Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti. 


Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022 nás “naše” hlásné trouby shodně informovaly o tom, že skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) postaví v Maďarsku ve spolupráci s tamější vládou továrnu na ruční palné zbraně [1] [2].


novinky.cz

nebo


seznamzpravy.cz

Z jiných zahraničních tiskovin jsme se dozvěděli, že nově vzniknuvší společnost bude působit v závodě poskytnutém maďarskou stranou a vybaveném nejmodernější technologií. Ministr obrany Kristóf Szalay-Bobrovniczky prohlásil, že maďarská vláda i nadále považuje za národní strategický cíl vybudovat odvážnou, inovativní a technologicky vyspělou armádu, která je schopna útočit a dokáže prokázat seriózní odstrašující sílu a čelí výzvám měnícího se světa.


Podle Bobrovniczkyho jsou inovace v oblasti obrany v národním bezpečnostním zájmu Maďarska, protože snižují závislost na dovozu, zvyšují bezpečnost dodávek a mohou modernizovat obrannou techniku, která má být regularizována, čímž se zvyšuje odolnost armády.


Ruční zbraně maďarských ozbrojených sil nahradíme ručními zbraněmi vyrobenými v české licenci. Ruční zbraně se budou vyrábět formou společného podniku nejen pro maďarskou národní obranu, ale také pro mezinárodní trh – řekl ministr, podle něhož jde o velmi důležitý krok pro rozvoj maďarských ozbrojených sil a rozvoj maďarského obranného průmyslu.


Seagalova čepice u Vladimira Solovjova


Loni v srpnu jsme zveřejnili článek [3], kde jsme se v jeho druhé části věnovali reklamní čepici Stevena Seagala. Vedli jsme v něm polemiku nad tím, zda se jednalo o náhodu nebo nějaký vzkaz.Odcitujeme si naše tehdejší resumé v onom příspěvku této události, která proběhla v nejsledovanějším ruském politickém pořadu Vladimira Solovjova:

Předpokládáme, že celá tato komedie souvisí s ohlášením příštího uspořádání Evropy, a to v podobě CCCP 2.0, Mezimoří a NŘŘ (Nová říše římská)! Pamatujeme si na jedno vyjádření Lavrova na tiskové konferenci těsně před spuštěním SVO, kde na dotaz novinářky ohledně chování nebo „drzosti“ Prahy vůči Rusku ihned prudce zareagoval tím, že pronesl: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT!

Reklamní čepice byla pro zainteresované důležitým připomenutím toho, jakou roli v Evropě bude Praha v budoucnu zastávat. Byl to úmysl a oznámení. To oznámení má určitě daleko širší souvislosti, ale ty prozatím neumíme rozklíčovat ….

A vidíte? Vše zapadlo na své místo. Pět měsíců po námi odhalené “ohlášce” máme již před zraky monstrózní akci na území jednoho z budoucích regionálních lídrů Evropy! Maďarsko jede bomby …


Zvedání prestiže Praze a Budapešti


V tomto odstavci by se dala napsat pouze tato jediná věta: KDO OVLÁDÁ VYSOKÉ TECHNOLOGIE, TAK TEN ŘÍDÍ! Zde by se dalo zjednodušeně konstatovat, že Praha má propůjčené klíče k těmto technologiím, Pešť má dovoleno je používat a v budoucnu na nich také vydělávat. Rozhodovací pravomoci jsou celkem dobře procentuálně vyjádřeny v novém plánovaném společném podniku, a to Praha 51% a Budapešť 49%. Ihned to evokuje zamyšlení na tím, kdo bude mít v příštím evropském uspořádání status globálního lídra a kdo status lídra regionálního! Souhlasíte? Vše tomu nasvědčuje.


Funkční armáda


Na příkladu Hungary názorně vidíme to, jakým způsobem se budují mocenská centra. Každé takové VIDITELNÉ mocenské centrum musí mít funkční vojenské složky pro svoje tři hlavní motivace:


  • Útočení – kdyby nastala situace při budování nového impéria, že je nutné demonstrovat svou sílu, a tím si následně zjednat pořádek a respekt na svém celém kompletně nově plánovaném území
  • Bránění – mít zajištěnou schopnost čelit vnějším tlakům, tzn. cizí vojenské agresi
  • Zastrašení – mít vlastní armádu v takovém stavu a nastavení, že to všechny potenciální vnější i vnitřní agresory okamžitě odradí se o cokoliv pokoušet

Závěrem


Dnes to bylo jenom opravdu krátce. Hlavním smyslem bylo poukázat na již dříve námi deklarovanou “ohlášku” s tím, že to tenkrát nebylo úplné plácnutí do větru! Budeme se snažit k našim starým predikcím vracet a postupně aktualizovat jejich vývoj. Samozřejmě víme, že ne ve všem jsme měli pravdu, ale většinově ANO.


Také je potřeba zmínit, že většina našich dlouhodobých odhadů teprve začíná dobíhat nebo teprve začíná být viděn ten jejich skutečný nabraný směr.


Zdroje: novinky.cz, seznamzpravy.czV tomto roce je to náš první příspěvek, a tak je naše povinnost Vám poděkovat za přízeň v minulém roce, což samozřejmě také souvisí s Vaší finanční podporou. Všem Vám děkujeme!


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Eurovize 2022 – Festival politické písně

Tato fraška, oficiálně označovaná jako pěvecká soutěž, nemá s regulérní soutěží nic společného a s kulturou už vůbec! Vždy se jedná výhradně o politiku a čas pro oznamování dalšího vývoje ve vztazích mezinárodního společenství. Trapné letošní vítězství Ukrajiny dalo pomyslné razítko na již částečně probíhající změnu ve vnímání průběhu konfliktu na ukrajinském území, a také ve vnímání samotných Ukrajinců obyvateli Evropy. Každý soudný evropan při smyslech viděl, že celé vystoupení ukrajinské skupiny bylo jedna velká

Číst dál »

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru