Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Mezimoří – vymezení nového regionu?

Během minulého týdne proběhla několika periodiky informace o letu malého dvoumotorového letadla, které bez povolení přeletělo několik evropských států. Vše nasvědčuje tomu, že máme reálný důvod si myslet, že došlo k dalšímu informování řídících struktur o plánovaném uspořádání nového regionu – impéria Mezimoří. Přiblížíme Vám některé detaily článků, které nás přiměly zaujmout tento postoj.


Nacházíme se v náročném procesu přestavby Evropy, i když si to stále většina lidí odmítá připustit. Cítíme velkou povinnost na to neustále upozorňovat a pravidelně přinášet důkazy (z našeho pohledu) o tom, že se tak opravdu děje.


Základní informace o události z MSM


 • nepovolený let ve čtvrtek 9. června z Litvy do Bulharska
 • 60 let staré dvoumístné letadélko Piper Aztec
 • na palubě dvě osoby
 • TRASA: Litva, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko a Bulharsko
 • tankování z vlastních kanystrů v Maďarsku v aeroklubu (Hajdúszoboszló) u města Debrecín a následný vzlet před přijíždějící policií v 17:30 h (1+7+3 = 11)
 • krátký přelet nad srbským územím, což bylo v podstatě mimo trasu
 • v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16
 • majitel litevského letiště Nida Bronius Zaronskis týden před událostí letoun prodal třem blíže neidentifikovaným osobám. „Nevím, odkud byly. Mohli to být Ukrajinci, možná Rumuni či Bulhaři. S jedním jsem mluvil rusky. Ale neznám jména žádného z nich, nezajímalo mě to. Zkoušel jsem to letadlo prodat už léta, a tak jsem rád, že ho někdo koupil “Nepamatuji si název organizace, která ho koupila,” tvrdí bývalý vlastník.
 • ukončení letu a přistání na bulharském letišti v Targovišti
 • letadlo zůstalo opuštěné, motor letadla byl pořád teplý, jeho posádka však zmizela a stále není známo, kde se nachází.

Toto jsou základní informace, které se vyskytly v MSM. V některých záležitostech se trochu lišily, ale podstata byla všude stejná. Ukázka některých článků, ze kterých jsme také informace čerpali [1] [2] [3]. Takže si to “sesumírujme” do jednoduchého sdělení:


Nad východní Evropou se bez povolení a zapnutého radarového odpovídače pohybovalo letadlo, které má neznámého majitele, protože prodávající netuší komu éro prodal. Posádku tvořili dva muži, které nikdo nikdy neviděl a po přistání se asi oba propadli do země! Vojenské stíhačky vše ve vzduchu kontrolovaly, nepořídily žádnou fotodokumentaci a ani to letadélko, které nereagovalo na žádné výzvy, nedonutily přistát! Vše se událo v sousedství státu, kde probíhá válečný konflikt! Hm ….


A tomu jako máme věřit? Doufám, že už je všem naprosto jasné, že takto ta událost nemohla nikdy proběhnout! Vůbec nebudeme rozebírat jednotlivé nesmyslné uveřejněné detaily, protože naši čtenáři jsou chytří, a tak by to byla zbytečná práce. Tato zpráva má zcela jistě úplně jiné zacílení …….


Nový region Mezimoří


Jsme přesvědčeni, že touto zprávou došlo k informování evropských řídících kádrů. Podle nás bylo oznámeno, že toto nové impérium se bude budovat, dostalo tzv. zelenou a všichni zainteresovaní by to měli vzít na vědomí a upravit podle toho svou národní, ale i zahraniční politiku. Veškerá činnost státních útvarů v Evropě musí od této chvíle být v souznění s tímto cílem “Správců”! 


Vyznačení států, nad kterými byl uskutečněn tento údajný přelet

Myslíme si, že trasa Piper Azteca deklarovala územní zainteresovanost jednotlivých státností na tomto projektu. Nedá se automaticky předpokládat, že by toto impérium “spolklo” třeba celé Polsko, to je samozřejmě nesmysl. Vše nasvědčuje tomu, že současné území Polska bude rozděleno mezi dvě nová impéria, a to NŘŘ (Nová říše římská) a Mezimoří. V těchto intencích dostává vnitřní i vnější politika dnešního Polska úplně jiný rozměr, že?


O tomto budoucím pravděpodobném uspořádání Evropy, na kterém jsme se názorově ujednotili teprve během posledních měsíců, jsme třeba už informovali zde [4] nebo zde [5]. Hlavním stimulem k tomuto současnému finálnímu názoru ohledně brzkého nového uspořádání starého kontinentu byla událost, která avizovala odchod Slovenska nazpět pod správu Budapešti – seznamovali jsme Vás s tím zde [6].


Spekulace nad některými detaily v této “ohlášce”


Měli bychom se také zamyslet nad tím, jestli v tomto informování kádrů o novém regionu v Evropě nejsou další skrytá rozhodnutí! Některé detaily si vysvětlujeme takto:


 1. s jedním jsem mluvil ruskyv tomto impériu se bude v obchodním styku používat Ruština
 2. tankování z vlastních kanystrůregion by měl být soběstačný a na svůj chod by si měl vydělat vlastní činností
 3. následný vzlet v 17:30 h (1+7+3 = 11)podpis “Správců”
 4. tankování v Maďarskuposkytovat energii do řízení celého regionu bude Maďarsko, tzn. šéfem nového impéria bude Budapešť
 5. v Maďarsku i Rumunsku letoun doprovázely vojenské stíhačky F-16do maďarského řízení celého regionu nebudou smět zasahovat USA a ani NATO
 6. ukončení letu na bulharském letišti v Targovištinázev Tărgovište evokuje anglické slovo target = cíl. To evokuje v zamyšlení to, že opravdu hraničním státem regionu bude Bulharsko. Dále to může také napovídat o určitém miniregionu v impériu ve složení Rumunsko, Srbsko a Bulharsko, protože město s tímto názvem existuje v každém z nich. Možná s tímto může souviset tato kauza [7] – naše názory se samozřejmě také vyvíjí, proč to nepřiznat! Rozhodně nemáme patent na rozum a na všechny znalosti …..
Budapešť – nové centrum nového evropského impéria

Závěrem


To bylo v rychlosti zamyšlení se nad touto MSM vydanou zprávou, která má z našeho pohledu bez jakýchkoliv pochybností řídící charakter a zaměření. Je otázkou, jestli tento zveřejněný seznam států (státností) je pro zamýšlený region definitivní nebo se bude později částečně ještě dopilovávat. Část Ukrajiny? Kosovo?


Je evidentní, že práce na přeměně evropského kontinentu jsou v plném proudu. SVO na Ukrajině je pouze jedním z vícero důležitých dílků z celé skládačky připravených plánů z před mnoha a mnoha lety! Je viditelné, že plán se plní a korekce nejsou příliš velké. “Správci” to mají pevně v rukou a následné politické reakce na několik vyjádření Kissingera k mezinárodní situaci to jen a jen potvrzují!


Pokud v této ohlášce objevíte něco dalšího zajímavého, tak nás, prosíme, neváhejte kontaktovat a napište své postřehy do mailu. Děkujeme.


Zdroje: spravy.pravda.sk, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Konec dolarového systému?

Tragédie na letecké přehlídce v americkém Texasu jako vzkaz řídícím strukturám na planetě Zemi? Příliš mnoho indícií nám napovídá, že tomu tak je! Další podstatný krok v ukončování hegemonie USA je pravděpodobně již v blízké budoucnosti před námi. Pokusíme se Vám osvětlit, proč si to myslíme. Na letecké show z druhé světové války v Texasu se srazila a havarovala dvě letadla, a to stíhačka P-63 Kingcobra a bombardér B-17 Flying Fortress – video zde [1].

Číst dál »

Inflace, kurzy měn, očkování! K čemu to slouží?

První článek v roce by měl být něčím speciální, ale ono je dnes na globálním kolbišti téměř vše speciální! Vystačíme si pouze nasvícením několika témat, která budou mít v roce 2024 s velkou pravděpodobností globální význam. To je hlavní důvod, proč si je připomenout. Stane se brzy NADÚMRTNOST v některých částech světa také hlavním tématem místních MSM? Je INFLACE výsledkem tržní ekonomiky nebo je úmyslným nástrojem ŘÍZENÍ? Jaký bude rok 2024? Hodně přelomový …

Číst dál »

Rozklad EU je pouze otázkou času

Rozklad EU je pouze otázkou času a z jednotlivých událostí, které plní v poslední době informační pole, nelze ani vyvozovat jiný výsledek. Vše vypadá tak, že EU v současném stavu splnila své zadání a teď vstupuje do své poslední fáze, a to štěpení a následný neodvratitelný rozklad. Rozdílné pohledy mnoha států na zelenou politiku, migraci, čerpání peněz, a třeba viditelná likvidace ekonomiky nejenom Francie, jsou předehrou na rozdělení Evropy na část islámskou s minimálním výskytem

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru