Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Bílá husa půjde brzy na pekáč …

Není možné ignorovat rozhovor bývalého prezidenta Miloše Zemana s Lubošem Veselým v pořadu X talk ze dne 6. března 2024. Miloš Zeman tam vyslovil několik významných nejenom globálních PRAVD. Nastavil zrcadlo panu Vondrovi, Green Dealu a fašismu. Toto je pouze krátký komentář, takže se budeme věnovat pouze těm významným věcem a “nicky” necháme stranou.


Zaměříme se pouze na určitá vyřčená fakta, u kterých se pokusíme vysvětlit jejich podstatu. Celý rozhovor zde [1] nebo [2].


Potrefená husa ministr Dvořák


V rozhovoru prezident Zeman pronesl tato slova (1:55 min) :


“Ministr Dvořák označil SPD za fašistickou stranu a zdůvodnil to tím, že tato strana žádá odstoupení od Green Dealu. Tehdy jsem na to reagoval výrokem, že jsem zřejmě také fašista, protože i já si myslím, že bychom měli odstoupit od Green Dealu!”


Tímto prohlášením se pro nás Miloš Zeman definitivně zařadil do týmu červených. Nevíme, jestli to tak bylo vždy (spíše NE), ale v tuto chvíli tvrdě “kope” v tomto dresu! Kdo ještě není schopen slyšet opravdu to, co bylo vyřčeno, tak se musí ještě dále učit nebo alespoň počkat na náš příští článek. Snad brzy …


Energetická krize


Dále pan prezident řekl (2:55 min):


“GREEN DEAL je hlavním faktorem energetické krize díky emisním povolenkám!”


Na skutečně důležitém ROZCESTÍ bývají na výběr zpravidla pouze dvě cesty. Na současném civilizačním rozcestí je jedna z těch cest právě ona cesta dlážděná emisními povolenkami. Je to cesta za udržení stávajícího fašistického jednopolárního systému globálního ŘÍZENÍ! A navíc ideologie fašismu končí, takže …Vzkaz zemědělcům


Raději si zrekapitulujme jednu podstatnou pravdu, a to, že žádná systémová změna v historii ve spolužití lidí na Zemi se neudála tzv. zespodu od lidí (davu), ale vždy byla ŘÍZENA z vrchu pyramidy. To je prostě neoddiskutovatelný fakt! V roce 1989 se při plánované “revoluci” Češi hromadně zvedli z gaučů až teprve ve chvíli, kdy byla medializovaná fiktivní oběť Šmíd z Národní třídy.


Nové připravené paradigma spolužití občanů na území nejenom dnešní ČR je již v podstatě “před branami”, takže je nutné zrealizovat určitou rychlou “revolucičku”! My to napíšeme naprosto natvrdo tak, jak to opravdu vidíme a cítíme. BUĎ TU REVOLUCI PROVEDOU TRAKTORY NEBO TANKY! Vyberte si! Ta změna na území Evropy je již dávno naplánovaná z globální úrovně, takže proběhne za každých okolností. To je podstatné si uvědomit a pochopit. A my si myslíme, že to je hlavní důvod, proč bývalý prezident Miloš Zeman na závěr pronesl tento veledůležitý apel, který doprovodil varovným zdviženým prstem (27:38) :


“Chtěl bych úplně na závěr zemědělcům vzkázat, aby se sjednotili, protože v jednotě je síla a není dobré, aby agrární komora nebo zemědělský svaz bojkotovali protestní akce zemědělců! Tak ať to příště nedělají!”


A je to! Ze hřiště první ligy musel zaznít jasný apel, aby přechod z jedné epochy do druhé nebyl zbytečně krvavý. Otázka zní, jestli to ti politikové z “okresní” úrovně byli schopni plně a správně “slyšet”. To nám ukáže čas …


Zdroje: youtube.com, xtv.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Prezident Zeman a CNN Prima NEWS

V našem včerejším analytickém článku [1] došlo, bohužel, k nevyřčení ještě jednoho zásadního poznatku, který jsme si původně neuvědomili, a to je naše velká chyba! Vše souvisí s chováním prezidenta Zemana k moderátorce pořadu.   Během dopoledne, když jsme si pročítali nějaké první reakce na Zemanovo vystoupení, tak nám to bylo ihned jasné! Ta skutečnost nás praštila do očí okamžitě po přečtení tohoto článku zde [2]. Jsme rádi, že jsme nakonec byli osvíceni, protože by

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (1. díl)

Tímto příspěvkem otevíráme seriál, který celý bude vycházet z knihy Douglase Gabriela The History of Warlord Banking and the Worship of Mammon. V nepravidelných intervalech zde budeme publikovat některé kapitoly nebo pasáže, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou důležité a každý zvídavý člověk by je měl znát.    Cesta zločinných bankéřů je složitá. Byla skryta zamlžováním a lstí, aby zakryla pravdu a ochránila malou skupinu bankovních rodin, jejichž podvody okradly národy na Zemi. Svou kořist

Číst dál »

Sergej Lavrov pro ty, co chtějí umět slyšet

Redaktorka Margarita Simonyan na televizní stanici RT zpovídala ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova ohledně současného politického dění ve světě. Důvodem rozhovoru nebylo nic jiného, než to, aby k určitým politickým otázkám zazněla jasná pozice Ruské federace. Ruský ministr byl ve většině odpovědí velmi otevřený a přímý, ale u některých témat se jasné pravdivé odpovědi vyhnul a z pochopitelných důvodů zvolil úhybný manévr. My, VOLIMCESKO, se pokusíme většinu rozhovoru přetlumočit z diplomatického jazyka do “lidštiny” a

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru