Koloniální správa státu jako nástroj proti národům

Ojedinělá šance na alespoň částečně pronárodní evropské vlády. Využije ji Evropa? Mají národy starého kontinentu v sobě ještě sílu na uskutečnění svojí záchrany nebo jejich stupeň úmyslně podporované degenerace to již neumožňuje? VÁLKA NEBO MÍR?

 

Víme, že pro většinu obyvatelstva pravidelně masírovanou MSM je to těžko akceptovatelný nebo pochopitelný fakt, ale USA se jako hlavní policajt a zároveň zloděj světa (PAX AMERICANA) může udržet pouze uskutečněnou proxy válkou v Evropě! Pro svou dominanci již nemá potřebné zdroje. Ty jsou jedině v Rusku. Rozpadající se velmoc dělá pro její uskutečnění naprosto vše, co je v jejích silách. Právě i poslední události v ČR jsou toho smutným důkazem. Ale jsme si jisti, že skuteční správci světa nepřipustí tuto šílenost ohrožující setrvání současné civilizace na planetě Zemi.


Koloniální správa českého území

 

Každá vláda u nás po roce 1989 je výsledkem řízení dnes již hluboko ukotvené státní struktury, která uchopila celé politické směřování naší země za účelem neutuchající podpory právě PAX AMERICANA. Tento systém řízení je implementován dnes téměř po celé Evropě a je, bohužel, největším nebezpečím pro zachování míru.


Tato skoro celoevropská struktura je výsledkem uspořádání světa po WW2 a nezastupuje zájmy jednotlivých evropských národů, ale zájmy cizí moci, a to hlavně určitých vládnoucích kruhů v USA. To jsou všichni ti Cyril Svobodové, Bělobrádkové, Koudelkové atd., kteří se klaní svým pánům za mořem. Současná naše absolutní nesamostatnost a nesoběstačnost jsou vyústěním činnosti právě této silné struktury.


Náznaky evropského vzpouzení proti diktátu těchto struktur

 

Někteří evropští lídři, kteří jsou pod křídly “správců”, si začínají uvědomovat velké nebezpečí, které obchází Evropu díky prosazované politice tohoto hlubokého uskupení. Důkazem jistého procitnutí je např. minimální podpora unijních států České republice v kauze Vrbětice a třeba i prezident Zeman demonstroval, čí zájmy jsou mu přednější, a kterou variantu dalšího vývoje (válka nebo mír) prosazuje. BRAVO!


Všimněte si, že i od r. 1949 dodnes okupované Německo, kde každého kancléře definitivně schvalují teprve až ve Washingtonu (kniha o tomto [1]), začíná měnit svou rétoriku vůči Rusku a snaží se více a více vzdorovat příkazům zpoza moře. Ví, že to je jejich jediná šance na obnovení určité suverenity státu.


Další dobrou zprávou je, že také čím dál větší část evropských občanů si začíná uvědomovat v jaké hře se to právě ocitli. Je to vidět třeba na maďarské podpoře jejich Orbánovi, na velkém vzestupu francouzských volebních preferencí Marine Le Pen, na přímé volbě českého prezidenta Zemana nebo na poslední veřejně známé akci francouzských penzionovaných generálů a důstojníků, a to ve formě [2] prezidentu Macronovi atd.


Obecně také obyčejní lidé už začínají považovat za směšnou všudypřítomnou, MSM přehnaně podporovanou, rusofobii.


Marine Le Pen

Evropské národy si začínají uvědomovat, že pokud se nechtějí rozpustit v uměle vytvářeném směsném kotli národů nebo být smeteni válkou za cizí zájmy, tak už musí začít konat ve prospěch své vlastní obrany!

 

Situace v ČR a blížící se parlamentní volby

 

Pokud si upřímně přiznáme, že jsme uměle vytvořený státní útvar (dnes nástupnická ČR) roku 1918 s původně jasně definovanými cíli, které v globální politice máme naplňovat, tak pochopíme to, že není naším právem vést 100% vlastní vnitřní ani vnější (zahraniční) politiku. Vždy v ní je, a bude, zohledněn zájem vyšší cizí moci. Taková jsou pravidla světové politiky. Každá země má své místo, jinak by se řízení světa zhroutilo jako domeček z karet a hrozil by zánik civilizace. Otázkou je, jakou civilizaci skutečně budovat, ale to je na jiný článek.


Když tohle víme, tak musí být naším cílem, pokusit se odhadnout, jaké pravděpodobné globální procesy nám hrozí a případně v jaké roli by se jich účastnila ČR. V zásadě vidíme tři varianty, ale teď si ukážeme pouze ty dvě bezprostředně hrozící:


1. Pokračování globální politiky systémem PAX AMERICANA

Většina oné hluboké evropské struktury koná v jeho zachování, ale to nebude dovoleno! Proč je tedy většinově u lidí této struktury podporován? Protože tento mnoha lety budovaný řídící mechanismus byl vystavěn právě na původních principech prosazování tohoto jednopolárního světa a myšlení lidí v něm pracujících je tak, bohužel, nastaveno. Oni neumí myslet jinak, a tak nevědomě pracují na zničení sebe i všech okolo.


Tuto cestu u nás zastupuje minimálně TOP 09, ODS, STAN, Piráti a lidovci. Tohle směřování znamená v blízké budoucnosti zánik ČR a velké riziko pro zachování nynější civilizace.


2. Určitý návrat k systému národních států při vzniku několika regionálních mezistátních bloků s rozdílnou úlohou v Evropě

Podle nás, pro několik následujících desetiletí varianta, kterou musíme prosazovat a hájit. V Česku toto pravděpodobně prosazuje prezident Zeman, KSČM, SPD a možná (dnes už si nejsme jisti) ANO. Myslíme, že v tento čas je to jediná cesta, jak zachovat národní identitu. Proto se přikláníme k této volbě!

 

Blíží se parlamentní volby a to je mechanismus, který je ovlivněn a ovlivňován tolika faktory, že se mu budeme věnovat v některém z příštích článků detailněji.


Současný stav Evropy

 

Důležitým bodem pro světlejší budoucnost Evropy je zničení historicky hluboké řídící struktury ve všech státech, tzn. v celé Evropě a demontáž jejího napojení na rozkazy zpoza moře. Myslíme, že tento obrovský boj již probíhá a všechny ty události kolem nás, na které někdy koukáme s hubou otevřenou dokořán, jsou viditelným projevem toho souboje.

Hydra PAX AMERICANA bude s určitostí poražena a začne již několikátá přestavba starého kontinentu.

 

My jsme přesvědčeni, že český národ čekají o mnoho lepší časy a také důstojnější využití jeho genetického potenciálu.


Zdroj: parlamentnilisty.cz, dw.com, martinus.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Ohlášení revize vztahů severu Evropy?

Na základě nedávných událostí se dá očekávat, že prudké politické turbulence čekají také sever Evropy. V krátkém časovém úseku proběhlo v severských zemích několik řídících manévrů, které mají globální charakter. Útoky v Kodani a Oslu, licence na další průzkum plánované těžby minerálů pro GreenRoc od vlády Grónska, spor o Hansův ostrov ukončen mírovou dohodou mezi Kanadou, Dánskem a Grónskem. Nemůžeme také opomenout nabídku Švédska na bezplatný převod nyní používaných stíhacích letounů Gripen, která s velkou

Číst dál »

EU fond obnovy ekonomik po pandemii – co může nastat?

Uniklé informace ohledně budoucího čerpání peněz z evropského fondu obnovy a rozvoje pro krytí následků virové krize (Recocery and Resilience Facility) nutí k zamyšlení. Je to pouze bič na vládní garnitury jednotlivých EU států nebo to může také být jeden z dílků daleko vyššího plánu ohledně budoucího uspořádáni Evropy? Máme se bát nebo jásat? K čemu to také vlastně může vést? Zkusme do této problematiky vnést i trochu jiný pohled!   Předvčerejší článek na webu

Číst dál »

Dynamika procesu přeměny Evropy

Události související s přeformátováním Evropy se na nás každodenně valí, že není jednoduché si vybrat konkrétní jevy, které nejlépe charakterizují nebo dostatečně demonstrují onen vývoj plánované postupné přeměny Evropy. Minule jsme článek zakončili zmínkou o Polsku, takže dnes plynule navážeme, protože tamější elity se s tím opravdu nemažou a sprintují k ukončení polské státnosti! A také o Maďarsku je nutné se zmínit …. Nemůžeme si pomoci, ale současné vedení Polska se už delší dobu vyžívá

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru