebude dovolen!


PAX AMERICANA udrží pouze válka na evropském kontinentu


Část státních struktur USA provádí poslední zoufalé pokusy zachránit tento jednopolární systém trvající od rozpadu SSSR. Tito zástupci státní moci USA mají válku na evropském kontinentu v plánu. Chtějí dále ve světě dominovat a pouze tímto způsobem, jak si myslí, si mohou zabezpečit zdroje, které jsou nutné pro obsluhu PAX AMARICANA na okrádání zbytku světa.


Spojené státy dávno již z ničeho jiného neprofitují, veškerý průmysl a technologie už ze země odvezly. Rozpad USA je v cílové rovině, kdy z posledních sil organizují tyto všechny šílenosti, jako např. nepovedený majdan v Bělorusku, českou akci Vrbětice, neustálou snahu o státní převrat v Rusku, ukončení NORD STREAM II [5] atd. Jejich největším nepřítelem je ČAS, který je každou následující hodinou sune k definitivnímu ukončení jejich role policajta světa.  V podstatě stačí jen čekat. Téměř nic jim v konečném výsledku nevychází a hegemon USA skončí. Pravděpodobně se rozpadne na více států (regionů), a bohužel, to asi pro místní obyvatele bude přechod velmi bolestivý, místy krvavý.


Orchestr pod stejnou taktovkou stále ještě hraje, ale je to stále falešnější a nástroje jakoby už jednotlivé hráče tolik neposlouchaly. Poslední nadějí na alespoň také nějaký falešný tón z řad českých hráčů v tomto bandu je prezident Zeman. Najde odvahu? My pevně věříme, že ano!


Dirigent tohoto uskupení už sází jen na výrobu emocionálního pozadí, ve kterém, jak doufá, bude lépe schopen dát do pohybu svoje válečné podlé plány!


Zdroj: cs.wikipedia.org, hrad.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Exploze v Liverpoolu – pozastavení migrace?

Údajně odvrácený teroristický útok v Liverpoolu jako ohlášení změny kurzu v migrační otázce na dobu určitou? Co s tím má společného tzv. terorista Emad Al Swealmeen alias Enzo Almeni? Náhoda a opravdu pouze další mentálně narušený jedinec, který jednal ve jménu frustrace a pomsty? Nebo to byla kompletně řízená akce z nejvyšších míst řízení za účelem ohlášení nového přístupu k migraci v Evropě nebo jen v její určité části? Pokusíme se vnést do celého příběhu

Číst dál »

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

Twitter – účinný nástroj

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas! To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru