Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.

 

Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

 

Příklad programování na připravovanou změnu


Událostí pro příklad je tolik, že je opravdu těžké jednu vybrat a tisíce jiných nezmínit. V posledních letech byla, vlastně je, a hlavně ještě bude, velkou událostí migrace afrických černochů převážně, doufejme, do západní Evropy. Tamější obyvatelstvo většinově nové spoluobčany vítalo s otevřenou náručí, protože jeho lidské mozky byly systematicky dlouhodobě a cíleně programovány na tuto událost, a to obsahem a námětem (skladbou) filmů, seriálů, videoklipů atd.

 

Přirozená a automatická schopnost bránit svou rasu, svůj stát, svou historii, svůj hodnotový žebříček nebo svou rodinu byla téměř anulována s využitím i dalších nástrojů např. školství. Ale právě i televize k tomuto přispěla velkou měrou! Programování na akceptaci multikulturní rodiny jelo na plné pecky.

 

Západoevropské bělošské vagíny byly v roce 2015 již v očekávání, takže se mohla otevřít “stavidla”. Na obrázku vidíte náhodný výběr hudebních skupin ze scény Dance music v 90. letech.

 

Ukázka některých skupin Dance music – 90. léta

Když už jsme si osvětlili obecný princip fungování toho televizního ďábelského výdobytku, tak se můžeme detailněji zaměřit na další uskutečňované cíle zmiňovaného systému.

 

Silvestrovská zábava aneb konec českých estrád


Je nepřehlédnutelné, jak z českých televizí téměř vymizela tvorba v podobě původních zábavných pořadů. Krásně je to vidět na proměně silvestrovských nabídek jednotlivých stanic, kde již o tradiční typicky českou estrádu “nezakopnete”.

 

  • Česká televize – od roku 2009 nasazuje Zázraky přírody a Všechnopárty
  • TV Nova – rokem 2016 začaly pravidelně speciály pořadu Tvoje tvář má známý hlas
  • Prima – Show Jana Krauze (2016), Prima Partička (2017-19), 7 pádů Honzy Dědka (2020)

Kvalitní a ucelený rozbor máte [1] Smyslem toho všeho je maximální odklon od obrazového vyjadřování národních tradic, typicky českého humoru a obecné potlačování naší kultury, a to samozřejmě v tento den. Proč už nevídáme na obrazovkách třeba Zdeňka Izera? Protože češtěji už to nejde! Ale pojďme dále.

 

Kupované formáty – výroba tupé šedé hmoty


Je snaha o maximální vytlačení původních jedinečných národních formátů zábavy z TV ve většině států světa a jejich nahrazení mezinárodními projekty, které budou určovat ten jediný správný směr čemu se smát, co jíst, jak tancovat atd. Takto se ukotvuje světová diktatura!

 

Na obrázku se mrkněte na některé vrcholy kulturní zábavy posledních let.

 

Vybrané některé celosvětově úspěšné formáty televizní zábavy.

Zde se vyplatí zastavit u projektu Tvoje tvář má známý hlas [2], kde hloupoučké celebritky národního významu napodobují ty “opravdové”, naprosto uměle vytvořené, celebrity významu světového. Je smutné, že pořad má u nás celkem slušnou sledovanost, a to hlavně u mladší generace, která je takto ničena a programována. Bohužel, v budoucích letech to může přinést vládnoucí elitě ty požadované výsledky, pokud to v dohledné době nezarazíme a nevrátíme se k naší původní tvorbě.

 

Toto masové ovlivňování podvědomí i vědomí mladé generace má v budoucnu umožnit vznik dokonalého otroka (biorobota) s jednotným a jednoduchým myšlením, se stejnými potřebami a návyky. Pro bezproblémovou světovládu je potřeba smazat historicky vzniknuvší kulturní rozdílnosti, a k tomu se televizní tvorba a filmový průmysl dá kvalitně využívat. Vznik tupé, šedé, lidské hmoty se blíží ke svému zakončení, ale HOTOVO JEŠTĚ NENÍ!

 

Pro starší generaci byl nedávno zaveden program ČT3, protože jejich mozek je již naprogramován dřívější vládnoucí elitou a už se toho nedá mnoho pozměnit. Ona už svoji historickou misi splnila. Je lepší, když bude vzpomínat na své mládí během sledování starých pořadů a nebude zlobit nebo, nedej bože, přemýšlet ve svých kdysi indoktrinovaných narativech o současném stavu věcí! To by opravdu pro současné vládce nebylo vyhovující.

Takže toto bylo takové “letem světem” televizní a filmovou zábavou, která plní své důvody svého vzniku.

 

První část

 

Zdroj: cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry? Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy

Číst dál »

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.   Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru