Mezimoří – vymezení nového regionu?

Během minulého týdne proběhla několika periodiky informace o letu malého dvoumotorového letadla, které bez povolení přeletělo několik evropských států. Vše nasvědčuje tomu, že máme reálný důvod si myslet, že došlo k dalšímu informování řídících struktur o plánovaném uspořádání nového regionu – impéria Mezimoří. Přiblížíme Vám některé detaily článků, které nás přiměly zaujmout tento postoj.


Nacházíme se v náročném procesu přestavby Evropy, i když si to stále většina lidí odmítá připustit. Cítíme velkou povinnost na to neustále upozorňovat a pravidelně přinášet důkazy (z našeho pohledu) o tom, že se tak opravdu děje.


Základní informace o události z MSM


 • nepovolený let ve čtvrtek 9. června z Litvy do Bulharska
 • 60 let staré dvoumístné letadélko Piper Aztec
 • na palubě dvě osoby
 • TRASA: Litva, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko a Bulharsko
 • tankování z vlastních kanystrů v Maďarsku v aeroklubu (Hajdúszoboszló) u města Debrecín a následný vzlet před přijíždějící policií v 17:30 h (1+7+3 = 11)
 • krátký přelet nad srbským územím, což bylo v podstatě mimo trasu
 • v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16
 • majitel litevského letiště Nida Bronius Zaronskis týden před událostí letoun prodal třem blíže neidentifikovaným osobám. „Nevím, odkud byly. Mohli to být Ukrajinci, možná Rumuni či Bulhaři. S jedním jsem mluvil rusky. Ale neznám jména žádného z nich, nezajímalo mě to. Zkoušel jsem to letadlo prodat už léta, a tak jsem rád, že ho někdo koupil “Nepamatuji si název organizace, která ho koupila,” tvrdí bývalý vlastník.
 • ukončení letu a přistání na bulharském letišti v Targovišti
 • letadlo zůstalo opuštěné, motor letadla byl pořád teplý, jeho posádka však zmizela a stále není známo, kde se nachází.

Toto jsou základní informace, které se vyskytly v MSM. V některých záležitostech se trochu lišily, ale podstata byla všude stejná. Ukázka některých článků, ze kterých jsme také informace čerpali [1] [2] [3]. Takže si to “sesumírujme” do jednoduchého sdělení:


Nad východní Evropou se bez povolení a zapnutého radarového odpovídače pohybovalo letadlo, které má neznámého majitele, protože prodávající netuší komu éro prodal. Posádku tvořili dva muži, které nikdo nikdy neviděl a po přistání se asi oba propadli do země! Vojenské stíhačky vše ve vzduchu kontrolovaly, nepořídily žádnou fotodokumentaci a ani to letadélko, které nereagovalo na žádné výzvy, nedonutily přistát! Vše se událo v sousedství státu, kde probíhá válečný konflikt! Hm ….


A tomu jako máme věřit? Doufám, že už je všem naprosto jasné, že takto ta událost nemohla nikdy proběhnout! Vůbec nebudeme rozebírat jednotlivé nesmyslné uveřejněné detaily, protože naši čtenáři jsou chytří, a tak by to byla zbytečná práce. Tato zpráva má zcela jistě úplně jiné zacílení …….


Nový region Mezimoří


Jsme přesvědčeni, že touto zprávou došlo k informování evropských řídících kádrů. Podle nás bylo oznámeno, že toto nové impérium se bude budovat, dostalo tzv. zelenou a všichni zainteresovaní by to měli vzít na vědomí a upravit podle toho svou národní, ale i zahraniční politiku. Veškerá činnost státních útvarů v Evropě musí od této chvíle být v souznění s tímto cílem “Správců”! 


Vyznačení států, nad kterými byl uskutečněn tento údajný přelet

Myslíme si, že trasa Piper Azteca deklarovala územní zainteresovanost jednotlivých státností na tomto projektu. Nedá se automaticky předpokládat, že by toto impérium “spolklo” třeba celé Polsko, to je samozřejmě nesmysl. Vše nasvědčuje tomu, že současné území Polska bude rozděleno mezi dvě nová impéria, a to NŘŘ (Nová říše římská) a Mezimoří. V těchto intencích dostává vnitřní i vnější politika dnešního Polska úplně jiný rozměr, že?


O tomto budoucím pravděpodobném uspořádání Evropy, na kterém jsme se názorově ujednotili teprve během posledních měsíců, jsme třeba už informovali zde [4] nebo zde [5]. Hlavním stimulem k tomuto současnému finálnímu názoru ohledně brzkého nového uspořádání starého kontinentu byla událost, která avizovala odchod Slovenska nazpět pod správu Budapešti – seznamovali jsme Vás s tím zde [6].


Spekulace nad některými detaily v této “ohlášce”


Měli bychom se také zamyslet nad tím, jestli v tomto informování kádrů o novém regionu v Evropě nejsou další skrytá rozhodnutí! Některé detaily si vysvětlujeme takto:


 1. s jedním jsem mluvil ruskyv tomto impériu se bude v obchodním styku používat Ruština
 2. tankování z vlastních kanystrůregion by měl být soběstačný a na svůj chod by si měl vydělat vlastní činností
 3. následný vzlet v 17:30 h (1+7+3 = 11)podpis “Správců”
 4. tankování v Maďarskuposkytovat energii do řízení celého regionu bude Maďarsko, tzn. šéfem nového impéria bude Budapešť
 5. v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16do maďarského řízení celého regionu nebudou smět zasahovat USA a ani NATO
 6. ukončení letu na bulharském letišti v Targovištinázev Tărgovište evokuje anglické slovo target = cíl. To evokuje v zamyšlení to, že opravdu hraničním státem regionu bude Bulharsko. Dále to může také napovídat o určitém miniregionu v impériu ve složení Rumunsko, Srbsko a Bulharsko, protože město s tímto názvem existuje v každém z nich. Možná s tímto může souviset tato kauza [7] – naše názory se samozřejmě také vyvíjí, proč to nepřiznat! Rozhodně nemáme patent na rozum a na všechny znalosti …..
Budapešť – nové centrum nového evropského impéria

Závěrem


To bylo v rychlosti zamyšlení se nad touto MSM vydanou zprávou, která má z našeho pohledu bez jakýchkoliv pochybností řídící charakter a zaměření. Je otázkou, jestli tento zveřejněný seznam států (státností) je pro zamýšlený region definitivní nebo se bude později částečně ještě dopilovávat. Část Ukrajiny? Kosovo?


Je evidentní, že práce na přeměně evropského kontinentu jsou v plném proudu. SVO na Ukrajině je pouze jedním z vícero důležitých dílků z celé skládačky připravených plánů z před mnoha a mnoha lety! Je viditelné, že plán se plní a korekce nejsou příliš velké. “Správci” to mají pevně v rukou a následné politické reakce na několik vyjádření Kissingera k mezinárodní situaci to jen a jen potvrzují!


Pokud v této ohlášce objevíte něco dalšího zajímavého, tak nás, prosíme, neváhejte kontaktovat a napište své postřehy do mailu. Děkujeme.


Zdroje: spravy.pravda.sk, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti.  Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022

Číst dál »

AKTUALIZACE Twitter – účinný nástroj

Článek ze dne 27. dubna 2022 – AKTUALIZACE 28. října 2022   Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj

Číst dál »

Ruská říše v novém formátu CCCP 2.0?

Jsme svědky ohlášení počátku rekonstrukce Ruské říše na nový formát tzv. CCCP 2.0? Ve čtvrtek 17.3.2022 došlo ve vzdušném prostoru RF k zajímavé události, která podle nás tuto variantu pravděpodobně ohlašuje a dává na vědomí všem, kteří se drží světových “madel” řízení.    Speciální ruská letadla ve vzdušném prostoru    Nárůst ruských speciálních letadel opouštějících Moskvu vyvolal na sociálních sítích velké spekulace. Prvotní zprávu o tomto jevu na svůj server dne 17. března “zavěsil” The

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru