Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…

 


Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3, 4, 5, 6 ► možné varianty provedení – 7, 8, 9, 10 ► ekonomická krize – 11


Sekce 7 – Eutanazie jako nápomocné doplňkové řešení

 

Eutanazie jako dlouhodobě připravovaný a lidem nenápadně podsouvaný vhodný nástroj na pravidelnou regulaci nepotřebných (přebytečných) biologických strojů parazitujících na systému. Je snaha udělat z eutanazie zákonné právo pro každého “svobodného” člověka v maximálním počtu států. Pak už stačí nastavit ty správné potřebné parametry v rozhodovacím procesu pro vytvořenou schvalovací komisi, která každý konkrétní příklad bude rozhodovat (dozorovat), a je to, ne?


V tu chvíli v dnešním korupčním prostředí ve většině států světa máte uzákoněnou genocidu, ale POZOR!, ve jménu zdraví a dobra. Prostě systém jede jako namazaný stroj. Jsme svědky seriálu na pokračování o regulaci lidského bytí na Zemi, přičemž jeden z prvních dílů se jmenuje INTERRUPCE aneb potratová politika.


Opravdu skvostná ukázka jasného nasunování tohoto svinstva do podvědomí a vědomí lidského mozku byla vidět např. v masově rozšířeném seriálu ULICE v podobě postavy Zdeny (Yvetta Blanarovičová) [2]. A věřte, že nic se neděje náhodně! Tento seriál je demonstrací cíleného programování populace.


EUTANAZIE JAKO VELMI VARIABILNÍ NÁSTROJ APLIKOVÁNÍ SMRTI.


Sekce 8 – Popravy a koncentrační tábory

 

Využití masových poprav v moderní době není opravdu rozšířené. Je to nepraktické z mnoha důvodů. Skrytě, stran očí veřejnosti, je tato zrůdnost občas použita v některých lokálních vojenských konfliktech viz. Jugoslávie, války v afrických zemích atd., ale nikoli za účelem řešení otázky přelidnění. To je nesmysl!


Koncentrační tábory ……. to je jiná písnička! Jsou variantou, kam je legálně (za určitých okolností) možné koncentrovat skupiny obyvatel, které začínají být nepohodlné nově vznikajícímu a prosazujícímu se systému např, teoreticky, pro “odmítače” očkování. Zatím tak daleko nejsme, ale riziko, že by něco takového mohlo být realizováno, tady stále existuje, byť klesá.


Obáváme se, že v původním vypracovaném plánu pandemie tato “prasárna” byla obsažena. Naštěstí vždy platí poučka, že nikdy původní plán nevyjde na 100%. Využití těchto táborů je historicky vyzkoušené, stačí vše jen ideologicky “zmanažovat” a udavači se již postarají o plnou obsazenost. V probíhající pandemii se zdá, že toto, prozatím, nehrozí. DOUFEJME!


Sekce 9 – Pandemie

 

Musíme si zopakovat – velkou chybou je, posuzovat nynější Covid-19 z pohledu veřejného zdraví. To je ta slepá ulička, která byla před lidi úmyslně postavena! Vybrali tento způsob řešení otázky přelidnění, protože zasahuje, ovlivňuje a zároveň usměrňuje několik oblastí této civilizace najednou, a to:


  • zavádí obrovský STRACH a tím je umožněno společnost dlouhodobě řídit, tzn. manévrovat davem potřebným plánovaným směrem
  • ničí individuální svobody, tzn. člověk se stává postupně skutečným otrokem (biorobotem) a ještě na tom iniciativně spolupracuje
  • nutí omezovat průmyslovou výrobu, což prokazatelně prospívá ekologii, dochází k revitalizaci některých znečištěných území
  • ukončuje starý ekonomický model a zavádí nová ekonomická obchodní pravidla a vztahy
  • zavádí OČKOVÁNÍ, které by lidem nejraději uzákonili jako povinné

Jsme přesvědčeni, že simulace tohoto dlouhodobě připravovaného procesu v malém měřítku proběhla v podobě např. ptačí i prasečí chřipky. Detailněji jsme o probíhající pandemii psali již v září/2020 [3].


Sekce 10 – Léčba pandemie jako způsob řešení

“POSTARÁME SE O TO, ABY LÉČBA BYLA ŘEŠENÍM. VÝBĚR IDIOTŮ SE ZLIKVIDUJE SÁM O SOBĚ: JDOU NA VRAŽDU Z VLASTNÍ VŮLE.” 

V uvedené citaci je vyřčen velmi pravděpodobně dnes realizovaný způsob řešení otázky přelidnění. Skutečným nebezpečím pro obyčejné smrtelníky není samotný vir, ale právě ta jeho léčba – OČKOVÁNÍ!


To je to peklo na Zemi, které si pro nás připravili. Vidíme tři možné varianty způsobu doručení toho ďábelského koktejlu do pozemských biologických těl, které provedou požadované protřídění, a to:


  1. Samotné aplikování očkovací látky
  2. Infikování se neočkovaných od očkovaných při vzájemném kontaktu
  3. Kombinace 1. a 2.

Ad 2. Kolují po netu různé historky o této možnosti. Některé ženy pociťují důsledky po kontaktu s očkovanou osobou, ale stále ještě doufáme, že se to celé nepotvrdí. Jinak bychom byli svědky masové selektivní sterilizace.


Sekce 11 – Ekonomická krize

 

Vyjma přelidnění (z jejich pohledu) je též velkým přispěvatelem k plýtvání planetárními zdroji nekončící rozvoj průmyslové revoluce, který definitivně napomohl k šíření kapitalismu do většiny zemí světa. Chtějí, aby byl tento hospodářský systém plundrující Zemi nahrazen novým, šetrnějším a úspornějším řádem. Odtud všechny ty green aktivity, sdílení atd. Pandemie umožňuje téměř kompletně “překopat” vzájemné vztahy, a to: Firmy vs. Firmy, Firmy vs. Státy, Státy vs. Státy.


Výsledkem bude určitý návrat k celkové samostatnosti i soběstačnosti vzniklých nových regionů (států). Ten neekologický světový distribuční systém (např. zboží z Číny do celého světa) musí skončit!


Židovská otázka

 

Zde předkládáme nějaké body k zamyšlení. Židovská diaspora napomohla i právě v kapitalistickém systému přesměrovat drtivou většinu zdrojů do rukou 1% obyvatelstva.

 

Myslíme si, že tím svoji zadanou úlohu splnila. Skoro bychom si mohli myslet, že tato její mise měla být ukončena již během 2 sv. války, kdy celkově obsažný plán nevyšel. A co dnes vidíme? Který národ má absolutně největší procentuální proočkovanost? Kam putovaly přednostně experimentální vakcíny? No, minimálně jako důvod k zamyšlení to je, ne? Co myslíte?


Závěr

 

Zajímavé je, jaké velké množství informací k prozkoumání může být ukryto v několika větách v 40 let starém rozhovoru. Stále si ještě myslíte, že svět řídí a posouvají kupředu vlády jednotlivých států ve vzájemné kooperaci? Jaká je vlastně opravdová podstata voleb?


Zdroj: blesk.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Hebrejská bible se vrací domů …

Pravděpodobně nejstarší rukopis hebrejské bible se vrací domů. Ručně psaná 1100 let stará Bible zvaná Codex Sassoon se vrací zpět do Izraele, tzn. zpátky tam, kde ji písař vyhotovil. Vzácný rukopis byl ve středu 17. května 2023 v New Yorku vydražen za 38 milionů dolarů! Je na této informaci něco zvláštního, proč bychom jí měli věnovat větší pozornost? My si myslíme, že ano!   Dokonce si myslíme, že tato informace má obrovský globální význam. Tušíme,

Číst dál »

Datum expirace unipolárního světa se blíží

Obrovská nespokojenost některých států USA s federální politikou Bílého domu nabírá na obrátkách. Výsledkem této nespokojenosti jsou již konkrétní kroky vzdoru, jako např. žaloba generálních prokurátorů na administrativu Joea Bidena. Nové vzorky z Měsíce odebrané Číňany neodpovídají vzorkům přivezených z mise Apollo 11! Monopol na šíření pouze té “jedné pravdy” současných sociálních sítí brzy skončí. Trump ohlásil příchod jeho platformy TRUTH Social. Toto jsou jen některé probíhající procesy, které se spolupodílejí na ukončování současného unipolárního

Číst dál »

Jaroslav Huňka jako symbol atlantické moci?

Člena nacistické divize SS Galizien Jaroslava Huňku ocenila frenetickým potleskem dolní komora kanadského parlamentu za přítomnosti ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského! Může se jednat opravdu o nedopatření a osobní chybu předsedy dolní komory pana Roty? Nemůže …   Předseda sněmovny Anthony Rota představil 98letého Jaroslava Huňku jako válečného hrdinu, který bojoval s první ukrajinskou divizí, a vyzval celou sněmovnu spolu s prezidentem Zelenským a premiérem Trudeauem k potlesku ve stoje. Celá tato podívaná se udála právě

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru