Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vytýčení mantinelů pro Ruskou federaci?

Částečně jsme zrelaxovali, a tak se zase můžeme vrhnout do práce a nepravidelně zveřejňovat naše názory na politická témata. Přiznáme se, že další příspěvek jsme plánovali přidat na web až první týden v září, ale po přečtení dostupných analýz věnujících se násilné smrti dcery Alexandra Dugina, jsme naše plány přehodnotili. Nevěříme tomu, že nikdo z alternativních médií tuto možnost vysvětlení oné události nezavnímal! Nikdo o tom nenapsal, alespoň jsme to prozatím nezaregistrovali, tak to musíme udělat my!


Klidně to můžeme nazvat jako konspirační teorie alternativního politického webu VOLIMCESKO.CZ o události u Bolshiye Vjazemi poblíž Moskvy. Abychom vše usadili do správného kontextu, tak si musíme nejdříve zopakovat, co znamená město Praha v globálním řízení světa.


Praha


Tato část bude nekomplikovaná, protože si vypomůžeme popisem Prahy analytika Pjakina, který skutečný globální význam “našeho” hlavního města ve svých pořadech zmiňoval mnohokrát. Praha je esoterické centrum světového řízení, a to konkrétně okultní centrum světového židovstva! Od této skutečnosti je odvislé veškeré “řiťolezectví” ČR vůči státu Izrael.


Pokud víme, nebo přijmeme tezi, že židovstvo je nástrojem “Správců”, tak už snáze pochopíme skutečný status Prahy v globální politice. Je to velmi významný “geopolitický” bod na mapě světa. Uvědomění si tohoto faktu je také klíčem k pochopení událostí tzv. pražského jara v roce 1968. Neexistuje školní učebnice, která by invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa vysvětlovala pravdivě, protože opravdovou pravdu nemůže sdělit svým “ovčánkům” ani jeden režim, tzn. ani komunistický (socialistický) a ani současný fašisticko-liberální.

Pjakin Pražské jaro 1968 ohodnotil nějak takto (pozn. po naší lehké úpravě):


Spojeným státům tedy Prahu nevydali z jednoho jednoduchého důvodu, že Vídeň již byla plně pod kontrolou a Praha sama o sobě se přes SSSR stala “Správcům” dostupnou. Proto musí být ty události z roku 1968 posuzovány právě z tohoto úhlu pohledu. Pokud je posuzujete z hlediska států, tak to bude jak z jedné, tak z druhé strany neprůhledné, a když se na to podíváte z pozice globální politiky “Správců” eurasijského a atlantického křídla, mezinárodního světového policajta USA a státní elity USA – systému PAX AMERICANA realizující vnější politiku, která zasahuje do té globální, tak vše zapadne na svá místa.


Jednoduše řečeno, v roce 1968 byl SSSR již plně pod kontrolou “Správců”, a tak si “Správci” mohli dovolit díky využití této kontroly zabránit tomu, aby systém PAX AMERICANA ovládl řízení okultního centra světového židovstva. Bylo by to jeho příliš velké posílení a to v době, kdy už probíhala přípravná fáze na jeho demontáž! Že se tak nakonec stejně stalo roku 1989, je už příběh na jiné vyprávění. Podstatné zapamatovat si, je to, že pro “Správce” bylo nadmíru důležité ponechat ČSSR ve vlivové zóně Sovětského svazu, a to i vzhledem k naplánovaným procesům budoucího bourání celého socialistické bloku v Evropě o dvacet let později. Nadávat obyčejným Rusům za invazi armád Varšavské smlouvy do tehdejšího Československa, je přiznáním k idiocii nebo přiznáním k podlému úmyslu. U některých českých politiků je opravdu těžké rozeznat, ke kterému přiznání spíše inklinují. Bohužel, myslíme si, že většina patří k prvnímu táboru ….


Alexandr Dugin – charakteristika


Takto zjednodušeně a většinově charakterizují Dugina západní MSM:


Ruský mystický filozof, ultranacionalistický guru a okultistický šílenec Alexandr Dugin, někdy také popisovaný jako „ duchovní průvodce “ Vladimira Putina nebo dokonce „ Putinův mozek “. Co k tomu poznamenat? Snad jen, hloupí zaprodaní uplacení prostituti! Totální blábol a nesmysl!


Jak to vidíme my:


Několikrát byl pro režim užitečný, zejména v letech 2013-2014, ale vždy byl příliš mimo, než aby byl začleněn do hlavního mediálního proudu. Oslovuje určitou část pravicových křesťanských ruských nacionalistů s velmi autoritářskými, velmi militaristickými názory. Dugin se svou dcerou je vývěskou části intelektuální ruské elity, která touží po rozšiřování tzv. Ruského světa dál směrem na západ od současných ruských hranic, propaguje tradiční pravoslavné křesťanské hodnoty a nemá problém docílit svých vizí za použití vojenské síly.


Daria Dugina a její otec Alexander Dugin v sobotu 20. srpna na festivalu Tradition

Dílem, které Dugina vyneslo na výsluní, byly Základy geopolitiky z roku 1997, v nichž vyložil svou vizi eurasijské říše sahající od Dublinu po Vladivostok. Alexandr Dugin nemá téměř žádný vliv na politiku Vladimíra Putina!


Vzkaz pro vedení Ruské federace


Jsme přesvědčeni, že tento útok na předměstí Moskvy je nositelem vícero vzkazů pro vedení RF od “Správců”. Lepší a zkušenější analytici jsou určitě schopni jich rozklíčovat mnohem více, ale my se pokusíme nastínit tu nejdůležitější podstatu, která byla Kremlu důrazně adresována.


1. Odkaz na Pražské jaro 1968

Nejdříve si musíme ukázat, proč si myslíme, že se jedná o Prahu, nové budoucí centrum NŘŘ.


  • Atentát na Darju Duginovou byl proveden 20. srpna. Vstup vojsk varšavské smlouvy nastal 20. srpna
  • Nálož v autě Darji Duginové explodovala po 21:00. Ve 21:05 na vojenském letišti v Brně-Tuřanech přistál sovětský speciál Antonov An-24 s dvacítkou civilistů v uniformách Aeroflotu, ve skutečnosti se jednalo o příslušníky KGB, v 21:40 čs. hranice překročily v prostoru Vejprt dva sovětské tanky a dva obrněné transportéry. [1]
  • Všude v MSM článcích je neustále uváděn věk Darji Duginové, a to 29 (2+9 = 11) – jeden z podpisů “Správců”
2. Přijmutí vzkazu

Vladimír Putin posmrtně vyznamenal zavražděnou Darju Duginovou Řádem „Za odvahu“, a to přesně 22. srpna [2]. Odhadujeme, že tímto aktem ruský prezident deklaroval “Správcům”, že vzkaz pochopil, bere ho na vědomí a zaktualizuje své ŘÍZENÍ s ohledem na něj.


3. Obsah vzkazu

Hranice ruského vlivu se nevrátí před rok 1997, i když Putin vyslovil takovouto vizi. Praha (ČR), až se vymaní definitivně z vlivu řízení systému PAX AMERICANA, tak její řízení ze 100% převezmou napřímo “Správci”, kteří nedopustí jinou variantu zrovna tak, jako v roce 1968!


Od Prahy (ČR) směrem na západ, to bude území, které nebude podléhat vlivu řízení budoucí Ruské říše. V tomto evropském prostoru budou s největší pravděpodobností dvě impéria, a to Nová říše římská s hlavním centrem Prahou a v jejím sousedství islámský Chalífát.


Útokem byla zasažena vývěska části intelektuální ruské elity, která veřejně sní o budování a neomezené rozšiřování tzv. Ruského světa a to není a ani nebude dovoleno!Závěrem


Usuzujeme, že se blížíme k rozuzlení SVO na Ukrajině a “Správci” si ohlídají, aby všichni důležití aktéři zaujali předem naplánované místo! Přeformátovávání Evropy již jede na plné pecky a cílová stanice SSSR 2.0, Mezimoří, NŘŘ a Chalífát je meta v novém světovém mezinárodním uspořádání, kterou “Správci” nenechají nikoho ohrozit.


A co se týká Prahy, tak nebyla to žádná náhoda, když před lety předávala Krnáčová pomyslný klíč od Prahy čínskému vedení! A NŘŘ bude, i kdyby zima byla a na svetr nebylo ….. tak jest. V tomto tématu pravděpodobně budeme ještě v příštím příspěvku pokračovat. O pozvedávání role Prahy tady píšeme už také delší dobu [3] [4]. Téma zdaleka nebylo vyčerpáno a chování naší ministryně obrany Černochové má zajisté také své důvody, i když ona je, bohužel, sama asi ani netuší. Současná česká vláda dělá svou práci nadmíru dobře a vede svůj národ pravděpodobně k ukončení své státnosti, vše dle plánů “Správců”. Je potřeba Evropu rozdělit na regiony, které se následně připojí k plánovaným impériím ….


Vypadá už dnes rozpad Československa jako logický krok? Udrží se Francie jako jednotný celek? Bude mít současné Polsko stejnou podobu i v budoucnu? Umí si Slovensko vládnout samo? Proč dnešnímu Maďarsku nehrozí energetická krize? Proč vedou “trubky” Nord Stream II. přes dnešní ČR do Bavorska? Odpovědi na tyto otázky již přestávají být těžké …. Tak zase příště.


Zdroje: ustrcr.cz, kremlin.ru


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Ozdravný kurz Slovenska pokračuje …

Slovensko evidentně pokračuje ve svém nově nastoleném viditelném vývojovém kurzu! Jenom změny ve výši a struktuře daní včetně změn ve státních svátcích ukazují, že slovenský národ je na cestě za svou určitou obrodou. Proč si to myslíme? Protože již drtivá většina změn, které zavádí nová slovenská vláda je za účelem zlepšení života průměrného slovenského občana. Podíváme se na to detailněji … Slovensko se pomalinku a postupně začíná vzdalovat liberálnímu fašismu, jakožto variantě společenského uspořádání a

Číst dál »

Praha je nejkrásnějším městem planety

Praha opět v centru světového zájmu. V žebříčku magazínu Time Out předstihla Paříž, Řím, New York nebo Chicago. Náhoda? Samozřejmě, že ne! Pozvedávání prestiže České republiky, resp. Prahy ve světovém společenství pokračuje. Také změna rétoriky našeho pana premiéra vůči hlavním pilířům politiky EU se poněkud posunula výrazně jiným směrem. Procesy se evidentně zrychlují. Rozpad EU klepe na dveře a budování informačního pole ohledně nového středovýchodoevropského regionu je plně v běhu. V souvislosti s magazínem Time

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru