Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Trump i Seagal – optimalizace nastavení pozic pokračuje

Nastavování pozic pro jednotlivé globální hráče před závěrečnou scénou ukončení jednopolárního světa pokračuje. Současný hegemon se nemíní vzdát bez boje a svou totální hysteričnost demonstruje ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny. Tímto aktem si zaprvé podepsal urychlení svého rozpadu a zadruhé, bohužel, si zvolil ten krvavější způsob, kterým bude doveden k ukončení své státnosti!


Projevila se při záběrech na Stevena Seagala matrice vývoje nového uspořádání Evropy? Je vůbec možné, aby to byla náhoda? Snažíme se opravdu držet na Zemi při zemi, ale ta událost je celá tak zvláštní, že se nad ní musíme alespoň trochu zamyslet.


FBI razie v rezidenci Mar-a-Lago prezidenta Trumpa


Přečetli jsme si několik článků reagujících na pondělní prohlídku v komplexu Donalda Trumpa [1]. Výblitky  na stránkách MSM nemá vůbec cenu komentovat a alternativa “jela” většinově názor takový, že DEMOKRATI se tímto vymyšleným nařčením snaží odstranit Trumpa z politiky a také ovlivnit blížící se listopadové volby do Kongresu. Z málo “vysokého” pohledu se to tak může i jevit a dokonce to může být i pravda. Ale ….


Myslíme si, že tento akt je činem “Správců”, kteří naprosto přesně vědí, co se bude dále ve společnosti dít v reakci na tuto událost. Na základě znalostí statistiky chování společnosti si spočítali, že tento způsob zapuštění nestability do americké společnosti bude nejlepší možnost, jak urychlit ukončení systému PAX AMERICANA! Myslíme si, že cílem je vyvolat tak mohutnou vnitřní společenskou nestabilitu, aby už Spojené státy neměly sílu provádět svou destrukční zahraniční politiku (natož zasahovat do té globální), která již v současné době ohrožuje samotnou existenci nynější civilizace na planetě Zemi.


The Mar-a-Lago Club, sídlo Donalda Trumpa

Řízením dynamiky a směru tohoto procesu bude velkou měrou ovládán dav (obyvatelstvo USA) tak, jak to bude “Správcům” vyhovovat. Teď mohou dobře reagovat na řízení přívrženců PAX AMERICANA (PA) a kdykoliv bude nutné, tak jim mohou zařídit totální peklo na domácí půdě! Troufáme si tvrdit, že dnešní většinově tupé obyvatelstvo států je vydáno na pospas tomuto procesu a “Herr Direktor” je jasný. V tuto chvíli je to jedna z významných pák na ovládání kompletně celých USA, tzn. davu a zároveň PA kádrů – hodně mocný klacek!


Donald Trump není v žádném případě svým 100%-ním pánem a je jasné, že se v tuto chvíli stal tak trochu rukojmím svých PÁNŮ. Určitě za to není rád, protože vlivem tohoto řídícího manévru už je celkem jasné, že USA nebudou v žádném případě přeformátovány jako celek (v to asi ani on ale reálně nedoufal)! Co je daleko horší, je to, že už je celkem mizivá šance na nízkou míru krvavosti přeměny, o což se Trump opravdu upřímně snažil. “Správci” už asi definitivně ztratili nervy se stoupenci PA a postaví oba tábory nemilosrdně proti sobě! Otevřený střet liberálů a konzervativců přivodí Americe na jistou dobu peklo na Zemi, bohužel. Třeba se mýlíme, ale prozatím tomuto scénáři vše nasvědčuje.


Pokud dojde na tento scénář, tak se významně urychlí dynamika ostatních důležitých globálních procesů ve světě. Rusko dokončí bez zbytečného vyrušování svou SVO na Ukrajině podle původních not od “Správců”, eliminace PA vazalských evropských politiků proběhne též ve zrychleném režimu a otázka Kosova a Tchaj-wanu bude vyřešena mezi obědem a večeří …..


Kdo bude nejvíce trpět tímto průběhem ukončení jednopolárního světa? Ano, máte pravdu, veškeré obyčejné obyvatelstvo západní civilizace! Pokud se nestane něco neočekávaného nebo neskutečně přelomového, tak přeformátování ZÁPADU bude rychlé (roky), tvrdé, nekompromisní. Víme, že to není příjemné čtení, ale teď tímto směrem kráčíme.


Když trochu odbočíme – podívejte se, jak “ŘÍDÍ” naši zemi Fialova vláda! Dělá vše tak, aby ty sociální bouře byly co možná největší. Ti, co skutečně ŘÍDÍ, vědí, co se stane, když k ŘÍZENÍ na čas přivedou amatéry a hlupáky. To je ten jediný důvod, proč je tam tím podvodem na voliče přivedli …. A chlapci a děvčata se tak snaží, ale zde prostě platí: LITR PIVA DO PŮLLITRU PROSTĚ NENALIJEŠ! A “Správci” to moc dobře vědí ….


Spojené státy se vlivem posledních událostí dostávají do ohromných kleští, které je budou už jenom stahovat a stahovat, než budou zlomeny minimálně vejpůl! Každé další utažení odebere USA několik dalších sil (kompetencí) tak potřebných k prosazování své teroristické agendy, jejímž jediným cílem je, a bylo, okrádání zbytku světa! Jenže z důvodu zachování civilizace na Zemi musí být tento nástroj, původně zkonstruovaný pro řízení globální politiky, již odstraněn! Pád USA říše je nezvratitelný ….


Je Seagalova čepice ve videu projevem MATRICE nebo se jedná opravdu pouze o náhodu?


O formátu pořadu

Steven Seagal [2] není nějaká nevýznamná osoba na politické mapě světa. Je to chlapík, který po celý svůj dosavadní život vzbuzuje u mas nadstandardní emoce a jeho schopnost v ovlivňování obyčejných lidí stále velmi dobře funguje. A když něco roky prověřeného takto dobře stále funguje, tak se toho využívá! A využívá se to stále kvůli stejné věci, a to k formování informačního pole. A Steven to evidentně opravdu stále umí ….


A když člověk něco dělá takhle dlouho, tak se většinou v daném oboru stane skutečným profesionálem. A když jste profesionálem, tak si umíte ohlídat naprosto vše, co se byť jen mihne v kamerovém záběru! Ano, víme, že se téměř v každém filmu vyskytne nějaký ten alespoň malý přehmat, který filmoví nadšenci ihned objeví, ale v tomto filmovém globálním politickém formátu NE! NENÍ UMOŽNĚN, NENÍ DOVOLEN, CHYBA NEEXISTUJE!


Pokud se nad tímto vším zamyslíte a dojdete ke stejnému závěru jako my, což znamená, že u tohoto formátu natáčení se do finální verze pro diváky dostane pouze to, co má diváka (osobu, která je celoživotně ovlivňována výsledky globální politiky) řízeně ovlivňovat a ovládat (řídit), tak si s námi můžete společně zakonspirovat. My jsme přesvědčeni o tom, že v pořadu tohoto typu se objeví přesně pouze to, co se tam v dané politické situaci a momentální chvíli objevit má! O nic více a ani o nic méně. Vše má svůj smysl, řád a konkrétní důvod.


Herec se objevil ve videu, které zveřejnil Vladimir Solovjov [3] ve svém politickém pořadu na nejsledovanějším ruském kanálu Rossija 1.


Vladimir Solovjov – Владимир Рудольфович Соловьёв

Tento privilegovaný moderátor není nějaký zarytý ruský vlastenec, ale je to čistě figura “Správců”! On nežije způsobem typickým pro “Ruský svět”, ale žije ukázkově západním stylem života. Jeho postoj k Putinovi je vždy odrazem postoje “Správců” v danou momentální chvíli. SVO na Ukrajině je společná mise “Správců” a putinovského vedení RF, takže náš milý moderátor se nám pro tento čas etabloval do pozice maximálního ruského vlastence, ale je to pouze póza, kterou mu na dobu SVO přiřkli “Správci”. Takto jednoduchá je charakteristika tohoto pána.


Je nutné si připomenout jeho některé výroky během probíhající SVO:


  • Podívejte se na Čechy. Stejně jako s potěšením připravovali a vyzbrojovali těžkou technikou nacistické Německo, teď dělají to samé pro Ukrajinuo Češích (bohužel mluví pravdu, to byl hlavní důvod vzniku Československa, pozn. redakce)
  • Teď ale vyzbrojují zemi, která je jim ukradená. Svedli a zkorumpovali její zkorumpovanou nacistickou vládu. Jsou připraveni bojovat do posledního Ukrajince. Nezáleží jim na nich – obecně o ZÁPADU
  • Budou pokračovat s vyzbrojováním Ukrajiny stále modernějšími zbraněmi a uvidíme, jak bude sjednocený Západ urputně bojovat. Protože konečně našli někoho, kdo je ochoten zemřít za zničení Ruskaobecně o ZÁPADU

V roce 2019 televizní a rozhlasový moderátor, spisovatel a veřejný činitel navštívil Západní zeď (“Kotel a-Maaravi”) v Jeruzalémě [4], která přežila zničení druhého chrámu, kde se modlil a položil tefillin. Tefillin je jedním z nejdůležitějších přikázání Tóry. Židé si ji váží a dodržují ji po několik tisíciletí.


Solovjov při návštěvě Jeruzaléma a na obálce časopisu

Myslíte si, že jeho politický pořad, který má největší sledovanost na území RF, může uveřejňovat jakákoliv náhodná videa bez řádného překontrolování? Myslíme, že každému je jasné, že to není možné. Tento Solovjovův pořad totiž velmi zásadním způsobem ovlivňuje informační pole v Rusku a během SVO na Ukrajině vytvářel, a stále ještě vytváří, to správné povědomí u obyčejných Rusů o této “válce”.


COLT CZ GROUP SE

Colt CZ Group SE [5] je společně se svými dceřinými společnostmi jedním z předních světových výrobců ručních palných zbraní pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další komerční využití. Součástí skupiny Colt CZ jsou společnosti Colt, Česká zbrojovka, Colt Canada, CZ-USA, 4M Systems a CZ Export.


Logo, které měl na své čepici Steven Seagal ve videu v pořadu Vladimira Solovjova je totiž logo výhradně ČESKÉ ZBROJOVKY [6], která je hlavním provozním závodem holdingu Colt CZ v Evropě, se

sídlem v Uherském Brodě v České republice. Vyrábí střelné zbraně pro komerční využití i ozbrojené složky na celém světě. Společnost exportuje do více než 90 zemí. V současnosti jsou střelné zbraně České zbrojovky široce využívány ozbrojenými složkami ve více než 40 zemích po celém světě. Zajímavé též je, že 30.3.2022 na aukčním večeru pořádaném Forbes a iniciativou Svobodu Ukrajině byla limitovaná edice pistole CZ 75 TOBRUK vydražena za 5 milionů korun [7]. Vtipné, že?


Zhodnocení

Čepice na hlavě Stevena Seagala s logem českého výrobce zbraní prošla kontrolním systémem, jak u týmu samotného Seagala, tak u týmu připravujícího vysílání ruského moderátora Solovjova! Myslíme, že tímto lehkým rozborem jsme odstranili jakoukoliv možnost NÁHODY! Takže pro vysvětlení zbývají pouze tyto dvě varianty:


  • Logo českého výrobce zbraní všem přišlo jako NEZÁVADNÉ, a tak tato reklamní čepice na hlavě amerického herce mohla být ponechána! 

Výrobce zbraní ze státu, který velmi aktivně vyzbrojuje protivníka Ruské armády a je tahounem evropské rusofobie je shledán jako nezávadný? Výrobce zbraní ze státu, který demontuje pomníky svých ruských osvoboditelů? Výrobce zbraní ze státu, který jako vazal USA se podílel na provokaci kauzou Vrbětice? Výrobce zbraní ze státu, který díky rusofobii jeho elitářských představitelů odstranil ROSATOM ze soutěže o dostavbu jaderné elektrárny? Byl shledán jako nezávadný? To jako fakt? NE – TATO VARIANTA NENÍ MOŽNÁ


  • Záměr

Je to jediná možnost, která přichází v úvahu. A tak již zbývá pouze si odpovědět na otázku: Kdo a proč měl takový záměr? Předpokládáme, že celá tato komedie souvisí s ohlášením příštího uspořádání Evropy, a to v podobě CCCP 2.0, Mezimoří a NŘŘ (Nová říše římská)! Pamatujeme si na jedno vyjádření Lavrova na tiskové konferenci těsně před spuštěním SVO, kde na dotaz novinářky ohledně chování nebo “drzosti” Prahy vůči Rusku ihned prudce zareagoval tím, že pronesl: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT! Tato jediná věta nás tehdy utvrdila v tom, že celý scénář na přeformátování světa je již napsán a teď jsme pouze svědky toho, jak se jednotlivé jeho body plní! 


Reklamní čepice byla pro zainteresované důležitým připomenutím toho, jakou roli v Evropě bude Praha v budoucnu zastávat. Byl to úmysl a oznámení. To oznámení má určitě daleko širší souvislosti, ale ty prozatím neumíme rozklíčovat ….Závěrem


Je jasné, že jak prohlídka v Trumpově rezidenci, tak událost se Seagalem jsou pouze další spuštěné procesy vedoucí k přeformátování světa. A vidíte, než jsme dopsali tento článek, tak je již do mediálního prostoru vhozena TOTÁLNÍ BOMBA, která vše urychlí několikanásobně….


Nejvyšší soud zrušil všeobecné očkování ve Spojených státech! Bill Gates, americký hlavní specialista na infekční choroby, Fauci a Big Pharma prohráli soudní spor u Nejvyššího soudu USA, protože nedokázali, že všechny jejich vakcíny za posledních 32 let byly bezpečné pro zdraví občanů [8]!


Tak tohle je ten nejmocnější klacek! “Správci”, ti se opravdu nezakecají ….


!! AKTUALIZACE 15.8.2022 v 22h !! Musíme se omluvit našim čtenářům, protože výše uvedená informace ohledně rozhodnutí Nejvyššího soudu USA je lživá! Článek byl zveřejněn cca před měsícem a jedná se kompletně o FAKE! Neprovedli jsme detailní kontrolu této nám zaslané informace a v návalu emocí jsme ji odkazovali na našich stránkách. Stalo se, je to naše velká chyba a přijměte naši VELKOU OMLUVU! Nějaké odkazy k dovysvětlení [9] [10] !


Zdroje: maralagoclub.com, cs.wikipedia.org, ru.wikipedia.org, moshiach.ru, coltczgroup.com, czub.cz, bestnewshere.com, tfc-taiwan.org, poynter.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Dynamika vybraných procesů

Za dobu našeho nabírání sil a vědomostí se zase více vyprofilovaly námi nejčastěji sledované procesy. Dnešní článek, který uveřejňujeme po delší době, věnujeme vybraným událostem z jednotlivých procesů. V dalších příspěvcích se samozřejmě všemu budeme věnovat podrobněji.   Ze všech událostí je zřejmá jejich celková koordinace a vliv globálního řízení. Vše směřuje k již dávno přesně naplánovanému cíli, který je výslednou představou „Správců“ o budoucím fungování světa a nynější civilizace. Vývoj světového mínění a nové

Číst dál »

Je Joe Biden nový Gorbačov, ale ZÁPADU?

Zdá se, že vše je o správném načasování. Každý úspěšný proces jde ruku v ruce se správným načasováním. Bez dokonalého načasování jednotlivých procesních kroků se nemůže dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud víme, že žijeme v době probíhajícího procesu odstraňování USA z pozice hegemona, tak je vše jednodušší pochopit. Tohle je minimální výšková linie pohledu na současné události ve Státech! Bez této prvotní a zásadní podmínky není možné pochopit, co se tam teď odehrává. Kdo na všechny

Číst dál »

Zeman ostře proti menšinám

Je Zemanovo ostré vystoupení proti transgender osobám a vyjádření určitého souhlasu pro názory maďarského prezidenta Orbána ohledně fungování sexuálních menšin ve společnosti ohlášením změny kurzu v těchto oblastech také pro Českou republiku? Je veřejná a finančně štědře podporovaná aktivita organizací zabývajících se podporou sexuálních minorit v zájmu jakéhokoliv národa? Nejsou to nakonec pouze využívané nástroje pro destrukci zdravého rozvoje populace? Maďarská politika razí jasnou tezi ohledně sexuálních menšin a jejich fungování ve zdravé populaci, a

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru