A jdeme do finále … ?

Nejdříve omluva za delší čas, po který jsme nic nepublikovali. Mělo to své důvody! Ale dnes už musíme přijít se svojí “troškou do mlýna”, protože máme za to, že včera 22. října 2022 byla ohlášena změna velkého významu. Bohužel, neobešlo se to bez ztráty na životě! Tragická událost z pražského Hloubětína nese veškeré znaky pokynů řídícím strukturám … 

 

19letý mladík zemřel v Praze násilnou smrtí. Další je ve vážném stavu – informují nás novinky [1]. Celou ohlášku probereme zrychleným tempem, protože jsme si jistí, že nedokážeme rozklíčovat tak ohromné množství různých sdělení. Bude to více obrázkové a je nutné, aby si každý také namáhal svou vlastní hlavu. Na mnoho detailů se určitě vůbec nedostane! Jdeme na to …

 

Podpisy “Správců”

 
1. Číslo popisné a orientační na domě
 

 

Jak vidíte, tak opravdu nebylo nic ponecháno náhodě. Číslo orientační rovnou ve formě 11 a číslo popisné 902 (9+2 = 11). Můžeme konstatovat, že se jedná o podpis obou křídel 11+11 = 22.

 

2. Číslo patra
 

“Okolo půl třetí odpoledne jsme přijali oznámení o incidentu v 10. patře domu”. Takto je to uvedeno v námi odkazovaném článku. Většina staveb v dnešní době udává počet podlaží místo pater. Používá se počet podzemních a počet nadzemních podlaží. V našem případě tedy platí, že 10. patro = 11 NP.

 

3. Policejní automobily
 

 

První možnost – A29 (2+9 = 11), druhá možnost – koncovka 47 (4+7 = 11), třetí možnost – 8+8+2+4 = 22 a můžeme pokračovat 2+2+7 = 11. Není nutné to zbytečně překombinovávat, protože číselný vjem je jasný!

 

 

Zde je to jednoduché 6+3+9+4 = 22.

 

Reklama na panelovém domě

 

Všechny obrázky (fotky) jsme vytvořili z videa, které je přílohou výše uvedeného článku. Je důležité to zmínit, protože si myslíme, že v onom videu je zachyceno a ukázáno pouze to, co má být zachyceno a ukázáno. Ani o kousek méně nebo více. Je tam přesně to, co je potřeba pro pochopení vzkazu! Z toho vyplývá, že záběry na kolem stojící policejní vozy, nebo na venkovní fasádu včetně nějaké reklamy, mají své hluboké opodstatnění! To jen na vysvětlenou ..

 

Vše bylo nutné uvést na pravou míru, protože příští obrazový vjem nám opravdu neudělal radost, ale, bohužel, potvrzuje naše již dávno odhadované budoucí procesy řízení na evropském kontinentu. Chtěli bychom napsat, že je to náhoda nebo to dokonce zatajit, ale to by vůči Vám všem našim čtenářům nebylo fér. Takže tady to je:

 

 

Určitě se dá ten vzkaz na této fotce interpretovat různými způsoby, ale my preferujeme pouze jeden. Zmíníme ho až v závěrečném hodnocení tohoto řídícího manévru! Nepochybujeme o tom, S3H znamená rok 1938! S je devatenácté písmeno v abecedě a H je na osmé pozici. Jo jo, je to tak! Slovo “střih” už je jenom tou pomyslnou třešničkou na dortu … DÁMSKÉ, PÁNSKÉ, DĚTSKÉ – necháme raději bez komentáře a budeme z celého srdce věřit, že již nejsou součástí vzkazu!

 

Koroner

 

Kolik si myslíte, že jezdí po Praze “KORONER” vozidel, které mají koncovku na SPZ 22?

 

 

Všichni už víme, že náhody neexistují. Člověk, který u nějakého jevu použije pro jeho vysvětlení známou frázi, a to, že je nebo byl způsoben vlivem NÁHODY, tak pouze neumí “uvidět” proces, který je za ním! Bohužel, pro jeho “poloslepé” oči je skryt!

 

Věk mrtvého mladíka

 

Ještě si minimálně musíme ukázat tuto část textu:

 

 

Je to opravdu smutná událost. Zbytečná smrt tak mladého člověka je prostě v každém případě hrozná a o to bolestivější. Vše ale nasvědčuje tomu, že věk usmrceného mladíka hraje v této ohlášce veledůležitou roli. Samozřejmě, můžeme se mýlit, nejsme žádní zasvěcenci, pouze se snažíme osvojovat konceptuální znalosti, ale zamyslete se s námi…

 

2022 – 19 = 2003. Rok 2003 byl pro Českou republiku významný hlavně jednou událostí, a to referendem o vstupu České republiky do Evropské unie [2]. Smlouva o přistoupení byla podepsána 16. dubna 2003 v Aténách za účasti prezidenta Václava Klause a premiéra Vladimíra Špidly. Smlouva byla dále ratifikována národními parlamenty patnácti starých členských zemí. V nových členských státech kromě Kypru byla smlouva schválena referendy. V Česku proběhlo referendum od pátku 13. června do soboty 14. června 2003. Pro schválení smlouvy se vyslovilo 77,3 % hlasujících. Volební účast byla 55,2 %.

 

Referenda:

 

 

Byl to rok, kdy se EU významně rozšířila do nynější stávající podoby. Na koho v této ohlášce ten KORONER číslo 22 ve skutečnosti asi čeká, že? No, to ale zbytečně předbíháme.

 

Ulice Slévačská

 

Název Slévačská se dá chápat v tomto manévru vícero způsoby. Buď pro ohlášený rozpad nebo pro ohlášení vzniku něčeho nového nebo pro obojí. Myslíme, že si můžeme vybrat! Slévačská něco jako ve smyslu slévat, nechat stékat dohromady … Může být myšlen čas minulý i budoucí nebo oba dva dohromady.

 

Výsledek analýzy

 

Myslíme si, že tato akce “Správců” řídícím strukturám oznamuje plánovaný rozpad EU! Ukončení tohoto naprosto umělého a dávno již nefunkčního politického útvaru je deklarováno takto:

 

My podepsaní “Správci” jsme již dávno naplánovali smrt EU, my už ji také režírujeme, zrežírujeme a následně provedeme a s již mrtvým tělem naložíme dle našeho uvážení. Plán již také dávno máme! Rok 1938 nemusí automaticky znamenat válku na 6. prioritě v Evropě, ale také, bohužel, může! Toto neumíme více upřesnit.

 

Daleko více se v souvislosti s oním rokem 1938 přikláníme k ohlášení ukončování státností (států) v evropském prostoru. Pokud zde pravidelně prezentujeme naše současné přesvědčení o vzniku Chalífátu, NŘŘ a Mezimoří na území nynějších EU států, tak se samozřejmě nejdříve tyto státy musí rozpadnout. Když se podíváte na aktuální vlády těchto zemí a na jejich prováděnou politiku, tak jiný výsledek se nemůže dostavit – to je jejich skutečné zadání.

 

Ten manévr se udál u nás v ČR, takže se to může klidně týkat ohlášení pouze plánovaného konce státnosti ČR (ten rok 1938 by tomu i přesně odpovídal), ale my odhadujeme, že tato ohláška cílí na všechny současné “státy” v Evropské unii. Právě konkrétně ten rok 1938 by s dal vysvětlit různě. Možná jenom my nemáme ještě ty patřičné znalosti, abychom to určili přesně a za to se omlouváme …

 

Závěrem

 

Situace ve světě je tak vypjatá, že člověk opravdu pociťuje neustále určitou vnitřní nervozitu. Pokud již disponujete určitými znalostmi, tak už víte, že svět stojí před svojí velkou přeměnou. A každá taková brutální přeměna s sebou nese plno nedostatku, utrpení, smrti a je to obecně období těžkých časů.

 

My pevně věříme, že na konci té cesty lidstvo může očekávat určitě lepší a spravedlivější svět! Přívrženci QAnon věří, že přichází ZLATÝ VĚK po cca 2.000 letech, který se pravidelně periodicky vrací. Studenti KOB a DOTU zase věří v to, že svět v tuto chvíli přebírá to druhé křídlo (11 + 11 = 22), které pro své ŘÍZENÍ vybírá vždy tu evolučnější variantu a revoluční nepoužívá téměř vůbec. Jedno je jisté, a to, že víra v lepší zítřky nás spojuje a toho je potřeba se pevně držet! No a tímto “moudrem” tento příspěvek zakončíme.

 

Zdroje: novinky.cz, czso.cz, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Spekulace o pravých důvodech zavedení mRNA očkování

Tento příspěvek je odlišný od předchozích tím, že porušuje naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Samozřejmě používáme citace z jiných zdrojů a pracujeme s odkazy. Hlavní podstatou ale zůstává, tvořit příspěvky na základě vlastního uvažování a přesvědčení, které je výsledkem studia, no – spíše samostudia.   Dostali jsme od našeho čtenáře mailem odkaz na text, který je z našeho pohledu tak zajímavý a mimořádný,

Číst dál »

Systém fungování států a jejich přeformátovávání

Pojďme se zamyslet, jak asi probíhá systém fungování světa a jak ovlivňuje i náš národ. První moment, který bychom měli vzít v potaz je, že možná existuje nějaká centrální světová moc, která má schopnost ovlivňovat veškeré národy (státy) včetně vztahů mezi nimi. Ten systém ovládání (řízení) si můžeme přirovnat třeba k ovlivňování chodu ohromného rodinného domu, který je někým veden a obsluhován.   Každá místnost, pokoj, komůrka, sklep, půda, garáž (státy) mají svou důležitou funkci,

Číst dál »

Čína – výroba alibi a viníka zároveň

Čína zažívá nástup masového umírání, a tak samozřejmě vzniká potřeba to nějakým logickým způsobem odůvodnit davu! Za pomoci MSM se to celkem úspěšně daří, protože údajný viník už byl naznačen, nikoliv definitivně označen – prozatím! Vyjde jim to? Zafunguje tento systém lží a manipulací stejně úspěšně, jako tenkrát v době výroby p(L)andemie včetně tehdejší výroby potřebných pacientů? Dnes je ale situace rozdílná v tom, že všichni pacienti jsou skuteční a opravdu nemocní! Nechá se lidstvo

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru