Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

A jdeme do finále … ?

Nejdříve omluva za delší čas, po který jsme nic nepublikovali. Mělo to své důvody! Ale dnes už musíme přijít se svojí “troškou do mlýna”, protože máme za to, že včera 22. října 2022 byla ohlášena změna velkého významu. Bohužel, neobešlo se to bez ztráty na životě! Tragická událost z pražského Hloubětína nese veškeré znaky pokynů řídícím strukturám … 

 

19letý mladík zemřel v Praze násilnou smrtí. Další je ve vážném stavu – informují nás novinky [1]. Celou ohlášku probereme zrychleným tempem, protože jsme si jistí, že nedokážeme rozklíčovat tak ohromné množství různých sdělení. Bude to více obrázkové a je nutné, aby si každý také namáhal svou vlastní hlavu. Na mnoho detailů se určitě vůbec nedostane! Jdeme na to …

 

Podpisy “Správců”

 
1. Číslo popisné a orientační na domě
 

 

Jak vidíte, tak opravdu nebylo nic ponecháno náhodě. Číslo orientační rovnou ve formě 11 a číslo popisné 902 (9+2 = 11). Můžeme konstatovat, že se jedná o podpis obou křídel 11+11 = 22.

 

2. Číslo patra
 

“Okolo půl třetí odpoledne jsme přijali oznámení o incidentu v 10. patře domu”. Takto je to uvedeno v námi odkazovaném článku. Většina staveb v dnešní době udává počet podlaží místo pater. Používá se počet podzemních a počet nadzemních podlaží. V našem případě tedy platí, že 10. patro = 11 NP.

 

3. Policejní automobily
 

 

První možnost – A29 (2+9 = 11), druhá možnost – koncovka 47 (4+7 = 11), třetí možnost – 8+8+2+4 = 22 a můžeme pokračovat 2+2+7 = 11. Není nutné to zbytečně překombinovávat, protože číselný vjem je jasný!

 

 

Zde je to jednoduché 6+3+9+4 = 22.

 

Reklama na panelovém domě

 

Všechny obrázky (fotky) jsme vytvořili z videa, které je přílohou výše uvedeného článku. Je důležité to zmínit, protože si myslíme, že v onom videu je zachyceno a ukázáno pouze to, co má být zachyceno a ukázáno. Ani o kousek méně nebo více. Je tam přesně to, co je potřeba pro pochopení vzkazu! Z toho vyplývá, že záběry na kolem stojící policejní vozy, nebo na venkovní fasádu včetně nějaké reklamy, mají své hluboké opodstatnění! To jen na vysvětlenou ..

 

Vše bylo nutné uvést na pravou míru, protože příští obrazový vjem nám opravdu neudělal radost, ale, bohužel, potvrzuje naše již dávno odhadované budoucí procesy řízení na evropském kontinentu. Chtěli bychom napsat, že je to náhoda nebo to dokonce zatajit, ale to by vůči Vám všem našim čtenářům nebylo fér. Takže tady to je:

 

 

Určitě se dá ten vzkaz na této fotce interpretovat různými způsoby, ale my preferujeme pouze jeden. Zmíníme ho až v závěrečném hodnocení tohoto řídícího manévru! Nepochybujeme o tom, S3H znamená rok 1938! S je devatenácté písmeno v abecedě a H je na osmé pozici. Jo jo, je to tak! Slovo “střih” už je jenom tou pomyslnou třešničkou na dortu … DÁMSKÉ, PÁNSKÉ, DĚTSKÉ – necháme raději bez komentáře a budeme z celého srdce věřit, že již nejsou součástí vzkazu!

 

Koroner

 

Kolik si myslíte, že jezdí po Praze “KORONER” vozidel, které mají koncovku na SPZ 22?

 

 

Všichni už víme, že náhody neexistují. Člověk, který u nějakého jevu použije pro jeho vysvětlení známou frázi, a to, že je nebo byl způsoben vlivem NÁHODY, tak pouze neumí “uvidět” proces, který je za ním! Bohužel, pro jeho “poloslepé” oči je skryt!

 

Věk mrtvého mladíka

 

Ještě si minimálně musíme ukázat tuto část textu:

 

 

Je to opravdu smutná událost. Zbytečná smrt tak mladého člověka je prostě v každém případě hrozná a o to bolestivější. Vše ale nasvědčuje tomu, že věk usmrceného mladíka hraje v této ohlášce veledůležitou roli. Samozřejmě, můžeme se mýlit, nejsme žádní zasvěcenci, pouze se snažíme osvojovat konceptuální znalosti, ale zamyslete se s námi…

 

2022 – 19 = 2003. Rok 2003 byl pro Českou republiku významný hlavně jednou událostí, a to referendem o vstupu České republiky do Evropské unie [2]. Smlouva o přistoupení byla podepsána 16. dubna 2003 v Aténách za účasti prezidenta Václava Klause a premiéra Vladimíra Špidly. Smlouva byla dále ratifikována národními parlamenty patnácti starých členských zemí. V nových členských státech kromě Kypru byla smlouva schválena referendy. V Česku proběhlo referendum od pátku 13. června do soboty 14. června 2003. Pro schválení smlouvy se vyslovilo 77,3 % hlasujících. Volební účast byla 55,2 %.

 

Referenda:

 

 

Byl to rok, kdy se EU významně rozšířila do nynější stávající podoby. Na koho v této ohlášce ten KORONER číslo 22 ve skutečnosti asi čeká, že? No, to ale zbytečně předbíháme.

 

Ulice Slévačská

 

Název Slévačská se dá chápat v tomto manévru vícero způsoby. Buď pro ohlášený rozpad nebo pro ohlášení vzniku něčeho nového nebo pro obojí. Myslíme, že si můžeme vybrat! Slévačská něco jako ve smyslu slévat, nechat stékat dohromady … Může být myšlen čas minulý i budoucí nebo oba dva dohromady.

 

Výsledek analýzy

 

Myslíme si, že tato akce “Správců” řídícím strukturám oznamuje plánovaný rozpad EU! Ukončení tohoto naprosto umělého a dávno již nefunkčního politického útvaru je deklarováno takto:

 

My podepsaní “Správci” jsme již dávno naplánovali smrt EU, my už ji také režírujeme, zrežírujeme a následně provedeme a s již mrtvým tělem naložíme dle našeho uvážení. Plán již také dávno máme! Rok 1938 nemusí automaticky znamenat válku na 6. prioritě v Evropě, ale také, bohužel, může! Toto neumíme více upřesnit.

 

Daleko více se v souvislosti s oním rokem 1938 přikláníme k ohlášení ukončování státností (států) v evropském prostoru. Pokud zde pravidelně prezentujeme naše současné přesvědčení o vzniku Chalífátu, NŘŘ a Mezimoří na území nynějších EU států, tak se samozřejmě nejdříve tyto státy musí rozpadnout. Když se podíváte na aktuální vlády těchto zemí a na jejich prováděnou politiku, tak jiný výsledek se nemůže dostavit – to je jejich skutečné zadání.

 

Ten manévr se udál u nás v ČR, takže se to může klidně týkat ohlášení pouze plánovaného konce státnosti ČR (ten rok 1938 by tomu i přesně odpovídal), ale my odhadujeme, že tato ohláška cílí na všechny současné “státy” v Evropské unii. Právě konkrétně ten rok 1938 by s dal vysvětlit různě. Možná jenom my nemáme ještě ty patřičné znalosti, abychom to určili přesně a za to se omlouváme …

 

Závěrem

 

Situace ve světě je tak vypjatá, že člověk opravdu pociťuje neustále určitou vnitřní nervozitu. Pokud již disponujete určitými znalostmi, tak už víte, že svět stojí před svojí velkou přeměnou. A každá taková brutální přeměna s sebou nese plno nedostatku, utrpení, smrti a je to obecně období těžkých časů.

 

My pevně věříme, že na konci té cesty lidstvo může očekávat určitě lepší a spravedlivější svět! Přívrženci QAnon věří, že přichází ZLATÝ VĚK po cca 2.000 letech, který se pravidelně periodicky vrací. Studenti KOB a DOTU zase věří v to, že svět v tuto chvíli přebírá to druhé křídlo (11 + 11 = 22), které pro své ŘÍZENÍ vybírá vždy tu evolučnější variantu a revoluční nepoužívá téměř vůbec. Jedno je jisté, a to, že víra v lepší zítřky nás spojuje a toho je potřeba se pevně držet! No a tímto “moudrem” tento příspěvek zakončíme.

 

Zdroje: novinky.cz, czso.cz, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Ohlášení změny způsobu nadnárodního řízení Slovenska?

O systému fungování států a jejich řízení jsme se už zmiňovali mnohokrát. Dokonce jsme se snažili tento styl ovládání států a národů nějakým způsobem vysvětlit v jednom z prvních článků zde na webu [1] – sice dost krkolomně, ale každý nějak začíná. Dnes bychom to asi popisovali jiným způsobem, ale doufáme, že je tak alespoň vidět nějaký náš progres. Máme další ukázku způsobu ohlašování důležitého řídícího manévru! Změna nadnárodního řízení Slovenska? V některých předchozích článcích

Číst dál »

Horká fáze přestavby Evropy

Přestavba hlavně západní civilizace je v plném proudu a směřujeme k její další fázi. Postupující čas začíná nekompromisně odhalovat skutečné příčiny ukrajinského konfliktu. Zdá se, bohužel, že to opravdu nejsou dobré zprávy pro podstatnou část evropského obyvatelstva a po brutálním “covidovém” procesu, který ještě zdaleka neskončil, se Evropa opět nachází v další uměle a úmyslně vytvořené migraci.     Západní Evropa dostala již část svého plánovaného přídělu nových afrických spoluobčanů, a tak aby to té východní

Číst dál »

Twitter – účinný nástroj

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas! To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru