Čína – výroba alibi a viníka zároveň

Čína zažívá nástup masového umírání, a tak samozřejmě vzniká potřeba to nějakým logickým způsobem odůvodnit davu! Za pomoci MSM se to celkem úspěšně daří, protože údajný viník už byl naznačen, nikoliv definitivně označen – prozatím! Vyjde jim to? Zafunguje tento systém lží a manipulací stejně úspěšně, jako tenkrát v době výroby p(L)andemie včetně tehdejší výroby potřebných pacientů? Dnes je ale situace rozdílná v tom, že všichni pacienti jsou skuteční a opravdu nemocní! Nechá se lidstvo opět tahat za nos?

 

Odhadujeme, že celý manévr ohledně změny přístupu v řešení Covid-19 ze strany nejenom čínského vedení byl do detailů naplánován, a teď pouze sledujeme dodržování scénáře, který byl již dávno předpřipraven.

 

Stoupající nemocnost v Číně

 

Stoupající nemocnost nabírá až katastrofických rozměrů. Nemocnice začínají být přeplněné a někde se už pacienti léčí venku na ulici – video. Tohle opravdu nevypadá na nainstalované “figuríny” v nemocničních pokojích pro falešné zprávy MSM, jako na začátku zavádění p(L)andemie. Vše nasvědčuje tomu, že se tam již začíná projevovat “Tsunami Vax Deaths”, a tak jsme svědky zavádění

 

 

sérií předem připravených opatření, které dokáží kompletně celý dav držet v pozici uřiditelnosti, tzn. v patřičných řiditelných mezích. Pacientům v autech byly třeba na klinice v Ruili v provincii Yunnan podávány intravenózní kapky k léčbě horečky.

 

Celý problém je v tom, že nelze vypnout ten messenger RNA spike protein, který je v těle neustále produkován. Dnes už se ví, že jedním z velkých zdravotních problémů pro každého, kdo si vzal vakcínu, je trvalé poškození srdce. Lži, které CDC, FDA, Big Pharma a LLM řekly, byly všechny účelově navrženy tak, aby přiměly nic netušící veřejnost vzít si experimentální injekci, o které výrobci s největší pravděpodobností věděli, že je smrtící a nebezpečná! Vše ukazuje na to, že se na Zem blíží (v utajeném režimu už probíhá) SPIKE APOCALYPSE …

 

Demonstrace jako začátek probíhajícího manévru

 

Každý, kdo je již alespoň trochu konceptuálně zdatný, tak ví, že žádná “lidová” demonstrace nevzešla samovolně zespodu od prostých obyčejných lidí. Vždy se jedná o někým řízený PROCES! Pokud toto víme a chápeme, tak je nám automaticky jasné, proč se masové čínské demonstrace proti Covid restrikcím objevily právě až v poslední době, i když tam obrovský útlak občanů trvá 3 roky. Obyčejní Číňané právě teď prozřeli? To určitě …

 

Již viditelnou zvyšující se úmrtnost v čínské společnosti je čím dál více těžké skrývat a různě maskovat, takže je potřeba ji naopak plně DEMASKOVAT a společensky LEGALIZOVAT! Je potřeba veřejně ukázat tu příčinu a důvody toho náhlého “nadumírání”. Je nutné zajistit to, že celospolečensky bude vnímána jako strůjce všeho zla opětovně virová nemoc COVID-19.

 

Je potřeba navodit situaci takovou, aby se ten vymyšlený vir mohl opět svobodně a samostatně šířit napříč celým obyvatelstvem. Co tomu ale výrazně brání? ANO, zavedené tvrdé restrikce a opatření proti jeho šíření. ŘEŠENÍ? Vyvedeme prostý lid do ulic, zařídíme celosvětovou medializaci čínských demonstrací proti všem těm restrikcím, uzavírkám, omezením, lockdownům atd. Pod tímto “lidovým” tlakem následně provedeme určité rozvolnění, které  se poté za pomocí MSM stane oficiálním důvodem zvýšené nemocnosti a nadúmrtnosti.

 

Cesta, jak oficiálně poukazovat na volné šíření podvodně vymyšleného viru, je opět na tu potřebnou nutnou chvilku volná!

 

Podpora MSM celému příběhu

 

Není cílem sem dávat odkazy na všechna důležitá světová periodika, abychom Vás přesvědčili o spolupráci MSM na globálním řízení Země. To už na těchto stránkách snad ani není nutné. Stačí, když si vypomůžeme tím, jak o celém vývoji informovaly české známé deníky. Vždy pouze upozorníme na ty důležité vědomě podsouvané skutečnosti. Je důležité zachovat chronologii:

 

9.12. [1]
 

Čínský prezident hovoří s předsedou Evropské rady Charlesem Michelem v Pekingu a zmínil se o „protestujících studentech“, kteří jsou „frustrovaní po třech letech covidu“, naznačil potenciální rozvolnění –  rušení tvrdých protiepidemických opatření – nízká proočkovanost seniorů – The New York Times označil odklon od „nulového covidu“ za určité „vítězství demonstrantů“ – musí pokračovat pravidelné testování – nová očkovací kampaň pro seniory – Financial Times citovaly modelovou studii, která varuje, že se nadcházející vlna může v Číně stát osudnou až milionu lidí.

 

19.12. [2]
 

Po uvolnění se zaplňují nemocnice – Čína čelí největšímu nárůstu výskytu koronaviru na světě – odhad zdravotníků je takový, že by se mohlo nakazit až 800 mil. lidí – několik modelů předpovídá úmrtí více než půl milionu lidí.

 

21.12. [3]
 

V důsledku rozvolňování rapidně rostou počty nakažených – odhad na více než 1 mil. úmrtí v 2023 – důvodem je malá proočkovanost starších osob – vysoký počet nakažených se očekává koncem ledna 2023 – předpokládá se vznik nových variant viru Covid-19 – Čína poprvé přijala vakcíny ze zahraničí z Německa [4] [5] :

 

 
28.12. [6]
 

Čínu moří Covid – děje se tak poté, co čínské úřady po protestech upustily od přísných lockdownů, centralizované karantény, hromadných testování, důsledného sledování kontaktů – nemocnice jsou plné – The New York Times ověřil videa z přeplněných nemocnic – svět začíná zpřísňovat restrikce na cestující z Číny.

 

Všímáte si toho, jak je ten potřebný příběh postupně cíleně budován? Krůček po krůčku! Citace a odkazování se právě na NYT a FT hovoří za vše. Není pochyb o tom, kdo za celou otočkou v řízení p(L)andemie v Číně ve skutečnosti stojí.

 

 

Zachování virologie jako seriózního vědního oboru

 

Myslíme si, že ještě pro blízkou budoucnost je nutné zachovat status quo pro vnímání VIROLOGIE současnou společností. Že je virologie kompletně celá podvodná a slouží pouze k manipulaci s lidstvem a jeho zdravotním stavem, tak to už za poslední min 2 roky pochopila nemalá část lidstva. Dobré vysvětlení třeba zde [7], detailněji například o španělské chřipce tady [8].

 

Poprvé svět ještě na úplné stržení opony není připraven a podruhé Covid-19 ještě nedokončil celou svou misi. Odhadujeme, že právě postupně zaváděný zákaz cestování čínských občanů bude mít za následek podstatnou obchodní izolaci Číny, což povede k nutnému přenastavení způsobu celosvětové výrobní produkce a její distribuce! Mnoho signálů naznačuje, že budoucí řád bude něco jako ve stylu “KAŽDÝ ZA SVÉ A VE SVÉ LOKALITĚ”. Prostě není žádoucí, aby Čína zůstala “fabrikou” pro zbytek světa!

 

Je nutné dokončit celý řídící projekt COVID-19 minimálně do fáze dokončení požadovaných změn ve výrobní sféře na Zemi. Tento názor jsme již kdysi trochu kostrbatě prezentovali v našem úplně prvním příspěvku v září 2020 [9]. A právě z tohoto pohledu je více než nutné zachovat iluzi existence viru ještě pro nějaký nutný čas. Ano, pilíře starého světa se bourají, ale musí to mít nějakou řízenou návaznost, protože jinak by na Zemi zavládl totální chaos, což by nutně ohrozilo samu existenci této civilizace.

 

Nebojte, všichni ti hlavní a viditelní posluhovači covidové hysterie v pravou chvíli zaplatí za svůj díl v terorizování lidstva a spolupodílení se na jeho genocidě, ale vypadá to, že až za nějaký čas. I oni jsou na BLACK LISTU skutečných loutkářů onoho globálního řídícího manévru. Výměna ZÁPADNÍ ELITY je nutná, naplánovaná a na 100% bude zrealizována! Stále platí epigram Havlíčka Borovského:

“Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe, že pán uklouz a sedlák si za něj nohu zláme.”

Havlíček měl většinou pravdu a celkem víme, co chtěl těmi veršíky říci. Že když se prosťáček a obyčejný čičmunda připlete mezi profesionály, dopadne špatně. Namažou si vás na chleba, jak se lidově říká. Nemáte šanci. Oni tam byli dřív a jsou tam dlouho. Znají všechny technologie a finty. Než to prokouknete, odvážejí vás se zlomenou nohou. Proniknout do uzavřeného klubu v podstatě nejde. Ti důležití už tam jsou. Jsou důležití, protože tam byli první.

 

Závěrem

 

Nabýváme přesvědčení, že nejtemnější část covidového manévru za účelem přestavby světa je už za dveřmi! V Číně bylo vše odstartováno, a tak i dle logické chronologické posloupnosti by první známky procesu medializace obrovského nadumírání měly proběhnout tam, což se podle nás nyní právě děje. Určitě je dobré studovat právě ty veškeré procesní techniky, které řídícímu subjektu umožní manipulovat davem tím směrem, jak je v danou chvíli z jeho pohledu žádoucí.

 

Z našeho amatérského rozboru vyplývá, že díky znalosti ŘÍZENÍ byla určitou procesní technikou VINA za zvyšující se nemocnost a též následnou zvyšující se nadúmrtnost přesunuta z VAKCÍN na DEMONSTRANTY! Díky tomuto počinu může být podvodný lékařský obor VIROLOGIE dále využíván k ŘÍZENÍ a OVLÁDÁNÍ LIDSTVA! My zdůrazňujeme, že PROZATÍM … I TO ONI VĚDÍ!!

 

Zdroje: hlidacipes.org, novinky.cz, seznamzpravy.cz, reuters.com, rumble.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Ukrajina – příprava kulis pro přetvoření světa

Hlavním důvodem zažehnutí reálné války na Ukrajině je následný vznik takových krizových situací po celém světě, které umožní přetvořit starý předpandemický svět na svět zcela nový. Nadvláda anglosasů je už téměř u konce, ale ještě to s sebou přinese velké otřesy, které ne všichni ve zdraví přečkáme, bohužel. V nejbližší době očekávejme opravdu dobu temnou s mnoha znaky fašismu, který už plíživým krokem dokráčel nejenom k českým dveřím!   V příštích několika článcích se pokusíme

Číst dál »

Slovensko již na cestě za uzdravením vlastního národa?

Slovensko a jeho poslední kauza ohledně LGBT+ komunity možná ukazuje více, než je na první pohled viditelné. Otočení politického směřování Bratislavy ze směru fašistického liberalismu směrem ke konzervatismu a lidštějším hodnotám s sebou přináší už první podstatné průvodní jevy! Mediální humbuk kolem fotografky Doroty Holubové a její “výstavy” nebo “nevýstavy” ve Slovenském národním muzeu (SNM) věnované tématu LGBT+ spíše ukazuje na to, že slovenská společnost si brzy projde velkými změnami. Pozitivními změnami! Na tomto příkladu

Číst dál »

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru