Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Čína – výroba alibi a viníka zároveň

Čína zažívá nástup masového umírání, a tak samozřejmě vzniká potřeba to nějakým logickým způsobem odůvodnit davu! Za pomoci MSM se to celkem úspěšně daří, protože údajný viník už byl naznačen, nikoliv definitivně označen – prozatím! Vyjde jim to? Zafunguje tento systém lží a manipulací stejně úspěšně, jako tenkrát v době výroby p(L)andemie včetně tehdejší výroby potřebných pacientů? Dnes je ale situace rozdílná v tom, že všichni pacienti jsou skuteční a opravdu nemocní! Nechá se lidstvo opět tahat za nos?

 

Odhadujeme, že celý manévr ohledně změny přístupu v řešení Covid-19 ze strany nejenom čínského vedení byl do detailů naplánován, a teď pouze sledujeme dodržování scénáře, který byl již dávno předpřipraven.

 

Stoupající nemocnost v Číně

 

Stoupající nemocnost nabírá až katastrofických rozměrů. Nemocnice začínají být přeplněné a někde se už pacienti léčí venku na ulici – video. Tohle opravdu nevypadá na nainstalované “figuríny” v nemocničních pokojích pro falešné zprávy MSM, jako na začátku zavádění p(L)andemie. Vše nasvědčuje tomu, že se tam již začíná projevovat “Tsunami Vax Deaths”, a tak jsme svědky zavádění

 

 

sérií předem připravených opatření, které dokáží kompletně celý dav držet v pozici uřiditelnosti, tzn. v patřičných řiditelných mezích. Pacientům v autech byly třeba na klinice v Ruili v provincii Yunnan podávány intravenózní kapky k léčbě horečky.

 

Celý problém je v tom, že nelze vypnout ten messenger RNA spike protein, který je v těle neustále produkován. Dnes už se ví, že jedním z velkých zdravotních problémů pro každého, kdo si vzal vakcínu, je trvalé poškození srdce. Lži, které CDC, FDA, Big Pharma a LLM řekly, byly všechny účelově navrženy tak, aby přiměly nic netušící veřejnost vzít si experimentální injekci, o které výrobci s největší pravděpodobností věděli, že je smrtící a nebezpečná! Vše ukazuje na to, že se na Zem blíží (v utajeném režimu už probíhá) SPIKE APOCALYPSE …

 

Demonstrace jako začátek probíhajícího manévru

 

Každý, kdo je již alespoň trochu konceptuálně zdatný, tak ví, že žádná “lidová” demonstrace nevzešla samovolně zespodu od prostých obyčejných lidí. Vždy se jedná o někým řízený PROCES! Pokud toto víme a chápeme, tak je nám automaticky jasné, proč se masové čínské demonstrace proti Covid restrikcím objevily právě až v poslední době, i když tam obrovský útlak občanů trvá 3 roky. Obyčejní Číňané právě teď prozřeli? To určitě …

 

Již viditelnou zvyšující se úmrtnost v čínské společnosti je čím dál více těžké skrývat a různě maskovat, takže je potřeba ji naopak plně DEMASKOVAT a společensky LEGALIZOVAT! Je potřeba veřejně ukázat tu příčinu a důvody toho náhlého “nadumírání”. Je nutné zajistit to, že celospolečensky bude vnímána jako strůjce všeho zla opětovně virová nemoc COVID-19.

 

Je potřeba navodit situaci takovou, aby se ten vymyšlený vir mohl opět svobodně a samostatně šířit napříč celým obyvatelstvem. Co tomu ale výrazně brání? ANO, zavedené tvrdé restrikce a opatření proti jeho šíření. ŘEŠENÍ? Vyvedeme prostý lid do ulic, zařídíme celosvětovou medializaci čínských demonstrací proti všem těm restrikcím, uzavírkám, omezením, lockdownům atd. Pod tímto “lidovým” tlakem následně provedeme určité rozvolnění, které  se poté za pomocí MSM stane oficiálním důvodem zvýšené nemocnosti a nadúmrtnosti.

 

Cesta, jak oficiálně poukazovat na volné šíření podvodně vymyšleného viru, je opět na tu potřebnou nutnou chvilku volná!

 

Podpora MSM celému příběhu

 

Není cílem sem dávat odkazy na všechna důležitá světová periodika, abychom Vás přesvědčili o spolupráci MSM na globálním řízení Země. To už na těchto stránkách snad ani není nutné. Stačí, když si vypomůžeme tím, jak o celém vývoji informovaly české známé deníky. Vždy pouze upozorníme na ty důležité vědomě podsouvané skutečnosti. Je důležité zachovat chronologii:

 

9.12. [1]
 

Čínský prezident hovoří s předsedou Evropské rady Charlesem Michelem v Pekingu a zmínil se o „protestujících studentech“, kteří jsou „frustrovaní po třech letech covidu“, naznačil potenciální rozvolnění –  rušení tvrdých protiepidemických opatření – nízká proočkovanost seniorů – The New York Times označil odklon od „nulového covidu“ za určité „vítězství demonstrantů“ – musí pokračovat pravidelné testování – nová očkovací kampaň pro seniory – Financial Times citovaly modelovou studii, která varuje, že se nadcházející vlna může v Číně stát osudnou až milionu lidí.

 

19.12. [2]
 

Po uvolnění se zaplňují nemocnice – Čína čelí největšímu nárůstu výskytu koronaviru na světě – odhad zdravotníků je takový, že by se mohlo nakazit až 800 mil. lidí – několik modelů předpovídá úmrtí více než půl milionu lidí.

 

21.12. [3]
 

V důsledku rozvolňování rapidně rostou počty nakažených – odhad na více než 1 mil. úmrtí v 2023 – důvodem je malá proočkovanost starších osob – vysoký počet nakažených se očekává koncem ledna 2023 – předpokládá se vznik nových variant viru Covid-19 – Čína poprvé přijala vakcíny ze zahraničí z Německa [4] [5] :

 

 
28.12. [6]
 

Čínu moří Covid – děje se tak poté, co čínské úřady po protestech upustily od přísných lockdownů, centralizované karantény, hromadných testování, důsledného sledování kontaktů – nemocnice jsou plné – The New York Times ověřil videa z přeplněných nemocnic – svět začíná zpřísňovat restrikce na cestující z Číny.

 

Všímáte si toho, jak je ten potřebný příběh postupně cíleně budován? Krůček po krůčku! Citace a odkazování se právě na NYT a FT hovoří za vše. Není pochyb o tom, kdo za celou otočkou v řízení p(L)andemie v Číně ve skutečnosti stojí.

 

 

Zachování virologie jako seriózního vědního oboru

 

Myslíme si, že ještě pro blízkou budoucnost je nutné zachovat status quo pro vnímání VIROLOGIE současnou společností. Že je virologie kompletně celá podvodná a slouží pouze k manipulaci s lidstvem a jeho zdravotním stavem, tak to už za poslední min 2 roky pochopila nemalá část lidstva. Dobré vysvětlení třeba zde [7], detailněji například o španělské chřipce tady [8].

 

Poprvé svět ještě na úplné stržení opony není připraven a podruhé Covid-19 ještě nedokončil celou svou misi. Odhadujeme, že právě postupně zaváděný zákaz cestování čínských občanů bude mít za následek podstatnou obchodní izolaci Číny, což povede k nutnému přenastavení způsobu celosvětové výrobní produkce a její distribuce! Mnoho signálů naznačuje, že budoucí řád bude něco jako ve stylu “KAŽDÝ ZA SVÉ A VE SVÉ LOKALITĚ”. Prostě není žádoucí, aby Čína zůstala “fabrikou” pro zbytek světa!

 

Je nutné dokončit celý řídící projekt COVID-19 minimálně do fáze dokončení požadovaných změn ve výrobní sféře na Zemi. Tento názor jsme již kdysi trochu kostrbatě prezentovali v našem úplně prvním příspěvku v září 2020 [9]. A právě z tohoto pohledu je více než nutné zachovat iluzi existence viru ještě pro nějaký nutný čas. Ano, pilíře starého světa se bourají, ale musí to mít nějakou řízenou návaznost, protože jinak by na Zemi zavládl totální chaos, což by nutně ohrozilo samu existenci této civilizace.

 

Nebojte, všichni ti hlavní a viditelní posluhovači covidové hysterie v pravou chvíli zaplatí za svůj díl v terorizování lidstva a spolupodílení se na jeho genocidě, ale vypadá to, že až za nějaký čas. I oni jsou na BLACK LISTU skutečných loutkářů onoho globálního řídícího manévru. Výměna ZÁPADNÍ ELITY je nutná, naplánovaná a na 100% bude zrealizována! Stále platí epigram Havlíčka Borovského:

“Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe, že pán uklouz a sedlák si za něj nohu zláme.”

Havlíček měl většinou pravdu a celkem víme, co chtěl těmi veršíky říci. Že když se prosťáček a obyčejný čičmunda připlete mezi profesionály, dopadne špatně. Namažou si vás na chleba, jak se lidově říká. Nemáte šanci. Oni tam byli dřív a jsou tam dlouho. Znají všechny technologie a finty. Než to prokouknete, odvážejí vás se zlomenou nohou. Proniknout do uzavřeného klubu v podstatě nejde. Ti důležití už tam jsou. Jsou důležití, protože tam byli první.

 

Závěrem

 

Nabýváme přesvědčení, že nejtemnější část covidového manévru za účelem přestavby světa je už za dveřmi! V Číně bylo vše odstartováno, a tak i dle logické chronologické posloupnosti by první známky procesu medializace obrovského nadumírání měly proběhnout tam, což se podle nás nyní právě děje. Určitě je dobré studovat právě ty veškeré procesní techniky, které řídícímu subjektu umožní manipulovat davem tím směrem, jak je v danou chvíli z jeho pohledu žádoucí.

 

Z našeho amatérského rozboru vyplývá, že díky znalosti ŘÍZENÍ byla určitou procesní technikou VINA za zvyšující se nemocnost a též následnou zvyšující se nadúmrtnost přesunuta z VAKCÍN na DEMONSTRANTY! Díky tomuto počinu může být podvodný lékařský obor VIROLOGIE dále využíván k ŘÍZENÍ a OVLÁDÁNÍ LIDSTVA! My zdůrazňujeme, že PROZATÍM … I TO ONI VĚDÍ!!

 

Zdroje: hlidacipes.org, novinky.cz, seznamzpravy.cz, reuters.com, rumble.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Covid-19 – Hra o naše svobody, test lidstva

Je dobré si připomenout, co nazýváme slovy pandemie a epidemie. Od roku 2010 stačí k vyhlášení pandemie stav, kdy k přenosu viru dochází v nejméně dvou různých částech světa zároveň. K těmto zjednodušujícím kritériím WHO přistoupila těsně před vyhlášením pandemie prasečí chřipky. Náhoda?   Epidemií označujeme stav, kdy je nakaženo virovým onemocněním cca 1.600-1.800 osob na 100.000 obyvatel, tzn. převedeno na ČR: min. 160.000 nakažených na celou republiku. Tudíž je jasné, že se ani zdaleka

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (4. díl)

Jak funguje globální oligarchie? Počátky amerického bankovního systému, bostonské banky, chobotnice Morgan a Rockefellerové! To jsou ústřední body dalšího pokračování našeho seriálu. Propojení na královskou rodinu, financování a následné zisky z první světové války.  Americký kriminální bankovní systém Čtyři jezdci bankovnictví – Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup a Wells Fargo – patří mezi deset největších akcionářů prakticky každé společnosti Fortune 500. Jedním z důležitých zdrojů bohatství globální oligarchie, která vlastní tyto banky, je

Číst dál »

Kompromitace starých řídících struktur (1. díl)

Rozložení světových mocenských sil doznává dramatických změn! Vše se otřásá v základech, každý den jsme svědky nějaké přelomové zprávy. Stále se ale nějak nemůžeme navrátit do toho slibovaného “normálu”, tzn. do stavu před p(L)andemií. Pokud člověk není po čerstvé lobotomii mozku, tak už mu musí být nad slunce jasné, že návrat k avizovanému “normálu” se již nikdy neuskuteční! Stará epocha odchází, nová epocha přichází a s ní také samozřejmě nové uspořádání světa. Přicházející globální změny

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru