AKTUALIZACE Twitter – účinný nástroj

Článek ze dne 27. dubna 2022 – AKTUALIZACE 28. října 2022

 

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas!

 

To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na to, jak tato změna velmi rychle začne působit na globální politiku.

 

Způsob oznámení důležitého řídícího manévru

 

Poslední dny nebo spíše týdny nám ukázaly, že skoro stačí sledovat jenom agenturu Bloomberg a vše zásadní kolem globální politiky se dozvíte. To je trochu nadsázka, ale potvrzuje se, jak důležité je tento portál sledovat. Jedno z prvních a hlavních oznámení o koupi Twitteru Muskem zde [1]:

 

 

V jiném článku na jejich dalším webu takto [2]:

 

 

To jsou základní údaje o způsobu ohlášení výměny vlastníka nejpoužívanější sociální platformy v Americe, které deklarují jednu jedinou věc, že za tímto obchodem v pozadí stojí “Správci” (nejvyšší řízení – 44). Informační kanál na řízení a ovládání blížícího střetu dvou hlavních mocenských kruhů v USA, o kterých jsme již psali [3] [4], je nachystán. Divadlo pod kuratelou “Správců” brzy může začít!

 

New Twitter – větší názorová pluralita

 

Pravděpodobně už přichází chvíle, kdy je potřebné z pohledu “Správců” dát také “mikrofon” do ruky oponentům covidové hysterie, liberálního progresivismu (fašismu), rusofobství a obecně válečného štvaní. Od podvodných amerických voleb 2020 byl na Twitteru dovolen pouze jeden oficiální názorový proud, což vedlo k frustraci u ohromného počtu lidí. A právě tito lidé, kteří byli dlouhodobě umlčováni ve svých názorech, teď budou chtít ze sebe tu veškerou zlobu “vysypat”.

 

To je ideální stav pro plány “Správců”, kteří potřebují davy lidí reprezentující současné dva hlavní názorové proudy v USA postavit proti sobě. Koupili jim “ARÉNU TWITTER”, takže se mohou do sebe pustit – zatím jenom za klávesnicí!

 

Twitter jako průtokový systém názorů pro dva znepřátelené tábory občanů

Donald Trump a jeho Truth Social

Prezident Trump v pondělí prohlásil:

To hlavní je, že se na Twitter nevrátím! Nepůjdu na Twitter, zůstanu na Truth. Doufám, že Elon koupí Twitter, protože jej vylepší a je to dobrý člověk, ale já zůstanu na Truth [5].

Lidé jako Trump jsou trochu ješitní, takže jim déle trvá, než si sobě i svému okolí přiznají, že se něco nepovedlo a že mají neúspěch. Platforma Truth Social byla dobrý nápad, ale vypadá to, že s jejím uvedením do života jsou problémy. Po spuštění se potýkala se zásadními technickými nedostatky a Trump na ní za první měsíc a půl publikoval jediný příspěvek. Nyní říká, že tento týden začne přidávat další.

 

“Správci” vsadili na jistotu a odkoupením Twitteru si pojistili informační kanál, který následně umožní hlásat také opačné názory než mají příznivci Antify, BLM, LGBTQ, gender nauky a “zeleného” šílenství. Je otázkou, jak doopravdy celá ta finanční transakce ve výši 44 mld. dolarů probíhá, protože i původní oficiální majitelé byli jejich dřívější slouhové/otroci. Příběh musí být dodržen! Skoro si myslíme, že to může být pouze papírová transakce, při které nejsou zapotřebí skutečné peníze …. Pravdu se asi nedozvíme nikdy.

 

Truth Social se nevyvíjí podle připraveného plánu, a tak byl naplánovaný budoucí americký, ale i evropský politický vývoj ještě zabezpečen dalším způsobem, a to převedením etablované fungující sítě na jejich prověřenou figuru s tím správným příběhem, a to právě na Elona Muska.

 

Myslíme si, že návrat Donalda Trumpa na Twitter, i přes jeho veškerá negativní prohlášení, je stále ve hře a není definitivně uzavřen.

 

Elon Musk

 

Oficiální životopis zde [6]. Je v něm možná tak 5% pravdy. Pí Ár postavička Elon Musk je taková herecká figura “Správců” pro dav, která udržuje falešný narativ o pohádce zvané “americký sen”. Ve skutečnosti je to perfektní továrna na mizení peněz a věšení bulíků na nos “hloupým balíkům”! Blíží se chvíle, kdy se zhroutí celý podvod o jeho vesmírném programu a dalších technologických oblbovačkách typy Hyperloop, samořídící bezpečné auto Tesla, americké raketové motory a jiné NEDODĚLKY!

 

Je to jednoduchá rovnice – pokud je ve “státnosti” po mnoho let cíleně zaváděno školství s úmyslem debilizovat populaci, tak prostě tato “státnost” nemůže být v technologickém vývoji lídrem světa. Je to nemožné! Jedinou možností, jak hrát divadlo, je, po celém světě krást nápady a technologie a zároveň si dovážet chytré mozky z Asie potažmo z jiných koutů planety. Ani tato iniciativa ale skutečnou úroveň vzdělání americké společnosti nezakryje. Pravda o skutečné technologické vyspělosti dnešních USA je do očí bijící třeba u armádních technologií – už dávno nejsou špičkou. Ostatně veškerý technologický vývoj byl už dávno z amerických států přesunut v drtivé většině do Asie.

 

Elon Musk kolem sebe šikovně vytvořil auru naprosto svobodomyslného člověka, a tak byl využit tímto směrem. Oficiálně přináší do Twitteru tolik chybějící svobodné uvažování, které se automaticky promítne v přístupu této sociální sítě ke svým uživatelům. Doufejme, že tomu tak bude a právě toto je opravdu smyslem této transakce, která má nasvítit světlo na oba dva současné hlavní nenávidějící se americké názorové proudy.

 

No, ještě nás napadla jedna kacířská myšlenka ve spojitosti s tímto, globální elitou vytvořeným, defraudantem. Jeho posláním také může být, vyhnat akcie Twitteru do nehorázných výšin, posléze ho nechat padnout, tím odsaje velké množství inflační bubliny a co bude dál? Nastoupí jako král Donald Trump se svou platformou Truth Social jako tou jedinou opravdu svobodnou a spásnou. Uznáváme, to už je hodně překombinované a konspirační, ale teoretická možnost to je. Je to jediná věc, ve které je Musk opravdový MISTR. Vybrat od lidí i firem (rádoby investorů) velké peníze a poté udělat PÁ PÁ. Prostě se omluvit a říct, že to nevyšlo.

 

Uvidíme, ale my spíše předpokládáme, že obě sociální sítě budou fungovat a plnit námi výše avizovanou funkci.

 

Platformy, které s velkou pravděpodobností pomohou přeformátovat USA i Evropu

Závěrem

 

Odhadujeme, že uskutečněná akvizice Twitteru odstartovává předfinální fázi ukončení řízení světa systémem PAX AMERICANA a zároveň přibližuje konec existence USA. Co na to ti všichni Hořejší, Prymulové, Maďarové, Flegrové, Fialové, Pekarové, Válkové, Hamáčkové apod.? Jejich budoucnost jim fakt nezávidíme! Ještě nám, obyčejným lidem, tady v Česku bude hodně horko, ale jejich osudová chvíle se blíží! A víte proč? Protože to bylo od počátku v plánu [7]. V Informování o válečném konfliktu na Ukrajině dojde brzy také k významným změnám …

 

AKTUALIZACE 28.10.2022
 

Dílo je dokonáno! Zase jsme byli v odhadu spuštění výše popisovaného procesu příliš optimističtí a rychlí. Náš text z konce dubna letošního roku je podle nás v drtivé většině stále platný, ale vše bude spuštěno až teď, tzn. půlroku po mediálně avizované akvizici! Razítko “Správců” bylo použito i teď [8]:

 

 

Podpisy: 44 – nejvyšší řízení, 11 – 1 x křídlo řízení, 22 – obě křídla. Demolice té jediné neofašistické liberální celosvětové pravdy právě začíná. Tímto si může náš ministra vnitra svůj plánovaný fašistický zákon na potlačení svobody slova strčit do pr_ele! Střet normálních lidí a fašistů musí proběhnout, a tak pro něj byla zakoupena velká sociální ARÉNA – platforma! Na konci tohoto nutného střetu vznikne nový řád na Zemi, ale nikoliv ten plánovaný satanistickým WEF (NWO).

 

Naše “pětikolka” si už může začít shánět toaletní papír …

Na závěr ještě info pro český okresní přebor, tzn. pro všechny egoistické počtáře a další šašky. Aktualizace článku proběhla dle rad internetových zasvěcenců, takže původní článek zůstal na své staré původní adrese a jeho následná aktualizace má status úplně nového příspěvku na své vlastní adrese. Již jsme nepoužili náš původní model aktualizace, ve kterém jsme pouze zaktualizovali datum příspěvku, a tak výsledkem bylo, že stará adresa na původní první článek nefungovala, což byl obrovský problém právě pro všechny ty počtáře a další šašky!

 

Tímto se všem omlouváme za určitá nedopatření! Prostě občas zapomínáme, že nás také bedlivě čte a studuje český politický okresní přebor ….

 

Zdroje: bloomberg.com, bloombergquint.com, foxnews.com, cs.wikipedia.org, novinky.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »

Blíží se velký bod zlomu?

Blížíme se k velkému historickému milníku? Je NATO odsouzeno k zániku? Jsme před prasknutím hodně nafouklé bubliny jménem Covid-19? Vše nasvědčuje tomu, že rozuzlení obou zápletek míří téměř do jednoho časového bodu! Náhoda nebo mistrovský řídící manévr?   Je pátá kolona pracující ve většině zemí světa proti svému národu, a to ve prospěch PAX AMERICANA, už v panice? Poslední dny jsou plné velkých událostí, které jdou tvrdě proti společností dlouhodobě přijatých narativů!   Bublina SARS-CoV-2

Číst dál »

Geniální tah nebo projev kolaborantství?

Jsme svědky geniálního tahu vládce Hradu a premiéra nebo znaku kolaborantství potvrzujícího naše koloniální postavení? Jaký scénář opravdu sledujeme?   Podvod jménem Covid-19 se začíná hroutit jako domeček z karet, takže je potřeba na někoho ukázat prstem a smýt ze sebe vinu.V předchozím příspěvku jsme si vysvětlili povinnou účast politiků v této taškařici, a když se blíží „game-over“, tak je pro zlost lidí potřeba najít ten správný hromosvod! V našem případě to znamená, najít vehementního

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru