Přímočarý Orbán jasně signalizuje …

Český politolog Petr Fiala neustále vysílá nějaké signály, kterým nikdo v Evropě nepřisuzuje žádnou váhu, a to ani v době českého předsednictví EU! Ale pak jsou také politické signály, ke kterým má potřebu se vyjadřovat každý, protože je vysílá politická figura, která pracuje zcela na jiné úrovni. Na tomto „levelu“ pracuje zajisté nějaký Viktor Orbán!

 

Při nedělním přátelském fotbalovém zápase Maďarska proti Řecku se maďarský premiér prezentoval před objektivy MSM šálou, která okamžitě vyvolala prudké reakce ve všech společenských kruzích, a to nejenom v Evropě. A o to šlo především! Orbán měl na své šále znázorněné území „velkých Uher“. Overtonovo okno v případě projektu Mezimoří se zase o kousek pootevřelo. O významný kousek!

 

Viktor Orbán se šálou s obrysem Uherska před tzv. Trianonskou dohodou

Další z balónků byl vypuštěn před zraky ovcí a zainteresovaná řídící evropská struktura zkoumá reakci ve všech vrstvách obyvatelstva s tím, že na základě následného vyhodnocení provede adekvátní korekci v již dávno připravených plánech na přeformátování Evropy. Tímto činem také proběhlo další ujištění důležitých kádrů o tom, že projekt impéria pod maďarskou správou má opravdu neustále ZELENOU.

 

Fotbal

 

Kdo je naším pravidelným čtenářem nebo je studentem teorie KOB, tak už dávno ví, jakou ve skutečnosti řídící funkci ve společnosti obstarává obecně sport a konkrétně FOTBAL.

Zopakujme si: Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde fotbalový míč představuje planetu a týmy po 11-ti hráčích představují 11 hierofantů původem ještě ze starověkého Egypta. V dávném Egyptě ta analogie probíhala formou rozpravy a strategií hry bylo řízení světa, kam, kdy a jak ten míč poletí.

 

Pokud chápeme, že hypotetický míč byl dlouho na západní straně světa, tak teď se postupně stěhuje na stranu východní a jsou k tomu dlouhodobě připravovány podmínky a my jsme přesvědčeni, že není síla (myšleno na západní straně Země), která by na tomto vývoji mohla něco změnit.

 

Řídící manévr

 

Z výše napsaného vyplývá, že žádná takováto extrémně medializovaná událost není náhodná. Takovýto čin něco signalizuje, něco napovídá, něco demonstruje atd. Vše bylo důkladně připraveno, důsledně „nasvíceno“ a profesionálně mediálně prezentováno. Důležité je si uvědomit, že každý evropan dostal svou porci přidělených informací, a to na základě svých znalostí o ŘÍZENÍ! Zde video:

 

 

Prostoduchý podnapilý fanoušek si odnesl pocit hrdosti na svého národního „guru“ Orbána. Odpůrci globálních plánů „Správců“ si odnášejí pocit zoufalství a beznaděje z budoucího avizovaného politického vývoje a řídící kádrová základna „Správců“ dostala jasný vzkaz o tom, jakou politiku provádět v nejbližší době, aby se nekřížila s plány jejich chlebodárců. Upozorňujeme, že na těchto cíleně vybudovaných rozdílných pocitech u rozdílných vrstev společnosti bude umožněno začít postupně realizovat impérium Mezimoří! Nás ovládající „MRAKY“ nad námi se brzy nabijí těmito emocemi a umožní realizaci onoho projektu. My víme, že už to vše chápete …

 

Vidíte, takový malinkatý řídící manévr, ale jeho důsledky budou ohromující! První výsledky už jsou viditelné, protože reakce na něj byly bleskurychlé. Namátkou můžeme vybrat třeba předvolání maďarského velvyslance v Kyjevě na Ukrajině. Dnes v úterý 22.11. to uvedlo ukrajinské ministerstvo zahraničí. Ukrajinská média ukázala záběry Orbána na setkání s maďarským fotbalistou v šále, která podle listu Ukrainska Pravda zobrazuje mapu „Velkého Maďarska“ včetně území, které je nyní součástí sousedních států Rakouska, Slovenska, Rumunska, Chorvatska, Srbska a Ukrajiny.

 

Určitě není náhodou, že drtivá většina důležitých a podstatných reakcí byla uveřejněna právě k tomuto datu 22. listopadu 2022.

 

Závěrem

 

Dnes jsme chtěli pouze v rychlosti poukázat na pokračující nenápadné budování Mezimoří a ukázat na to, jak se postupnými kroky zpracovává veřejné mínění. Takovýto „výstřel“ nejprve ve společnosti vygeneruje hlavně negativní reakce, ale další postupnou prací s tímto tématem se na konci docílí toho, že ta zacílená část evropského obyvatelstva se bude těšit pod správu Budapešti. Na to vemte jed!

 

Když si rozfázujete postupný vývoj s manévrem Covid-19, tak krásně uvidíte, jak podstatná část lidstva postupem času prosila o zákazy volného pohybu a byla si ochotna dobrovolně aplikovat jí neznámý „lektvar“ do svých žil! Se slovenským lidem na připojení se pod správu Pešti pracuje již dlouhou dobu [1]. O vývoji projektu informujeme celkem pravidelně [2] [3].

 

Na JEVIŠTI se hlavně řeší ukrajinský konflikt a stále ještě p(L)andemie Covid-19, ale za OPONOU v zákulisí se intenzivně pracuje na nové podobě Evropy, ale i celého světa!

No jo, jasně, americké volby – snad o víkendu, pokud je nepřebije nějaká zajímavější nebo důležitější událost.

 

Zdroje: kritické myšlení

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru