Vytýčení mantinelů pro Ruskou federaci?

Částečně jsme zrelaxovali, a tak se zase můžeme vrhnout do práce a nepravidelně zveřejňovat naše názory na politická témata. Přiznáme se, že další příspěvek jsme plánovali přidat na web až první týden v září, ale po přečtení dostupných analýz věnujících se násilné smrti dcery Alexandra Dugina, jsme naše plány přehodnotili. Nevěříme tomu, že nikdo z alternativních médií tuto možnost vysvětlení oné události nezavnímal! Nikdo o tom nenapsal, alespoň jsme to prozatím nezaregistrovali, tak to musíme udělat my!


Klidně to můžeme nazvat jako konspirační teorie alternativního politického webu VOLIMCESKO.CZ o události u Bolshiye Vjazemi poblíž Moskvy. Abychom vše usadili do správného kontextu, tak si musíme nejdříve zopakovat, co znamená město Praha v globálním řízení světa.


Praha


Tato část bude nekomplikovaná, protože si vypomůžeme popisem Prahy analytika Pjakina, který skutečný globální význam “našeho” hlavního města ve svých pořadech zmiňoval mnohokrát. Praha je esoterické centrum světového řízení, a to konkrétně okultní centrum světového židovstva! Od této skutečnosti je odvislé veškeré “řiťolezectví” ČR vůči státu Izrael.


Pokud víme, nebo přijmeme tezi, že židovstvo je nástrojem “Správců”, tak už snáze pochopíme skutečný status Prahy v globální politice. Je to velmi významný “geopolitický” bod na mapě světa. Uvědomění si tohoto faktu je také klíčem k pochopení událostí tzv. pražského jara v roce 1968. Neexistuje školní učebnice, která by invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa vysvětlovala pravdivě, protože opravdovou pravdu nemůže sdělit svým “ovčánkům” ani jeden režim, tzn. ani komunistický (socialistický) a ani současný fašisticko-liberální.

Pjakin Pražské jaro 1968 ohodnotil nějak takto (pozn. po naší lehké úpravě):


Spojeným státům tedy Prahu nevydali z jednoho jednoduchého důvodu, že Vídeň již byla plně pod kontrolou a Praha sama o sobě se přes SSSR stala “Správcům” dostupnou. Proto musí být ty události z roku 1968 posuzovány právě z tohoto úhlu pohledu. Pokud je posuzujete z hlediska států, tak to bude jak z jedné, tak z druhé strany neprůhledné, a když se na to podíváte z pozice globální politiky “Správců” eurasijského a atlantického křídla, mezinárodního světového policajta USA a státní elity USA – systému PAX AMERICANA realizující vnější politiku, která zasahuje do té globální, tak vše zapadne na svá místa.


Jednoduše řečeno, v roce 1968 byl SSSR již plně pod kontrolou “Správců”, a tak si “Správci” mohli dovolit díky využití této kontroly zabránit tomu, aby systém PAX AMERICANA ovládl řízení okultního centra světového židovstva. Bylo by to jeho příliš velké posílení a to v době, kdy už probíhala přípravná fáze na jeho demontáž! Že se tak nakonec stejně stalo roku 1989, je už příběh na jiné vyprávění. Podstatné zapamatovat si, je to, že pro “Správce” bylo nadmíru důležité ponechat ČSSR ve vlivové zóně Sovětského svazu, a to i vzhledem k naplánovaným procesům budoucího bourání celého socialistické bloku v Evropě o dvacet let později. Nadávat obyčejným Rusům za invazi armád Varšavské smlouvy do tehdejšího Československa, je přiznáním k idiocii nebo přiznáním k podlému úmyslu. U některých českých politiků je opravdu těžké rozeznat, ke kterému přiznání spíše inklinují. Bohužel, myslíme si, že většina patří k prvnímu táboru ….


Alexandr Dugin – charakteristika


Takto zjednodušeně a většinově charakterizují Dugina západní MSM:


Ruský mystický filozof, ultranacionalistický guru a okultistický šílenec Alexandr Dugin, někdy také popisovaný jako „ duchovní průvodce “ Vladimira Putina nebo dokonce „ Putinův mozek “. Co k tomu poznamenat? Snad jen, hloupí zaprodaní uplacení prostituti! Totální blábol a nesmysl!


Jak to vidíme my:


Několikrát byl pro režim užitečný, zejména v letech 2013-2014, ale vždy byl příliš mimo, než aby byl začleněn do hlavního mediálního proudu. Oslovuje určitou část pravicových křesťanských ruských nacionalistů s velmi autoritářskými, velmi militaristickými názory. Dugin se svou dcerou je vývěskou části intelektuální ruské elity, která touží po rozšiřování tzv. Ruského světa dál směrem na západ od současných ruských hranic, propaguje tradiční pravoslavné křesťanské hodnoty a nemá problém docílit svých vizí za použití vojenské síly.


Daria Dugina a její otec Alexander Dugin v sobotu 20. srpna na festivalu Tradition

Dílem, které Dugina vyneslo na výsluní, byly Základy geopolitiky z roku 1997, v nichž vyložil svou vizi eurasijské říše sahající od Dublinu po Vladivostok. Alexandr Dugin nemá téměř žádný vliv na politiku Vladimíra Putina!


Vzkaz pro vedení Ruské federace


Jsme přesvědčeni, že tento útok na předměstí Moskvy je nositelem vícero vzkazů pro vedení RF od “Správců”. Lepší a zkušenější analytici jsou určitě schopni jich rozklíčovat mnohem více, ale my se pokusíme nastínit tu nejdůležitější podstatu, která byla Kremlu důrazně adresována.


1. Odkaz na Pražské jaro 1968

Nejdříve si musíme ukázat, proč si myslíme, že se jedná o Prahu, nové budoucí centrum NŘŘ.


  • Atentát na Darju Duginovou byl proveden 20. srpna. Vstup vojsk varšavské smlouvy nastal 20. srpna
  • Nálož v autě Darji Duginové explodovala po 21:00. Ve 21:05 na vojenském letišti v Brně-Tuřanech přistál sovětský speciál Antonov An-24 s dvacítkou civilistů v uniformách Aeroflotu, ve skutečnosti se jednalo o příslušníky KGB, v 21:40 čs. hranice překročily v prostoru Vejprt dva sovětské tanky a dva obrněné transportéry. [1]
  • Všude v MSM článcích je neustále uváděn věk Darji Duginové, a to 29 (2+9 = 11) – jeden z podpisů “Správců”
2. Přijmutí vzkazu

Vladimír Putin posmrtně vyznamenal zavražděnou Darju Duginovou Řádem „Za odvahu“, a to přesně 22. srpna [2]. Odhadujeme, že tímto aktem ruský prezident deklaroval “Správcům”, že vzkaz pochopil, bere ho na vědomí a zaktualizuje své ŘÍZENÍ s ohledem na něj.


3. Obsah vzkazu

Hranice ruského vlivu se nevrátí před rok 1997, i když Putin vyslovil takovouto vizi. Praha (ČR), až se vymaní definitivně z vlivu řízení systému PAX AMERICANA, tak její řízení ze 100% převezmou napřímo “Správci”, kteří nedopustí jinou variantu zrovna tak, jako v roce 1968!


Od Prahy (ČR) směrem na západ, to bude území, které nebude podléhat vlivu řízení budoucí Ruské říše. V tomto evropském prostoru budou s největší pravděpodobností dvě impéria, a to Nová říše římská s hlavním centrem Prahou a v jejím sousedství islámský Chalífát.


Útokem byla zasažena vývěska části intelektuální ruské elity, která veřejně sní o budování a neomezené rozšiřování tzv. Ruského světa a to není a ani nebude dovoleno!Závěrem


Usuzujeme, že se blížíme k rozuzlení SVO na Ukrajině a “Správci” si ohlídají, aby všichni důležití aktéři zaujali předem naplánované místo! Přeformátovávání Evropy již jede na plné pecky a cílová stanice SSSR 2.0, Mezimoří, NŘŘ a Chalífát je meta v novém světovém mezinárodním uspořádání, kterou “Správci” nenechají nikoho ohrozit.


A co se týká Prahy, tak nebyla to žádná náhoda, když před lety předávala Krnáčová pomyslný klíč od Prahy čínskému vedení! A NŘŘ bude, i kdyby zima byla a na svetr nebylo ….. tak jest. V tomto tématu pravděpodobně budeme ještě v příštím příspěvku pokračovat. O pozvedávání role Prahy tady píšeme už také delší dobu [3] [4]. Téma zdaleka nebylo vyčerpáno a chování naší ministryně obrany Černochové má zajisté také své důvody, i když ona je, bohužel, sama asi ani netuší. Současná česká vláda dělá svou práci nadmíru dobře a vede svůj národ pravděpodobně k ukončení své státnosti, vše dle plánů “Správců”. Je potřeba Evropu rozdělit na regiony, které se následně připojí k plánovaným impériím ….


Vypadá už dnes rozpad Československa jako logický krok? Udrží se Francie jako jednotný celek? Bude mít současné Polsko stejnou podobu i v budoucnu? Umí si Slovensko vládnout samo? Proč dnešnímu Maďarsku nehrozí energetická krize? Proč vedou “trubky” Nord Stream II. přes dnešní ČR do Bavorska? Odpovědi na tyto otázky již přestávají být těžké …. Tak zase příště.


Zdroje: ustrcr.cz, kremlin.ru


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Sorosův fond vhodil BÍLOU vlajku na bitevní pole …

Jsme svědky významné události při odstavovaní anglosasů, tzn. atlantického křídla od globálního řízení. Z konceptuálního hlediska se jedná o vítězství východního křídla řízení na první prioritě zobecněných prostředků. Velká jiskra naděje pro budoucnost minimálně východoevropských dětí byla zažehnuta, protože Open Society Foundations ohlásil ukončení svých evropských aktivit! Níže se zamyslíme nad tím, co tato událost znamená pro další vývoj na starém kontinentu.   Open Society Foundations   Open Society Foundations (OSF) byl nástroj řízení, který

Číst dál »

EU fond obnovy ekonomik po pandemii – co může nastat?

Uniklé informace ohledně budoucího čerpání peněz z evropského fondu obnovy a rozvoje pro krytí následků virové krize (Recocery and Resilience Facility) nutí k zamyšlení. Je to pouze bič na vládní garnitury jednotlivých EU států nebo to může také být jeden z dílků daleko vyššího plánu ohledně budoucího uspořádáni Evropy? Máme se bát nebo jásat? K čemu to také vlastně může vést? Zkusme do této problematiky vnést i trochu jiný pohled!   Předvčerejší článek na webu

Číst dál »

Modrou nebo červenou? Zrádné pohodlí nebo prozření?

Kdysi jsme v jednom článku zaregistrovali názor, že červenou pilulku zvolí lidé neúspěšní. Je to pravda, ale i není to pravda! Říkáte si, co je to za nesmysl? Vše je o úhlu pohledu, který v tomto případě určují zvolené parametry pro klasifikaci ÚSPĚCHU! Pokud je nastavíte dle systémem vnucovaného hodnotového žebříčku, tzn. dle indoktrinovaných systémových zákonů, tak výše uvedený názor bude pravdivý. Ale pokud budete nastavovat definici ÚSPĚCHU dle skutečných a úmyslně zamlčovaných pravdivých přírodních

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru