Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Pandemie – proroctví J. Attaliho 1

Covid-19 jako mistrovské řešení údajného přelidnění? Vedou nás skuteční správci planety Země na předem naplánovanou porážku jako ty ovce? Jsou Židé určeni opět jako první? Židé, jako již cca 100 let nepotřebný nástroj ke spoluřízení světa? Důkaz, že vše již bylo před časem vyřčeno!

 

Na internetu, v jednom komentáři na “alternativě”, byl zveřejněn výňatek rozhovoru z roku 1981, který byl veden s Jacquesem Attalim [1] poradcem francouzského prezidenta Mitterranda [2] a svobodným zednářem, na téma “Budoucnost života” viz. obrázek níže. Okamžitě po přečtení tohoto úryvku čtenář nabyl pocitu, že nahlédl do obecného návodu na plánování genocidy národů, které v současné době možná čelíme.

 

 

 

 

Rozhodli jsme se tento text rozfázovat na několik sekcí, kterým se budeme v této dvojdílné sérii článků jednotlivě věnovat. Sekce jsme očíslovali tak, jak probíhá posloupnost myšlenkového procesu, když něco plánujeme. Původní dedukce probíhala asi takto:

 

! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ !člověk je pouze biologický stroj – 1výběr strategie – 2způsoby selektování – 3, 4, 5, 6možné varianty provedení – 7, 8, 9, 10ekonomická krize – 11

 

Přelidnění jako výsledek sezení všech u společného stolu

 

Správci tohoto světa sní o snížení počtu obyvatelstva, protože již příliš velký počet “plebsu” jim ujídá ze společného stolu jménem planeta Země. Oni ho nevnímají jako společný, ale výlučně v jejich vlastnictví.

 

Nejupřímněji vyjádřil svůj vztah k této komplikaci jeden z nižších představitelů tzv. elity, a to princ Philip v roce 1988: ” V případě reinkarnace sním o tom, že se na tento svět vrátím jako smrtelný virus, abych vnesl alespoň nějaký vklad do vyřešení problému přelidnění”.

 

Některé jednotlivé sekce z obrázku jsou již svým popisem přizpůsobeny směrem k probíhající pandemii.

 

Sekce 1 – Člověk je pouze biologický stroj

 

Podstatou člověka je srdce, nikoliv mozek. Pojem “SRDCE” můžeme považovat za kousek božství nebo metaforu na způsob napojení na vesmír nebo klíč na fungování v možné programové hře ………. je to jedno, prostě si přiznáváme, že nás něco přesahuje. Diskuze o tomto je na jiný samostatný článek. My toto dogma “SRDCE” přijímáme, a tak vyvstává řečnická otázka: Jak nám vládnou ti, kteří tento narativ nepřiznávají nebo se jím neřídí? Nejsme si jisti, ale pocit z určitého “odlidštění” u těchto “bezvěrců” v nás přetrvává, navozuje značnou nedůvěru a obavy!

 

Sekce 2 – Aplikace “DOBRA”

 

Lež ve stylu “pojďte se osprchovat” při vstupu do plynové komory by už hromadně asi neprošla, tak je potřeba vymyslet rafinovanější způsob. Vytvořit uměle celosvětový zdravotní problém a zároveň chytrý způsob jeho řešení ve jménu zdraví. A je to, ne? Statisticky se při různorodém IQ a vzdělání lidí ve společnosti najde dostatek chudáků, kteří tomuto podvodu (řídícímu manévru) uvěří. Ve jménu zdraví i špejlí do prdele, no ne? A doma budete, holoto nenažraná! Bohužel, ve jménu zdraví (vlastně dobra) jsou lidi ochotni přijmout jakékoliv změny v jejich dosavadním způsobu života. Vždyť je to ve jménu …………… koho vlastně?

 

Sekce 3 – Selekce VĚKOVÁ

 

Nejdříve je v otázce “nepotřebnosti” nutné si určit priority pro roztřídění oněch “biologických strojů”, kteří užírají z planetárních zdrojů. Staří lidé časem přestanou konkurovat v produktivitě mladším generacím, takže je potřeba vyloučit je ze systému. Dle stávajících zvrácených hodnot systému do něho méně odvádějí než dostávají, a to už se nebude tolerovat!

 

Prostě při rozhodovacím procesu není přítomno žádné lidství, ale matematika (plus-minus), ekonomika (má dáti-dal) a hlavně logika (levá hemisféra), která velí: pryč s nimi! Už mají málo sil, takže se ani nemohou bránit. V případě probíhající pandemie je výsledkem tohoto uvažování, že jsou první “chráněni” nařízenou izolací od společnosti a také jsou první očkováni. Důsledky těchto zvolených opatření jsou již viditelné třeba v podobě stále nově a nově vznikajících volných kapacit v domovech důchodců, LDN a nemocnicích. Raději ani nemyslet. SVINSTVO JAKO PRASE!

 

Sekce 4 – Selekce podle fyzické funkčnosti

 

Argument v podstatě stejný jako v předchozí sekci. V tomto konkrétním případě to znamená, že nedostatečně funkční tělo brání být adekvátně prospěšný systému, takže nazdar bazar a šáteček! Experimentální injekce na Covid-19 je pro tělo tak zatěžující, že selekce proběhne ve společnosti v podstatě bez povšimnutí. Když se “honily” čísla na Covid, tak téměř každý hospitalizovaný měl oficiálně tento vir, ale až budou lidé umírat na injekce proti Covidu, tak to bude na základě normálních nemocí nebo přirozenou smrtí či stářím. HNUS FIALOVEJ!

 

Sekce 5 – Selekce podle inteligence

 

Zde automaticky dojde k oddělování “zrna od plevele”. Brutálně řečeno – kdo je v produktivním věku takový “vemeno”, že si nechá do sebe dobrovolně aplikovat dosud málo vyzkoušenou experimentální injekci za účelem ochrany před infekční nemocí, která vykazuje smrtnost nižší než klasická chřipka, tak není hoden přežívat v nastoleném systému. Takto to současní správci planety vnímají. To je tvrdá realita přátelé. NIC HEZKÉHO!

 

Sekce 6 – Obecná selekce ve společnosti

 

Tento uměle vytvořený vir a jeho následná “léčba”, bohužel, samozřejmě definitivně zasáhne i do jiných různých částí společnosti. Každý zemřelý navíc je jejich výhra ve smyslu odstranění dalšího strávníka z výše uvedeného společného stolu jménem planeta Země (Gaia).

 

V navazujícím druhém závěrečném díle se budeme v rozboru onoho textu věnovat Eutanazii, koncentračním táborům, pandemii jako obecnému nástroji k řízení mas, Židovské otázce a již začínající ekonomické krizi. Všechno je to opravdu letem-světem, takže kdo chce pochopit více, musí začít praktikovat samostudium. Bohužel, dnes už to začíná být otázka přežití!

 

Pokračování – 2. díl

 

Zdroj: cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Soudruzi, my ten fašismus vybudujeme!

Jsou současní poslanci a senátoři ČR až na výjimky radostní a vědomí budovatelé fašistického zřízení v naší zemi? Jsou výsledky jejich práce zapříčiněny tupostí a nevzdělaností nebo úmyslnou kolaborací s nepřítelem českého lidu, popřípadě kombinací obou variant? Koloniální správa naší státnosti (psali jsme [1]) si s našimi zákony už naprosto veřejně a bez skrupulí vytírá zadní část těla a bez viditelnějších problémů jí to prochází. A víte proč? Protože příliš velká část společnosti je tak

Číst dál »

Kompromitace starých řídících struktur (2. díl)

Jak jsme se již zmínili v úvodní předešlé části článku, tak v jeho druhém závěrečném díle napíšeme něco o dalších procesech, a to konkrétně o energetické krizi a ukrajinském konfliktu. Je stále nutné se držet pravdivého sousloví: “Nic se neděje náhodně, vše souvisí se vším a tím pádem vše, co na planetě probíhalo a probíhá a bude probíhat, je nějakým subjektem řízeno – je to řízený proces! Tuto tezi je nutné nastudovat, pochopit a následně

Číst dál »

Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme? Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru