Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

ExxonMobil proti politice LGBTQ?

Exxon Mobil Corp. plánuje zakázat vyvěšování duhové vlajky LGBTQ ve firemních prostorách během letošního měsíce hrdosti. Společnost vydala nové pokyny ohledně používání vlajek např. LGBTQ menšiny a dále třeba i Black Lives Matter. To vyvolalo zuřivý odpor zaměstnanců sídlících v Houstonu, kde se má také konat 25. června 2022 další ročník LGBT+ Pride Celebration.


Právě členové exxonské PRIDE Houston Chapter odmítají zastupovat společnost na této městské oslavě. O současné nově vzniklé situaci opět a zase kupodivu informuje agentura Bloomberg, a to dne 22. dubna 2022 [1].Celé oznámení aktualizovaného postoje ExxonMobilu v LGBTQ otázce v nynější americké společnosti ukazuje na další započatý vysokofrekvenční proces v USA. A zase Texas!


Kdo a co je ExxonMobil Corporation


ExxonMobil je nadnárodní korporace se sídlem ve městě Irving, státě Texas, která podniká v těžebním průmyslu. Zpracovává a těží ropu a zemní plyn, vedle toho vyrábí maziva a petrochemické výrobky. Společnost založil John D. Rockefeller, majitelé jsou Vanguard Group a BlackRock – firmy, které “spoluvlastní” svět [2]!


Může si ještě někdo myslet, že zveřejněný postoj této firmy k otázkám uvedených sociálních menšin na stránkách globalistické hlásné trouby Bloomberg nebude mít zásadní vliv na příští politické události ve Spojených státech? Člověk se zdravým kritickým myšlením asi ne! Může to nějak souviset s námi odhadovaným budoucím vývojem štěpení USA na minimálně dva nebo více regionů [3]? My myslíme, že ano.


Houston’s LGBT Pride Celebration


Je zajímavé, že nejhlasitější odpůrci rozhodnutí vedení ExxonMobilu pocházejí právě z řad houstonských zaměstnanců, přičemž v Houstonu bude probíhat, světe div se, “náhodně” zrovna 44. ročník pride pochodu [4]!Číslo 44 jako symbol nejvyššího řízení zainteresovaným elitám naznačuje, že se blíží určitá změna kurzu ve společenských otázkách, protože je potřeba navodit v populaci novou výbušnou situaci, která umožní pokračovat v naplánovaných dalších fázích přeformátovávání USA.


Nedávno jsme psali, že v Americe vzniká částečné vakuum v řízení, které brzy někdo obsadí, a že vytvoří další paralelní řízení k současné federální moci představované mafií Biden and Company. Trumpův závěrečný útok na struktury federální moci se přibližuje každým dnem. Střet umožňující roztržení Spojených států musí v nějaké podobě proběhnout!


Aktuální americká společenská situace


Konflikt přichází v době, kdy americká společnost stále více tlačí největší americké korporace, aby zaujaly postoje k sociálním otázkám, jako jsou práva LGBTQ, rasová rovnost a potraty. Společnost Walt Disney Co. (podle nás bašta pedofilie) se minulý měsíc rozhodla veřejně postavit proti legislativě prosazované floridským guvernérem Ronem DeSantisem, která je kritiky označována jako zákon proti homosexuálům [5].


Je evidentní, že řízeně vyvolávané pnutí mezi dvěma skupinami v USA, a to skupinou PO (pracující občané, které zastupuje Trump) a skupinou NO (nepracující občané např. ANTIFA nebo BLM, které zastupuje Biden and Company) bude skutečným základem roztrhávání kdysi dávno uměle poslepovaného soustátí nazvaného Spojené státy.


Zveřejněný postoj ExxonMobilu k problematice LGBTQ a BLM je významným spouštěčem k bourání po mnoho let na Západě budovaného narativu ohledně podpory, prosazování a upřednostňování určitých sexuálních menšin na úkor většinové společnosti. Všem by se mělo měřit stejně, nikoliv podle sexuální preference.


Homosexualita a její vliv na společnost


Podpora homosexuality se stala politickým nástrojem, který slouží pouze k jednomu účelu, a to ke zničení státu nebo států a k degradaci společenské morálky. Kdysi jeden známý analytik řekl o homosexualitě ve vztahu ke skutečným mužským lídrům/kádrům toto:

Lídr musí mít tvůrčí potenciál a tvůrčí potenciál vám dává pouze láska k ženě.

Žádná homosexualita vám tvůrčí potenciál nedá a to nelze nahradit žádnou stáží ani v těch nejprestižnějších strukturách. Ty vám dají převahu nad určitými řídícími elitami v míře vašeho zasvěcení, ale ve vztahu k životu vždy budete prohrávat. Protože vám bude chybět ta tvůrčí podstata, neboť jste homosexuál. To je všechno. Kruh se uzavřel. A s tím se nic nenadělá.

Můžeme a nemusíme s tím souhlasit, ale když se díváme na změnu oficiálních postojů některých států ve vztahu k této problematice, tak se člověk musí alespoň zamyslet. Rusko [6], Maďarsko [7], Čína [8] atd. Všechno lídři nových budoucích regionů. Na druhou stranu tam, kde je maximální podpora, což vidíme hlavně na Západě, tak tam je evidentní společenský úpadek – v morálce, ve vztazích i ve vzdělání.


Odstavování Západu od řízení světa je proces, který je už dlouhodobě realizován. “ONI” vědí, co dělají …


Babiš už s určitou změnou v rámci ČR koketoval, ale předběhl dobu. Pro Česko ještě není ta správná doba, protože si musí ještě projít důkladnou očistou. Zatím jsme zemí žlutomodrých a duhových vlajek ke škodě většinové společnosti. Jednou bude lépe …


Prague Pride 2017 – povyšování se menšin a zároveň prezentace úpadku

Závěrem


Z výše uvedeného se dá vydedukovat, že globalistický ExxonMobil dal zelenou pro budování “Nové Ameriky” na části území současných USA. Separatistické tendence se budou zvyšovat i v jiných společenských tématech, protože je potřebné vybudovat podhoubí pro rozčlenění Států. A jak vidíme, vše se hodně “točí” kolem Texasu a Floridy. Jedině úplný ignorant to může nevidět ….


Tam, kde se začne budovat stát nebo impérium na nějaké důstojné úrovni, tzn. na bázi tvůrčího potenciálu tamějších obyvatel, tak ihned bude podpora všech sexuálních menšin ukončena. Je to skutečně dobrý lakmusový papírek!


Zdroje: bloomberg.com, cs.wikipedia.org, pridehouston.org, euractiv.cz, aktualne.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Sebevražda – léčebná kúra pro fašisty

Kolik času ještě zbývá do veřejného lynčování vládních činitelů, členů MeSES, všech těch prorežimních epidemiologů podporujících experimentální očkování a podílejících se na tomto podvodu gigantických rozměrů? Jaký čeká osud tyto fašistické kreatury? Je pro ně smysluplným řešením sebevražda? Celosvětově vládami držená jedna linie v účelově vykonstruovaném problému Covid-19 již začíná dostávat v některých částech planety neopravitelné trhliny a stále dokola obehrávaná oblbovací pohádka pro občany přestává mít ten původně zamýšlený efekt. Pomalu, ale jistě nám

Číst dál »

Slovensko – dříve nemyslitelné, brzy realitou!

Vývoj na Slovensku za posledních 5 let je solidním konceptuálním školením. Slovenský národ prochází velkou zkouškou a podle nás je viditelně nasměrováván k jasnému cíli! Oním cílem je jediná věc, zajistit bezproblémovou akceptaci převodu ŘÍZENÍ slovenské “státnosti” pod správu Budapešti. Novým premiérem dle posledních informací bude Ľudovít Ódor. Slovenskému státu bude poprvé vládnout Maďar!   Tomuto tématu ohledně přechodu řízení slovenské státnosti pod maďarskou správu jsme se zde věnovali již několikrát [1]. Poslední slovenské vlády

Číst dál »

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to!  Byť jsou

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru