Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Spojené státy – demontáž pokračuje

Poslední dny jsme svědky dalších procesů, jejíchž cílem je demontáž Spojených států, tzn. PAX AMERICANA. Pro dnešní částečnou analýzu jsme si vybrali dvě témata. První se týká uniklého dokumentu z Nejvyššího soudu USA ohledně možného zrušení práva na potrat a druhé téma je o plagiátorství na NBC News.

 

Jsou to cílené procesy, které budou podkopávat celistvost americké federace.

 

1. Uniklý dokument o potratech z Nejvyššího soudu

 

Americká potratová politika se opírá o precedent z případu Roe vs. Wade (1973), který povoluje zákrok do 25. týdne těhotenství. Uniklý dokument naznačuje ochotu soudců zneplatnit klíčové rozhodnutí o právu na potraty. Pokud k tomuto dojde, tak právo rozhodnout o potratu se vrátí z federální úrovně na jednotlivé státy, protože tímto rozhodnutím NS potvrdí, že federální ústava neposkytuje ochranu práva ženy na potrat.

 

Úmyslně mylná prezentace této problematiky v liberálních MSM
 

Veškerá hlavní liberální MSM se celou kauzu snaží vykreslit a zobecnit do jednoduché teze, a to, že se jedná o snahu soudců z NS odebrat ženám právo rozhodovat o svém zdraví. To je samozřejmě lež jako věž, ale velká část debilizované společnosti toto rychlé a primitivní hodnocení přijme, bohužel.

 

Toto zjednodušení je obranná rétorika, kterou skrze svá média spustila velící část přívrženců systému PAX AMERICANA. A proč? Protože je ohrožen jejich potratový byznys s částmi dětských tělíček, a to nejméně na polovině USA. Odkazujeme na výborný článek na toto téma ze srpna 2021 [1], který rozebírá financování programu na těžbu a sklizeň orgánů z těl nenarozených dětí ministerstvem zdravotnictví Spojených států na univerzitě v Pittsburghu! Podstatu onoho krutého a špinavého obchodu ukazuje třeba následující video z roku 2015 (ENG):

 

 

Nenáhodnou délku videa natočeného novinářem z roku 2015 teď necháme stranou. Další motivací řídícího manévru organizovaného přes server POLITICO [2] také je, odebrat další důležitou pravomoc z federální úrovně.

 

Hlavní cíle manévru
 
 • zasadit podstatnou ránu potratovému byznysu
 • další snížení federální moci v důležité společenské otázce
 • zvednout podstatné téma, které USA očekávaně rozděluje na dvě poloviny
 • odvrátit pozornost do podzimu od Covid-19, protože nadúmrtnost stoupá velkým tempem (je potřeba SLONA v místnosti opravdu zneviditelnit)
 • udržovat dvě skupiny (stáda) občanů v neustálém střetu

Pokud by tento návrh NS byl následně přijat, tak se rozhodnutí okamžitě dotkne poloviny z padesáti států. V první skupině by byly ty, které potraty poskytují, jako například Kalifornie, která plánuje ústavní dodatek na ochranu práva na potrat. Druhou by pak tvořily ty, které zákrok neposkytují a dokonce ho trestají. Už od minulého roku, kdy státy jako Texas a Mississippi zavedly kreativní a silně restriktivní protipotratové zákony, se hovoří o tom, že zhruba 21 republikány ovládaných států má připravené zákony, které okamžitě se zrušením potratů ze strany Nejvyššího soudu, vejdou v platnost [3].

 

Z výše vyřčeného jasně vyplývá, že celá kauza byla velmi dlouho dopředu naplánována s tím, že se stane jednou z mnoha, která se bude spolupodílet na budoucím rozštěpení Spojených států. To téma je tak výbušné pro celou americkou společnost z mnoha vrstev vnímání, že z pohledu řízení je celkem logické, že je použito. Celý uniklý dokument zde [4].

 

Ukázka části úvodní strany uniklého dokumentu

Dá se předpokládat, že v mezičase, než bude vyřčen oficiální verdikt soudu, se stane mnoho událostí, které s velkou pravděpodobností poškodí nějakým způsobem hlavně Demokraty, rozuměj federální moc. Tato strana je v dnešní době daleko více spojována s nelegální pedofilií, satanskými rituály a se vším, co je spojováno se zneužíváním dětí. Bude velmi zajímavé sledovat vývoj tohoto řízeného postupu v rozdělování americké společnosti za účelem přeformátovávání území současných USA.

 

2. NBC News a její přiznání ohledně 11 článků

 

Portál NBC News informoval své čtenáře [5], že sesadil politickou reportérku Teaganne Finn poté, co odhalil důkazy o plagiátorství v jejích nejméně 11 článcích! Tato její údajná podvodná činnost byla objevena v příspěvcích v časovém rozmezí od září 2021 do února 2022, tzn. údobí 6 měsíců.

 

Teaganne Finn přišla do NBC News v červnu 2021 z jedné z “vysílaček” “Správců”, a to konkrétně z Bloombergu, kde pracovala více jak 4 roky [6]. Takto zkušený člověk a s takovou profesní kariérou nemůže být schopen dělat takovéto opakující se chyby celých 6 měsíců! To je prostě nesmysl! Přišlo nám to divné, a tak jsme se v tom začali trochu “vrtat” …!

 

NBC News.com – jaké zájmy zastupuje
 

Tento webový portál měl dříve označení msnbc.com [7], ale stále se jedná o ten samý nástroj. Zastupuje čistě americké zájmy a není typem zpravodajství v ŘÍZENÍ, jako např. The New York Times, Financial Times nebo Bloomberg. Preferuje liberální hodnoty, takže určitě více nadržuje Demokratům a zastupuje vidění světa právě ve stylu PAX AMERICANA.

 

Bylo nutné si web “zaškatulkovat”, protože každý MSM webový portál je nástrojem šíření informací v něčích zájmech. Politickou orientaci nejlépe vystihuje článek redaktorů NBC News s názvem “Přes všechny Bidenovy potíže je v průzkumu NBC News stále populárnější než Trump” z dubna letošního roku [8].

 

NBC News – LOGO
11 opravených článků z důvodu špatného použití zdrojových dat
 

Přečetli jsme si všechny opravené a tedy již aktualizované příspěvky. Hledali jsme TO NĚCO, co je všechny dohromady spojuje. Nakonec jsme dospěli k závěru, že by to mohlo být ohlášení témat, která postupně dovedou Spojené státy k totálnímu zhroucení a následnému ukončení státnosti, tzn existence! Poté dle nás vzniknou minimálně dvě nové státnosti.

 

Seznam témat jednotlivých článků seřazený chronologicky:

 

 1. Tajná jednání s Čínou za zády prezidenta Trumpa [9]
 2. Imigrační politika [10]
 3. Teorie kritické rasy + potratová politika [11]
 4. Vakcinace proti Covid-19 [12]
 5. Právní předpisy odhlasované Kongresem v 2021 [13]
 6. Vyšetřování událostí z 6. ledna 2021 v Kapitolu [14]
 7. Vládní pomoc farmářům [15]
 8. Platby farmářům [16]
 9. Daňová politika pro rodinu [17]
 10. Prezidentské volby 2020 [18]
 11. Inflace [19]

Můžeme ještě zaspekulovat o důvodech zvolení tohoto liberálního typu média pro uveřejnění této, podle nás, velké ohlášky. Myslíme si, že nesprávné použití původních zdrojů k sepsání článků mohlo zapříčinit zároveň nesprávné závěry o jednotlivých tématech v těchto konkrétních zveřejněných příspěvcích. Oficiálním důvodem toho všeho bylo úmyslné podvodné jednání na vstupu při řešení tak složitých témat.

 

Tady nám vzniká právě ta paralela k současné liberální federální vládě USA, která řeší složité národní i celosvětové otázky dnešní doby na úmyslně lživých vstupních datech za účelem udržení si moci PAX AMERICANA. Rozdíl je zatím pouze v tom, že federální vládu USA odhalení teprve čeká a věřte, že nemine!

 

Pokud se nad tím seznamem alespoň trochu zamyslíte, tak zjistíte, že některé uvedené body už jsou v běhu! První téma našeho dnešního příspěvku je toho důkazem. Jak to vidíte vy?

 

Závěrem

 

Není pochyb o tom, že Anglosasové kontinuálně přicházejí o své pozice. Pod říší lží se začínají hroutit veškeré dosavadní pilíře, které ji dokázaly udržet u světové moci za každých okolností. Vše jednou končí a my teď můžeme v přímém přenosu sledovat připravovaný a řízený úpadek této dlouhotrvající moci. SLÁVA PRAVDĚ!

 

Zdroje: aeronet.news, politico.com, irozhlas.cz, nbcnews.com, linkedin.com, en.wikipedia.org, youtube.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Historie peněz a uctívání Mammona (1. díl)

Tímto příspěvkem otevíráme seriál, který celý bude vycházet z knihy Douglase Gabriela The History of Warlord Banking and the Worship of Mammon. V nepravidelných intervalech zde budeme publikovat některé kapitoly nebo pasáže, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou důležité a každý zvídavý člověk by je měl znát.    Cesta zločinných bankéřů je složitá. Byla skryta zamlžováním a lstí, aby zakryla pravdu a ochránila malou skupinu bankovních rodin, jejichž podvody okradly národy na Zemi. Svou kořist

Číst dál »

Karty na příští dekády byly rozdány?

Smrt zpravodaje! Příběh, který se většinově prezentuje na alternativních portálech ohledně smrti amerického novináře Gonzala Liry, je smutným odrazem stavu i současné alternativní žurnalistiky! MSM spíše mlčí a přechází tuto událost s arogancí sobě vlastní. Smrt původem chilského zpravodaje v sobě nese mnoho globálních informací o současném stavu Země. A jaké? Gonzalo Lira oficiálně zemřel 11. ledna 2024. Už jenom právě toto oficiální datum jeho skonu by trochu konceptuálně zdatného “soudruha” mělo nabádat k tomu,

Číst dál »

Válka o válku nebo NE-válku

Rozdělení Evropy na minimálně 2 regiony se přibližuje rychleji než by si člověk myslel. Bohužel, válka o opravdovou válku nebo “NE-válku” na evropském kontinentu se rozhořela na všech myslitelných frontách, tzn. také těch sportovních – i když tam odjakživa probíhala a neustále probíhá. Jinak řečeno – teď se, ona válka, velmi zviditelnila, a to konkrétně na bitevním poli fotbalovém. Kdo se trochu zajímá o reálnou politiku (nikoliv o tu, která je nám prezentována v MSM),

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru