Válka o válku nebo NE-válku

Rozdělení Evropy na minimálně 2 regiony se přibližuje rychleji než by si člověk myslel. Bohužel, válka o opravdovou válku nebo „NE-válku“ na evropském kontinentu se rozhořela na všech myslitelných frontách, tzn. také těch sportovních – i když tam odjakživa probíhala a neustále probíhá. Jinak řečeno – teď se, ona válka, velmi zviditelnila, a to konkrétně na bitevním poli fotbalovém.


Kdo se trochu zajímá o reálnou politiku (nikoliv o tu, která je nám prezentována v MSM), tak si je vědom toho, k čemu ve skutečnosti slouží mezinárodní sportovní soutěže a události. Neznalost neomlouvá, takže rychle nastudovat a pochopit, vysvětlováním se teď zdržovat nebudeme. My chceme jen upozornit na situaci, která nese veškeré znaky vyjasňování si pozic v oné zmiňované válce.


Jedná se samozřejmě o vyostřený zápas hraný ve Skotsku mezi Rangers FC a pražskou Slavií, kde byl český celek doslova brutálně NAKOPÁN! Celé utkání včetně událostí, které se odehrály po závěrečném hvizdu arbitra, nám neomylně ukázalo rozdílný hodnotový žebříček mezi budoucími novými regiony.


Strkanice na stadionu po údajném rasistickém útoku hráče Kúdely na hráče Rangers Kamaru

Na jedné straně velká podpora multikulturalismu, LGBT, inkluzivního vzdělávání, gender nesmyslů atd. Zaprvé totální plánovaná debilizace (odlidštění) společnosti, kde hlavní hodnotou bude (někde už je) maximálně možný morální úpadek. Zadruhé, doufáme, úprava (oprava) stávajícího vzdělávacího systému na strukturu zabezpečující obsluhy technologicky vyspělejších výrob, sekulární stát (region), podpora rodiny apod.


Na obranu těch správných hodnot se postavil Pražský hrad formou otevřeného dopisu [1] disciplinární komisi UEFA. Z hlediska skutečného řízení (boje) byly protivníkovi adresovány některé základní postoje jako např. jsme stále schopni se sjednotit, neztotožňujeme se s Vámi vnucovaným způsobem života, nebudeme se hrbit – NEPOKLEKNEME a text zároveň vyzývá naše fanoušky, hráče (občany) k podpoře svého týmu (národa). Podpis toho, kdo tento akt hlavně zastřešuje je uveden v použitém množství slov, a to 542. Dobře VY na Hradě!!


Probíhá úpadek vlivu Velké Británie [2] a rozklad jejích původních pilířů společnosti, které byly známy několik set let. Sic vzniká nová „society“, ale ta již nebude schopna vykonávat dominantní řídící funkci ve světě a to je sakra dobře! Dnešní pohřeb prince Philipa jako předzvěst věcí příštích.

Zdroj: hrad.cz, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru