Permanentní výroba napětí v americké společnosti

Časopis THE WEEK nás v minulosti už mnohokrát informoval o důležitém probíhajícím nebo blízkém budoucím způsobu řízení ve světě a není tomu jinak také v posledních týdnech. Titulní strana týdeníku je v podstatě permanentní reklamou na budoucnost. Nedávná témata? Potraty a zbraně!


Jeho úvodní strana opravdu není reakcí na probíhající události, ale prezentací způsobů, kterých bude využito k tvarování společnosti k požadovanému nastavení a cíli. A cílem u americké společnosti je neustálá výroba napětí a konečný rozklad.


Postupem času musí být zpochybněny veškeré dosavadní pilíře, na kterých Amerika fungovala desítky, ale i stovky let!


Diskuze v USA ohledně držení zbraní probíhá v podstatě nepřetržitě pouze s rozdílnou mírou intenzity. Tato politická karta je vždy použita, když je potřeba dělit společnost a přilít do ní trochu toho správného napětí! A že Spojené státy do doby svého přeformátování už nebudou nikdy v klidové atmosféře je jasné každému, kdo se zajímá o globální politiku. Takže po “potratové” akci tady máme akci ve znamení zločinů za použití střelných zbraní.


Důkazy o řízené činnosti


Nejdříve se musíme utvrdit v tom, že medializované útoky nejsou náhodné, ale jsou řízenou činností těch, kteří je používají k usměrňování a řízení obyvatelstva! My jsme si vybrali k potvrzení našeho úsudku právě ty nejprezentovanější v posledních týdnech. Pro ukázku jejich medializace jsme si nově zvolili americký deník New York Post.


1. Střelba na základní škole v Texasu

Dospívající střelec zahájil palbu na základní škole v Texasu a zabil nejméně 21 lidí – včetně 19 dětí a dvou učitelů – předtím, než byl zastřelen policií při jedné z nejsmrtelnějších školních jatek v historii USA [1].Podstatná čísla jsou na svých místech, ale něco je jinak a působí to divně. Žák používá metodu svého učitele?


2. Chlapec střílí na čerpací stanici v Michiganu

Ozbrojený 12-letý chlapec vykrádá čerpací stanici v Michiganu a střílí, když se ho obsluha za pokladnou zeptá: „To myslíš vážně? [2]Vše zorganizováno a informování o incidentu proběhne dle zadaných not!


3. Hromadná střelba ve Philadelphii

Nejméně tři lidé byli zabiti a 11 dalších zraněno při hromadné střelbě ve Philadelphii, do které bylo zapojeno několik střelců, v sobotu pozdě večer [3].Zde stojí za zmínku hned několik věcí. Zaprvé si všimněte, že informování o třech zabitých je formou písmen, kdežto počet zraněných je napsán číslicí. Důvod? Obrovská snaha o zvýraznění číslovky 11. Zadruhé je v textu příliš mockrát opakující se číslo 23. Že by něčí podpis?


Caesar byl zabit 23 bodnutími dýkou. Proces s impeachmentem proti prezidentovi Richardu Nixonovi proběhl podle článku 2, oddílu 3 americké ústavy. Spolková republika Německo byla založena 23. května 1949. Pětka je ciferný součet 2 a 3 a když sečtete všechny cifry z roku 1949, dostanete 23. K teroristickým útokům na World Trade Center došlo 11. září 2001. Pokud sem přidáte číslice, dostanete 23. Toto je jen malý úryvek dat spojených s 23.


Podle konspiračních teoretiků tato číslice ukazuje pouze na jednu řídící složku na Zemi? Dosaďte si sami ….


Myslíme si, že naše konkrétní ukázky jasně dokazují, že se nejedná o nějaké nahodilé teroristické činy vyšinutých lidí, ale o propracovanou řídící činnost na území USA, která má nějaké řídící cíle. Doufáme, že toto je snad už všem jasné! Úkolem zbývá zjistit, co je konkrétním cílem těchto koordinovaných útoků a kdo je jejich skutečným zadavatelem. Hned se přiznáme, že v tomto konkrétním manévru to pro nás není úplně jednoznačné. Pojďme se tedy společně zamyslet …


New York Post


New York Post je americký deník vydávaný ve městě New York a přilehlé metropolitní oblasti. V roce 1801 jej založil Alexander Hamilton, jeden z Otců zakladatelů Spojených států amerických, a od roku 1976 jej prostřednictvím svých firem vlastní mediální magnát Rupert Murdoch.Tento deník čistě obsluhuje americké zájmy a podporuje pokračování řízení světa v systému PAX AMERICANA, takže se dá postavit na roveň těmto médiím: NBC, CNN, CBS, Fox News, MSNBC atd. Nejedná se o médium “levelu” The New York Times, Financial Times nebo Bloomberg, které využívají pro své potřeby “Správci”! Samozřejmě, že informace o těchto konkrétních zločinech střelnou zbraní byly prezentovány i v těchto periodikách, ale způsob byl odlišný.


Strůjci těchto akcí se střelnou zbraní


Vše nasvědčuje tomu, že za řídícím manévrem “střelné zbraně” stojí přívrženci a podporovatelé PAX AMERICANA. A to jsou dnes američtí podporovatelé fašistického režimu na Ukrajině, kteří jsou hlavními viditelnými viníky snižující se životní úrovně v tzv. euroatlantickém prostoru. Samozřejmě, že je to hlavně výsledkem vlivu řízení “Správců”, ale viditelnou řídící strukturou v tomto prostoru jsou ONI – přívrženci a podporovatelé řízení Země v systému USA = četník světa = unipolární svět!


Tyto řídící struktury v Americe už mají ohromný strach ze svých občanů, a tak udělají vše, aby civilní obyvatelstvo maximálně odzbrojily. Popularita administrativy Joe Bidena se pomalu propadá téměř k nule, do toho přichází vystřízlivění ze zázračných vakcín proti vymyšlené nemoci Covid-19 a mnoho dalších problémů! Cesta k určité formě občanské války na území USA začíná být umetena. A ONI si to moc dobře uvědomují, a tak se snaží vznikající třaskavou směs ještě na poslední chvíli nějak korigovat …..


Postoj “Správců”


Odhadujeme, že “Správci” do tohoto konkrétního řídícího manévru příliš nezasahují, protože jejich naplánovaný výsledek pro Spojené státy to nějakým zásadním způsobem neovlivní! Jak říkává Pjakin: Jim je míra krvavosti nadcházejících událostí v USA v podstatě ukradená! Důležitý je výsledek a pokud při jeho realizaci umře více nebo méně lidí není z jejich pohledu důležité. Z těchto důvodů usuzujeme, že v tomto nechávají svým bývalým řídícím strukturám volnou ruku, protože jejich plány to neohrožuje, spíše naopak!


Bublající obrovská nespokojenost brzy vystoupí na povrch a sociální nepokoje dovedou americkou společnost k požadovanému výsledku, který dávno dopředu “Správci” naplánovali. RYBA JE JIŽ DÁVNO CHYCENA!


Závěrem


Americké elity jsou již v obrovské panice a vytahují z pomyslného klobouku znalostí o řízení vše, co se od “Správců” za stovky let naučily. Jedno je jisté – na odvrácení ukončování a následné definitivní ukončení řízení světa pomocí Anglosasů to stačit nebude!


Zdroje: nypost.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

AKTUALIZACE Twitter – účinný nástroj

Článek ze dne 27. dubna 2022 – AKTUALIZACE 28. října 2022   Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj

Číst dál »

Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým vývojem po druhé světové válce.   Data jsme sledovali k 34. týdnu

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru