Koloniální správa státu jako nástroj proti národům

Ojedinělá šance na alespoň částečně pronárodní evropské vlády. Využije ji Evropa? Mají národy starého kontinentu v sobě ještě sílu na uskutečnění svojí záchrany nebo jejich stupeň úmyslně podporované degenerace to již neumožňuje? VÁLKA NEBO MÍR?


Víme, že pro většinu obyvatelstva pravidelně masírovanou MSM je to těžko akceptovatelný nebo pochopitelný fakt, ale USA se jako hlavní policajt a zároveň zloděj světa (PAX AMERICANA) může udržet pouze uskutečněnou proxy válkou v Evropě! Pro svou dominanci již nemá potřebné zdroje. Ty jsou jedině v Rusku. Rozpadající se velmoc dělá pro její uskutečnění naprosto vše, co je v jejích silách. Právě i poslední události v ČR jsou toho smutným důkazem. Ale jsme si jisti, že skuteční správci světa nepřipustí tuto šílenost ohrožující setrvání současné civilizace na planetě Zemi.


Koloniální správa českého území


Každá vláda u nás po roce 1989 je výsledkem řízení dnes již hluboko ukotvené státní struktury, která uchopila celé politické směřování naší země za účelem neutuchající podpory právě PAX AMERICANA. Tento systém řízení je implementován dnes téměř po celé Evropě a je, bohužel, největším nebezpečím pro zachování míru.


Tato skoro celoevropská struktura je výsledkem uspořádání světa po WW2 a nezastupuje zájmy jednotlivých evropských národů, ale zájmy cizí moci, a to hlavně určitých vládnoucích kruhů v USA. To jsou všichni ti Cyril Svobodové, Bělobrádkové, Koudelkové atd., kteří se klaní svým pánům za mořem. Současná naše absolutní nesamostatnost a nesoběstačnost jsou vyústěním činnosti právě této silné struktury.


Náznaky evropského vzpouzení proti diktátu těchto struktur


Někteří evropští lídři, kteří jsou pod křídly „správců“, si začínají uvědomovat velké nebezpečí, které obchází Evropu díky prosazované politice tohoto hlubokého uskupení. Důkazem jistého procitnutí je např. minimální podpora unijních států České republice v kauze Vrbětice a třeba i prezident Zeman demonstroval, čí zájmy jsou mu přednější, a kterou variantu dalšího vývoje (válka nebo mír) prosazuje. BRAVO!


Všimněte si, že i od r. 1949 dodnes okupované Německo, kde každého kancléře definitivně schvalují teprve až ve Washingtonu (kniha o tomto [1]), začíná měnit svou rétoriku vůči Rusku a snaží se více a více vzdorovat příkazům zpoza moře. Ví, že to je jejich jediná šance na obnovení určité suverenity státu.


Další dobrou zprávou je, že také čím dál větší část evropských občanů si začíná uvědomovat v jaké hře se to právě ocitli. Je to vidět třeba na maďarské podpoře jejich Orbánovi, na velkém vzestupu francouzských volebních preferencí Marine Le Pen, na přímé volbě českého prezidenta Zemana nebo na poslední veřejně známé akci francouzských penzionovaných generálů a důstojníků, a to ve formě [2] prezidentu Macronovi atd.

Obecně také obyčejní lidé už začínají považovat za směšnou všudypřítomnou, MSM přehnaně podporovanou, rusofobii.


Marine Le Pen

Evropské národy si začínají uvědomovat, že pokud se nechtějí rozpustit v uměle vytvářeném směsném kotli národů nebo být smeteni válkou za cizí zájmy, tak už musí začít konat ve prospěch své vlastní obrany!


Situace v ČR a blížící se parlamentní volby


Pokud si upřímně přiznáme, že jsme uměle vytvořený státní útvar (dnes nástupnická ČR) roku 1918 s původně jasně definovanými cíli, které v globální politice máme naplňovat, tak pochopíme to, že není naším právem vést 100% vlastní vnitřní ani vnější (zahraniční) politiku. Vždy v ní je, a bude, zohledněn zájem vyšší cizí moci. Taková jsou pravidla světové politiky. Každá země má své místo, jinak by se řízení světa zhroutilo jako domeček z karet a hrozil by zánik civilizace. Otázkou je, jakou civilizaci skutečně budovat, ale to je na jiný článek.


Když tohle víme, tak musí být naším cílem, pokusit se odhadnout, jaké pravděpodobné globální procesy nám hrozí a případně v jaké roli by se jich účastnila ČR. V zásadě vidíme tři varianty, ale teď si ukážeme pouze ty dvě bezprostředně hrozící:


1. Pokračování globální politiky systémem PAX AMERICANA

Většina oné hluboké evropské struktury koná v jeho zachování, ale to nebude dovoleno! Proč je tedy většinově u lidí této struktury podporován? Protože tento mnoha lety budovaný řídící mechanismus byl vystavěn právě na původních principech prosazování tohoto jednopolárního světa a myšlení lidí v něm pracujících je tak, bohužel, nastaveno. Oni neumí myslet jinak, a tak nevědomě pracují na zničení sebe i všech okolo.


Tuto cestu u nás zastupuje minimálně TOP 09, ODS, STAN, Piráti a lidovci. Tohle směřování znamená v blízké budoucnosti zánik ČR a velké riziko pro zachování nynější civilizace.


2. Určitý návrat k systému národních států při vzniku několika regionálních mezistátních bloků s rozdílnou úlohou v Evropě

Podle nás, pro několik následujících desetiletí varianta, kterou musíme prosazovat a hájit. V Česku toto pravděpodobně prosazuje prezident Zeman, KSČM, SPD a možná (dnes už si nejsme jisti) ANO. Myslíme, že v tento čas je to jediná cesta, jak zachovat národní identitu. Proto se přikláníme k této volbě!


Blíží se parlamentní volby a to je mechanismus, který je ovlivněn a ovlivňován tolika faktory, že se mu budeme věnovat v některém z příštích článků detailněji.


Současný stav Evropy


Důležitým bodem pro světlejší budoucnost Evropy je zničení historicky hluboké řídící struktury ve všech státech, tzn. v celé Evropě a demontáž jejího napojení na rozkazy zpoza moře. Myslíme, že tento obrovský boj již probíhá a všechny ty události kolem nás, na které někdy koukáme s hubou otevřenou dokořán, jsou viditelným projevem toho souboje.


Hydra PAX AMERICANA bude s určitostí poražena a začne již několikátá přestavba starého kontinentu.


My jsme přesvědčeni, že český národ čekají o mnoho lepší časy a také důstojnější využití jeho genetického potenciálu.


Zdroj: parlamentnilisty.cz, dw.com, martinus.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru