Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Koloniální správa státu jako nástroj proti národům

Ojedinělá šance na alespoň částečně pronárodní evropské vlády. Využije ji Evropa? Mají národy starého kontinentu v sobě ještě sílu na uskutečnění svojí záchrany nebo jejich stupeň úmyslně podporované degenerace to již neumožňuje? VÁLKA NEBO MÍR?

 

Víme, že pro většinu obyvatelstva pravidelně masírovanou MSM je to těžko akceptovatelný nebo pochopitelný fakt, ale USA se jako hlavní policajt a zároveň zloděj světa (PAX AMERICANA) může udržet pouze uskutečněnou proxy válkou v Evropě! Pro svou dominanci již nemá potřebné zdroje. Ty jsou jedině v Rusku. Rozpadající se velmoc dělá pro její uskutečnění naprosto vše, co je v jejích silách. Právě i poslední události v ČR jsou toho smutným důkazem. Ale jsme si jisti, že skuteční správci světa nepřipustí tuto šílenost ohrožující setrvání současné civilizace na planetě Zemi.


Koloniální správa českého území

 

Každá vláda u nás po roce 1989 je výsledkem řízení dnes již hluboko ukotvené státní struktury, která uchopila celé politické směřování naší země za účelem neutuchající podpory právě PAX AMERICANA. Tento systém řízení je implementován dnes téměř po celé Evropě a je, bohužel, největším nebezpečím pro zachování míru.


Tato skoro celoevropská struktura je výsledkem uspořádání světa po WW2 a nezastupuje zájmy jednotlivých evropských národů, ale zájmy cizí moci, a to hlavně určitých vládnoucích kruhů v USA. To jsou všichni ti Cyril Svobodové, Bělobrádkové, Koudelkové atd., kteří se klaní svým pánům za mořem. Současná naše absolutní nesamostatnost a nesoběstačnost jsou vyústěním činnosti právě této silné struktury.


Náznaky evropského vzpouzení proti diktátu těchto struktur

 

Někteří evropští lídři, kteří jsou pod křídly “správců”, si začínají uvědomovat velké nebezpečí, které obchází Evropu díky prosazované politice tohoto hlubokého uskupení. Důkazem jistého procitnutí je např. minimální podpora unijních států České republice v kauze Vrbětice a třeba i prezident Zeman demonstroval, čí zájmy jsou mu přednější, a kterou variantu dalšího vývoje (válka nebo mír) prosazuje. BRAVO!


Všimněte si, že i od r. 1949 dodnes okupované Německo, kde každého kancléře definitivně schvalují teprve až ve Washingtonu (kniha o tomto [1]), začíná měnit svou rétoriku vůči Rusku a snaží se více a více vzdorovat příkazům zpoza moře. Ví, že to je jejich jediná šance na obnovení určité suverenity státu.


Další dobrou zprávou je, že také čím dál větší část evropských občanů si začíná uvědomovat v jaké hře se to právě ocitli. Je to vidět třeba na maďarské podpoře jejich Orbánovi, na velkém vzestupu francouzských volebních preferencí Marine Le Pen, na přímé volbě českého prezidenta Zemana nebo na poslední veřejně známé akci francouzských penzionovaných generálů a důstojníků, a to ve formě [2] prezidentu Macronovi atd.


Obecně také obyčejní lidé už začínají považovat za směšnou všudypřítomnou, MSM přehnaně podporovanou, rusofobii.


Marine Le Pen

Evropské národy si začínají uvědomovat, že pokud se nechtějí rozpustit v uměle vytvářeném směsném kotli národů nebo být smeteni válkou za cizí zájmy, tak už musí začít konat ve prospěch své vlastní obrany!

 

Situace v ČR a blížící se parlamentní volby

 

Pokud si upřímně přiznáme, že jsme uměle vytvořený státní útvar (dnes nástupnická ČR) roku 1918 s původně jasně definovanými cíli, které v globální politice máme naplňovat, tak pochopíme to, že není naším právem vést 100% vlastní vnitřní ani vnější (zahraniční) politiku. Vždy v ní je, a bude, zohledněn zájem vyšší cizí moci. Taková jsou pravidla světové politiky. Každá země má své místo, jinak by se řízení světa zhroutilo jako domeček z karet a hrozil by zánik civilizace. Otázkou je, jakou civilizaci skutečně budovat, ale to je na jiný článek.


Když tohle víme, tak musí být naším cílem, pokusit se odhadnout, jaké pravděpodobné globální procesy nám hrozí a případně v jaké roli by se jich účastnila ČR. V zásadě vidíme tři varianty, ale teď si ukážeme pouze ty dvě bezprostředně hrozící:


1. Pokračování globální politiky systémem PAX AMERICANA

Většina oné hluboké evropské struktury koná v jeho zachování, ale to nebude dovoleno! Proč je tedy většinově u lidí této struktury podporován? Protože tento mnoha lety budovaný řídící mechanismus byl vystavěn právě na původních principech prosazování tohoto jednopolárního světa a myšlení lidí v něm pracujících je tak, bohužel, nastaveno. Oni neumí myslet jinak, a tak nevědomě pracují na zničení sebe i všech okolo.


Tuto cestu u nás zastupuje minimálně TOP 09, ODS, STAN, Piráti a lidovci. Tohle směřování znamená v blízké budoucnosti zánik ČR a velké riziko pro zachování nynější civilizace.


2. Určitý návrat k systému národních států při vzniku několika regionálních mezistátních bloků s rozdílnou úlohou v Evropě

Podle nás, pro několik následujících desetiletí varianta, kterou musíme prosazovat a hájit. V Česku toto pravděpodobně prosazuje prezident Zeman, KSČM, SPD a možná (dnes už si nejsme jisti) ANO. Myslíme, že v tento čas je to jediná cesta, jak zachovat národní identitu. Proto se přikláníme k této volbě!

 

Blíží se parlamentní volby a to je mechanismus, který je ovlivněn a ovlivňován tolika faktory, že se mu budeme věnovat v některém z příštích článků detailněji.


Současný stav Evropy

 

Důležitým bodem pro světlejší budoucnost Evropy je zničení historicky hluboké řídící struktury ve všech státech, tzn. v celé Evropě a demontáž jejího napojení na rozkazy zpoza moře. Myslíme, že tento obrovský boj již probíhá a všechny ty události kolem nás, na které někdy koukáme s hubou otevřenou dokořán, jsou viditelným projevem toho souboje.

Hydra PAX AMERICANA bude s určitostí poražena a začne již několikátá přestavba starého kontinentu.

 

My jsme přesvědčeni, že český národ čekají o mnoho lepší časy a také důstojnější využití jeho genetického potenciálu.


Zdroj: parlamentnilisty.cz, dw.com, martinus.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Funkci prezidenta vyměnil za funkci otvírače oken

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor pro server Blesk.cz v rámci pořadu S prezidentem v Lánech a pro pozorné diváky nadzvedl oponu nad probíhajícími procesy, ale také potvrdil naše koloniální postavení a hlavně to, že neskládá účty pouze českému lidu, bohužel. V žádném případě v jeho rozhodovacích pochodech není lid český na prvním místě. V rozhovoru úmyslně otevřel několik Overtonových oken. Z jednoho na nás padla doslova hrůza! Pojďme si to postupně rozebrat. Rozhovory tohoto typu

Číst dál »

Vojenská analýza konfliktu na Ukrajině

Podruhé za fungování našeho webu jsme nuceni porušit interní pravidlo, které spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Poprvé jsme tak učinili v době maximální snahy o zprostředkování těch z našeho pohledu nejdůležitějších informací ohledně genových injekcí mRNA [1]. Nyní tak činíme z důvodu vojenské analýzy zveřejněné na portálu cf2r.org [2], autorem je Jacques Baud, což je bývalý plukovník generálního štábu, bývalý člen švýcarské strategické rozvědky, specialista na východoevropské

Číst dál »

Ukrajina – příprava kulis pro přetvoření světa

Hlavním důvodem zažehnutí reálné války na Ukrajině je následný vznik takových krizových situací po celém světě, které umožní přetvořit starý předpandemický svět na svět zcela nový. Nadvláda anglosasů je už téměř u konce, ale ještě to s sebou přinese velké otřesy, které ne všichni ve zdraví přečkáme, bohužel. V nejbližší době očekávejme opravdu dobu temnou s mnoha znaky fašismu, který už plíživým krokem dokráčel nejenom k českým dveřím!   V příštích několika článcích se pokusíme

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru