Mezimoří – vymezení nového regionu?

Během minulého týdne proběhla několika periodiky informace o letu malého dvoumotorového letadla, které bez povolení přeletělo několik evropských států. Vše nasvědčuje tomu, že máme reálný důvod si myslet, že došlo k dalšímu informování řídících struktur o plánovaném uspořádání nového regionu – impéria Mezimoří. Přiblížíme Vám některé detaily článků, které nás přiměly zaujmout tento postoj.


Nacházíme se v náročném procesu přestavby Evropy, i když si to stále většina lidí odmítá připustit. Cítíme velkou povinnost na to neustále upozorňovat a pravidelně přinášet důkazy (z našeho pohledu) o tom, že se tak opravdu děje.


Základní informace o události z MSM


 • nepovolený let ve čtvrtek 9. června z Litvy do Bulharska
 • 60 let staré dvoumístné letadélko Piper Aztec
 • na palubě dvě osoby
 • TRASA: Litva, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko a Bulharsko
 • tankování z vlastních kanystrů v Maďarsku v aeroklubu (Hajdúszoboszló) u města Debrecín a následný vzlet před přijíždějící policií v 17:30 h (1+7+3 = 11)
 • krátký přelet nad srbským územím, což bylo v podstatě mimo trasu
 • v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16
 • majitel litevského letiště Nida Bronius Zaronskis týden před událostí letoun prodal třem blíže neidentifikovaným osobám. „Nevím, odkud byly. Mohli to být Ukrajinci, možná Rumuni či Bulhaři. S jedním jsem mluvil rusky. Ale neznám jména žádného z nich, nezajímalo mě to. Zkoušel jsem to letadlo prodat už léta, a tak jsem rád, že ho někdo koupil „Nepamatuji si název organizace, která ho koupila,“ tvrdí bývalý vlastník.
 • ukončení letu a přistání na bulharském letišti v Targovišti
 • letadlo zůstalo opuštěné, motor letadla byl pořád teplý, jeho posádka však zmizela a stále není známo, kde se nachází.

Toto jsou základní informace, které se vyskytly v MSM. V některých záležitostech se trochu lišily, ale podstata byla všude stejná. Ukázka některých článků, ze kterých jsme také informace čerpali [1] [2] [3]. Takže si to „sesumírujme“ do jednoduchého sdělení:


Nad východní Evropou se bez povolení a zapnutého radarového odpovídače pohybovalo letadlo, které má neznámého majitele, protože prodávající netuší komu éro prodal. Posádku tvořili dva muži, které nikdo nikdy neviděl a po přistání se asi oba propadli do země! Vojenské stíhačky vše ve vzduchu kontrolovaly, nepořídily žádnou fotodokumentaci a ani to letadélko, které nereagovalo na žádné výzvy, nedonutily přistát! Vše se událo v sousedství státu, kde probíhá válečný konflikt! Hm ….


A tomu jako máme věřit? Doufám, že už je všem naprosto jasné, že takto ta událost nemohla nikdy proběhnout! Vůbec nebudeme rozebírat jednotlivé nesmyslné uveřejněné detaily, protože naši čtenáři jsou chytří, a tak by to byla zbytečná práce. Tato zpráva má zcela jistě úplně jiné zacílení …….


Nový region Mezimoří


Jsme přesvědčeni, že touto zprávou došlo k informování evropských řídících kádrů. Podle nás bylo oznámeno, že toto nové impérium se bude budovat, dostalo tzv. zelenou a všichni zainteresovaní by to měli vzít na vědomí a upravit podle toho svou národní, ale i zahraniční politiku. Veškerá činnost státních útvarů v Evropě musí od této chvíle být v souznění s tímto cílem „Správců“! 


Vyznačení států, nad kterými byl uskutečněn tento údajný přelet

Myslíme si, že trasa Piper Azteca deklarovala územní zainteresovanost jednotlivých státností na tomto projektu. Nedá se automaticky předpokládat, že by toto impérium „spolklo“ třeba celé Polsko, to je samozřejmě nesmysl. Vše nasvědčuje tomu, že současné území Polska bude rozděleno mezi dvě nová impéria, a to NŘŘ (Nová říše římská) a Mezimoří. V těchto intencích dostává vnitřní i vnější politika dnešního Polska úplně jiný rozměr, že?


O tomto budoucím pravděpodobném uspořádání Evropy, na kterém jsme se názorově ujednotili teprve během posledních měsíců, jsme třeba už informovali zde [4] nebo zde [5]. Hlavním stimulem k tomuto současnému finálnímu názoru ohledně brzkého nového uspořádání starého kontinentu byla událost, která avizovala odchod Slovenska nazpět pod správu Budapešti – seznamovali jsme Vás s tím zde [6].


Spekulace nad některými detaily v této „ohlášce“


Měli bychom se také zamyslet nad tím, jestli v tomto informování kádrů o novém regionu v Evropě nejsou další skrytá rozhodnutí! Některé detaily si vysvětlujeme takto:


 1. s jedním jsem mluvil ruskyv tomto impériu se bude v obchodním styku používat Ruština
 2. tankování z vlastních kanystrůregion by měl být soběstačný a na svůj chod by si měl vydělat vlastní činností
 3. následný vzlet v 17:30 h (1+7+3 = 11)podpis „Správců“
 4. tankování v Maďarskuposkytovat energii do řízení celého regionu bude Maďarsko, tzn. šéfem nového impéria bude Budapešť
 5. v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16do maďarského řízení celého regionu nebudou smět zasahovat USA a ani NATO
 6. ukončení letu na bulharském letišti v Targovištinázev Tărgovište evokuje anglické slovo target = cíl. To evokuje v zamyšlení to, že opravdu hraničním státem regionu bude Bulharsko. Dále to může také napovídat o určitém miniregionu v impériu ve složení Rumunsko, Srbsko a Bulharsko, protože město s tímto názvem existuje v každém z nich. Možná s tímto může souviset tato kauza [7] – naše názory se samozřejmě také vyvíjí, proč to nepřiznat! Rozhodně nemáme patent na rozum a na všechny znalosti …..
Budapešť – nové centrum nového evropského impéria

Závěrem


To bylo v rychlosti zamyšlení se nad touto MSM vydanou zprávou, která má z našeho pohledu bez jakýchkoliv pochybností řídící charakter a zaměření. Je otázkou, jestli tento zveřejněný seznam států (státností) je pro zamýšlený region definitivní nebo se bude později částečně ještě dopilovávat. Část Ukrajiny? Kosovo?


Je evidentní, že práce na přeměně evropského kontinentu jsou v plném proudu. SVO na Ukrajině je pouze jedním z vícero důležitých dílků z celé skládačky připravených plánů z před mnoha a mnoha lety! Je viditelné, že plán se plní a korekce nejsou příliš velké. „Správci“ to mají pevně v rukou a následné politické reakce na několik vyjádření Kissingera k mezinárodní situaci to jen a jen potvrzují!


Pokud v této ohlášce objevíte něco dalšího zajímavého, tak nás, prosíme, neváhejte kontaktovat a napište své postřehy do mailu. Děkujeme.


Zdroje: spravy.pravda.sk, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru