Není brána jako brána …

Musíme se přiznat, že jsme původně měli v úmyslu se těmto dvěma událostem vyhnout. Obsahují totiž tak velké penzum třaskavých informací, které samozřejmě vůbec nekorespondují se současným oficiálním postojem Západu k probíhajícím světovým událostem v této době. A tak jsme tyto „ohlášky“ chtěli nechat prozatím u ledu, protože časem se stejně většina informací nějakým způsobem projeví a dostane na povrch. Nakonec jsme pozměnili názor …

 

Náš web nemá zase tak velkou návštěvnost, což je celkem logické, když zvážíme, o čem píšeme a hlavně jakým způsobem! Na druhou stranu tento fakt vytváří příležitost, zkoušet i jiné formy sdělení toho, na co chceme poukázat. Drtivá většina návštěvníků našich stránek jsou lidé, kteří nás čtou již dlouhodobě a hlavně pravidelně.


Způsob informování v tomto příspěvku

 

Díky výše uvedeným skutečnostem zkusíme právě v tomto případě způsob našeho informování trochu pozměnit a více zapojit také do přemýšlení Vás, naše čtenáře. Předpokládáme, že právě Vy, kteří jste dlouhodobí čtenáři různých obdobných dalších alternativních portálů, máte již světonázor včetně znalostí na takové úrovni, že tuto variantu můžeme pro teď použít.


Začneme jako obvykle standardním způsobem, a to doložením podpisu odesílatele „ohlášky“, ale dále již Vás odkážeme na novinové články, které dle nás informují o skutečnostech, které souvisejí s oběma „pekly“ v těchto „ohláškách“, tzn. White House (Washington D. C.) a Downing Street (London). Pokusíme se Vám dát k dispozici nějaké indicie, které Vás nasměrují určitým směrem.

 

Dále musíme také upozornit na skutečnost, že „ohláška“ nebo „ohlášky“ takového typu a úrovně jsou vícevrstvé, doručují nám více vzkazů najednou. Z toho jasně vyplývá, že určitě i VOLIMCESKO nerozpozná a nerozklíčuje všechny doručované vrstvy – to ani náhodou! Zdůrazňujeme, že to je největší jistota tohoto příspěvku!


1. Nákladní automobil narazil do bariér blízko Bílého domu

 

Skříňový náklaďák vjel dne 22. května kolem 22 hodiny do oblasti poblíž Bílého domu. Vůz narazil do svodidel na severní straně Lafayette Square – asi blok od Bílého domu. Fotografie z místa zachycovaly nákladní auto U-Haul za policejní páskou s něčím, co vypadalo jako nacistická vlajka.


Podpisy
 

22. května kolem 22 hodiny – 22 obě křídla a 2 x 22 = 44 nejvyšší řízení. Je dobré též zmínit třeba článek v New York Post [1]:nebo policejní vůz vyjíždějící na scénu v tomto videu v čase 1:11 s naprosto jasným číslem 1122 na své skříni:Celé video je k dispozici zde [2]. Myslíme si, že „Správci“ včetně nejvyššího ŘÍZENÍ o sobě nemohli dát vědět více!


Indicie I.
 
 • Srí Lanka by měla brzy získat obří podporu od MMF, s jejím zajištěním pomohla Čína [3] – 9.3.2023
 • Incident se skříňovým vozem blízko Bílého domu – 22.5.2023
 • Krizí zasažená Srí Lanka podepisuje dohodu s čínskou ropnou společností [4] – 22.5.2023
 • Muž obviněný z nárazu nákladního auta U-Haul do bezpečnostní bariéry se jmenuje Sai Varshith Kandula a před vyšetřovateli chválil Adolfa Hitlera [5] – 24.5.2023
 • Kandula je slavný válečný slon zmíněný v sinhálské kronice Mahavamsa. Slon byl společníkem Dutugamunu během válek, které vedly ke sjednocení Srí Lanky! Maskot srílanského pluku lehké pěchoty se také jmenuje Kandula, právě podle královského slona Dutugamunu [6].
 • Rusko nabízí pomoc při výstavbě první jaderné elektrárny na Srí Lance [7] – 27.5.2023
 • Srílanská rupie vykazuje v posledních měsících výrazné zhodnocení vůči USD [8] – 29.5.2023
 • Zadlužená Srí Lanka dostane půjčku 350 milionů dolarů od Asijské rozvojové banky [9] – 29.5.2023
 • Asijská rozvojová banka je regionální rozvojová banka na podporu ekonomického růstu asijských zemí prostřednictvím půjček či přímých investic [10].
 • 20-letá smlouva s US RM Parks [11] – 9.6.2023
 • Shell Oil Company [12] [13] [14]
Indicie II.
 

 

Nejhorší námořní katastrofou v Jihoafrické republice bylo potopení lodi Nova Scotia, asi 48 km od Cape St Lucia ponorkou dne 28. listopadu 1942. Byla to malá loď patřící Furness Withy Group, která byla přestavěna na loď transportní. Často plula do afrického Durbanu, byla využívána hlavně k převozu jednotek z Durbanu po východním pobřeží Afriky do Suezu a při převozu italských válečných zajatců zpět do Jižní Afriky [15].


V odkazu je celkem dostatečný popis tehdejších událostí souvisejících s potopením této transportní lodi válečnou ponorkou. Řada obětí potopení byla vyplavena na tamější pláže. 120 obětí, kteří byli italskými válečnými zajatci, byly uloženy do společného hrobu na místě, které se později stalo italským vojenským hřbitovem v Hillary nedaleko Durbanu.

 

Odkazuje „OBRAZ“ na skříňovém náklaďáku na událost z roku 1942? Je to blbost nebo jasný vzkaz pro určitou skupinu lidí v globálním ŘÍZENÍ? Co myslíte?


Závěr
 

Víme, že v celé této události ohledně nehody u Bílého domu je daleko více „OBRAZŮ“, ale to už necháme na Vás samotných. Každý ve svém životě vidí jen to, co mu umožňují jeho znalosti …


2. Do brány u vjezdu do sídla britského premiéra najel automobil

 

Do brány u vjezdu do ulice Downing Street v centru Londýna, kde má mimo jiné sídlo britský premiér, ve čtvrtek 25.5.2023 najel automobil. Svědek Simon Parry, 44, řekl, že slyšel „ránu“. Další svědek, Matthew Torbitt, 32, řekl, že slyšel hlasitou ránu a byl zastaven na Whitehallu poté, co policie uzamkla oblast. Na záběrech incidentu je vidět, jak vůz, stříbrná Kia z roku 2009 registrovaná v Londýně, zpomaluje, když se blíží k hlavnímu vchodu do Downing Street.


Podpisy
 

První informace o události vypadala na The Guardian takto [16]:Dále také můžeme samozřejmě poukázat na svědka Simona Parryho ve věku 44 let = 44 nejvyšší řízení! Žádná čísla v takovýchto vzkazech nejsou náhodou. Také musíme přiznat, že ne všechna jsou lehce pochopitelná.


Indicie
 
 • 25. května 2014, Do čela Ukrajiny míří Porošenko [17], a dále [18]
 • svědek 32 let (svědek čeho?) – události před 32 lety, tzn. 1991
 1. 19. srpna – 21. srpna – V Sovětském svazu proběhl tzv. Srpnový puč.
 2. 24. srpna – Ukrajina vyhlásila nezávislost na Sovětském svazu.
 3. 8. prosince – Prezidenti Ruska, Ukrajiny a předseda Nejvyšší rady Běloruska uzavřeli Bělověžskou dohodu o zániku Sovětského svazu.
 4. 26. prosince – Zanikl Svaz sovětských socialistických republik.

Jsou tam ještě další „obrazy“ jako např. auto rok výroby 2009, proč zrovna KIA atd. To už se pokusíme nechat na Vás samotných …


Závěr
 

Až v podstatě směšný náraz vozidla do brány v blízkosti sídla britského premiéra není samozřejmě žádným bezpečnostním rizikem pro tohoto šaška, ale vzkaz fašistickým anglosaským elitám, co je čeká a nemine.


Závěrem

 

Konec anglosaského ŘÍZENÍ celého světa se blíží a v těchto dvou událostech bylo opět vše ohlášeno a jasně deklarováno. Atlantská „11“ přichází a brzy definitivně přijde o MOC! Dvě vyhlášená pekla na Zemi, Washington D. C. (četník) a London (centrum moci), ztratí ten podstatný vliv na GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ. Anglosaským fašistům už pomalu začíná zvonit umíráček …


Tento příspěvek má pro čtenáře ten pravý smysl pouze v případě, že se bude poctivě věnovat i všem článkům, na které odkazujeme. Je to jediná cesta, jak si utvořit celkovou mozaiku.


AKTUALIZACE 17. června 2023

 

Byli jsme vyzváni ke shlédnutí dokumentu Plandemie 3: Velké probuzení, který rádoby vysvětluje současný stav světa.

 

Nebudeme v tuto chvíli zacházet do detailní kritiky tohoto počinu, ale základní motivace k ovládání davu z toho „čouhá na sto honů“! Dílo vysvětluje, že největším nepřítelem lidstva je KOLEKTIVISMUS a nenabízí jedinou negativní zmínku o ideologii KAPITALISMU! Jsou tam úmyslně smíchány hrušky s jablky atd. 


Myslíme si, že celý dokument je hlavně orientován na ovlivnění vnitřní politiky USA. Dokument přednostně cílí na Američany vyznávající konzervativní hodnoty a jsou odkojeny západním školstvím. Vidíme tam cca 60% pravdy. 40% času je věnováno manipulaci s pravdou a lží! 


Proč to zde zmiňujeme? Protože snímek obsahuje velmi dobrou pasáž o problematice Srí Lanky, která Vám může pomoci ještě lépe pochopit obsah našeho článku a dodat více jistoty v tom, že naše ukázky některých globálních „ohlášek“ nejsou nesmyslné, ale reálné ….

 

Dokument naleznete zde [19] a zmiňovaná pasáž je cca od 46 do 49 minuty.


Zdroj: nypost.com, euro.cz, outlookindia.com, edition.cnn.com, en.wikipedia.org, wionews.com, punjabnewsexpress.com, livemint.com, cs.wikipedia.org, ft.lk, fad.co.za, theguardian.com, idnes.cz, rumble.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Přejít nahoru