Twitter – účinný nástroj

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek „NADMÍRU“ důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas!


To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na to, jak tato změna velmi rychle začne působit na globální politiku.


Způsob oznámení důležitého řídícího manévru


Poslední dny nebo spíše týdny nám ukázaly, že skoro stačí sledovat jenom agenturu Bloomberg a vše zásadní kolem globální politiky se dozvíte. To je trochu nadsázka, ale potvrzuje se, jak důležité je tento portál sledovat. Jedno z prvních a hlavních oznámení o koupi Twitteru Muskem zde [1]:V jiném článku na jejich dalším webu takto [2]:To jsou základní údaje o způsobu ohlášení výměny vlastníka nejpoužívanější sociální platformy v Americe, které deklarují jednu jedinou věc, že za tímto obchodem v pozadí stojí „Správci“ (nejvyšší řízení – 44). Informační kanál na řízení a ovládání blížícího střetu dvou hlavních mocenských kruhů v USA, o kterých jsme již psali [3] [4], je nachystán. Divadlo pod kuratelou „Správců“ brzy může začít!


New Twitter – větší názorová pluralita


Pravděpodobně už přichází chvíle, kdy je potřebné z pohledu „Správců“ dát také „mikrofon“ do ruky oponentům covidové hysterie, liberálního progresivismu (fašismu), rusofobství a obecně válečného štvaní. Od podvodných amerických voleb 2020 byl na Twitteru dovolen pouze jeden oficiální názorový proud, což vedlo k frustraci u ohromného počtu lidí. A právě tito lidé, kteří byli dlouhodobě umlčováni ve svých názorech, teď budou chtít ze sebe tu veškerou zlobu „vysypat“.


To je ideální stav pro plány „Správců“, kteří potřebují davy lidí reprezentující současné dva hlavní názorové proudy v USA postavit proti sobě. Koupili jim „ARÉNU TWITTER“, takže se mohou do sebe pustit – zatím jenom za klávesnicí!


Twitter jako průtokový systém názorů pro dva znepřátelené tábory občanů

Donald Trump a jeho Truth Social


Prezident Trump v pondělí prohlásil:

To hlavní je, že se na Twitter nevrátím! Nepůjdu na Twitter, zůstanu na Truth. Doufám, že Elon koupí Twitter, protože jej vylepší a je to dobrý člověk, ale já zůstanu na Truth [5].

Lidé jako Trump jsou trochu ješitní, takže jim déle trvá, než si sobě i svému okolí přiznají, že se něco nepovedlo a že mají neúspěch. Platforma Truth Social byla dobrý nápad, ale vypadá to, že s jejím uvedením do života jsou problémy. Po spuštění se potýkala se zásadními technickými nedostatky a Trump na ní za první měsíc a půl publikoval jediný příspěvek. Nyní říká, že tento týden začne přidávat další.


„Správci“ vsadili na jistotu a odkoupením Twitteru si pojistili informační kanál, který následně umožní hlásat také opačné názory než mají příznivci Antify, BLM, LGBTQ, gender nauky a „zeleného“ šílenství. Je otázkou, jak doopravdy celá ta finanční transakce ve výši 44 mld. dolarů probíhá, protože i původní oficiální majitelé byli jejich dřívější slouhové/otroci. Příběh musí být dodržen! Skoro si myslíme, že to může být pouze papírová transakce, při které nejsou zapotřebí skutečné peníze …. Pravdu se asi nedozvíme nikdy.


Truth Social se nevyvíjí podle připraveného plánu, a tak byl naplánovaný budoucí americký, ale i evropský politický vývoj ještě zabezpečen dalším způsobem, a to převedením etablované fungující sítě na jejich prověřenou figuru s tím správným příběhem, a to právě na Elona Muska.


Myslíme si, že návrat Donalda Trumpa na Twitter, i přes jeho veškerá negativní prohlášení, je stále ve hře a není definitivně uzavřen.


Elon Musk


Oficiální životopis zde [6]. Je v něm možná tak 5% pravdy. Pí Ár postavička Elon Musk je taková herecká figura „Správců“ pro dav, která udržuje falešný narativ o pohádce zvané „americký sen“. Ve skutečnosti je to perfektní továrna na mizení peněz a věšení bulíků na nos „hloupým balíkům“! Blíží se chvíle, kdy se zhroutí celý podvod o jeho vesmírném programu a dalších technologických oblbovačkách typy Hyperloop, samořídící bezpečné auto Tesla, americké raketové motory a jiné NEDODĚLKY!


Je to jednoduchá rovnice – pokud je ve „státnosti“ po mnoho let cíleně zaváděno školství s úmyslem debilizovat populaci, tak prostě tato „státnost“ nemůže být v technologickém vývoji lídrem světa. Je to nemožné! Jedinou možností, jak hrát divadlo, je, po celém světě krást nápady a technologie a zároveň si dovážet chytré mozky z Asie potažmo z jiných koutů planety. Ani tato iniciativa ale skutečnou úroveň vzdělání americké společnosti nezakryje. Pravda o skutečné technologické vyspělosti dnešních USA je do očí bijící třeba u armádních technologií – už dávno nejsou špičkou. Ostatně veškerý technologický vývoj byl už dávno z amerických států přesunut v drtivé většině do Asie.


Elon Musk kolem sebe šikovně vytvořil auru naprosto svobodomyslného člověka, a tak byl využit tímto směrem. Oficiálně přináší do Twitteru tolik chybějící svobodné uvažování, které se automaticky promítne v přístupu této sociální sítě ke svým uživatelům. Doufejme, že tomu tak bude a právě toto je opravdu smyslem této transakce, která má nasvítit světlo na oba dva současné hlavní nenávidějící se americké názorové proudy.


No, ještě nás napadla jedna kacířská myšlenka ve spojitosti s tímto, globální elitou vytvořeným, defraudantem. Jeho posláním také může být, vyhnat akcie Twitteru do nehorázných výšin, posléze ho nechat padnout, tím odsaje velké množství inflační bubliny a co bude dál? Nastoupí jako král Donald Trump se svou platformou Truth Social jako tou jedinou opravdu svobodnou a spásnou. Uznáváme, to už je hodně překombinované a konspirační, ale teoretická možnost to je. Je to jediná věc, ve které je Musk opravdový MISTR. Vybrat od lidí i firem (rádoby investorů) velké peníze a poté udělat PÁ PÁ. Prostě se omluvit a říct, že to nevyšlo.


Uvidíme, ale my spíše předpokládáme, že obě sociální sítě budou fungovat a plnit námi výše avizovanou funkci.


Platformy, které s velkou pravděpodobností pomohou přeformátovat USA i Evropu

Závěrem


Odhadujeme, že uskutečněná akvizice Twitteru odstartovává předfinální fázi ukončení řízení světa systémem PAX AMERICANA a zároveň přibližuje konec existence USA. Co na to ti všichni Hořejší, Prymulové, Maďarové, Flegrové, Fialové, Pekarové, Válkové, Hamáčkové apod.? Jejich budoucnost jim fakt nezávidíme! Ještě nám, obyčejným lidem, tady v Česku bude hodně horko, ale jejich osudová chvíle se blíží! A víte proč? Protože to bylo od počátku v plánu [7]. V Informování o válečném konfliktu na Ukrajině dojde brzy také k významným změnám …


Zdroje: bloomberg.com, bloombergquint.com, foxnews.com, cs.wikipedia.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Přejít nahoru