Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Prigožinova nehoda posunula “HRU” na další úroveň

V posledních dnech byla hlavním tématem MSM letecká tragédie v Rusku, a to konkrétně v oblasti Tver. Prigožinova nehoda v sobě skrývá tolik poselství, že není možné to ignorovat. Brzy pochopíte, že vůbec není podstatou to, jestli Prigožin někde v závětří žije, nebo se stal skutečnou obětí tohoto významného globálního řídícího manévru. Jdeme na to!


Ještě na začátku příspěvku musíme avizovat tu skutečnost, že z mnoha důvodů nebudeme vysvětlovat veškeré detaily, ale spíše naznačovat a nabízet varianty, kam upřít pozornost. Každý se musí aktivně podílet na získávání svých znalostí a ne pouze čekat, že mu někdo vše přednese na talíři. To už vlastně ani v této době není možné …


Odesílatel ohlášky


Z níže napsaného jasně pochopíte, kdo skutečně stojí za tímto manévrem. Dlouho jsme mysleli, že pouze jedno křídlo globálního řízení, ale není tomu tak. “Nejvyšší” dal o sobě nakonec nepokrytě vědět!


Česko


Doufáme, že se nepleteme, ale předpokládáme, že na tomto portálu to byla první informace o neštěstí [1].Zahraničí


Můžete si sami najít nějaké odkazy, nám postačí ukázka z agentury Bloomberg [2]:FlightradarZ těchto prvotních informací jsme opravdu nejdříve dospěli k závěru, že celou operaci provedlo samostatně atlantické křídlo s pomocí svých ruských kádrů, ale není tomu tak. Detailnější analýzou dalších informací vše nakonec zapadlo na své místo.


Podpisy “Správců”


 1. Zde máte možnost shlédnout video, které je umístěno na webu The New York Times [3]. Zajímavá je odkazová adresa videa, a to: https://www.nytimes.com/video/world/europe/100000009054544/prigozhin-russia-ukraine-war.html?smid=pl-share . Součet zvýrazněných čísel dává výsledek 22 a poslední dvojčíslí 44 odkazuje na nejvyšší řízení. K videu se později ještě vrátíme, protože tam jsou další důležité informace.
 2. Už jsme zmínili, že letecká katastrofa se udála v oblasti Tver. A právě tento fakt nás přivádí na další jejich podpis včetně důležitého vzkazu:

Obrázek je zkopírován z wikipedie ze stránky, která nám poskytuje základní data k městu Tver [4]. Místo nehody nebylo vybráno náhodně, ale s jasným zacílením s ohledem na řídící struktury. Myslíme si, že každému členu na jisté úrovni v hierarchii globálního řízení je vše jasné. Připomínáme naše foto, které jsme již použili ve vícero našich článcích. Opět musíme zopakovat zásadní pravidlo: Náhody neexistují!


Donald Trump (Q = 17) a Vladimír Putin při práci

Kontext celé řídící operace jsme vyložili na stůl, ale co z toho všeho vlastně vyplývá, že? Dále se pokusíme osvětlit z našeho subjektivního pohledu podstatu manévru s tím, že jenom nastíníme určité indície, které by Vás mohli navést tím správným směrem.


23. srpen


Naši pravidelní čtenáři nebo studenti KOB/DOTU nebo všichni ti, kteří se již delší dobu zajímají o globální politiku a s tím související ŘÍZENÍ Země, tak dávno vědí, že většina řídících globálních manévrů odkazuje na nějakou historickou událost. Ani v tomto případě tomu není jinak! V oficiální vylhané historii, která se vyučuje na školách má 23. srpen, co se týče významných událostí, dost co nabídnout. My samozřejmě máme jasný názor, kde je zakopaný pes, ale zveřejňovat ho nebudeme. Dáme Vám k dispozici některé varianty k zamyšlení:


 • Bitva o Kyjevský kotel [5]
 • Bitva v Kurském oblouku [6]
 • Bitva u Krašniku [7]
 • Pakt Ribbentrop–Molotov [8]

Je pro správné pochopení proběhnuvší katastrofě ze dne 23. srpna 2023 nějaká výše uvedená událost důležitá? Nebo od každé jen ten podstatný kousek? Nebo žádná, protože se jedná ve skutečnosti o jinou historickou epizodu stejného data? Nebo všechny najednou? Prosíme, zamyslete se …


Video na nytimes.com


Nyní se musíme zpátky vrátit k onomu videu, které zachycuje pád letadla. Pozorní si již pravděpodobně po prvním shlédnutí všimli, že ukázka demonstruje určité zajímavé obrazové vjemy. První vjem se týká rozhledny nebo něčemu tomu podobnému (nevíme přesně, co to je, ale to není důležité):Neviděli jsme něco obdobného již v poslední době? Samozřejmě, že ano! Velmi podobná stavba byla ústředním bodem v tragédii 3.8.2023 (11) v Českém Švýcarku, kde se z podobného objektu zřítilo 8 dětí [9]. Není možné se zbavit dojmu, že se jedná o manifestaci struktury ŘÍZENÍ tady na Zemi. My si to vysvětlujeme tak, že procházíme dobou, ve které dojde k výměně hlavních důležitých pozemských elit, tzn. bude provedena rekonstrukce nebo výměna jednoho důležitého podlaží v ŘÍZENÍ lidstva.


Druhý obrazový vjem se týká času, ve kterém se tato “stavba” ve videu začne zhmotňovat naším očím. Stane se tak přesně ve 23 sekundě videa. A my v celém tomto článku analyzujeme událost, která proběhla právě 23.8.2023. Každý ať si to přebere sám …


Řídící manévr


K čemu je takový manévr dobrý? Komu nebo čemu to prospěje? Jaká byla hlavní motivace zorganizovat tuto akci? K čemu je to “dobré”?


Prvotní výsledek manévru


 1. Rozházení současných pozic hráčů – každý z podstatných (nejenom globálních) hráčů podílejících se na ŘÍZENÍ již měl zaujatou nějakou pozici k současným globálním výzvám. Tverská tragédie rozmetala všechny pozice na prach! Pro někoho šance, pro někoho politická tragédie! Musí se začít stavět nové pozice, které jsou adekvátní k nově vzniklé situaci. Globální politické prostředí se změní a to je právě ten pravý čas na zavedení důležitých změn a pokročení v přednastaveném scénáři.
 2. Manévrování – pro mnoho hráčů se změnil koridor manévrování, protože delší dobu ustálené pozice spoluhráčů i protihráčů již neplatí. Šance na změny!
 3. Nejistota –  v celém politickém spektru zavládla velká nejistota a strach! Opory, kterých se malí hráči do teď drželi jako přikovaných madel najednou nejsou už tak stabilní. Hledání nových pevných madel. Někomu to určitě zlomí politický vaz. Šance na změny!
 4. Čekání – v tuto chvíli nastala doba čekání na reakci všech podstatných hráčů. Jejich reakce spustí další nenadálé události …

Pánem situace je ten, kdo drží otěže výsledku vyšetřování, který nebude mít s pravdou vůbec nic společného. To si buďte jistí! O pravdu jde v tomto případě až v poslední řadě. Vybraný výsledek, ale též průběh vyšetřování, uvede hlavní hráče na cestu již dávno vybraného světového scénáře, který je, a bude, odrazem současného vývojového stupně lidstva. Určitě je dobré si uvědomit, že takových globálních událostí se děje po světě více najednou v podobném duchu ŘÍZENÍ. My se ale věnujeme v tuto chvíli pouze tomuto jednomu nejviditelnějšímu, na kterém si ukazujeme to, jak systém ŘÍZENÍ s velkou pravděpodobností funguje.


Varianty výsledku vyšetřování


 1. Čistky ve vedení Ruské armády – oficiálně bude oznámeno, že za sestřelením letadla stojí někdo z vedení RA. Začne čištění elit od lidí pracujících pro atlantické křídlo. Málo pravděpodobné, byla by to diskreditace RA, a to by pro současný režim v Rusku včetně Putina nebylo přínosné. Jedině na “tajňačku”.
 2. Postrašení Putina – Vladimír se trochu odklonil od zaslaného scénáře světového vývoje, tak mu bylo dáno na srozuměnou, kdo je pánem GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ. Těžko nás někdo zbaví přesvědčení, že po celou dobu politického života Prigožina byl Prigožin s Putinem na jedné lodi. Opravdu si myslíme, že Jevgenij byl kádrem ruského prezidenta za každé nedávno proběhnuvší situace.
 3. Jiný výsledek – výsledkem také může být něco v této chvíli velmi překvapivého, např. se zjistí, že do celé akce bylo nějakým způsobem zapleteno Polsko nebo jiný problematický stát. Možností je nespočet.
 4. Domluvená akce Putin + Prigožin + Utkin – tato varianta by měla mnoho zacílení.

Předpokládáme, že ani jedna z těchto variant to není. Správná bude taková, která nás ani nenapadla. Hlavně se ji nikdy nedozvíme, bohužel. V tuto chvíli není možné, abychom my VOLIMCESKO znali odpověď. Pokud někdo říká, že ji zná, tak lže! Zopakujme si: Podle nás hlavním účelem akce je obeznámit zasvěcené řídící kádry se všemi vzkazy, které ohláška obsahovala. Dalším důvodem bylo:


 • sledovat reakce všech hráčů na událost
 • vnucení nových pozic a odstranění starých
 • aktivovat nové manévrovací koridory
 • následné postoje k oficiálním výsledkům vyšetřování
 • přenastavení globálního politického soutěžení

Závěrem


Nehoda u Tveru se stala vysokou globální politickou kartou v rukách nejvyššího řízení! V článku jsme trochu více poodkryli systém, jakým je podle nás ŘÍZEN svět. Je to ryze náš subjektivní pohled, a tak je ho potřeba vnímat. Nikomu nic nevnucujeme, pouze poodhalujeme naše postřehy a názory na chod světa.


V nedávné době jsme obdrželi názor, že servírujeme různou obměnu nesmyslné opakující se bramboračky. Věřte, že je lepší lidem předkládat stále dokola obměnu bramboračky, jakožto produktu ze zdravé zásadotvorné potraviny, než pravidelně konzumovat nezdravý a jedovatý fast food. Každý názor nejvíce vypovídá o jeho autorovi, což s pochopením akceptujeme. Kritické názory jsou vítány. Předem za ně děkujeme.


Zdroje: novinky.cz, bloomberg.com, nytimes.com, cs.wikipedia.org, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Fotbal je řídící fenomén

Jakou má fotbal ve společnosti funkci? Je to jenom zábava nebo má i jiné úkoly? Vyhrává vždy jenom sportovní hledisko? Nebo je fotbal utajený ukazatel dalšího směřování? Proč je to takový fenomén? V tomto článku navážeme z hlediska řízení na předchozí příspěvek [1], kde jsme poodhalili určité způsoby vyššího řízení, které jsou používány buď k jasné korekci nebo demonstrují následující směřování v důležitých světových otázkách a oblastech. Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde

Číst dál »

Vojenská analýza konfliktu na Ukrajině

Podruhé za fungování našeho webu jsme nuceni porušit interní pravidlo, které spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Poprvé jsme tak učinili v době maximální snahy o zprostředkování těch z našeho pohledu nejdůležitějších informací ohledně genových injekcí mRNA [1]. Nyní tak činíme z důvodu vojenské analýzy zveřejněné na portálu cf2r.org [2], autorem je Jacques Baud, což je bývalý plukovník generálního štábu, bývalý člen švýcarské strategické rozvědky, specialista na východoevropské

Číst dál »

Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme? Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru