Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Na “búku” byl uveřejněn pod nickem Tom Joseph velmi hezký text, který přesně zobecňuje současný stav lidstva, ve kterém se nachází. Zdejší čtenáři samozřejmě většinu faktů znají, ale i tak si myslíme, že je dobré ho zde zveřejnit. Z lidí, kteří už “prokoukli”, málokdo používá tuto informační platformu, a tak by je toto zamyšlení mohlo minout. Není tam nic nově objeveného, ale je to taková čistá zpověď jednoho z nás, někoho z davu.


Převzatý text


Rozpoutat nekonečnou pandemii bylo plánem temných „elit“, aby vnutili celému lidstvu povinnost neustálé vakcinace a tím plíživému oslabování celé lidské populace, s následným zamořením nanity. To byl klíč k jejich plánu přeměnit Zemi na jeden obrovský vězeňský stát, kde je život možný jen s očkovacím pasem. Po dokončení tohoto plánu byste se stali definitivně otroky těch, kteří by vám neustále nařizovali aplikovat si všechny ty budoucí vakcíny “biokokteily“, a nebyl by z toho žádný únik, neexistovalo by žádné východisko.


Někam jezdit a chodit byste mohli jen tehdy, pokud byste si nechali dát další vakcínu, a pak další, další, a tak dále.


Tyto nové mRNA vakcíny slouží plánům globalistů mnohem strašnějšími způsoby, než si dokáže vůbec představit každý zdravý člověk. Pokud jste již prokoukli jejich plán změnit lidstvo na lehce ovladatelné kyborgy, tak by nás nemělo překvapit, že konečným cílem je přinutit lidi, aby neustále dostávali další a další očkování, a aby do nich „proudilo“ stále více materiálu, který by lidem změnil DNA a RNA, aby se tak posunuli z verze 1.0 do verze 2.0.


Jádrem globalistické agendy je transhumanizmus. Je to ukončení lidstva, tak jak ho známe nyní, přeprogramování lidské DNA a přeměnění nás na poslušné, nepochybující občany celosvětového superstátu, který by řídila jen tato „nelidská elita“. Marka Zuckerberga, generálního ředitele Facebooku, zachytily kamery, jak na jednom důvěrném střetnutí se svými zaměstnanci přiznává, že vakcíny mRNA skutečně mění lidskou DNA. Zajímavé ale je, že cenzuruje každého, kdo o tom na Facebooku hovoří stejně, jako on tehdy…Vakcíny mají mimo jiné připravit naše těla, aby mohly být připojeny k digitálním řídícím sítím. Lidská těla mají být stále více digitalizovaná, aby mohla být připojena k technologiím. Každá nová vakcína nebo PCR test nám přidává do těla trochu více nanotechnologie. Krok za krokem, neúprosně…


Doktorka Carrie Madejová vysvětlovala, jak může injekční nanotechnologie v našem těle vytvořit „továrny na drogy“. Tyto neviditelné malé „továrny“ mohou potom na povel vyrábět cokoliv a mohli by být aktivované vnějšími zdroji, pomocí příslušných frekvencí, jako jsou satelity, mobilní věže nebo naše smartfony. Doktorka Madejová také popisovala, jak se zúčastnila na několika konferencích na nejvyšší úrovni, kde o tom „odborníci“ (nazývá je „šílenými profesory“) otevřeně hovořili a byla z těchto plánů doslova šokovaná.


Kromě toho, že vakcíny připravují lidstvo na transhumanizmus, mají také posloužit k dramatickému snížení světové populace. Zabíjí v prvé řadě ty slabé a ty zranitelné, jejichž těla nedokázala odolat tomuto biologickému útoku. A jak pravděpodobně víte, dramatické snížení světové populace je na vrcholu seznamu úloh těchto „elit“. Vakcíny slouží též na oslabení světové populace, aby se dala lépe kontrolovat. Slabý, unavený a ekonomicky zbídačený člověk je jen tak-tak schopný pracovat pro elitu, ale už nemá další sílu klást otázky a odpor.


Tuto strategii používají globalisté už desetiletí, když tráví naši mysl potravinami, vodou, vzduchem, a léky. Není vůbec žádná náhoda, že většina potravin v supermarketech je průmyslově zpracovaná, extrémně toxická. Tyto pseudopotraviny podle mnohých lékařů způsobují 85 % všech současných chorob. Není vůbec žádná náhoda, že čerpací stanice nabízí nespočetným cestujícím jen zdraví ničící „občerstvení“. Také řetězce rychlého občerstvení skrytě ovládají všechny národy a nabízí lidem odpadky, jaké tento svět za svoji dlouhou existenci ještě neviděl. Všechny tyto toxické falešné potraviny oslabují lidstvo jako nikdy předtím. Proto 90 % všech současných chorob ještě před sto lety vůbec neexistovalo!


Lidé, zejména v západních státech, mají většinou nějaký zdravotní problém. Chronická únava, poruchy spánku, nadváha, alergie, zvonění v uších, bolesti hlavy, nervové bolesti, artritida, rakovina, cukrovka a stovky dalších problémů. Sem patří i současná celosvětová epidemie úzkostných poruch, depresí, autismu. Statistiky ukazují, že děti mají více chronických zdravotních problémů, než kdykoliv předtím, ale zároveň jsou ty nejvíce očkované děti, jaké kdy existovaly. Vidíte tu jasnou souvislost? Celkové oslabení populace je klíčem k jejich kontrole nad celým lidstvem. Proto každá snaha o používání přírodní medicíny vždy naráží na obrovský odpor a je to i důvod, proč náhle umírá tisíce přírodních lékařů a de facto každý vynálezce přírodních léků na rakovinu najednou dostal „infarkt“.


Jestliže je ovládaní a oslabovaní lidstva základem plánů této „nelidské“ globalistické elity, tak právě zavádění vakcinace a prosazení povinných vakcín je pro úspěch těchto protilidských sil zásadním krokem.


Konec převzatého textu


Závěrem


Nakonec jsme zjistili, že tento text byl zveřejněn jako samostatný článek na webu celostnivzdelavani.cz dne 13.7.2021. To ale vůbec nevadí, naopak, je vidět, že tento příspěvek je stále naprosto aktuální a přesně popisuje (popisoval) skutečnou podstatu věcí …..


Zdroje: facebook.com, celostnivzdelavani.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Pandemie – proroctví J. Attaliho 1

Covid-19 jako mistrovské řešení údajného přelidnění? Vedou nás skuteční správci planety Země na předem naplánovanou porážku jako ty ovce? Jsou Židé určeni opět jako první? Židé, jako již cca 100 let nepotřebný nástroj ke spoluřízení světa? Důkaz, že vše již bylo před časem vyřčeno!   Na internetu, v jednom komentáři na “alternativě”, byl zveřejněn výňatek rozhovoru z roku 1981, který byl veden s Jacquesem Attalim [1] poradcem francouzského prezidenta Mitterranda [2] a svobodným zednářem, na

Číst dál »

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Na “búku” byl uveřejněn pod nickem Tom Joseph velmi hezký text, který přesně zobecňuje současný stav lidstva, ve kterém se nachází. Zdejší čtenáři samozřejmě většinu faktů znají, ale i tak si myslíme, že je dobré ho zde zveřejnit. Z lidí, kteří už “prokoukli”, málokdo používá tuto informační platformu, a tak by je toto zamyšlení mohlo minout. Není tam nic nově objeveného, ale je to taková čistá zpověď jednoho z nás, někoho z davu. Převzatý text

Číst dál »

Izraelsko-palestinský konflikt

Probíhající izraelsko-palestinský konflikt jako začátek finálního holocaustu etnických Židů nebo pouze snaha o jeho provedení? Je tento řídící manévr počátkem rozpadu EU a zároveň také startovním výstřelem pro další přerozdělení Evropy na námi již dříve avizované nové regiony?   V druhém díle našeho seriálu o pandemii jsme na konci článku [1] lehce nadhodili také židovskou otázku. Nemysleli jsme si, že takto brzy nás okolnosti donutí, věnovat se tomuto tématu detailněji. Asi jsme nebyli v našem

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru