Konec dolarového systému?

Tragédie na letecké přehlídce v americkém Texasu jako vzkaz řídícím strukturám na planetě Zemi? Příliš mnoho indícií nám napovídá, že tomu tak je! Další podstatný krok v ukončování hegemonie USA je pravděpodobně již v blízké budoucnosti před námi. Pokusíme se Vám osvětlit, proč si to myslíme.


Na letecké show z druhé světové války v Texasu se srazila a havarovala dvě letadla, a to stíhačka P-63 Kingcobra a bombardér B-17 Flying Fortress – video zde [1]. Mnoho detailů naznačuje, že se opravdu nejednalo o náhodu!


Důkazy, že jsme svědky řídící ohlášky


Číselný doprovod jako podpisy

Prvně jsme tuto zprávu o srážce letadel zaznamenali zde [2]. Začátek článku byl v této podobě:Kdo už zná skutečnou podstatu čísel 11, 22 nebo 44 při globálním řízení Země, tak ví, že různé kombinace těchto čísel, zaznamenané při určitých viditelných událostech, ohlašují záměry “Správců” s dalším plánovaným vývojem řízení lidstva na naší planetě. Neštěstí v Dallasu je těmito kombinacemi uvedených čísel kompletně protkáno. Podívejme se na to:Datum a čas kolize a ostatní ukazatele včetně znaků obou letadel nějakým způsobem demonstrují číslo 11 nebo 22. Pokud se podíváte na doprovodné video v odkazovaném článku na novinky.cz, tak zjistíte, že jeho doba trvání je přesně 44 vteřin, což vyjadřuje podpis nejvyššího globálního řízení. V tomto konkrétním manévru odvedla připravená MATRICE sakra dobrou práci. Opravdu nic není ponecháno náhodě.


Přezdívka Evergreen Intel na Twitteru

Není bez zajímavosti, že konkrétnější informace přebírají MSM opět z twitterového účtu Evergreen Intel [3], s kterým jsme již měli co do činění také tady na našem webu. Obdobným způsobem nás již informoval o větším počtu ruských speciálních letadel opouštějících Moskvu v březnu tohoto roku [4]. Další uvedená adresa na tomto účtu oné přezdívky je tu [5].


Účet o sobě hovoří jako o leteckém a námořním OSINT analytikovi [6], což neznamená nic jiného, než že pracuje pouze z informacemi z otevřených zdrojů, tedy volně dostupných informačních kanálů (těch které jsou volně přístupné bez omezení nebo mohou být oficiálně zpřístupněny, např. za poplatek) jako jsou např. denní tisk, internet, katastrální knihy apod. Nejedná se tedy o zdroje utajovaných informací. Vzhledem k obrovskému informačnímu rozmachu posledních desetiletí, spojenému zejména s koncem studené války a pádu železné opony a komunistického režimu, se stalo získávání informací z otevřených zdrojů důležitou částí zpravodajské práce. Můžeme tomu věřit, ale také nemusíme. Vypadá to, že jeho skutečná role nebude pouze na úrovni nějakého HOBBY analytika nebo zvěstovatele náhodných zpráv. Pravdu si domyslete sami. Jedno je jisté, určitě není od věci tento NICK průběžně sledovat.


Bombardér B-17

Boeing B-17 Flying Fortress (létající pevnost) byl americký čtyřmotorový dálkový bombardovací letoun vyvinutý ve 30. letech pro Armádní letecký sbor Spojených států amerických (USAAC) [7]. Jejich osádky uskutečnily v evropské oblasti od roku 1942 do konce války více jak 291 000 bojových vzletů a svrhly zhruba 640 000 tun pum – více než kterýkoliv jiný americký bombardér.


Myslíme si, že podstatou výběru tohoto letounu pro tento řídící manévr není jeho slavná historie a role ve vojenských operacích za WWII, ale hlavně jeho označení. A právě k tomu se dostaneme až v závěru analýzy této matriční události.


Stíhačka P-63 Kingcobra

Bell P-63 Kingcobra je americký jednomotorový dolnoplošný stíhací letoun vyvinutý společnistí Bell Aircraft během druhé světové války [8]. Americké letectvo ho bojově nenasadilo, v sovětských službách, kam byl dodáván v rámci tzv. Zákona o půjčce a pronájmu (Lend & Lease Act), byl však nasazen. Většina vyrobených strojů tak byla dodána do SSSR, který dostal 2421 kusů. Ze sovětských stíhacích es na P-63 koncem války létali Alexej Michajlovič Rešetov, Ivan Ivanovič Kobyleckij a Nikolaj Fjodorovič Kuzněcov.


P-63 Kingcobra připravené k dodání do SSSR
Čas střetu 13:20 místního času

Téměř ve všech periodikách je zmiňován čas nehody [9] [10] [11], a to buď v americké formě klasicky 1:20 p.m. nebo česky (evropsky) 13:20 místního času. Jsme přesvědčeni, že tento důraz na aktivní uvádění onoho času je ukazatelem, že právě časování manévru je stěžejním prvkem celé události. Je nedílnou a veledůležitou součástí celého vzkazu. Bez uvedení těchto číslic by celá ohláška nedávala smysl!


Věříme, že 13:20 ve skutečnosti pro řídící struktury znamená třináctý rok ve dvacátém století, tzn. rok 1913. Pokud budeme akceptovat toto vysvětlení, tak už nám pouze stačí vyhledat tu důležitou epizodu z uvedeného roku. Nemůže to být nic jiného, než vznik Federálního rezervního systému. Vypadá to, že stroj na zelené papírky se brzy zadrhne!


Vysvětlení vzkazu


Odhadujeme, že celá tragédie oznamuje konec dolarového systému, což zjednodušeně znamená konec hegemonie USA (B-17), konec PAX AMERICANA, ale hlavně konec globálního řízení pomocí BIBLICKÉHO PROJEKTU – KONCEPCE. Zopakujeme si: Symbolem, číselnou mírou bible a biblické koncepce je v určité míře číslo 17!


Jakým způsobem se to konkrétně stane, nedokážeme predikovat, nejsme ekonomové, ale víme, že dluh USA je nesplatitelný. Tento dluh se stane nástrojem na přestavbu USA. Pod přestavbou si my představujeme rozpad na minimálně dvě státnosti, možná i více státností.


Hlavní politickou silou v tomto globálním manévru bude Rusko (P-63 Kingcobra), které se stává hlavním lídrem, ve spolupráci s Čínou, ve výstavbě nového mezinárodního finančního systému! Díky způsobu vedení SVO na Ukrajině není pochyb, že “Správci” stále drží Rusko pevně v rukou a v kooperaci s prezidentem Putinem nasměrovávají ostatní státy do těch požadovaných pozic, které jsou pro ně plánované pro tu chvíli, až se dolarový systém řízeně zhroutí.


Systém likvidace americké ekonomiky nabízel dvě varianty:


  • Deflační šok

Deflační spirála se začne roztáčet, pokud vláda začne seriózně šetřit. Zařízne očividně tunelářské projekty Pentagonu, odvolá řadu sociálních programů, zatěžujících rozpočet a sníží nabídku dolarů na trhu.


Tato varianta by byla výhodná pro finanční elity USA. Veškerá země se při tomto scénáři ocitne v hluboké propasti, ale když Amerika padne na dno, finanční elity budou určitými „králi skládky“. Něco jako nyní na Ukrajině: země se rychle propadá do chudoby, ale někteří oligarchové dokonce získávají nová cenná aktiva.


Zhodnocení dolaru prudce sníží koupěschopnou poptávku, jak uvnitř země, tak i za jejími hranicemi. Následně upadnou ceny. Dolar vyletí na nějakou dobu do nebes: je plně možné, že barel ropy bude možné koupit za 5-10 dolarů. Další aktiva jako zlato, cenné kovy, nemovitosti, budou také velmi levné.


Drahý dolar zadáví ekonomiku USA jako průmyslový lis zaběhnuvší do něj krysu. Uvnitř USA začnou masové bankroty, na ulicích se objeví pluky lidí, kteří ztratili práci, kterým navíc stát nebude platit normální podporu.Zájemci mohou v paměti zapátrat v historii Velké hospodářské krize třicátých let: po deflačním šoku by bylo v USA možné ve velkém vidět opakování podobných situací.


  • Inflační šok

Při tomto scénáři se tiskárna dolarů pouští na maximum, dolar se znehodnocuje o řády. Majitelé akcií, penzijních úspor a dalších finančních aktiv se během pár měsíců stávají chudými. Podpora se také mnohonásobně zmenšuje: jako tomu bylo v 90. letech v Rusku. Ropa při tomto scénáři naopak bude stát ne 5 dolarů za barel, ale 500 nebo 5000.


Hyperinflace dělá „krále skládky“ z jiné části amerických elit. Na koni se ocitají „ropáci“, farmáři, majitelé fabrik na výrobu zbraní. Všichni ti, kdo můžou využít masivní pád nákladů na pracovní sílu pro pozvednutí svého byznysu. Amerika se při této variantě ocitá vržena 150 let nazpět. Průměrný Američan bude opět velmi tvrdě pracovat, aby získal svůj kousek chleba bez másla. Detailněji v tomto článku z r. 2015 [12].


Dnes už je jasné jaký scénář byl vybrán a podle kterého se “jede”! EU kráčí v podobném duchu, a tak příští roky určitě nebudou jednoduché, ale bylo by špatné před tím zavírat oči. Každá řízená destrukce je bolestivá a v těchto případech to vždy odskáče obyčejný občan. Kdo čeká na SPASITELE (Trump, Putin), který mávnutím kouzelného proutku navrátí život ZÁPADNÍ CIVILIZACI zpět před Covid, nebo před SVO na Ukrajině, je odsouzen k velkým osobním problémům. Jedinou cestou, jak těžkou dobu přečkat, je, přenastavit si svůj osobní hodnotový systém, a to minimálně ukončením otrocké závislosti na spotřebě. Kdo to nezvládne, těžko mu bude ….


Závěrem


Už rozumíte hrátkám ruského generálního štábu? Už chápete, proč Rusko nemůže prostě tak jednoduše vyhrát? Přes SVO na Ukrajině se ŘÍDÍ přestavba celého světa! Kde všude nakonec bude probíhat denacifikace a demilitarizace? USA, EU, Ukrajina? Jak dlouho dokáže ZÁPAD posílat své nejmodernější zbraňové systémy na Ukrajinu? Je potřeba na výrobu zbraní hodně levných energetických zdrojů? Kolik nacistů ještě pošle Zelenskyj na frontu? Všechny? A je to dobře nebo špatně?


Je potřeba si pokládat stále ty jednoduché logické otázky a hledat na ně odpovědi! Na toto není potřeba mít nějakou liberální VŠ, ale pouze zdravý kritický selský rozum. Minimálně skupina všech neočkovaných má vše potřebné zcela jistě k dispozici. Rozum do hrsti, žádnou paniku a přemýšlet.


Snad brzy zvládneme také příspěvek k USA volbám, ale kdy, toť otázka! Času je málo a i my musíme platit, prozatím, složenky tomuto skomírajícímu systému …


Zdroje: novinky.cz, twitter.com, buymeacoffee.com, cs.wikipedia.org, nytimes.com, bloomberg.com, aviationsourcenews.com, leva-net.webnode.cz


Kolektiv VC


Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Na “búku” byl uveřejněn pod nickem Tom Joseph velmi hezký text, který přesně zobecňuje současný stav lidstva, ve kterém se nachází. Zdejší čtenáři samozřejmě většinu faktů znají, ale i tak si myslíme, že je dobré ho zde zveřejnit. Z lidí, kteří už “prokoukli”, málokdo používá tuto informační platformu, a tak by je toto zamyšlení mohlo minout. Není tam nic nově objeveného, ale je to taková čistá zpověď jednoho z nás, někoho z davu. Převzatý text

Číst dál »

Francie:Maroko – stádo dostane svou emocionální dávku!

Již mnohokrát jsme zde avizovali naše přesvědčení o tom, že v blízké budoucnosti vzniknou na evropském území nová impéria. Stále se držíme našeho posledního prezentovaného odhadu, a to znamená variantu těchto tří: Chalífát, NŘŘ a Mezimoří. Pokud je toto uspořádání nové Evropy opravdu cílem, tak musí být splněna zákonitě jedna podstatná podmínka – ROZPAD SOUČASNÝCH STÁTŮ (STÁTNOSTÍ).  Myslíme si, že MS ve fotbale opět plní svou funkci v podobě toho správného a požadovaného emocionálního “nabíjení”

Číst dál »

Vojenská analýza konfliktu na Ukrajině

Podruhé za fungování našeho webu jsme nuceni porušit interní pravidlo, které spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Poprvé jsme tak učinili v době maximální snahy o zprostředkování těch z našeho pohledu nejdůležitějších informací ohledně genových injekcí mRNA [1]. Nyní tak činíme z důvodu vojenské analýzy zveřejněné na portálu cf2r.org [2], autorem je Jacques Baud, což je bývalý plukovník generálního štábu, bývalý člen švýcarské strategické rozvědky, specialista na východoevropské

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru