Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Není brána jako brána …

Musíme se přiznat, že jsme původně měli v úmyslu se těmto dvěma událostem vyhnout. Obsahují totiž tak velké penzum třaskavých informací, které samozřejmě vůbec nekorespondují se současným oficiálním postojem Západu k probíhajícím světovým událostem v této době. A tak jsme tyto “ohlášky” chtěli nechat prozatím u ledu, protože časem se stejně většina informací nějakým způsobem projeví a dostane na povrch. Nakonec jsme pozměnili názor …

 

Náš web nemá zase tak velkou návštěvnost, což je celkem logické, když zvážíme, o čem píšeme a hlavně jakým způsobem! Na druhou stranu tento fakt vytváří příležitost, zkoušet i jiné formy sdělení toho, na co chceme poukázat. Drtivá většina návštěvníků našich stránek jsou lidé, kteří nás čtou již dlouhodobě a hlavně pravidelně.


Způsob informování v tomto příspěvku

 

Díky výše uvedeným skutečnostem zkusíme právě v tomto případě způsob našeho informování trochu pozměnit a více zapojit také do přemýšlení Vás, naše čtenáře. Předpokládáme, že právě Vy, kteří jste dlouhodobí čtenáři různých obdobných dalších alternativních portálů, máte již světonázor včetně znalostí na takové úrovni, že tuto variantu můžeme pro teď použít.


Začneme jako obvykle standardním způsobem, a to doložením podpisu odesílatele “ohlášky”, ale dále již Vás odkážeme na novinové články, které dle nás informují o skutečnostech, které souvisejí s oběma “pekly” v těchto “ohláškách”, tzn. White House (Washington D. C.) a Downing Street (London). Pokusíme se Vám dát k dispozici nějaké indicie, které Vás nasměrují určitým směrem.

 

Dále musíme také upozornit na skutečnost, že “ohláška” nebo “ohlášky” takového typu a úrovně jsou vícevrstvé, doručují nám více vzkazů najednou. Z toho jasně vyplývá, že určitě i VOLIMCESKO nerozpozná a nerozklíčuje všechny doručované vrstvy – to ani náhodou! Zdůrazňujeme, že to je největší jistota tohoto příspěvku!


1. Nákladní automobil narazil do bariér blízko Bílého domu

 

Skříňový náklaďák vjel dne 22. května kolem 22 hodiny do oblasti poblíž Bílého domu. Vůz narazil do svodidel na severní straně Lafayette Square – asi blok od Bílého domu. Fotografie z místa zachycovaly nákladní auto U-Haul za policejní páskou s něčím, co vypadalo jako nacistická vlajka.


Podpisy
 

22. května kolem 22 hodiny – 22 obě křídla a 2 x 22 = 44 nejvyšší řízení. Je dobré též zmínit třeba článek v New York Post [1]:nebo policejní vůz vyjíždějící na scénu v tomto videu v čase 1:11 s naprosto jasným číslem 1122 na své skříni:Celé video je k dispozici zde [2]. Myslíme si, že “Správci” včetně nejvyššího ŘÍZENÍ o sobě nemohli dát vědět více!


Indicie I.
 
 • Srí Lanka by měla brzy získat obří podporu od MMF, s jejím zajištěním pomohla Čína [3] – 9.3.2023
 • Incident se skříňovým vozem blízko Bílého domu – 22.5.2023
 • Krizí zasažená Srí Lanka podepisuje dohodu s čínskou ropnou společností [4] – 22.5.2023
 • Muž obviněný z nárazu nákladního auta U-Haul do bezpečnostní bariéry se jmenuje Sai Varshith Kandula a před vyšetřovateli chválil Adolfa Hitlera [5] – 24.5.2023
 • Kandula je slavný válečný slon zmíněný v sinhálské kronice Mahavamsa. Slon byl společníkem Dutugamunu během válek, které vedly ke sjednocení Srí Lanky! Maskot srílanského pluku lehké pěchoty se také jmenuje Kandula, právě podle královského slona Dutugamunu [6].
 • Rusko nabízí pomoc při výstavbě první jaderné elektrárny na Srí Lance [7] – 27.5.2023
 • Srílanská rupie vykazuje v posledních měsících výrazné zhodnocení vůči USD [8] – 29.5.2023
 • Zadlužená Srí Lanka dostane půjčku 350 milionů dolarů od Asijské rozvojové banky [9] – 29.5.2023
 • Asijská rozvojová banka je regionální rozvojová banka na podporu ekonomického růstu asijských zemí prostřednictvím půjček či přímých investic [10].
 • 20-letá smlouva s US RM Parks [11] – 9.6.2023
 • Shell Oil Company [12] [13] [14]
Indicie II.
 

 

Nejhorší námořní katastrofou v Jihoafrické republice bylo potopení lodi Nova Scotia, asi 48 km od Cape St Lucia ponorkou dne 28. listopadu 1942. Byla to malá loď patřící Furness Withy Group, která byla přestavěna na loď transportní. Často plula do afrického Durbanu, byla využívána hlavně k převozu jednotek z Durbanu po východním pobřeží Afriky do Suezu a při převozu italských válečných zajatců zpět do Jižní Afriky [15].


V odkazu je celkem dostatečný popis tehdejších událostí souvisejících s potopením této transportní lodi válečnou ponorkou. Řada obětí potopení byla vyplavena na tamější pláže. 120 obětí, kteří byli italskými válečnými zajatci, byly uloženy do společného hrobu na místě, které se později stalo italským vojenským hřbitovem v Hillary nedaleko Durbanu.

 

Odkazuje “OBRAZ” na skříňovém náklaďáku na událost z roku 1942? Je to blbost nebo jasný vzkaz pro určitou skupinu lidí v globálním ŘÍZENÍ? Co myslíte?


Závěr
 

Víme, že v celé této události ohledně nehody u Bílého domu je daleko více “OBRAZŮ”, ale to už necháme na Vás samotných. Každý ve svém životě vidí jen to, co mu umožňují jeho znalosti …


2. Do brány u vjezdu do sídla britského premiéra najel automobil

 

Do brány u vjezdu do ulice Downing Street v centru Londýna, kde má mimo jiné sídlo britský premiér, ve čtvrtek 25.5.2023 najel automobil. Svědek Simon Parry, 44, řekl, že slyšel “ránu”. Další svědek, Matthew Torbitt, 32, řekl, že slyšel hlasitou ránu a byl zastaven na Whitehallu poté, co policie uzamkla oblast. Na záběrech incidentu je vidět, jak vůz, stříbrná Kia z roku 2009 registrovaná v Londýně, zpomaluje, když se blíží k hlavnímu vchodu do Downing Street.


Podpisy
 

První informace o události vypadala na The Guardian takto [16]:Dále také můžeme samozřejmě poukázat na svědka Simona Parryho ve věku 44 let = 44 nejvyšší řízení! Žádná čísla v takovýchto vzkazech nejsou náhodou. Také musíme přiznat, že ne všechna jsou lehce pochopitelná.


Indicie
 
 • 25. května 2014, Do čela Ukrajiny míří Porošenko [17], a dále [18]
 • svědek 32 let (svědek čeho?) – události před 32 lety, tzn. 1991
 1. 19. srpna – 21. srpna – V Sovětském svazu proběhl tzv. Srpnový puč.
 2. 24. srpna – Ukrajina vyhlásila nezávislost na Sovětském svazu.
 3. 8. prosince – Prezidenti Ruska, Ukrajiny a předseda Nejvyšší rady Běloruska uzavřeli Bělověžskou dohodu o zániku Sovětského svazu.
 4. 26. prosince – Zanikl Svaz sovětských socialistických republik.

Jsou tam ještě další “obrazy” jako např. auto rok výroby 2009, proč zrovna KIA atd. To už se pokusíme nechat na Vás samotných …


Závěr
 

Až v podstatě směšný náraz vozidla do brány v blízkosti sídla britského premiéra není samozřejmě žádným bezpečnostním rizikem pro tohoto šaška, ale vzkaz fašistickým anglosaským elitám, co je čeká a nemine.


Závěrem

 

Konec anglosaského ŘÍZENÍ celého světa se blíží a v těchto dvou událostech bylo opět vše ohlášeno a jasně deklarováno. Atlantská “11” přichází a brzy definitivně přijde o MOC! Dvě vyhlášená pekla na Zemi, Washington D. C. (četník) a London (centrum moci), ztratí ten podstatný vliv na GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ. Anglosaským fašistům už pomalu začíná zvonit umíráček …


Tento příspěvek má pro čtenáře ten pravý smysl pouze v případě, že se bude poctivě věnovat i všem článkům, na které odkazujeme. Je to jediná cesta, jak si utvořit celkovou mozaiku.


AKTUALIZACE 17. června 2023

 

Byli jsme vyzváni ke shlédnutí dokumentu Plandemie 3: Velké probuzení, který rádoby vysvětluje současný stav světa.

 

Nebudeme v tuto chvíli zacházet do detailní kritiky tohoto počinu, ale základní motivace k ovládání davu z toho “čouhá na sto honů”! Dílo vysvětluje, že největším nepřítelem lidstva je KOLEKTIVISMUS a nenabízí jedinou negativní zmínku o ideologii KAPITALISMU! Jsou tam úmyslně smíchány hrušky s jablky atd. 


Myslíme si, že celý dokument je hlavně orientován na ovlivnění vnitřní politiky USA. Dokument přednostně cílí na Američany vyznávající konzervativní hodnoty a jsou odkojeny západním školstvím. Vidíme tam cca 60% pravdy. 40% času je věnováno manipulaci s pravdou a lží! 


Proč to zde zmiňujeme? Protože snímek obsahuje velmi dobrou pasáž o problematice Srí Lanky, která Vám může pomoci ještě lépe pochopit obsah našeho článku a dodat více jistoty v tom, že naše ukázky některých globálních “ohlášek” nejsou nesmyslné, ale reálné ….

 

Dokument naleznete zde [19] a zmiňovaná pasáž je cca od 46 do 49 minuty.


Zdroj: nypost.com, euro.cz, outlookindia.com, edition.cnn.com, en.wikipedia.org, wionews.com, punjabnewsexpress.com, livemint.com, cs.wikipedia.org, ft.lk, fad.co.za, theguardian.com, idnes.cz, rumble.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

"Očkovatelé" na Novém Zélandu se bojí o svůj život, když veřejnost povstává proti „pandemické genocidě“
Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo

Náhodný výběr

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

Inflace, kurzy měn, očkování! K čemu to slouží?

První článek v roce by měl být něčím speciální, ale ono je dnes na globálním kolbišti téměř vše speciální! Vystačíme si pouze nasvícením několika témat, která budou mít v roce 2024 s velkou pravděpodobností globální význam. To je hlavní důvod, proč si je připomenout. Stane se brzy NADÚMRTNOST v některých částech světa také hlavním tématem místních MSM? Je INFLACE výsledkem tržní ekonomiky nebo je úmyslným nástrojem ŘÍZENÍ? Jaký bude rok 2024? Hodně přelomový …

Číst dál »

Datum expirace unipolárního světa se blíží

Obrovská nespokojenost některých států USA s federální politikou Bílého domu nabírá na obrátkách. Výsledkem této nespokojenosti jsou již konkrétní kroky vzdoru, jako např. žaloba generálních prokurátorů na administrativu Joea Bidena. Nové vzorky z Měsíce odebrané Číňany neodpovídají vzorkům přivezených z mise Apollo 11! Monopol na šíření pouze té “jedné pravdy” současných sociálních sítí brzy skončí. Trump ohlásil příchod jeho platformy TRUTH Social. Toto jsou jen některé probíhající procesy, které se spolupodílejí na ukončování současného unipolárního

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru