Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Jaderné zbraně a strašení …

Koncem února bylo odstartované další strašení jadernou válkou. Je potřeba vybudit dav tím správným směrem, takže se vytáhla hodně vysoká karta. Západní obyvatelstvo je nutné popostrčit k nepokojům vůči svým národním liberálním “elitám”, protože bez patřičné akce se Evropa jen těžko přeformátuje. Musí se opět vyvolat onen požadovaný strach, který je vždy tím hlavním motorem pro jakoukoli naplánovanou změnu a přestavbu. Covidová hysterie je toho důkazem …


Nenáhodná série článků v rozmezí několika dnů měla svět přesvědčit, že civilizace je k jaderné konfrontaci daleko blíže, než si většina lidí na Zemi myslí. Některé ukázky článků tady [1], [2] včetně FINANCIAL TIMES [3]. My jsme si vybrali jako důkazní materiál tento [4] :Rusko se připravovalo od roku 2008


Z výše uvedeného článku použijeme citaci odvolávající se na FINANCIAL TIMES (Správci):


Rusko se podle uniklých dokumentů pocházejících z období let 2008 až 2014 (17) připravovalo na možnost využít taktickou jadernou zbraň v brzké fázi konfliktu se světovou mocností. Informoval o tom ve středu deník Financial Times (FT) s odkazem na 29 (11) tajných ruských dokumentů.


Přeloženo do normální řeči: My “Správci” jsem “dobrušovali” náš nástroj (Rusko) pro tuto jeho roli v nynějším probíhajícím globálním konfliktu již od roku 2008, kdy byl vytvořenou finanční krizí ohlášen konec epochy RYB, ve které byly dominujícím řídícím prvkem ve společnosti PENÍZE.


Dále citace: Ruská doktrína pro použití nestrategických jaderných zbraní ruského námořnictva má laťku použití jaderných zbraní o hodně níž, než se dosud myslelo, a mnohem níž, než Kreml v období po konci studené války prohlašuje,“ napsal k tomu na sociální síti X William Alberque, jeden z expertů oslovených FT k posouzení materiálů a analytik z Mezinárodního institutu pro strategická studia (IISS).


Přeloženo do normální řeči: Cílem tohoto prohlášení není nic jiného než zajistit díky vyvolanému strachu tlak atlantického obyvatelstva na své “národní” lídry a přiblížit současné státy (USA + Evropa) ke svému zhroucení díky viditelné protinárodní a protilidské politice oněch zaprodaných proamerických fašistických státních lídrů! Bude demonstrován nynější stav, že STÁT V SOUČASNÉ PODOBĚ A V SOUČASNÝCH PODMÍNKÁCH JIŽ NEPLNÍ SVOU PŮVODNÍ FUNKCI!


Jaderné zbraně


Určitě není náhoda, že před nějakou dobou byla do informačního pole (hlavně na alternativě) podsunuta informace o tom, že JADERNÉ ZBRANĚ NEEXISTUJÍ! My samozřejmě v tomto komentáři tuto otázku řešit nebudeme. Také jsme přečetli mnoho argumentů pro a proti. Na základě našeho subjektivního zkoumání se dnes více přikláníme k variantě neexistence jaderných zbraní. Když jsme v tuto chvíli dospěli k tomuto závěru, tak nás automaticky napadá ta nejpodstatnější otázka, a to:


Kdo se znovu bude nejvíce bát oněch prohlášení o ruské doktríně a použití jaderných zbraní? VAXEŘI vs. ANTIVAXEŘI, čtenáři MSM nebo čtenáři ALTERNATIVY atd. Odpověď je jasná …


Globální změny “Správců” jsou stále možné z jednoho jediného důvodu – způsob chování a charakter davu se prozatím změnil minimálně! Prý se lidé probouzejí, tak uvidíme – to není ironie, ale opravdové přání!


Zdroje: seznamzpravy.cz, novinky.cz, echo24.cz, ft.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Životní role herce Volodymyra Zelenského pomalu končí

Herec Volodymyr Zelenskyj bude brzy přeobsazen ve své životní roli, tzn. v roli prezidenta Ukrajiny, novým pěšákem. Kdo bude tahat novou figurou na globální politické šachovnici nelze ještě se 100% jistotou říci, ale jedno je jisté: Její přímý loutkovodič bude z euroasijského křídla! Jestli nakonec bude pod přímým vlivem Vladimíra Putina nebo Viktora Orbána prozatím zůstává otázkou. Možná je i třetí varianta. Třetí variantou máme na mysli to, že na části území dnešní oficiální Ukrajiny

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj k ovládání mas (1. díl)

Od 20. století účelově vydržovaná společenská kasta jako propagandistický nástroj každého dosud proběhnuvšího režimu. Herci, herečky, zpěváci, zpěvačky, baviči, šašci………! Přeplacení vědomí i nevědomí manipulátoři jako donašeči nových trendů, nové morálky, nového způsobu života. Najímaní “soudci” všeho a všech. Proč je široká část veřejnosti napodobuje, kopíruje?   Naše kulturní fronta svou skutečnou morálku a pravou tvář vždy veřejně deklaruje přísahou vládnoucí vrchnosti a to i často v Národním divadle např. Říši a Adolfu Hitlerovi (1942),

Číst dál »

Je Joe Biden nový Gorbačov, ale ZÁPADU?

Zdá se, že vše je o správném načasování. Každý úspěšný proces jde ruku v ruce se správným načasováním. Bez dokonalého načasování jednotlivých procesních kroků se nemůže dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud víme, že žijeme v době probíhajícího procesu odstraňování USA z pozice hegemona, tak je vše jednodušší pochopit. Tohle je minimální výšková linie pohledu na současné události ve Státech! Bez této prvotní a zásadní podmínky není možné pochopit, co se tam teď odehrává. Kdo na všechny

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru