Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Permanentní výroba napětí v americké společnosti

Časopis THE WEEK nás v minulosti už mnohokrát informoval o důležitém probíhajícím nebo blízkém budoucím způsobu řízení ve světě a není tomu jinak také v posledních týdnech. Titulní strana týdeníku je v podstatě permanentní reklamou na budoucnost. Nedávná témata? Potraty a zbraně!


Jeho úvodní strana opravdu není reakcí na probíhající události, ale prezentací způsobů, kterých bude využito k tvarování společnosti k požadovanému nastavení a cíli. A cílem u americké společnosti je neustálá výroba napětí a konečný rozklad.


Postupem času musí být zpochybněny veškeré dosavadní pilíře, na kterých Amerika fungovala desítky, ale i stovky let!


Diskuze v USA ohledně držení zbraní probíhá v podstatě nepřetržitě pouze s rozdílnou mírou intenzity. Tato politická karta je vždy použita, když je potřeba dělit společnost a přilít do ní trochu toho správného napětí! A že Spojené státy do doby svého přeformátování už nebudou nikdy v klidové atmosféře je jasné každému, kdo se zajímá o globální politiku. Takže po “potratové” akci tady máme akci ve znamení zločinů za použití střelných zbraní.


Důkazy o řízené činnosti


Nejdříve se musíme utvrdit v tom, že medializované útoky nejsou náhodné, ale jsou řízenou činností těch, kteří je používají k usměrňování a řízení obyvatelstva! My jsme si vybrali k potvrzení našeho úsudku právě ty nejprezentovanější v posledních týdnech. Pro ukázku jejich medializace jsme si nově zvolili americký deník New York Post.


1. Střelba na základní škole v Texasu

Dospívající střelec zahájil palbu na základní škole v Texasu a zabil nejméně 21 lidí – včetně 19 dětí a dvou učitelů – předtím, než byl zastřelen policií při jedné z nejsmrtelnějších školních jatek v historii USA [1].Podstatná čísla jsou na svých místech, ale něco je jinak a působí to divně. Žák používá metodu svého učitele?


2. Chlapec střílí na čerpací stanici v Michiganu

Ozbrojený 12-letý chlapec vykrádá čerpací stanici v Michiganu a střílí, když se ho obsluha za pokladnou zeptá: „To myslíš vážně? [2]Vše zorganizováno a informování o incidentu proběhne dle zadaných not!


3. Hromadná střelba ve Philadelphii

Nejméně tři lidé byli zabiti a 11 dalších zraněno při hromadné střelbě ve Philadelphii, do které bylo zapojeno několik střelců, v sobotu pozdě večer [3].Zde stojí za zmínku hned několik věcí. Zaprvé si všimněte, že informování o třech zabitých je formou písmen, kdežto počet zraněných je napsán číslicí. Důvod? Obrovská snaha o zvýraznění číslovky 11. Zadruhé je v textu příliš mockrát opakující se číslo 23. Že by něčí podpis?


Caesar byl zabit 23 bodnutími dýkou. Proces s impeachmentem proti prezidentovi Richardu Nixonovi proběhl podle článku 2, oddílu 3 americké ústavy. Spolková republika Německo byla založena 23. května 1949. Pětka je ciferný součet 2 a 3 a když sečtete všechny cifry z roku 1949, dostanete 23. K teroristickým útokům na World Trade Center došlo 11. září 2001. Pokud sem přidáte číslice, dostanete 23. Toto je jen malý úryvek dat spojených s 23.


Podle konspiračních teoretiků tato číslice ukazuje pouze na jednu řídící složku na Zemi? Dosaďte si sami ….


Myslíme si, že naše konkrétní ukázky jasně dokazují, že se nejedná o nějaké nahodilé teroristické činy vyšinutých lidí, ale o propracovanou řídící činnost na území USA, která má nějaké řídící cíle. Doufáme, že toto je snad už všem jasné! Úkolem zbývá zjistit, co je konkrétním cílem těchto koordinovaných útoků a kdo je jejich skutečným zadavatelem. Hned se přiznáme, že v tomto konkrétním manévru to pro nás není úplně jednoznačné. Pojďme se tedy společně zamyslet …


New York Post


New York Post je americký deník vydávaný ve městě New York a přilehlé metropolitní oblasti. V roce 1801 jej založil Alexander Hamilton, jeden z Otců zakladatelů Spojených států amerických, a od roku 1976 jej prostřednictvím svých firem vlastní mediální magnát Rupert Murdoch.Tento deník čistě obsluhuje americké zájmy a podporuje pokračování řízení světa v systému PAX AMERICANA, takže se dá postavit na roveň těmto médiím: NBC, CNN, CBS, Fox News, MSNBC atd. Nejedná se o médium “levelu” The New York Times, Financial Times nebo Bloomberg, které využívají pro své potřeby “Správci”! Samozřejmě, že informace o těchto konkrétních zločinech střelnou zbraní byly prezentovány i v těchto periodikách, ale způsob byl odlišný.


Strůjci těchto akcí se střelnou zbraní


Vše nasvědčuje tomu, že za řídícím manévrem “střelné zbraně” stojí přívrženci a podporovatelé PAX AMERICANA. A to jsou dnes američtí podporovatelé fašistického režimu na Ukrajině, kteří jsou hlavními viditelnými viníky snižující se životní úrovně v tzv. euroatlantickém prostoru. Samozřejmě, že je to hlavně výsledkem vlivu řízení “Správců”, ale viditelnou řídící strukturou v tomto prostoru jsou ONI – přívrženci a podporovatelé řízení Země v systému USA = četník světa = unipolární svět!


Tyto řídící struktury v Americe už mají ohromný strach ze svých občanů, a tak udělají vše, aby civilní obyvatelstvo maximálně odzbrojily. Popularita administrativy Joe Bidena se pomalu propadá téměř k nule, do toho přichází vystřízlivění ze zázračných vakcín proti vymyšlené nemoci Covid-19 a mnoho dalších problémů! Cesta k určité formě občanské války na území USA začíná být umetena. A ONI si to moc dobře uvědomují, a tak se snaží vznikající třaskavou směs ještě na poslední chvíli nějak korigovat …..


Postoj “Správců”


Odhadujeme, že “Správci” do tohoto konkrétního řídícího manévru příliš nezasahují, protože jejich naplánovaný výsledek pro Spojené státy to nějakým zásadním způsobem neovlivní! Jak říkává Pjakin: Jim je míra krvavosti nadcházejících událostí v USA v podstatě ukradená! Důležitý je výsledek a pokud při jeho realizaci umře více nebo méně lidí není z jejich pohledu důležité. Z těchto důvodů usuzujeme, že v tomto nechávají svým bývalým řídícím strukturám volnou ruku, protože jejich plány to neohrožuje, spíše naopak!


Bublající obrovská nespokojenost brzy vystoupí na povrch a sociální nepokoje dovedou americkou společnost k požadovanému výsledku, který dávno dopředu “Správci” naplánovali. RYBA JE JIŽ DÁVNO CHYCENA!


Závěrem


Americké elity jsou již v obrovské panice a vytahují z pomyslného klobouku znalostí o řízení vše, co se od “Správců” za stovky let naučily. Jedno je jisté – na odvrácení ukončování a následné definitivní ukončení řízení světa pomocí Anglosasů to stačit nebude!


Zdroje: nypost.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

Maďarsko – současná hlavní hnací síla nového regionu

Maďarsko je opravdu v současné době hlavní hnací sílou při budování plánovaného nového středovýchodoevropského regionu často také označovaného jako Trojmoří nebo Mezimoří. Bilaterální jednání v Moskvě mezi Ruskou federací a Maďarskem nás jen v tomto našem názoru utvrdilo. Viditelný rozvoj spolupráce mezi těmito zeměmi není samozřejmě žádnou náhodou. Z tiskové konference Vladimíra Putina a Viktora Orbána si vnímavý člověk odnesl pocit, že rozvoj a stabilita Maďarska je důležitým aspektem blízkého budoucího vývoje evropského kontinentu. Je

Číst dál »

Podstata konfliktu na Blízkém východě

Konflikt na Blízkém východě má jasný cíl, a to ukončit vliv židovské diaspory na globálním řízení a s ním související jednopolární systém PAX AMERICANA, tzn. přenést hlavní řídící moc z atlantického křídla na křídlo euroasijské. Pro řízení a ovládání všech mezistátních konfliktů se používají tajné služby! Nic se neděje náhodně a každý tah figurou na pomyslné globální šachovnici ohledně tohoto konfliktu je předem důkladně promyšlen.  Dávno jsme pochopili, že za vznikem jakékoliv teroristické organizace stojí

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru