ExxonMobil proti politice LGBTQ?

Exxon Mobil Corp. plánuje zakázat vyvěšování duhové vlajky LGBTQ ve firemních prostorách během letošního měsíce hrdosti. Společnost vydala nové pokyny ohledně používání vlajek např. LGBTQ menšiny a dále třeba i Black Lives Matter. To vyvolalo zuřivý odpor zaměstnanců sídlících v Houstonu, kde se má také konat 25. června 2022 další ročník LGBT+ Pride Celebration.


Právě členové exxonské PRIDE Houston Chapter odmítají zastupovat společnost na této městské oslavě. O současné nově vzniklé situaci opět a zase kupodivu informuje agentura Bloomberg, a to dne 22. dubna 2022 [1].Celé oznámení aktualizovaného postoje ExxonMobilu v LGBTQ otázce v nynější americké společnosti ukazuje na další započatý vysokofrekvenční proces v USA. A zase Texas!


Kdo a co je ExxonMobil Corporation


ExxonMobil je nadnárodní korporace se sídlem ve městě Irving, státě Texas, která podniká v těžebním průmyslu. Zpracovává a těží ropu a zemní plyn, vedle toho vyrábí maziva a petrochemické výrobky. Společnost založil John D. Rockefeller, majitelé jsou Vanguard Group a BlackRock – firmy, které „spoluvlastní“ svět [2]!


Může si ještě někdo myslet, že zveřejněný postoj této firmy k otázkám uvedených sociálních menšin na stránkách globalistické hlásné trouby Bloomberg nebude mít zásadní vliv na příští politické události ve Spojených státech? Člověk se zdravým kritickým myšlením asi ne! Může to nějak souviset s námi odhadovaným budoucím vývojem štěpení USA na minimálně dva nebo více regionů [3]? My myslíme, že ano.


Houston’s LGBT Pride Celebration


Je zajímavé, že nejhlasitější odpůrci rozhodnutí vedení ExxonMobilu pocházejí právě z řad houstonských zaměstnanců, přičemž v Houstonu bude probíhat, světe div se, „náhodně“ zrovna 44. ročník pride pochodu [4]!Číslo 44 jako symbol nejvyššího řízení zainteresovaným elitám naznačuje, že se blíží určitá změna kurzu ve společenských otázkách, protože je potřeba navodit v populaci novou výbušnou situaci, která umožní pokračovat v naplánovaných dalších fázích přeformátovávání USA.


Nedávno jsme psali, že v Americe vzniká částečné vakuum v řízení, které brzy někdo obsadí, a že vytvoří další paralelní řízení k současné federální moci představované mafií Biden and Company. Trumpův závěrečný útok na struktury federální moci se přibližuje každým dnem. Střet umožňující roztržení Spojených států musí v nějaké podobě proběhnout!


Aktuální americká společenská situace


Konflikt přichází v době, kdy americká společnost stále více tlačí největší americké korporace, aby zaujaly postoje k sociálním otázkám, jako jsou práva LGBTQ, rasová rovnost a potraty. Společnost Walt Disney Co. (podle nás bašta pedofilie) se minulý měsíc rozhodla veřejně postavit proti legislativě prosazované floridským guvernérem Ronem DeSantisem, která je kritiky označována jako zákon proti homosexuálům [5].


Je evidentní, že řízeně vyvolávané pnutí mezi dvěma skupinami v USA, a to skupinou PO (pracující občané, které zastupuje Trump) a skupinou NO (nepracující občané např. ANTIFA nebo BLM, které zastupuje Biden and Company) bude skutečným základem roztrhávání kdysi dávno uměle poslepovaného soustátí nazvaného Spojené státy.


Zveřejněný postoj ExxonMobilu k problematice LGBTQ a BLM je významným spouštěčem k bourání po mnoho let na Západě budovaného narativu ohledně podpory, prosazování a upřednostňování určitých sexuálních menšin na úkor většinové společnosti. Všem by se mělo měřit stejně, nikoliv podle sexuální preference.


Homosexualita a její vliv na společnost


Podpora homosexuality se stala politickým nástrojem, který slouží pouze k jednomu účelu, a to ke zničení státu nebo států a k degradaci společenské morálky. Kdysi jeden známý analytik řekl o homosexualitě ve vztahu ke skutečným mužským lídrům/kádrům toto:

Lídr musí mít tvůrčí potenciál a tvůrčí potenciál vám dává pouze láska k ženě.

Žádná homosexualita vám tvůrčí potenciál nedá a to nelze nahradit žádnou stáží ani v těch nejprestižnějších strukturách. Ty vám dají převahu nad určitými řídícími elitami v míře vašeho zasvěcení, ale ve vztahu k životu vždy budete prohrávat. Protože vám bude chybět ta tvůrčí podstata, neboť jste homosexuál. To je všechno. Kruh se uzavřel. A s tím se nic nenadělá.

Můžeme a nemusíme s tím souhlasit, ale když se díváme na změnu oficiálních postojů některých států ve vztahu k této problematice, tak se člověk musí alespoň zamyslet. Rusko [6], Maďarsko [7], Čína [8] atd. Všechno lídři nových budoucích regionů. Na druhou stranu tam, kde je maximální podpora, což vidíme hlavně na Západě, tak tam je evidentní společenský úpadek – v morálce, ve vztazích i ve vzdělání.


Odstavování Západu od řízení světa je proces, který je už dlouhodobě realizován. „ONI“ vědí, co dělají …


Babiš už s určitou změnou v rámci ČR koketoval, ale předběhl dobu. Pro Česko ještě není ta správná doba, protože si musí ještě projít důkladnou očistou. Zatím jsme zemí žlutomodrých a duhových vlajek ke škodě většinové společnosti. Jednou bude lépe …


Prague Pride 2017 – povyšování se menšin a zároveň prezentace úpadku

Závěrem


Z výše uvedeného se dá vydedukovat, že globalistický ExxonMobil dal zelenou pro budování „Nové Ameriky“ na části území současných USA. Separatistické tendence se budou zvyšovat i v jiných společenských tématech, protože je potřebné vybudovat podhoubí pro rozčlenění Států. A jak vidíme, vše se hodně „točí“ kolem Texasu a Floridy. Jedině úplný ignorant to může nevidět ….


Tam, kde se začne budovat stát nebo impérium na nějaké důstojné úrovni, tzn. na bázi tvůrčího potenciálu tamějších obyvatel, tak ihned bude podpora všech sexuálních menšin ukončena. Je to skutečně dobrý lakmusový papírek!


Zdroje: bloomberg.com, cs.wikipedia.org, pridehouston.org, euractiv.cz, aktualne.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru