Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Jaderné zbraně a strašení …

Koncem února bylo odstartované další strašení jadernou válkou. Je potřeba vybudit dav tím správným směrem, takže se vytáhla hodně vysoká karta. Západní obyvatelstvo je nutné popostrčit k nepokojům vůči svým národním liberálním “elitám”, protože bez patřičné akce se Evropa jen těžko přeformátuje. Musí se opět vyvolat onen požadovaný strach, který je vždy tím hlavním motorem pro jakoukoli naplánovanou změnu a přestavbu. Covidová hysterie je toho důkazem …


Nenáhodná série článků v rozmezí několika dnů měla svět přesvědčit, že civilizace je k jaderné konfrontaci daleko blíže, než si většina lidí na Zemi myslí. Některé ukázky článků tady [1], [2] včetně FINANCIAL TIMES [3]. My jsme si vybrali jako důkazní materiál tento [4] :Rusko se připravovalo od roku 2008


Z výše uvedeného článku použijeme citaci odvolávající se na FINANCIAL TIMES (Správci):


Rusko se podle uniklých dokumentů pocházejících z období let 2008 až 2014 (17) připravovalo na možnost využít taktickou jadernou zbraň v brzké fázi konfliktu se světovou mocností. Informoval o tom ve středu deník Financial Times (FT) s odkazem na 29 (11) tajných ruských dokumentů.


Přeloženo do normální řeči: My “Správci” jsem “dobrušovali” náš nástroj (Rusko) pro tuto jeho roli v nynějším probíhajícím globálním konfliktu již od roku 2008, kdy byl vytvořenou finanční krizí ohlášen konec epochy RYB, ve které byly dominujícím řídícím prvkem ve společnosti PENÍZE.


Dále citace: Ruská doktrína pro použití nestrategických jaderných zbraní ruského námořnictva má laťku použití jaderných zbraní o hodně níž, než se dosud myslelo, a mnohem níž, než Kreml v období po konci studené války prohlašuje,“ napsal k tomu na sociální síti X William Alberque, jeden z expertů oslovených FT k posouzení materiálů a analytik z Mezinárodního institutu pro strategická studia (IISS).


Přeloženo do normální řeči: Cílem tohoto prohlášení není nic jiného než zajistit díky vyvolanému strachu tlak atlantického obyvatelstva na své “národní” lídry a přiblížit současné státy (USA + Evropa) ke svému zhroucení díky viditelné protinárodní a protilidské politice oněch zaprodaných proamerických fašistických státních lídrů! Bude demonstrován nynější stav, že STÁT V SOUČASNÉ PODOBĚ A V SOUČASNÝCH PODMÍNKÁCH JIŽ NEPLNÍ SVOU PŮVODNÍ FUNKCI!


Jaderné zbraně


Určitě není náhoda, že před nějakou dobou byla do informačního pole (hlavně na alternativě) podsunuta informace o tom, že JADERNÉ ZBRANĚ NEEXISTUJÍ! My samozřejmě v tomto komentáři tuto otázku řešit nebudeme. Také jsme přečetli mnoho argumentů pro a proti. Na základě našeho subjektivního zkoumání se dnes více přikláníme k variantě neexistence jaderných zbraní. Když jsme v tuto chvíli dospěli k tomuto závěru, tak nás automaticky napadá ta nejpodstatnější otázka, a to:


Kdo se znovu bude nejvíce bát oněch prohlášení o ruské doktríně a použití jaderných zbraní? VAXEŘI vs. ANTIVAXEŘI, čtenáři MSM nebo čtenáři ALTERNATIVY atd. Odpověď je jasná …


Globální změny “Správců” jsou stále možné z jednoho jediného důvodu – způsob chování a charakter davu se prozatím změnil minimálně! Prý se lidé probouzejí, tak uvidíme – to není ironie, ale opravdové přání!


Zdroje: seznamzpravy.cz, novinky.cz, echo24.cz, ft.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Geniální tah nebo projev kolaborantství?

Jsme svědky geniálního tahu vládce Hradu a premiéra nebo znaku kolaborantství potvrzujícího naše koloniální postavení? Jaký scénář opravdu sledujeme?   Podvod jménem Covid-19 se začíná hroutit jako domeček z karet, takže je potřeba na někoho ukázat prstem a smýt ze sebe vinu.V předchozím příspěvku jsme si vysvětlili povinnou účast politiků v této taškařici, a když se blíží „game-over“, tak je pro zlost lidí potřeba najít ten správný hromosvod! V našem případě to znamená, najít vehementního

Číst dál »

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým vývojem po druhé světové válce.   Data jsme sledovali k 34. týdnu

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru