Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Bílá husa půjde brzy na pekáč …

Není možné ignorovat rozhovor bývalého prezidenta Miloše Zemana s Lubošem Veselým v pořadu X talk ze dne 6. března 2024. Miloš Zeman tam vyslovil několik významných nejenom globálních PRAVD. Nastavil zrcadlo panu Vondrovi, Green Dealu a fašismu. Toto je pouze krátký komentář, takže se budeme věnovat pouze těm významným věcem a “nicky” necháme stranou.


Zaměříme se pouze na určitá vyřčená fakta, u kterých se pokusíme vysvětlit jejich podstatu. Celý rozhovor zde [1] nebo [2].


Potrefená husa ministr Dvořák


V rozhovoru prezident Zeman pronesl tato slova (1:55 min) :


“Ministr Dvořák označil SPD za fašistickou stranu a zdůvodnil to tím, že tato strana žádá odstoupení od Green Dealu. Tehdy jsem na to reagoval výrokem, že jsem zřejmě také fašista, protože i já si myslím, že bychom měli odstoupit od Green Dealu!”


Tímto prohlášením se pro nás Miloš Zeman definitivně zařadil do týmu červených. Nevíme, jestli to tak bylo vždy (spíše NE), ale v tuto chvíli tvrdě “kope” v tomto dresu! Kdo ještě není schopen slyšet opravdu to, co bylo vyřčeno, tak se musí ještě dále učit nebo alespoň počkat na náš příští článek. Snad brzy …


Energetická krize


Dále pan prezident řekl (2:55 min):


“GREEN DEAL je hlavním faktorem energetické krize díky emisním povolenkám!”


Na skutečně důležitém ROZCESTÍ bývají na výběr zpravidla pouze dvě cesty. Na současném civilizačním rozcestí je jedna z těch cest právě ona cesta dlážděná emisními povolenkami. Je to cesta za udržení stávajícího fašistického jednopolárního systému globálního ŘÍZENÍ! A navíc ideologie fašismu končí, takže …Vzkaz zemědělcům


Raději si zrekapitulujme jednu podstatnou pravdu, a to, že žádná systémová změna v historii ve spolužití lidí na Zemi se neudála tzv. zespodu od lidí (davu), ale vždy byla ŘÍZENA z vrchu pyramidy. To je prostě neoddiskutovatelný fakt! V roce 1989 se při plánované “revoluci” Češi hromadně zvedli z gaučů až teprve ve chvíli, kdy byla medializovaná fiktivní oběť Šmíd z Národní třídy.


Nové připravené paradigma spolužití občanů na území nejenom dnešní ČR je již v podstatě “před branami”, takže je nutné zrealizovat určitou rychlou “revolucičku”! My to napíšeme naprosto natvrdo tak, jak to opravdu vidíme a cítíme. BUĎ TU REVOLUCI PROVEDOU TRAKTORY NEBO TANKY! Vyberte si! Ta změna na území Evropy je již dávno naplánovaná z globální úrovně, takže proběhne za každých okolností. To je podstatné si uvědomit a pochopit. A my si myslíme, že to je hlavní důvod, proč bývalý prezident Miloš Zeman na závěr pronesl tento veledůležitý apel, který doprovodil varovným zdviženým prstem (27:38) :


“Chtěl bych úplně na závěr zemědělcům vzkázat, aby se sjednotili, protože v jednotě je síla a není dobré, aby agrární komora nebo zemědělský svaz bojkotovali protestní akce zemědělců! Tak ať to příště nedělají!”


A je to! Ze hřiště první ligy musel zaznít jasný apel, aby přechod z jedné epochy do druhé nebyl zbytečně krvavý. Otázka zní, jestli to ti politikové z “okresní” úrovně byli schopni plně a správně “slyšet”. To nám ukáže čas …


Zdroje: youtube.com, xtv.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě? Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”. Migrace jako prostředek ke zchudnutí Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob

Číst dál »

Ukrajina – příprava kulis pro přetvoření světa

Hlavním důvodem zažehnutí reálné války na Ukrajině je následný vznik takových krizových situací po celém světě, které umožní přetvořit starý předpandemický svět na svět zcela nový. Nadvláda anglosasů je už téměř u konce, ale ještě to s sebou přinese velké otřesy, které ne všichni ve zdraví přečkáme, bohužel. V nejbližší době očekávejme opravdu dobu temnou s mnoha znaky fašismu, který už plíživým krokem dokráčel nejenom k českým dveřím!   V příštích několika článcích se pokusíme

Číst dál »

Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….     Střípky pravdy jsou všude kolem

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru