Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Přímočarý Orbán jasně signalizuje …

Český politolog Petr Fiala neustále vysílá nějaké signály, kterým nikdo v Evropě nepřisuzuje žádnou váhu, a to ani v době českého předsednictví EU! Ale pak jsou také politické signály, ke kterým má potřebu se vyjadřovat každý, protože je vysílá politická figura, která pracuje zcela na jiné úrovni. Na tomto “levelu” pracuje zajisté nějaký Viktor Orbán!

 

Při nedělním přátelském fotbalovém zápase Maďarska proti Řecku se maďarský premiér prezentoval před objektivy MSM šálou, která okamžitě vyvolala prudké reakce ve všech společenských kruzích, a to nejenom v Evropě. A o to šlo především! Orbán měl na své šále znázorněné území „velkých Uher“. Overtonovo okno v případě projektu Mezimoří se zase o kousek pootevřelo. O významný kousek!

 

Viktor Orbán se šálou s obrysem Uherska před tzv. Trianonskou dohodou

Další z balónků byl vypuštěn před zraky ovcí a zainteresovaná řídící evropská struktura zkoumá reakci ve všech vrstvách obyvatelstva s tím, že na základě následného vyhodnocení provede adekvátní korekci v již dávno připravených plánech na přeformátování Evropy. Tímto činem také proběhlo další ujištění důležitých kádrů o tom, že projekt impéria pod maďarskou správou má opravdu neustále ZELENOU.

 

Fotbal

 

Kdo je naším pravidelným čtenářem nebo je studentem teorie KOB, tak už dávno ví, jakou ve skutečnosti řídící funkci ve společnosti obstarává obecně sport a konkrétně FOTBAL.

Zopakujme si: Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde fotbalový míč představuje planetu a týmy po 11-ti hráčích představují 11 hierofantů původem ještě ze starověkého Egypta. V dávném Egyptě ta analogie probíhala formou rozpravy a strategií hry bylo řízení světa, kam, kdy a jak ten míč poletí.

 

Pokud chápeme, že hypotetický míč byl dlouho na západní straně světa, tak teď se postupně stěhuje na stranu východní a jsou k tomu dlouhodobě připravovány podmínky a my jsme přesvědčeni, že není síla (myšleno na západní straně Země), která by na tomto vývoji mohla něco změnit.

 

Řídící manévr

 

Z výše napsaného vyplývá, že žádná takováto extrémně medializovaná událost není náhodná. Takovýto čin něco signalizuje, něco napovídá, něco demonstruje atd. Vše bylo důkladně připraveno, důsledně “nasvíceno” a profesionálně mediálně prezentováno. Důležité je si uvědomit, že každý evropan dostal svou porci přidělených informací, a to na základě svých znalostí o ŘÍZENÍ! Zde video:

 

 

Prostoduchý podnapilý fanoušek si odnesl pocit hrdosti na svého národního “guru” Orbána. Odpůrci globálních plánů “Správců” si odnášejí pocit zoufalství a beznaděje z budoucího avizovaného politického vývoje a řídící kádrová základna “Správců” dostala jasný vzkaz o tom, jakou politiku provádět v nejbližší době, aby se nekřížila s plány jejich chlebodárců. Upozorňujeme, že na těchto cíleně vybudovaných rozdílných pocitech u rozdílných vrstev společnosti bude umožněno začít postupně realizovat impérium Mezimoří! Nás ovládající “MRAKY” nad námi se brzy nabijí těmito emocemi a umožní realizaci onoho projektu. My víme, že už to vše chápete …

 

Vidíte, takový malinkatý řídící manévr, ale jeho důsledky budou ohromující! První výsledky už jsou viditelné, protože reakce na něj byly bleskurychlé. Namátkou můžeme vybrat třeba předvolání maďarského velvyslance v Kyjevě na Ukrajině. Dnes v úterý 22.11. to uvedlo ukrajinské ministerstvo zahraničí. Ukrajinská média ukázala záběry Orbána na setkání s maďarským fotbalistou v šále, která podle listu Ukrainska Pravda zobrazuje mapu „Velkého Maďarska“ včetně území, které je nyní součástí sousedních států Rakouska, Slovenska, Rumunska, Chorvatska, Srbska a Ukrajiny.

 

Určitě není náhodou, že drtivá většina důležitých a podstatných reakcí byla uveřejněna právě k tomuto datu 22. listopadu 2022.

 

Závěrem

 

Dnes jsme chtěli pouze v rychlosti poukázat na pokračující nenápadné budování Mezimoří a ukázat na to, jak se postupnými kroky zpracovává veřejné mínění. Takovýto “výstřel” nejprve ve společnosti vygeneruje hlavně negativní reakce, ale další postupnou prací s tímto tématem se na konci docílí toho, že ta zacílená část evropského obyvatelstva se bude těšit pod správu Budapešti. Na to vemte jed!

 

Když si rozfázujete postupný vývoj s manévrem Covid-19, tak krásně uvidíte, jak podstatná část lidstva postupem času prosila o zákazy volného pohybu a byla si ochotna dobrovolně aplikovat jí neznámý “lektvar” do svých žil! Se slovenským lidem na připojení se pod správu Pešti pracuje již dlouhou dobu [1]. O vývoji projektu informujeme celkem pravidelně [2] [3].

 

Na JEVIŠTI se hlavně řeší ukrajinský konflikt a stále ještě p(L)andemie Covid-19, ale za OPONOU v zákulisí se intenzivně pracuje na nové podobě Evropy, ale i celého světa!

No jo, jasně, americké volby – snad o víkendu, pokud je nepřebije nějaká zajímavější nebo důležitější událost.

 

Zdroje: kritické myšlení

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Vzkaz elitám ohledně německých voleb?

Německé volby jsou dnes v Evropě tématem číslo 1, a tak ani my se jim nevyhneme. Podíváme se na ně ale poněkud z jiného úhlu. Předevčírem se na německé televizi ARD udála zajímavá situace. Během soutěžního pořadu Gefragt-Gejagt se divákům na několik vteřin znázornily výsledky volebního průzkumu tzv. Exit poll. Detailně jsme prozkoumali internetem kolující video z této události a nestačili jsme se divit! Pojďme se společně na zjištěné skutečnosti podívat.   My jsme video

Číst dál »

Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …   Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom měli rozklíčovat a pochopit. Na internetu se objevilo detailní video z nehody

Číst dál »

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru