A jdeme do finále … ?

Nejdříve omluva za delší čas, po který jsme nic nepublikovali. Mělo to své důvody! Ale dnes už musíme přijít se svojí „troškou do mlýna“, protože máme za to, že včera 22. října 2022 byla ohlášena změna velkého významu. Bohužel, neobešlo se to bez ztráty na životě! Tragická událost z pražského Hloubětína nese veškeré znaky pokynů řídícím strukturám … 

 

19letý mladík zemřel v Praze násilnou smrtí. Další je ve vážném stavu – informují nás novinky [1]. Celou ohlášku probereme zrychleným tempem, protože jsme si jistí, že nedokážeme rozklíčovat tak ohromné množství různých sdělení. Bude to více obrázkové a je nutné, aby si každý také namáhal svou vlastní hlavu. Na mnoho detailů se určitě vůbec nedostane! Jdeme na to …

 

Podpisy „Správců“

 
1. Číslo popisné a orientační na domě
 

 

Jak vidíte, tak opravdu nebylo nic ponecháno náhodě. Číslo orientační rovnou ve formě 11 a číslo popisné 902 (9+2 = 11). Můžeme konstatovat, že se jedná o podpis obou křídel 11+11 = 22.

 

2. Číslo patra
 

„Okolo půl třetí odpoledne jsme přijali oznámení o incidentu v 10. patře domu“. Takto je to uvedeno v námi odkazovaném článku. Většina staveb v dnešní době udává počet podlaží místo pater. Používá se počet podzemních a počet nadzemních podlaží. V našem případě tedy platí, že 10. patro = 11 NP.

 

3. Policejní automobily
 

 

První možnost – A29 (2+9 = 11), druhá možnost – koncovka 47 (4+7 = 11), třetí možnost – 8+8+2+4 = 22 a můžeme pokračovat 2+2+7 = 11. Není nutné to zbytečně překombinovávat, protože číselný vjem je jasný!

 

 

Zde je to jednoduché 6+3+9+4 = 22.

 

Reklama na panelovém domě

 

Všechny obrázky (fotky) jsme vytvořili z videa, které je přílohou výše uvedeného článku. Je důležité to zmínit, protože si myslíme, že v onom videu je zachyceno a ukázáno pouze to, co má být zachyceno a ukázáno. Ani o kousek méně nebo více. Je tam přesně to, co je potřeba pro pochopení vzkazu! Z toho vyplývá, že záběry na kolem stojící policejní vozy, nebo na venkovní fasádu včetně nějaké reklamy, mají své hluboké opodstatnění! To jen na vysvětlenou ..

 

Vše bylo nutné uvést na pravou míru, protože příští obrazový vjem nám opravdu neudělal radost, ale, bohužel, potvrzuje naše již dávno odhadované budoucí procesy řízení na evropském kontinentu. Chtěli bychom napsat, že je to náhoda nebo to dokonce zatajit, ale to by vůči Vám všem našim čtenářům nebylo fér. Takže tady to je:

 

 

Určitě se dá ten vzkaz na této fotce interpretovat různými způsoby, ale my preferujeme pouze jeden. Zmíníme ho až v závěrečném hodnocení tohoto řídícího manévru! Nepochybujeme o tom, S3H znamená rok 1938! S je devatenácté písmeno v abecedě a H je na osmé pozici. Jo jo, je to tak! Slovo „střih“ už je jenom tou pomyslnou třešničkou na dortu … DÁMSKÉ, PÁNSKÉ, DĚTSKÉ – necháme raději bez komentáře a budeme z celého srdce věřit, že již nejsou součástí vzkazu!

 

Koroner

 

Kolik si myslíte, že jezdí po Praze „KORONER“ vozidel, které mají koncovku na SPZ 22?

 

 

Všichni už víme, že náhody neexistují. Člověk, který u nějakého jevu použije pro jeho vysvětlení známou frázi, a to, že je nebo byl způsoben vlivem NÁHODY, tak pouze neumí „uvidět“ proces, který je za ním! Bohužel, pro jeho „poloslepé“ oči je skryt!

 

Věk mrtvého mladíka

 

Ještě si minimálně musíme ukázat tuto část textu:

 

 

Je to opravdu smutná událost. Zbytečná smrt tak mladého člověka je prostě v každém případě hrozná a o to bolestivější. Vše ale nasvědčuje tomu, že věk usmrceného mladíka hraje v této ohlášce veledůležitou roli. Samozřejmě, můžeme se mýlit, nejsme žádní zasvěcenci, pouze se snažíme osvojovat konceptuální znalosti, ale zamyslete se s námi…

 

2022 – 19 = 2003. Rok 2003 byl pro Českou republiku významný hlavně jednou událostí, a to referendem o vstupu České republiky do Evropské unie [2]. Smlouva o přistoupení byla podepsána 16. dubna 2003 v Aténách za účasti prezidenta Václava Klause a premiéra Vladimíra Špidly. Smlouva byla dále ratifikována národními parlamenty patnácti starých členských zemí. V nových členských státech kromě Kypru byla smlouva schválena referendy. V Česku proběhlo referendum od pátku 13. června do soboty 14. června 2003. Pro schválení smlouvy se vyslovilo 77,3 % hlasujících. Volební účast byla 55,2 %.

 

Referenda:

 

 

Byl to rok, kdy se EU významně rozšířila do nynější stávající podoby. Na koho v této ohlášce ten KORONER číslo 22 ve skutečnosti asi čeká, že? No, to ale zbytečně předbíháme.

 

Ulice Slévačská

 

Název Slévačská se dá chápat v tomto manévru vícero způsoby. Buď pro ohlášený rozpad nebo pro ohlášení vzniku něčeho nového nebo pro obojí. Myslíme, že si můžeme vybrat! Slévačská něco jako ve smyslu slévat, nechat stékat dohromady … Může být myšlen čas minulý i budoucí nebo oba dva dohromady.

 

Výsledek analýzy

 

Myslíme si, že tato akce „Správců“ řídícím strukturám oznamuje plánovaný rozpad EU! Ukončení tohoto naprosto umělého a dávno již nefunkčního politického útvaru je deklarováno takto:

 

My podepsaní „Správci“ jsme již dávno naplánovali smrt EU, my už ji také režírujeme, zrežírujeme a následně provedeme a s již mrtvým tělem naložíme dle našeho uvážení. Plán již také dávno máme! Rok 1938 nemusí automaticky znamenat válku na 6. prioritě v Evropě, ale také, bohužel, může! Toto neumíme více upřesnit.

 

Daleko více se v souvislosti s oním rokem 1938 přikláníme k ohlášení ukončování státností (států) v evropském prostoru. Pokud zde pravidelně prezentujeme naše současné přesvědčení o vzniku Chalífátu, NŘŘ a Mezimoří na území nynějších EU států, tak se samozřejmě nejdříve tyto státy musí rozpadnout. Když se podíváte na aktuální vlády těchto zemí a na jejich prováděnou politiku, tak jiný výsledek se nemůže dostavit – to je jejich skutečné zadání.

 

Ten manévr se udál u nás v ČR, takže se to může klidně týkat ohlášení pouze plánovaného konce státnosti ČR (ten rok 1938 by tomu i přesně odpovídal), ale my odhadujeme, že tato ohláška cílí na všechny současné „státy“ v Evropské unii. Právě konkrétně ten rok 1938 by s dal vysvětlit různě. Možná jenom my nemáme ještě ty patřičné znalosti, abychom to určili přesně a za to se omlouváme …

 

Závěrem

 

Situace ve světě je tak vypjatá, že člověk opravdu pociťuje neustále určitou vnitřní nervozitu. Pokud již disponujete určitými znalostmi, tak už víte, že svět stojí před svojí velkou přeměnou. A každá taková brutální přeměna s sebou nese plno nedostatku, utrpení, smrti a je to obecně období těžkých časů.

 

My pevně věříme, že na konci té cesty lidstvo může očekávat určitě lepší a spravedlivější svět! Přívrženci QAnon věří, že přichází ZLATÝ VĚK po cca 2.000 letech, který se pravidelně periodicky vrací. Studenti KOB a DOTU zase věří v to, že svět v tuto chvíli přebírá to druhé křídlo (11 + 11 = 22), které pro své ŘÍZENÍ vybírá vždy tu evolučnější variantu a revoluční nepoužívá téměř vůbec. Jedno je jisté, a to, že víra v lepší zítřky nás spojuje a toho je potřeba se pevně držet! No a tímto „moudrem“ tento příspěvek zakončíme.

 

Zdroje: novinky.cz, czso.cz, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru