Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.

 

Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

 

Příklad programování na připravovanou změnu


Událostí pro příklad je tolik, že je opravdu těžké jednu vybrat a tisíce jiných nezmínit. V posledních letech byla, vlastně je, a hlavně ještě bude, velkou událostí migrace afrických černochů převážně, doufejme, do západní Evropy. Tamější obyvatelstvo většinově nové spoluobčany vítalo s otevřenou náručí, protože jeho lidské mozky byly systematicky dlouhodobě a cíleně programovány na tuto událost, a to obsahem a námětem (skladbou) filmů, seriálů, videoklipů atd.

 

Přirozená a automatická schopnost bránit svou rasu, svůj stát, svou historii, svůj hodnotový žebříček nebo svou rodinu byla téměř anulována s využitím i dalších nástrojů např. školství. Ale právě i televize k tomuto přispěla velkou měrou! Programování na akceptaci multikulturní rodiny jelo na plné pecky.

 

Západoevropské bělošské vagíny byly v roce 2015 již v očekávání, takže se mohla otevřít „stavidla“. Na obrázku vidíte náhodný výběr hudebních skupin ze scény Dance music v 90. letech.

 

Ukázka některých skupin Dance music – 90. léta

Když už jsme si osvětlili obecný princip fungování toho televizního ďábelského výdobytku, tak se můžeme detailněji zaměřit na další uskutečňované cíle zmiňovaného systému.

 

Silvestrovská zábava aneb konec českých estrád


Je nepřehlédnutelné, jak z českých televizí téměř vymizela tvorba v podobě původních zábavných pořadů. Krásně je to vidět na proměně silvestrovských nabídek jednotlivých stanic, kde již o tradiční typicky českou estrádu „nezakopnete“.

 

  • Česká televize – od roku 2009 nasazuje Zázraky přírody a Všechnopárty
  • TV Nova – rokem 2016 začaly pravidelně speciály pořadu Tvoje tvář má známý hlas
  • Prima – Show Jana Krauze (2016), Prima Partička (2017-19), 7 pádů Honzy Dědka (2020)

Kvalitní a ucelený rozbor máte [1] Smyslem toho všeho je maximální odklon od obrazového vyjadřování národních tradic, typicky českého humoru a obecné potlačování naší kultury, a to samozřejmě v tento den. Proč už nevídáme na obrazovkách třeba Zdeňka Izera? Protože češtěji už to nejde! Ale pojďme dále.

 

Kupované formáty – výroba tupé šedé hmoty


Je snaha o maximální vytlačení původních jedinečných národních formátů zábavy z TV ve většině států světa a jejich nahrazení mezinárodními projekty, které budou určovat ten jediný správný směr čemu se smát, co jíst, jak tancovat atd. Takto se ukotvuje světová diktatura!

 

Na obrázku se mrkněte na některé vrcholy kulturní zábavy posledních let.

 

Vybrané některé celosvětově úspěšné formáty televizní zábavy.

Zde se vyplatí zastavit u projektu Tvoje tvář má známý hlas [2], kde hloupoučké celebritky národního významu napodobují ty „opravdové“, naprosto uměle vytvořené, celebrity významu světového. Je smutné, že pořad má u nás celkem slušnou sledovanost, a to hlavně u mladší generace, která je takto ničena a programována. Bohužel, v budoucích letech to může přinést vládnoucí elitě ty požadované výsledky, pokud to v dohledné době nezarazíme a nevrátíme se k naší původní tvorbě.

 

Toto masové ovlivňování podvědomí i vědomí mladé generace má v budoucnu umožnit vznik dokonalého otroka (biorobota) s jednotným a jednoduchým myšlením, se stejnými potřebami a návyky. Pro bezproblémovou světovládu je potřeba smazat historicky vzniknuvší kulturní rozdílnosti, a k tomu se televizní tvorba a filmový průmysl dá kvalitně využívat. Vznik tupé, šedé, lidské hmoty se blíží ke svému zakončení, ale HOTOVO JEŠTĚ NENÍ!

 

Pro starší generaci byl nedávno zaveden program ČT3, protože jejich mozek je již naprogramován dřívější vládnoucí elitou a už se toho nedá mnoho pozměnit. Ona už svoji historickou misi splnila. Je lepší, když bude vzpomínat na své mládí během sledování starých pořadů a nebude zlobit nebo, nedej bože, přemýšlet ve svých kdysi indoktrinovaných narativech o současném stavu věcí! To by opravdu pro současné vládce nebylo vyhovující.

Takže toto bylo takové „letem světem“ televizní a filmovou zábavou, která plní své důvody svého vzniku.

 

První část

 

Zdroj: cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru