Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Na “búku” byl uveřejněn pod nickem Tom Joseph velmi hezký text, který přesně zobecňuje současný stav lidstva, ve kterém se nachází. Zdejší čtenáři samozřejmě většinu faktů znají, ale i tak si myslíme, že je dobré ho zde zveřejnit. Z lidí, kteří už “prokoukli”, málokdo používá tuto informační platformu, a tak by je toto zamyšlení mohlo minout. Není tam nic nově objeveného, ale je to taková čistá zpověď jednoho z nás, někoho z davu.


Převzatý text


Rozpoutat nekonečnou pandemii bylo plánem temných „elit“, aby vnutili celému lidstvu povinnost neustálé vakcinace a tím plíživému oslabování celé lidské populace, s následným zamořením nanity. To byl klíč k jejich plánu přeměnit Zemi na jeden obrovský vězeňský stát, kde je život možný jen s očkovacím pasem. Po dokončení tohoto plánu byste se stali definitivně otroky těch, kteří by vám neustále nařizovali aplikovat si všechny ty budoucí vakcíny “biokokteily“, a nebyl by z toho žádný únik, neexistovalo by žádné východisko.


Někam jezdit a chodit byste mohli jen tehdy, pokud byste si nechali dát další vakcínu, a pak další, další, a tak dále.


Tyto nové mRNA vakcíny slouží plánům globalistů mnohem strašnějšími způsoby, než si dokáže vůbec představit každý zdravý člověk. Pokud jste již prokoukli jejich plán změnit lidstvo na lehce ovladatelné kyborgy, tak by nás nemělo překvapit, že konečným cílem je přinutit lidi, aby neustále dostávali další a další očkování, a aby do nich „proudilo“ stále více materiálu, který by lidem změnil DNA a RNA, aby se tak posunuli z verze 1.0 do verze 2.0.


Jádrem globalistické agendy je transhumanizmus. Je to ukončení lidstva, tak jak ho známe nyní, přeprogramování lidské DNA a přeměnění nás na poslušné, nepochybující občany celosvětového superstátu, který by řídila jen tato „nelidská elita“. Marka Zuckerberga, generálního ředitele Facebooku, zachytily kamery, jak na jednom důvěrném střetnutí se svými zaměstnanci přiznává, že vakcíny mRNA skutečně mění lidskou DNA. Zajímavé ale je, že cenzuruje každého, kdo o tom na Facebooku hovoří stejně, jako on tehdy…Vakcíny mají mimo jiné připravit naše těla, aby mohly být připojeny k digitálním řídícím sítím. Lidská těla mají být stále více digitalizovaná, aby mohla být připojena k technologiím. Každá nová vakcína nebo PCR test nám přidává do těla trochu více nanotechnologie. Krok za krokem, neúprosně…


Doktorka Carrie Madejová vysvětlovala, jak může injekční nanotechnologie v našem těle vytvořit „továrny na drogy“. Tyto neviditelné malé „továrny“ mohou potom na povel vyrábět cokoliv a mohli by být aktivované vnějšími zdroji, pomocí příslušných frekvencí, jako jsou satelity, mobilní věže nebo naše smartfony. Doktorka Madejová také popisovala, jak se zúčastnila na několika konferencích na nejvyšší úrovni, kde o tom „odborníci“ (nazývá je „šílenými profesory“) otevřeně hovořili a byla z těchto plánů doslova šokovaná.


Kromě toho, že vakcíny připravují lidstvo na transhumanizmus, mají také posloužit k dramatickému snížení světové populace. Zabíjí v prvé řadě ty slabé a ty zranitelné, jejichž těla nedokázala odolat tomuto biologickému útoku. A jak pravděpodobně víte, dramatické snížení světové populace je na vrcholu seznamu úloh těchto „elit“. Vakcíny slouží též na oslabení světové populace, aby se dala lépe kontrolovat. Slabý, unavený a ekonomicky zbídačený člověk je jen tak-tak schopný pracovat pro elitu, ale už nemá další sílu klást otázky a odpor.


Tuto strategii používají globalisté už desetiletí, když tráví naši mysl potravinami, vodou, vzduchem, a léky. Není vůbec žádná náhoda, že většina potravin v supermarketech je průmyslově zpracovaná, extrémně toxická. Tyto pseudopotraviny podle mnohých lékařů způsobují 85 % všech současných chorob. Není vůbec žádná náhoda, že čerpací stanice nabízí nespočetným cestujícím jen zdraví ničící „občerstvení“. Také řetězce rychlého občerstvení skrytě ovládají všechny národy a nabízí lidem odpadky, jaké tento svět za svoji dlouhou existenci ještě neviděl. Všechny tyto toxické falešné potraviny oslabují lidstvo jako nikdy předtím. Proto 90 % všech současných chorob ještě před sto lety vůbec neexistovalo!


Lidé, zejména v západních státech, mají většinou nějaký zdravotní problém. Chronická únava, poruchy spánku, nadváha, alergie, zvonění v uších, bolesti hlavy, nervové bolesti, artritida, rakovina, cukrovka a stovky dalších problémů. Sem patří i současná celosvětová epidemie úzkostných poruch, depresí, autismu. Statistiky ukazují, že děti mají více chronických zdravotních problémů, než kdykoliv předtím, ale zároveň jsou ty nejvíce očkované děti, jaké kdy existovaly. Vidíte tu jasnou souvislost? Celkové oslabení populace je klíčem k jejich kontrole nad celým lidstvem. Proto každá snaha o používání přírodní medicíny vždy naráží na obrovský odpor a je to i důvod, proč náhle umírá tisíce přírodních lékařů a de facto každý vynálezce přírodních léků na rakovinu najednou dostal „infarkt“.


Jestliže je ovládaní a oslabovaní lidstva základem plánů této „nelidské“ globalistické elity, tak právě zavádění vakcinace a prosazení povinných vakcín je pro úspěch těchto protilidských sil zásadním krokem.


Konec převzatého textu


Závěrem


Nakonec jsme zjistili, že tento text byl zveřejněn jako samostatný článek na webu celostnivzdelavani.cz dne 13.7.2021. To ale vůbec nevadí, naopak, je vidět, že tento příspěvek je stále naprosto aktuální a přesně popisuje (popisoval) skutečnou podstatu věcí …..


Zdroje: facebook.com, celostnivzdelavani.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Historie peněz a uctívání Mammona (4. díl)

Jak funguje globální oligarchie? Počátky amerického bankovního systému, bostonské banky, chobotnice Morgan a Rockefellerové! To jsou ústřední body dalšího pokračování našeho seriálu. Propojení na královskou rodinu, financování a následné zisky z první světové války.  Americký kriminální bankovní systém Čtyři jezdci bankovnictví – Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup a Wells Fargo – patří mezi deset největších akcionářů prakticky každé společnosti Fortune 500. Jedním z důležitých zdrojů bohatství globální oligarchie, která vlastní tyto banky, je

Číst dál »

Jaroslav Huňka jako symbol atlantické moci?

Člena nacistické divize SS Galizien Jaroslava Huňku ocenila frenetickým potleskem dolní komora kanadského parlamentu za přítomnosti ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského! Může se jednat opravdu o nedopatření a osobní chybu předsedy dolní komory pana Roty? Nemůže …   Předseda sněmovny Anthony Rota představil 98letého Jaroslava Huňku jako válečného hrdinu, který bojoval s první ukrajinskou divizí, a vyzval celou sněmovnu spolu s prezidentem Zelenským a premiérem Trudeauem k potlesku ve stoje. Celá tato podívaná se udála právě

Číst dál »

Moje děti vám nedám!

Až dnes jsme objevili článek, který byl uveřejněn 25. listopadu týkající se popisu zdravého a přirozeného vztahu k rodině. Je to tak vynikající text, že jsme se ho rozhodli publikovat také zde na našich stránkách. Kdo ještě nečetl, tak z celého srdce DOPORUČUJEME, a kdo již četl, tak si to může dát ještě jednou, protože toto se dá číst opakovaně mnohokrát. Je důležité takováto sdělení nekompromisně šířit! Zde avizovaný text: Můj čtvrteční článek o vrchním

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru