Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Twitter – účinný nástroj

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas!


To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na to, jak tato změna velmi rychle začne působit na globální politiku.


Způsob oznámení důležitého řídícího manévru


Poslední dny nebo spíše týdny nám ukázaly, že skoro stačí sledovat jenom agenturu Bloomberg a vše zásadní kolem globální politiky se dozvíte. To je trochu nadsázka, ale potvrzuje se, jak důležité je tento portál sledovat. Jedno z prvních a hlavních oznámení o koupi Twitteru Muskem zde [1]:V jiném článku na jejich dalším webu takto [2]:To jsou základní údaje o způsobu ohlášení výměny vlastníka nejpoužívanější sociální platformy v Americe, které deklarují jednu jedinou věc, že za tímto obchodem v pozadí stojí “Správci” (nejvyšší řízení – 44). Informační kanál na řízení a ovládání blížícího střetu dvou hlavních mocenských kruhů v USA, o kterých jsme již psali [3] [4], je nachystán. Divadlo pod kuratelou “Správců” brzy může začít!


New Twitter – větší názorová pluralita


Pravděpodobně už přichází chvíle, kdy je potřebné z pohledu “Správců” dát také “mikrofon” do ruky oponentům covidové hysterie, liberálního progresivismu (fašismu), rusofobství a obecně válečného štvaní. Od podvodných amerických voleb 2020 byl na Twitteru dovolen pouze jeden oficiální názorový proud, což vedlo k frustraci u ohromného počtu lidí. A právě tito lidé, kteří byli dlouhodobě umlčováni ve svých názorech, teď budou chtít ze sebe tu veškerou zlobu “vysypat”.


To je ideální stav pro plány “Správců”, kteří potřebují davy lidí reprezentující současné dva hlavní názorové proudy v USA postavit proti sobě. Koupili jim “ARÉNU TWITTER”, takže se mohou do sebe pustit – zatím jenom za klávesnicí!


Twitter jako průtokový systém názorů pro dva znepřátelené tábory občanů

Donald Trump a jeho Truth Social


Prezident Trump v pondělí prohlásil:

To hlavní je, že se na Twitter nevrátím! Nepůjdu na Twitter, zůstanu na Truth. Doufám, že Elon koupí Twitter, protože jej vylepší a je to dobrý člověk, ale já zůstanu na Truth [5].

Lidé jako Trump jsou trochu ješitní, takže jim déle trvá, než si sobě i svému okolí přiznají, že se něco nepovedlo a že mají neúspěch. Platforma Truth Social byla dobrý nápad, ale vypadá to, že s jejím uvedením do života jsou problémy. Po spuštění se potýkala se zásadními technickými nedostatky a Trump na ní za první měsíc a půl publikoval jediný příspěvek. Nyní říká, že tento týden začne přidávat další.


“Správci” vsadili na jistotu a odkoupením Twitteru si pojistili informační kanál, který následně umožní hlásat také opačné názory než mají příznivci Antify, BLM, LGBTQ, gender nauky a “zeleného” šílenství. Je otázkou, jak doopravdy celá ta finanční transakce ve výši 44 mld. dolarů probíhá, protože i původní oficiální majitelé byli jejich dřívější slouhové/otroci. Příběh musí být dodržen! Skoro si myslíme, že to může být pouze papírová transakce, při které nejsou zapotřebí skutečné peníze …. Pravdu se asi nedozvíme nikdy.


Truth Social se nevyvíjí podle připraveného plánu, a tak byl naplánovaný budoucí americký, ale i evropský politický vývoj ještě zabezpečen dalším způsobem, a to převedením etablované fungující sítě na jejich prověřenou figuru s tím správným příběhem, a to právě na Elona Muska.


Myslíme si, že návrat Donalda Trumpa na Twitter, i přes jeho veškerá negativní prohlášení, je stále ve hře a není definitivně uzavřen.


Elon Musk


Oficiální životopis zde [6]. Je v něm možná tak 5% pravdy. Pí Ár postavička Elon Musk je taková herecká figura “Správců” pro dav, která udržuje falešný narativ o pohádce zvané “americký sen”. Ve skutečnosti je to perfektní továrna na mizení peněz a věšení bulíků na nos “hloupým balíkům”! Blíží se chvíle, kdy se zhroutí celý podvod o jeho vesmírném programu a dalších technologických oblbovačkách typy Hyperloop, samořídící bezpečné auto Tesla, americké raketové motory a jiné NEDODĚLKY!


Je to jednoduchá rovnice – pokud je ve “státnosti” po mnoho let cíleně zaváděno školství s úmyslem debilizovat populaci, tak prostě tato “státnost” nemůže být v technologickém vývoji lídrem světa. Je to nemožné! Jedinou možností, jak hrát divadlo, je, po celém světě krást nápady a technologie a zároveň si dovážet chytré mozky z Asie potažmo z jiných koutů planety. Ani tato iniciativa ale skutečnou úroveň vzdělání americké společnosti nezakryje. Pravda o skutečné technologické vyspělosti dnešních USA je do očí bijící třeba u armádních technologií – už dávno nejsou špičkou. Ostatně veškerý technologický vývoj byl už dávno z amerických států přesunut v drtivé většině do Asie.


Elon Musk kolem sebe šikovně vytvořil auru naprosto svobodomyslného člověka, a tak byl využit tímto směrem. Oficiálně přináší do Twitteru tolik chybějící svobodné uvažování, které se automaticky promítne v přístupu této sociální sítě ke svým uživatelům. Doufejme, že tomu tak bude a právě toto je opravdu smyslem této transakce, která má nasvítit světlo na oba dva současné hlavní nenávidějící se americké názorové proudy.


No, ještě nás napadla jedna kacířská myšlenka ve spojitosti s tímto, globální elitou vytvořeným, defraudantem. Jeho posláním také může být, vyhnat akcie Twitteru do nehorázných výšin, posléze ho nechat padnout, tím odsaje velké množství inflační bubliny a co bude dál? Nastoupí jako král Donald Trump se svou platformou Truth Social jako tou jedinou opravdu svobodnou a spásnou. Uznáváme, to už je hodně překombinované a konspirační, ale teoretická možnost to je. Je to jediná věc, ve které je Musk opravdový MISTR. Vybrat od lidí i firem (rádoby investorů) velké peníze a poté udělat PÁ PÁ. Prostě se omluvit a říct, že to nevyšlo.


Uvidíme, ale my spíše předpokládáme, že obě sociální sítě budou fungovat a plnit námi výše avizovanou funkci.


Platformy, které s velkou pravděpodobností pomohou přeformátovat USA i Evropu

Závěrem


Odhadujeme, že uskutečněná akvizice Twitteru odstartovává předfinální fázi ukončení řízení světa systémem PAX AMERICANA a zároveň přibližuje konec existence USA. Co na to ti všichni Hořejší, Prymulové, Maďarové, Flegrové, Fialové, Pekarové, Válkové, Hamáčkové apod.? Jejich budoucnost jim fakt nezávidíme! Ještě nám, obyčejným lidem, tady v Česku bude hodně horko, ale jejich osudová chvíle se blíží! A víte proč? Protože to bylo od počátku v plánu [7]. V Informování o válečném konfliktu na Ukrajině dojde brzy také k významným změnám …


Zdroje: bloomberg.com, bloombergquint.com, foxnews.com, cs.wikipedia.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Exploze v Liverpoolu – pozastavení migrace?

Údajně odvrácený teroristický útok v Liverpoolu jako ohlášení změny kurzu v migrační otázce na dobu určitou? Co s tím má společného tzv. terorista Emad Al Swealmeen alias Enzo Almeni? Náhoda a opravdu pouze další mentálně narušený jedinec, který jednal ve jménu frustrace a pomsty? Nebo to byla kompletně řízená akce z nejvyšších míst řízení za účelem ohlášení nového přístupu k migraci v Evropě nebo jen v její určité části? Pokusíme se vnést do celého příběhu

Číst dál »

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě? Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”. Migrace jako prostředek ke zchudnutí Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob

Číst dál »

Blíží se velký bod zlomu?

Blížíme se k velkému historickému milníku? Je NATO odsouzeno k zániku? Jsme před prasknutím hodně nafouklé bubliny jménem Covid-19? Vše nasvědčuje tomu, že rozuzlení obou zápletek míří téměř do jednoho časového bodu! Náhoda nebo mistrovský řídící manévr?   Je pátá kolona pracující ve většině zemí světa proti svému národu, a to ve prospěch PAX AMERICANA, už v panice? Poslední dny jsou plné velkých událostí, které jdou tvrdě proti společností dlouhodobě přijatých narativů!   Bublina SARS-CoV-2

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru