Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.

 

Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

 

Příklad programování na připravovanou změnu


Událostí pro příklad je tolik, že je opravdu těžké jednu vybrat a tisíce jiných nezmínit. V posledních letech byla, vlastně je, a hlavně ještě bude, velkou událostí migrace afrických černochů převážně, doufejme, do západní Evropy. Tamější obyvatelstvo většinově nové spoluobčany vítalo s otevřenou náručí, protože jeho lidské mozky byly systematicky dlouhodobě a cíleně programovány na tuto událost, a to obsahem a námětem (skladbou) filmů, seriálů, videoklipů atd.

 

Přirozená a automatická schopnost bránit svou rasu, svůj stát, svou historii, svůj hodnotový žebříček nebo svou rodinu byla téměř anulována s využitím i dalších nástrojů např. školství. Ale právě i televize k tomuto přispěla velkou měrou! Programování na akceptaci multikulturní rodiny jelo na plné pecky.

 

Západoevropské bělošské vagíny byly v roce 2015 již v očekávání, takže se mohla otevřít “stavidla”. Na obrázku vidíte náhodný výběr hudebních skupin ze scény Dance music v 90. letech.

 

Ukázka některých skupin Dance music – 90. léta

Když už jsme si osvětlili obecný princip fungování toho televizního ďábelského výdobytku, tak se můžeme detailněji zaměřit na další uskutečňované cíle zmiňovaného systému.

 

Silvestrovská zábava aneb konec českých estrád


Je nepřehlédnutelné, jak z českých televizí téměř vymizela tvorba v podobě původních zábavných pořadů. Krásně je to vidět na proměně silvestrovských nabídek jednotlivých stanic, kde již o tradiční typicky českou estrádu “nezakopnete”.

 

  • Česká televize – od roku 2009 nasazuje Zázraky přírody a Všechnopárty
  • TV Nova – rokem 2016 začaly pravidelně speciály pořadu Tvoje tvář má známý hlas
  • Prima – Show Jana Krauze (2016), Prima Partička (2017-19), 7 pádů Honzy Dědka (2020)

Kvalitní a ucelený rozbor máte [1] Smyslem toho všeho je maximální odklon od obrazového vyjadřování národních tradic, typicky českého humoru a obecné potlačování naší kultury, a to samozřejmě v tento den. Proč už nevídáme na obrazovkách třeba Zdeňka Izera? Protože češtěji už to nejde! Ale pojďme dále.

 

Kupované formáty – výroba tupé šedé hmoty


Je snaha o maximální vytlačení původních jedinečných národních formátů zábavy z TV ve většině států světa a jejich nahrazení mezinárodními projekty, které budou určovat ten jediný správný směr čemu se smát, co jíst, jak tancovat atd. Takto se ukotvuje světová diktatura!

 

Na obrázku se mrkněte na některé vrcholy kulturní zábavy posledních let.

 

Vybrané některé celosvětově úspěšné formáty televizní zábavy.

Zde se vyplatí zastavit u projektu Tvoje tvář má známý hlas [2], kde hloupoučké celebritky národního významu napodobují ty “opravdové”, naprosto uměle vytvořené, celebrity významu světového. Je smutné, že pořad má u nás celkem slušnou sledovanost, a to hlavně u mladší generace, která je takto ničena a programována. Bohužel, v budoucích letech to může přinést vládnoucí elitě ty požadované výsledky, pokud to v dohledné době nezarazíme a nevrátíme se k naší původní tvorbě.

 

Toto masové ovlivňování podvědomí i vědomí mladé generace má v budoucnu umožnit vznik dokonalého otroka (biorobota) s jednotným a jednoduchým myšlením, se stejnými potřebami a návyky. Pro bezproblémovou světovládu je potřeba smazat historicky vzniknuvší kulturní rozdílnosti, a k tomu se televizní tvorba a filmový průmysl dá kvalitně využívat. Vznik tupé, šedé, lidské hmoty se blíží ke svému zakončení, ale HOTOVO JEŠTĚ NENÍ!

 

Pro starší generaci byl nedávno zaveden program ČT3, protože jejich mozek je již naprogramován dřívější vládnoucí elitou a už se toho nedá mnoho pozměnit. Ona už svoji historickou misi splnila. Je lepší, když bude vzpomínat na své mládí během sledování starých pořadů a nebude zlobit nebo, nedej bože, přemýšlet ve svých kdysi indoktrinovaných narativech o současném stavu věcí! To by opravdu pro současné vládce nebylo vyhovující.

Takže toto bylo takové “letem světem” televizní a filmovou zábavou, která plní své důvody svého vzniku.

 

První část

 

Zdroj: cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Analýza – Zemanův projev k Vrběticím

Kauza “Vrbětice” má samozřejmě svoje pokračování, a to v podobě vyjádření se prezidenta Zemana v nedělním dopoledním pořadu TV Prima. Myslíme, že je důležité si celý projev včetně diskuze s moderátorkou analyzovat.   V projevu podle nás proběhlo několik zásadních momentů (vzkazů) směrem k naší páté koloně. Přepis celého projevu je např. k dispozici zde [1].Pojďme si je některé zopakovat, připomenout a některé i více detailněji rozebrat, protože pan prezident téměř každou větou někam důvodně

Číst dál »

Dynamika vybraných procesů

Za dobu našeho nabírání sil a vědomostí se zase více vyprofilovaly námi nejčastěji sledované procesy. Dnešní článek, který uveřejňujeme po delší době, věnujeme vybraným událostem z jednotlivých procesů. V dalších příspěvcích se samozřejmě všemu budeme věnovat podrobněji.   Ze všech událostí je zřejmá jejich celková koordinace a vliv globálního řízení. Vše směřuje k již dávno přesně naplánovanému cíli, který je výslednou představou „Správců“ o budoucím fungování světa a nynější civilizace. Vývoj světového mínění a nové

Číst dál »

Proces ukončování hegemonie USA

Nacházíme se již těsně před nutnou a veřejnosti viditelnou transformací USA? Má do dlouhodobě běžícího procesu ukončování hegemonie USA vstoupit nějaký další významný katalyzátor? Jsou současné známé první výsledky revizí prezidentských voleb součástí onoho procesu? Jsou již připravené státní elity evropských zemí na “samostatné” řízení Evropy nebo chtějí raději dále olizovat zadek svému americkému páníčkovi a nadále se nechat pouze vodit za ručičku při terorizování vlastního národa? V jaké fázi světových změn se opravdu nacházíme?

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru