Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti. 


Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022 nás „naše“ hlásné trouby shodně informovaly o tom, že skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) postaví v Maďarsku ve spolupráci s tamější vládou továrnu na ruční palné zbraně [1] [2].


novinky.cz

nebo


seznamzpravy.cz

Z jiných zahraničních tiskovin jsme se dozvěděli, že nově vzniknuvší společnost bude působit v závodě poskytnutém maďarskou stranou a vybaveném nejmodernější technologií. Ministr obrany Kristóf Szalay-Bobrovniczky prohlásil, že maďarská vláda i nadále považuje za národní strategický cíl vybudovat odvážnou, inovativní a technologicky vyspělou armádu, která je schopna útočit a dokáže prokázat seriózní odstrašující sílu a čelí výzvám měnícího se světa.


Podle Bobrovniczkyho jsou inovace v oblasti obrany v národním bezpečnostním zájmu Maďarska, protože snižují závislost na dovozu, zvyšují bezpečnost dodávek a mohou modernizovat obrannou techniku, která má být regularizována, čímž se zvyšuje odolnost armády.


Ruční zbraně maďarských ozbrojených sil nahradíme ručními zbraněmi vyrobenými v české licenci. Ruční zbraně se budou vyrábět formou společného podniku nejen pro maďarskou národní obranu, ale také pro mezinárodní trh – řekl ministr, podle něhož jde o velmi důležitý krok pro rozvoj maďarských ozbrojených sil a rozvoj maďarského obranného průmyslu.


Seagalova čepice u Vladimira Solovjova


Loni v srpnu jsme zveřejnili článek [3], kde jsme se v jeho druhé části věnovali reklamní čepici Stevena Seagala. Vedli jsme v něm polemiku nad tím, zda se jednalo o náhodu nebo nějaký vzkaz.Odcitujeme si naše tehdejší resumé v onom příspěvku této události, která proběhla v nejsledovanějším ruském politickém pořadu Vladimira Solovjova:

Předpokládáme, že celá tato komedie souvisí s ohlášením příštího uspořádání Evropy, a to v podobě CCCP 2.0, Mezimoří a NŘŘ (Nová říše římská)! Pamatujeme si na jedno vyjádření Lavrova na tiskové konferenci těsně před spuštěním SVO, kde na dotaz novinářky ohledně chování nebo „drzosti“ Prahy vůči Rusku ihned prudce zareagoval tím, že pronesl: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT!

Reklamní čepice byla pro zainteresované důležitým připomenutím toho, jakou roli v Evropě bude Praha v budoucnu zastávat. Byl to úmysl a oznámení. To oznámení má určitě daleko širší souvislosti, ale ty prozatím neumíme rozklíčovat ….

A vidíte? Vše zapadlo na své místo. Pět měsíců po námi odhalené „ohlášce“ máme již před zraky monstrózní akci na území jednoho z budoucích regionálních lídrů Evropy! Maďarsko jede bomby …


Zvedání prestiže Praze a Budapešti


V tomto odstavci by se dala napsat pouze tato jediná věta: KDO OVLÁDÁ VYSOKÉ TECHNOLOGIE, TAK TEN ŘÍDÍ! Zde by se dalo zjednodušeně konstatovat, že Praha má propůjčené klíče k těmto technologiím, Pešť má dovoleno je používat a v budoucnu na nich také vydělávat. Rozhodovací pravomoci jsou celkem dobře procentuálně vyjádřeny v novém plánovaném společném podniku, a to Praha 51% a Budapešť 49%. Ihned to evokuje zamyšlení na tím, kdo bude mít v příštím evropském uspořádání status globálního lídra a kdo status lídra regionálního! Souhlasíte? Vše tomu nasvědčuje.


Funkční armáda


Na příkladu Hungary názorně vidíme to, jakým způsobem se budují mocenská centra. Každé takové VIDITELNÉ mocenské centrum musí mít funkční vojenské složky pro svoje tři hlavní motivace:


  • Útočení – kdyby nastala situace při budování nového impéria, že je nutné demonstrovat svou sílu, a tím si následně zjednat pořádek a respekt na svém celém kompletně nově plánovaném území
  • Bránění – mít zajištěnou schopnost čelit vnějším tlakům, tzn. cizí vojenské agresi
  • Zastrašení – mít vlastní armádu v takovém stavu a nastavení, že to všechny potenciální vnější i vnitřní agresory okamžitě odradí se o cokoliv pokoušet

Závěrem


Dnes to bylo jenom opravdu krátce. Hlavním smyslem bylo poukázat na již dříve námi deklarovanou „ohlášku“ s tím, že to tenkrát nebylo úplné plácnutí do větru! Budeme se snažit k našim starým predikcím vracet a postupně aktualizovat jejich vývoj. Samozřejmě víme, že ne ve všem jsme měli pravdu, ale většinově ANO.


Také je potřeba zmínit, že většina našich dlouhodobých odhadů teprve začíná dobíhat nebo teprve začíná být viděn ten jejich skutečný nabraný směr.


Zdroje: novinky.cz, seznamzpravy.czV tomto roce je to náš první příspěvek, a tak je naše povinnost Vám poděkovat za přízeň v minulém roce, což samozřejmě také souvisí s Vaší finanční podporou. Všem Vám děkujeme!


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru