Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Zvěst o dalším vývoji transformace USA?

Jsme svědky dalšího informování o vývoji transformace Spojených států? Agentura Bloomberg zveřejnila článek o vývoji pokračujícího zakazování knih na školách v některých amerických regionech. Příspěvek nese veškeré znaky sdělení vyšším strukturám řízení na Zemi. Posuďte sami.


Způsob informování


Na oficiálních stránkách agentury byla zveřejněna 7. dubna celkem jednoduchá zpráva o tom, že v některých okresech konkrétních amerických států bylo za posledních 9 měsíců na školách zakázáno již více než 1100 knih. Na hlavním webu vypadala zpráva takto [1] a na vedlejším přidruženém takto [2].


Nadpis

Než-li si rozebereme samotný text, tak se podívejte na přiložené obrázky, které podle nás dokazují, že se nejedná o nějaký obyčejný článek jakých denně čteme spousty.


Nadpis článku, datum a čas na bloomberg.com
Nadpis článku, datum a čas na bloombergquint.com
Úvodní text v článku

Myslíme, že už základní vstupní informace k příspěvku nám naznačují, abychom zpozorněli! První třetina samotného textu nás ale v zásadě ubezpečuje, že se jedná opravdu o informace řídícího charakteru.


1/3 textu článku
Jméno a příjmení autora

Autorem příspěvku je redaktorka Ella Ceron. O jménu Ella se z wikipedie [3] dozvídáme, že ve španělštině a francouzštině znamená ona. Pravděpodobně může pocházet z praseverského prvku *alja = “další“, “cizí” a visigótského ali “další”, “cizí”. Varianta Elli znamená “věk” a pochází ze staroseverštiny.


Co znamená Ceron v Bibli? (cerones) pl. Strach, strach. Používá se v množném čísle. (dejte cerones do jednoho) Vyděsit nebo vyděsit někoho [4].


Co z toho vyplývá? Jak si to máme přebrat? Nabízí se několik variant – přichází věk strachu, další doba strašení, další doba děšení. Co myslíte? No, optimisticky to moc nepůsobí, bohužel.


Analýza ohlášky – zamyšlení se nad vzkazem


Obyvatelé zhruba poloviny států si nechtějí nechat kazit své děti

V těchto státech dochází k revoltě proti dlouhodobě vnucovaným pořádkům ohledně progresivní výchovy dětí. Někteří rodiče a některá vedení škol už nechtějí nečinně přihlížet k prznění děcek, které je financované federální vládou. Tyto řízené školní metody vedoucí k degeneraci omladiny z federální úrovně se již cca na polovině území USA setkávají se značným odporem, a to už i ve vládních sférách některých států.


Obrovské množství konzervativních rodin již nechce vystavovat své potomky vlivu bílé rasové diskriminaci, nesmyslům agendy LGBTQ včetně protěžování jejich příslušníků nebo gender nauce (debilitě). Rodiny veřejně deklarují, že tento společenský vývoj pod vedením Demokratické strany odmítají a jsou rozhodnuté za tento svůj postoj tvrdě bojovat. Lídrem této společenské pozice mezi státy je Texas! Proč asi, že?


Pensylvánie a Georgie

Zmínka těchto dvou významných států ze západní strany Spojených států v souvislosti s uvedenými postoji naznačuje, že byť ve volbách 2020 tam “OFICIÁLNĚ” vyhrály levicové progresivní “probidenovské” hodnoty, tak obyvatelstvo v současné době dává dost jasně najevo, jaké to vlastně skutečně zaujímá životní hodnoty. Prapodivné volby 2020 tady teď řešit nebudeme, ale vypadá to, že tyto dva důležité státy jsou v těchto dobách hodnotově “protrumpovské”. Celkem zásadní informace pro náš pokračující rozbor.


Troška z nedávné historie

Po prezidentských volbách 2020 podal Texas žalobu k Nejvyššímu soudu USA, ve které si stěžoval na to, že státy Georgia, Michigan, Pensylvánie a Wisconsin změnily pravidla voleb a rozšířily možnost hlasování poštou. Nejvyšší soud USA 11. prosince 2020 tuto žalobu zamítl [5]! Další info zde [6].


Analytik Pjakin tenkrát trefně toto rozhodnutí komentoval:

Nejvyšší soud 11. prosince washingtonského času přijal rozhodnutí, podle kterého mají státy právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA. Berte si tolik suverenity, kolik chcete! Bylo konstatováno, že situace je taková, že ať vyhraje kdokoliv, tak reálné páky na řízení lodi/státu mít nebude! 

Jak vidíte v úvodním náhledovém obrázku našeho článku, tak The Week nás o této situaci informoval – samotné kolo od řízení lodi bez napojení na řídící mechanismus. Už chápete, proč musela být zvolena Biden mafie? Bylo nutné se dostat právě do situace, ve které se USA nacházejí dnes! Právní (nejenom) základy rozpadu USA byly založeny právě onoho 11. prosince.


A my tomu Donaldovi tenkrát tak fandili. A vy? Neznalost a nechápavost nás neomlouvá! Jo jo, stále je třeba se učit, protože jinak je člověk za blbce a následně ho ta politika semele. A politika se týká každého člověka na Zemi a kdo říká, že ne, tak akorát dává na odiv svou neznalost, odevzdanost a otrockou povahu.


Současná federální vláda

Když Nejvyšší soud vlastně posvětil právo nedodržovat ústavu USA a federální zákony, tak si postupně nespokojené státy s fungováním oficiálního centra moci (federální vládou) začnou pro sebe usurpovat větší a větší moc! Vliv centra na řízení takto uměle slepených států se začne rapidně snižovat!


My víme, že není možné, aby teď na území USA vzniklo 50 samostatných států, ale vzniká zde určité mocenské prázdno (vakuum), které je možné obsadit a převzít si část původních federálních pravomocí pod svoje řízení. Myslíme, že tato situace právě již pomalu nastává, hlavní scéna je nasvícena a řízením předurčené divadlo bude moct brzy začít. Může začít vznikat nové další paralelní mocenské centrum v USA!


Hodnotové rozdělení amerických států

Můžeme konstatovat, že v současné Americe se vyprofilovaly dvě skupiny obyvatel, které preferují rozdílný přístup k životu a hlavně i ke způsobu obživy.


  • pracující část obyvatelstva (PO) – malý a střední byznys, manuálně pracující (dělníci atd.), státní správa apod.
  • nepracující část obyvatelstva (NO) – příjem ze sociálních dávek a kriminality (Antifa, BLM atd.)

Odhadujeme, že přichází doba, kdy se USA začnou štěpit na minimálně dvě části a zároveň předpokládáme, že to bude na část ZÁPADNÍ a část VÝCHODNÍ. Níže se podívejme na mapku, která podle nás jasným způsobem vyjadřuje právě to hodnotové nastavení států, kdy určitým ukazatelem se staly volby 2020, ale také následný povolební vývoj.


Rozdělení států podle voleb 2020 a podle zmiňované texaské žaloby.

Vypadá to, že takto jednoduché je současné rozdělení obyvatelstva USA. Joe Biden reprezentuje moc, která se opírá o NO a Donald Trump se opírá o PO. Určité politické nedodělky typu Minesota, Illinois nebo Utah, Idaho, Wyoming, Montana jsou z celkového pohledu fakt drobnosti. Co opravdu netušíme, je, jestli pravý horní roh na mapce (New York + jeho okolí) bude zmanipulován ve prospěch Trumpa nebo vznikne ještě tato samostatná třetí část. Prostě nevíme …


Charakteristika nových soustátí

1. VÝCHODNÍ

Toto nové soustátí pod vedením Trumpa se bude snažit budovat klasické státní zřízení (asi typ federace ???) na konzervativních hodnotách. Bude maximálně pracovat na soběstačnosti ve všech sférách, což znamená, že bude usilovat i o částečný návrat dřívějšího USA průmyslu. Tento útvar již nebude zasahovat do globální politiky. Je možné, že bude nadále určitým centrem nadnárodního řízení celého amerického kontinentu. To je otázka ….


2. ZÁPADNÍ

Myslíme, že časem se z tohoto území pod prvotním vedením Bidena and company stane něco na způsob rezervace, která do sebe “vcucne” podstatnou část NO z celých dnešních Spojených států. Je těžké popsat pravdivě to, co si myslíme, protože v dnešní korektní době je to obecně složité. Popíšeme to takto: současní i kontinuálně nově příchozí NO budou postupně ponecháni ladem a na tomto území začne dlouhodobá samoočista – rekultivační přírodní proces! Naplánovaná mise NO se blíží ke svému konci a sluší se konstatovat, že mise bude splněna!


Tak nás tak napadá, že svobodným odchodem osob za progresivní genderovou a LGBTQ politikou na západní území jí zaslíbené by mohla být i vyřešena otázka budoucí politické orientace států v pravém horním rohu mapky, tzn. New Yorku a jeho okolí. To má celkem logiku, ne? Uvidíme …


Posledních devět měsíců

Myslíme si, že se jedná o připomenutí nedávného odchodu US Army z Afghánistánu (2. července 2021), který demonstroval odchod USA jako hegemona ze scény. Vypadá to, že tato připomínka vymezuje konec určité fáze po tomto aktu a ohlašuje fázi následující, a to fázi začátku štěpení.


Závěrem


Z výše námi napsaného vyvozujeme to, že tento článek na bloomberg.com ohlašuje řídícím strukturám na Zemi, že přeformátovávání USA vstupuje do nové fáze. Začne vznikat nová mocenská řídící struktura konkurující struktuře “Biden”, a to bude mít časem za následek separatistické tendence, které vyvrcholí rozpadem Spojených států minimálně na dvě části. Lídrem těchto dějů bude pravděpodobně Texas. V řízení společnosti neustálým strachem a děšením se bude pokračovat!


Opět musíme na závěr připomenout větičku typu – čas ukáže nakolik jsme se zmýlili v našem odhalení skrytých řídících vzkazů elitám nebo potvrdí naše odhalení a odhady. Jak to vidíte vy?


Zdroje: bloomberg.com, bloombergquint.com, cs.wikipedia.org, alsina-sa.com, idnes.cz, independent.co.uk, OO V.V.Pjakina


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to!  Byť jsou

Číst dál »

Fluorid – řízená hromadná otrava?

Dnešní téma je trochu apolitické, ale to jen zdánlivě. V době vedení agresivní zdravotnické agendy vůči lidským obyvatelům planety si začíná kriticky přemýšlivý člověk klást další otázky v souvislosti s péčí o vlastní zdraví. Je až zarážející, kolik dogmat je člověk ochotný bezmyšlenkovitě přijmout, aniž by věnoval trochu času jejich zkoumání!   Obecně více času věnujeme například problematice jízdních vlastností při koupi automobilu, než zkoumání obsahu čehokoliv, co si na základě “svobodného” rozhodnutí vpravujeme do

Číst dál »

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru