Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti. 


Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022 nás “naše” hlásné trouby shodně informovaly o tom, že skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) postaví v Maďarsku ve spolupráci s tamější vládou továrnu na ruční palné zbraně [1] [2].


novinky.cz

nebo


seznamzpravy.cz

Z jiných zahraničních tiskovin jsme se dozvěděli, že nově vzniknuvší společnost bude působit v závodě poskytnutém maďarskou stranou a vybaveném nejmodernější technologií. Ministr obrany Kristóf Szalay-Bobrovniczky prohlásil, že maďarská vláda i nadále považuje za národní strategický cíl vybudovat odvážnou, inovativní a technologicky vyspělou armádu, která je schopna útočit a dokáže prokázat seriózní odstrašující sílu a čelí výzvám měnícího se světa.


Podle Bobrovniczkyho jsou inovace v oblasti obrany v národním bezpečnostním zájmu Maďarska, protože snižují závislost na dovozu, zvyšují bezpečnost dodávek a mohou modernizovat obrannou techniku, která má být regularizována, čímž se zvyšuje odolnost armády.


Ruční zbraně maďarských ozbrojených sil nahradíme ručními zbraněmi vyrobenými v české licenci. Ruční zbraně se budou vyrábět formou společného podniku nejen pro maďarskou národní obranu, ale také pro mezinárodní trh – řekl ministr, podle něhož jde o velmi důležitý krok pro rozvoj maďarských ozbrojených sil a rozvoj maďarského obranného průmyslu.


Seagalova čepice u Vladimira Solovjova


Loni v srpnu jsme zveřejnili článek [3], kde jsme se v jeho druhé části věnovali reklamní čepici Stevena Seagala. Vedli jsme v něm polemiku nad tím, zda se jednalo o náhodu nebo nějaký vzkaz.Odcitujeme si naše tehdejší resumé v onom příspěvku této události, která proběhla v nejsledovanějším ruském politickém pořadu Vladimira Solovjova:

Předpokládáme, že celá tato komedie souvisí s ohlášením příštího uspořádání Evropy, a to v podobě CCCP 2.0, Mezimoří a NŘŘ (Nová říše římská)! Pamatujeme si na jedno vyjádření Lavrova na tiskové konferenci těsně před spuštěním SVO, kde na dotaz novinářky ohledně chování nebo „drzosti“ Prahy vůči Rusku ihned prudce zareagoval tím, že pronesl: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT!

Reklamní čepice byla pro zainteresované důležitým připomenutím toho, jakou roli v Evropě bude Praha v budoucnu zastávat. Byl to úmysl a oznámení. To oznámení má určitě daleko širší souvislosti, ale ty prozatím neumíme rozklíčovat ….

A vidíte? Vše zapadlo na své místo. Pět měsíců po námi odhalené “ohlášce” máme již před zraky monstrózní akci na území jednoho z budoucích regionálních lídrů Evropy! Maďarsko jede bomby …


Zvedání prestiže Praze a Budapešti


V tomto odstavci by se dala napsat pouze tato jediná věta: KDO OVLÁDÁ VYSOKÉ TECHNOLOGIE, TAK TEN ŘÍDÍ! Zde by se dalo zjednodušeně konstatovat, že Praha má propůjčené klíče k těmto technologiím, Pešť má dovoleno je používat a v budoucnu na nich také vydělávat. Rozhodovací pravomoci jsou celkem dobře procentuálně vyjádřeny v novém plánovaném společném podniku, a to Praha 51% a Budapešť 49%. Ihned to evokuje zamyšlení na tím, kdo bude mít v příštím evropském uspořádání status globálního lídra a kdo status lídra regionálního! Souhlasíte? Vše tomu nasvědčuje.


Funkční armáda


Na příkladu Hungary názorně vidíme to, jakým způsobem se budují mocenská centra. Každé takové VIDITELNÉ mocenské centrum musí mít funkční vojenské složky pro svoje tři hlavní motivace:


  • Útočení – kdyby nastala situace při budování nového impéria, že je nutné demonstrovat svou sílu, a tím si následně zjednat pořádek a respekt na svém celém kompletně nově plánovaném území
  • Bránění – mít zajištěnou schopnost čelit vnějším tlakům, tzn. cizí vojenské agresi
  • Zastrašení – mít vlastní armádu v takovém stavu a nastavení, že to všechny potenciální vnější i vnitřní agresory okamžitě odradí se o cokoliv pokoušet

Závěrem


Dnes to bylo jenom opravdu krátce. Hlavním smyslem bylo poukázat na již dříve námi deklarovanou “ohlášku” s tím, že to tenkrát nebylo úplné plácnutí do větru! Budeme se snažit k našim starým predikcím vracet a postupně aktualizovat jejich vývoj. Samozřejmě víme, že ne ve všem jsme měli pravdu, ale většinově ANO.


Také je potřeba zmínit, že většina našich dlouhodobých odhadů teprve začíná dobíhat nebo teprve začíná být viděn ten jejich skutečný nabraný směr.


Zdroje: novinky.cz, seznamzpravy.czV tomto roce je to náš první příspěvek, a tak je naše povinnost Vám poděkovat za přízeň v minulém roce, což samozřejmě také souvisí s Vaší finanční podporou. Všem Vám děkujeme!


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Dogmata alternativních médií

Dogmata alternativních médií mají často negativní vliv na svobodné myšlení lidí hledajících pravdu o fungování světa. Tato skutečnost dělá medvědí službu všem lidem, kteří milují svobodu rozhodování a touží se samostatně vzdělávat za účelem dalšího poznání a získání nových dalších pohledů na probíhající nebo již proběhnuvší světové události. V současné době se nacházíme ve zlomovém období, které s sebou přináší mnoho změn a mnoho jevů, kterým prostě nerozumíme. To není úplně jenom naše chyba! Je

Číst dál »

Evropa na PRAHU velkých turbulencí

Přechod z jedné ideologie na jinou novou ideologii není nikdy jednoduchý. I v pozdním socialismu bylo potřeba lidové masy na plánovaný dočasný přechod či návrat ze socialistického kolektivismu ke kapitalistickému individualismu náležitě připravit a posléze také náležitě vyprovokovat. Dnes přihlížíme k ukončování euroatlantického fašistického korporátního liberalismu a tento proces s sebou nese samozřejmě určité průvodní jevy. Některým z nich se právě v tomto příspěvku budeme věnovat. Musíme konstatovat, že Herr Signal a jeho vláda si

Číst dál »

Slovensko – dříve nemyslitelné, brzy realitou!

Vývoj na Slovensku za posledních 5 let je solidním konceptuálním školením. Slovenský národ prochází velkou zkouškou a podle nás je viditelně nasměrováván k jasnému cíli! Oním cílem je jediná věc, zajistit bezproblémovou akceptaci převodu ŘÍZENÍ slovenské “státnosti” pod správu Budapešti. Novým premiérem dle posledních informací bude Ľudovít Ódor. Slovenskému státu bude poprvé vládnout Maďar!   Tomuto tématu ohledně přechodu řízení slovenské státnosti pod maďarskou správu jsme se zde věnovali již několikrát [1]. Poslední slovenské vlády

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru