Spojené státy – demontáž pokračuje

Poslední dny jsme svědky dalších procesů, jejíchž cílem je demontáž Spojených států, tzn. PAX AMERICANA. Pro dnešní částečnou analýzu jsme si vybrali dvě témata. První se týká uniklého dokumentu z Nejvyššího soudu USA ohledně možného zrušení práva na potrat a druhé téma je o plagiátorství na NBC News.

 

Jsou to cílené procesy, které budou podkopávat celistvost americké federace.

 

1. Uniklý dokument o potratech z Nejvyššího soudu

 

Americká potratová politika se opírá o precedent z případu Roe vs. Wade (1973), který povoluje zákrok do 25. týdne těhotenství. Uniklý dokument naznačuje ochotu soudců zneplatnit klíčové rozhodnutí o právu na potraty. Pokud k tomuto dojde, tak právo rozhodnout o potratu se vrátí z federální úrovně na jednotlivé státy, protože tímto rozhodnutím NS potvrdí, že federální ústava neposkytuje ochranu práva ženy na potrat.

 

Úmyslně mylná prezentace této problematiky v liberálních MSM
 

Veškerá hlavní liberální MSM se celou kauzu snaží vykreslit a zobecnit do jednoduché teze, a to, že se jedná o snahu soudců z NS odebrat ženám právo rozhodovat o svém zdraví. To je samozřejmě lež jako věž, ale velká část debilizované společnosti toto rychlé a primitivní hodnocení přijme, bohužel.

 

Toto zjednodušení je obranná rétorika, kterou skrze svá média spustila velící část přívrženců systému PAX AMERICANA. A proč? Protože je ohrožen jejich potratový byznys s částmi dětských tělíček, a to nejméně na polovině USA. Odkazujeme na výborný článek na toto téma ze srpna 2021 [1], který rozebírá financování programu na těžbu a sklizeň orgánů z těl nenarozených dětí ministerstvem zdravotnictví Spojených států na univerzitě v Pittsburghu! Podstatu onoho krutého a špinavého obchodu ukazuje třeba následující video z roku 2015 (ENG):

 

 

Nenáhodnou délku videa natočeného novinářem z roku 2015 teď necháme stranou. Další motivací řídícího manévru organizovaného přes server POLITICO [2] také je, odebrat další důležitou pravomoc z federální úrovně.

 

Hlavní cíle manévru
 
 • zasadit podstatnou ránu potratovému byznysu
 • další snížení federální moci v důležité společenské otázce
 • zvednout podstatné téma, které USA očekávaně rozděluje na dvě poloviny
 • odvrátit pozornost do podzimu od Covid-19, protože nadúmrtnost stoupá velkým tempem (je potřeba SLONA v místnosti opravdu zneviditelnit)
 • udržovat dvě skupiny (stáda) občanů v neustálém střetu

Pokud by tento návrh NS byl následně přijat, tak se rozhodnutí okamžitě dotkne poloviny z padesáti států. V první skupině by byly ty, které potraty poskytují, jako například Kalifornie, která plánuje ústavní dodatek na ochranu práva na potrat. Druhou by pak tvořily ty, které zákrok neposkytují a dokonce ho trestají. Už od minulého roku, kdy státy jako Texas a Mississippi zavedly kreativní a silně restriktivní protipotratové zákony, se hovoří o tom, že zhruba 21 republikány ovládaných států má připravené zákony, které okamžitě se zrušením potratů ze strany Nejvyššího soudu, vejdou v platnost [3].

 

Z výše vyřčeného jasně vyplývá, že celá kauza byla velmi dlouho dopředu naplánována s tím, že se stane jednou z mnoha, která se bude spolupodílet na budoucím rozštěpení Spojených států. To téma je tak výbušné pro celou americkou společnost z mnoha vrstev vnímání, že z pohledu řízení je celkem logické, že je použito. Celý uniklý dokument zde [4].

 

Ukázka části úvodní strany uniklého dokumentu

Dá se předpokládat, že v mezičase, než bude vyřčen oficiální verdikt soudu, se stane mnoho událostí, které s velkou pravděpodobností poškodí nějakým způsobem hlavně Demokraty, rozuměj federální moc. Tato strana je v dnešní době daleko více spojována s nelegální pedofilií, satanskými rituály a se vším, co je spojováno se zneužíváním dětí. Bude velmi zajímavé sledovat vývoj tohoto řízeného postupu v rozdělování americké společnosti za účelem přeformátovávání území současných USA.

 

2. NBC News a její přiznání ohledně 11 článků

 

Portál NBC News informoval své čtenáře [5], že sesadil politickou reportérku Teaganne Finn poté, co odhalil důkazy o plagiátorství v jejích nejméně 11 článcích! Tato její údajná podvodná činnost byla objevena v příspěvcích v časovém rozmezí od září 2021 do února 2022, tzn. údobí 6 měsíců.

 

Teaganne Finn přišla do NBC News v červnu 2021 z jedné z „vysílaček“ „Správců“, a to konkrétně z Bloombergu, kde pracovala více jak 4 roky [6]. Takto zkušený člověk a s takovou profesní kariérou nemůže být schopen dělat takovéto opakující se chyby celých 6 měsíců! To je prostě nesmysl! Přišlo nám to divné, a tak jsme se v tom začali trochu „vrtat“ …!

 

NBC News.com – jaké zájmy zastupuje
 

Tento webový portál měl dříve označení msnbc.com [7], ale stále se jedná o ten samý nástroj. Zastupuje čistě americké zájmy a není typem zpravodajství v ŘÍZENÍ, jako např. The New York Times, Financial Times nebo Bloomberg. Preferuje liberální hodnoty, takže určitě více nadržuje Demokratům a zastupuje vidění světa právě ve stylu PAX AMERICANA.

 

Bylo nutné si web „zaškatulkovat“, protože každý MSM webový portál je nástrojem šíření informací v něčích zájmech. Politickou orientaci nejlépe vystihuje článek redaktorů NBC News s názvem „Přes všechny Bidenovy potíže je v průzkumu NBC News stále populárnější než Trump“ z dubna letošního roku [8].

 

NBC News – LOGO
11 opravených článků z důvodu špatného použití zdrojových dat
 

Přečetli jsme si všechny opravené a tedy již aktualizované příspěvky. Hledali jsme TO NĚCO, co je všechny dohromady spojuje. Nakonec jsme dospěli k závěru, že by to mohlo být ohlášení témat, která postupně dovedou Spojené státy k totálnímu zhroucení a následnému ukončení státnosti, tzn existence! Poté dle nás vzniknou minimálně dvě nové státnosti.

 

Seznam témat jednotlivých článků seřazený chronologicky:

 

 1. Tajná jednání s Čínou za zády prezidenta Trumpa [9]
 2. Imigrační politika [10]
 3. Teorie kritické rasy + potratová politika [11]
 4. Vakcinace proti Covid-19 [12]
 5. Právní předpisy odhlasované Kongresem v 2021 [13]
 6. Vyšetřování událostí z 6. ledna 2021 v Kapitolu [14]
 7. Vládní pomoc farmářům [15]
 8. Platby farmářům [16]
 9. Daňová politika pro rodinu [17]
 10. Prezidentské volby 2020 [18]
 11. Inflace [19]

Můžeme ještě zaspekulovat o důvodech zvolení tohoto liberálního typu média pro uveřejnění této, podle nás, velké ohlášky. Myslíme si, že nesprávné použití původních zdrojů k sepsání článků mohlo zapříčinit zároveň nesprávné závěry o jednotlivých tématech v těchto konkrétních zveřejněných příspěvcích. Oficiálním důvodem toho všeho bylo úmyslné podvodné jednání na vstupu při řešení tak složitých témat.

 

Tady nám vzniká právě ta paralela k současné liberální federální vládě USA, která řeší složité národní i celosvětové otázky dnešní doby na úmyslně lživých vstupních datech za účelem udržení si moci PAX AMERICANA. Rozdíl je zatím pouze v tom, že federální vládu USA odhalení teprve čeká a věřte, že nemine!

 

Pokud se nad tím seznamem alespoň trochu zamyslíte, tak zjistíte, že některé uvedené body už jsou v běhu! První téma našeho dnešního příspěvku je toho důkazem. Jak to vidíte vy?

 

Závěrem

 

Není pochyb o tom, že Anglosasové kontinuálně přicházejí o své pozice. Pod říší lží se začínají hroutit veškeré dosavadní pilíře, které ji dokázaly udržet u světové moci za každých okolností. Vše jednou končí a my teď můžeme v přímém přenosu sledovat připravovaný a řízený úpadek této dlouhotrvající moci. SLÁVA PRAVDĚ!

 

Zdroje: aeronet.news, politico.com, irozhlas.cz, nbcnews.com, linkedin.com, en.wikipedia.org, youtube.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru