Zvěst o dalším vývoji transformace USA?

Jsme svědky dalšího informování o vývoji transformace Spojených států? Agentura Bloomberg zveřejnila článek o vývoji pokračujícího zakazování knih na školách v některých amerických regionech. Příspěvek nese veškeré znaky sdělení vyšším strukturám řízení na Zemi. Posuďte sami.


Způsob informování


Na oficiálních stránkách agentury byla zveřejněna 7. dubna celkem jednoduchá zpráva o tom, že v některých okresech konkrétních amerických států bylo za posledních 9 měsíců na školách zakázáno již více než 1100 knih. Na hlavním webu vypadala zpráva takto [1] a na vedlejším přidruženém takto [2].


Nadpis

Než-li si rozebereme samotný text, tak se podívejte na přiložené obrázky, které podle nás dokazují, že se nejedná o nějaký obyčejný článek jakých denně čteme spousty.


Nadpis článku, datum a čas na bloomberg.com
Nadpis článku, datum a čas na bloombergquint.com
Úvodní text v článku

Myslíme, že už základní vstupní informace k příspěvku nám naznačují, abychom zpozorněli! První třetina samotného textu nás ale v zásadě ubezpečuje, že se jedná opravdu o informace řídícího charakteru.


1/3 textu článku
Jméno a příjmení autora

Autorem příspěvku je redaktorka Ella Ceron. O jménu Ella se z wikipedie [3] dozvídáme, že ve španělštině a francouzštině znamená ona. Pravděpodobně může pocházet z praseverského prvku *alja = “další“, “cizí” a visigótského ali “další”, “cizí”. Varianta Elli znamená “věk” a pochází ze staroseverštiny.


Co znamená Ceron v Bibli? (cerones) pl. Strach, strach. Používá se v množném čísle. (dejte cerones do jednoho) Vyděsit nebo vyděsit někoho [4].


Co z toho vyplývá? Jak si to máme přebrat? Nabízí se několik variant – přichází věk strachu, další doba strašení, další doba děšení. Co myslíte? No, optimisticky to moc nepůsobí, bohužel.


Analýza ohlášky – zamyšlení se nad vzkazem


Obyvatelé zhruba poloviny států si nechtějí nechat kazit své děti

V těchto státech dochází k revoltě proti dlouhodobě vnucovaným pořádkům ohledně progresivní výchovy dětí. Někteří rodiče a některá vedení škol už nechtějí nečinně přihlížet k prznění děcek, které je financované federální vládou. Tyto řízené školní metody vedoucí k degeneraci omladiny z federální úrovně se již cca na polovině území USA setkávají se značným odporem, a to už i ve vládních sférách některých států.


Obrovské množství konzervativních rodin již nechce vystavovat své potomky vlivu bílé rasové diskriminaci, nesmyslům agendy LGBTQ včetně protěžování jejich příslušníků nebo gender nauce (debilitě). Rodiny veřejně deklarují, že tento společenský vývoj pod vedením Demokratické strany odmítají a jsou rozhodnuté za tento svůj postoj tvrdě bojovat. Lídrem této společenské pozice mezi státy je Texas! Proč asi, že?


Pensylvánie a Georgie

Zmínka těchto dvou významných států ze západní strany Spojených států v souvislosti s uvedenými postoji naznačuje, že byť ve volbách 2020 tam “OFICIÁLNĚ” vyhrály levicové progresivní “probidenovské” hodnoty, tak obyvatelstvo v současné době dává dost jasně najevo, jaké to vlastně skutečně zaujímá životní hodnoty. Prapodivné volby 2020 tady teď řešit nebudeme, ale vypadá to, že tyto dva důležité státy jsou v těchto dobách hodnotově “protrumpovské”. Celkem zásadní informace pro náš pokračující rozbor.


Troška z nedávné historie

Po prezidentských volbách 2020 podal Texas žalobu k Nejvyššímu soudu USA, ve které si stěžoval na to, že státy Georgia, Michigan, Pensylvánie a Wisconsin změnily pravidla voleb a rozšířily možnost hlasování poštou. Nejvyšší soud USA 11. prosince 2020 tuto žalobu zamítl [5]! Další info zde [6].


Analytik Pjakin tenkrát trefně toto rozhodnutí komentoval:

Nejvyšší soud 11. prosince washingtonského času přijal rozhodnutí, podle kterého mají státy právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA. Berte si tolik suverenity, kolik chcete! Bylo konstatováno, že situace je taková, že ať vyhraje kdokoliv, tak reálné páky na řízení lodi/státu mít nebude! 

Jak vidíte v úvodním náhledovém obrázku našeho článku, tak The Week nás o této situaci informoval – samotné kolo od řízení lodi bez napojení na řídící mechanismus. Už chápete, proč musela být zvolena Biden mafie? Bylo nutné se dostat právě do situace, ve které se USA nacházejí dnes! Právní (nejenom) základy rozpadu USA byly založeny právě onoho 11. prosince.


A my tomu Donaldovi tenkrát tak fandili. A vy? Neznalost a nechápavost nás neomlouvá! Jo jo, stále je třeba se učit, protože jinak je člověk za blbce a následně ho ta politika semele. A politika se týká každého člověka na Zemi a kdo říká, že ne, tak akorát dává na odiv svou neznalost, odevzdanost a otrockou povahu.


Současná federální vláda

Když Nejvyšší soud vlastně posvětil právo nedodržovat ústavu USA a federální zákony, tak si postupně nespokojené státy s fungováním oficiálního centra moci (federální vládou) začnou pro sebe usurpovat větší a větší moc! Vliv centra na řízení takto uměle slepených států se začne rapidně snižovat!


My víme, že není možné, aby teď na území USA vzniklo 50 samostatných států, ale vzniká zde určité mocenské prázdno (vakuum), které je možné obsadit a převzít si část původních federálních pravomocí pod svoje řízení. Myslíme, že tato situace právě již pomalu nastává, hlavní scéna je nasvícena a řízením předurčené divadlo bude moct brzy začít. Může začít vznikat nové další paralelní mocenské centrum v USA!


Hodnotové rozdělení amerických států

Můžeme konstatovat, že v současné Americe se vyprofilovaly dvě skupiny obyvatel, které preferují rozdílný přístup k životu a hlavně i ke způsobu obživy.


  • pracující část obyvatelstva (PO) – malý a střední byznys, manuálně pracující (dělníci atd.), státní správa apod.
  • nepracující část obyvatelstva (NO) – příjem ze sociálních dávek a kriminality (Antifa, BLM atd.)

Odhadujeme, že přichází doba, kdy se USA začnou štěpit na minimálně dvě části a zároveň předpokládáme, že to bude na část ZÁPADNÍ a část VÝCHODNÍ. Níže se podívejme na mapku, která podle nás jasným způsobem vyjadřuje právě to hodnotové nastavení států, kdy určitým ukazatelem se staly volby 2020, ale také následný povolební vývoj.


Rozdělení států podle voleb 2020 a podle zmiňované texaské žaloby.

Vypadá to, že takto jednoduché je současné rozdělení obyvatelstva USA. Joe Biden reprezentuje moc, která se opírá o NO a Donald Trump se opírá o PO. Určité politické nedodělky typu Minesota, Illinois nebo Utah, Idaho, Wyoming, Montana jsou z celkového pohledu fakt drobnosti. Co opravdu netušíme, je, jestli pravý horní roh na mapce (New York + jeho okolí) bude zmanipulován ve prospěch Trumpa nebo vznikne ještě tato samostatná třetí část. Prostě nevíme …


Charakteristika nových soustátí

1. VÝCHODNÍ

Toto nové soustátí pod vedením Trumpa se bude snažit budovat klasické státní zřízení (asi typ federace ???) na konzervativních hodnotách. Bude maximálně pracovat na soběstačnosti ve všech sférách, což znamená, že bude usilovat i o částečný návrat dřívějšího USA průmyslu. Tento útvar již nebude zasahovat do globální politiky. Je možné, že bude nadále určitým centrem nadnárodního řízení celého amerického kontinentu. To je otázka ….


2. ZÁPADNÍ

Myslíme, že časem se z tohoto území pod prvotním vedením Bidena and company stane něco na způsob rezervace, která do sebe “vcucne” podstatnou část NO z celých dnešních Spojených států. Je těžké popsat pravdivě to, co si myslíme, protože v dnešní korektní době je to obecně složité. Popíšeme to takto: současní i kontinuálně nově příchozí NO budou postupně ponecháni ladem a na tomto území začne dlouhodobá samoočista – rekultivační přírodní proces! Naplánovaná mise NO se blíží ke svému konci a sluší se konstatovat, že mise bude splněna!


Tak nás tak napadá, že svobodným odchodem osob za progresivní genderovou a LGBTQ politikou na západní území jí zaslíbené by mohla být i vyřešena otázka budoucí politické orientace států v pravém horním rohu mapky, tzn. New Yorku a jeho okolí. To má celkem logiku, ne? Uvidíme …


Posledních devět měsíců

Myslíme si, že se jedná o připomenutí nedávného odchodu US Army z Afghánistánu (2. července 2021), který demonstroval odchod USA jako hegemona ze scény. Vypadá to, že tato připomínka vymezuje konec určité fáze po tomto aktu a ohlašuje fázi následující, a to fázi začátku štěpení.


Závěrem


Z výše námi napsaného vyvozujeme to, že tento článek na bloomberg.com ohlašuje řídícím strukturám na Zemi, že přeformátovávání USA vstupuje do nové fáze. Začne vznikat nová mocenská řídící struktura konkurující struktuře “Biden”, a to bude mít časem za následek separatistické tendence, které vyvrcholí rozpadem Spojených států minimálně na dvě části. Lídrem těchto dějů bude pravděpodobně Texas. V řízení společnosti neustálým strachem a děšením se bude pokračovat!


Opět musíme na závěr připomenout větičku typu – čas ukáže nakolik jsme se zmýlili v našem odhalení skrytých řídících vzkazů elitám nebo potvrdí naše odhalení a odhady. Jak to vidíte vy?


Zdroje: bloomberg.com, bloombergquint.com, cs.wikipedia.org, alsina-sa.com, idnes.cz, independent.co.uk, OO V.V.Pjakina


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

7. říjen jako předzvěst věcí příštích?

Globální řízení využívá události proběhnuvší v konkrétních “datumech” jako prostředek ke komunikaci se svými řídícími nástroji. To je jedna z věcí, kterou lidé zajímající se o skutečné ŘÍZENÍ světa velmi brzy prohlédnou a pochopí. Světová událost, která proběhla dne 7. října 2023 na území Izraele k nim samozřejmě též patří! 7. říjen je bezesporu obrovsky významné datum v lidských dějinách. Možná se mýlíme, ale nezaregistrovali jsme na alternativě článek, který by datum počátku konfliktu mezi

Číst dál »

AKTUALIZACE – Apel na pátou kolonu?

Článek ze dne 27. března 2022 – AKTUALIZACE 30. března a 23. dubna 2022   V ruském Nižném Novgorodu byl ve středu 23. března 2022 nalezen ve svém bytě mrtvý miliardář Vasilij Mělnikov. Vlastník velké farmaceutické a drogistické společnosti byl zavražděn včetně jeho ženy a jejich dětí. O několikanásobné vraždě informovala jako první na twitteru agentura NEXTA.   Vše nasvědčuje tomu, že tento brutální čin je vzkazem pro tamější ruskou pátou kolonu. Anglosasové evidentně nejsou

Číst dál »

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to!  Byť jsou

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru