Strach mění adresáta

Bude opět v některých státech zaveden trest smrti? Nebo je horší doživotní hnití ve špinavé cele? Všímáte si toho již těžko skrývaného strachu u covidové mafie? Jaká jsou skutečně pravdivá čísla o proočkovanosti obyvatel ČR? Nevěříme těm oficiálně předkládaným, protože viditelná hysterie mafie nabírá na síle! Spíše si myslíme, že počet naočkovaných občanů České republiky je nižší!


Ten smrad z jejich mafiánských kalhot má tři hlavní příčiny:


  1. Nesplněné kvóty proočkovanosti na svěřeném území, které naší páté koloně zadal její páníček! On sám má ale, popravdě řečeno, už také sám dost svých problémů v prosazování agendy p(L)andemie ve světě.
  2. Stoupající počet vlastních obyvatel, kterým začíná docházet tato ruleta na život a na smrt
  3. Prosakující informace na veřejnost ohledně obrovské korupce u vypisovaných státních zakázek na zdravotní materiál (pomůcky) během „p(L)andemie“ Covid-19

Myslíme si, že současný počet neočkovaných českých spoluobčanů se již mnoho snižovat nebude, protože dennodenně nové a nové množství informací kolem vakcín snižuje jejich důvěryhodnost takovým způsobem, že za vzniklé situace si to nechá dobrovolně vpálit do těla jenom retardovaná osoba! Ke dni 18. 7. 2021 má v sobě kompletní dvě šmakulády cca 45% starších 12-ti let a celkově tedy 58% starších 12-ti let je „očkováno“ alespoň jednou dávkou. Data získána zde [1]. Takže tu máme asi 40% zatvrzelých odpíračů experimentálních život ohrožujících injekcí starších 12-ti let, kteří se nepodvolili a zatím stojí vzpřímeně na dvou zadních. BRAVO!


Příklady motivací pro očkování


V podstatě se dá tvrdit, že neočkovaní lidé jsou ti, na kterých jediných se dá stavět jakákoliv budoucí obrana národa českého za to, aby v budoucnu vůbec zůstal na mapě světa a když se to povede, tak jako hrdý svobodně smýšlející národ! Proč tak tvrdě odsuzujeme a házíme do jednoho pytle všechny ty naočkované? Hlavní příčinou tohoto zaškatulkování jsou jejich osobní motivace, které zapříčinily rozhodnutí nechat se naočkovat, a to třeba:


a) OBROVSKÝ STRACH Z COVID-19

Příliš velký strach omezuje možnosti racionálního uvažování a takoví lidé často tíhnou k vyvolávání paniky. Strach, který je ovládl, jim nedovolil si zjistit relevantní informace o skutečné a pravdivé rizikovosti této nemoci. Oni nikdy nebudou aktivní účastníci odboje proti jakémukoliv fašistickému systému.


b) CESTOVÁNÍ, NÁVŠTĚVA RESTAURACÍ, NÁVŠTĚVA HROMADNÝCH AKCÍ atd.

Toto jsou většinově lidé, jejichž jediným smyslem života je honba za uspokojováním pouze vlastních pudových (zvířecích) potřeb, kterým hodnoty přesahující jejich osobu nic neříkají. Myslíme, že jim jsou dokonce směšné a opovrhují jimi! Tito lidé nebudou dělat nic, co by ohrozilo jejich snadné uspokojování vlastních potřeb.


c) NEKRITICKÉ PODLÉHÁNÍ NÁZORŮM AUTORIT

Většina osob z této skupiny mají v sobě zakódovanou otročí povahu. Motivací jejich veškerých skutků je zavděčit se svým osobním důležitým autoritám. Tito reprezentanti otroctví jsou celý život neustále někým ovládáni – ženou, šéfem v práci, rodiči, kamarády atd. Vše co činí je z důvodu zasloužení si pohlazení nebo např. poplácání po zádech od těchto autorit a v jejich životě je to jediná chvíle, kdy opravdu pociťují skutečnou slast. Takovým lidem se při obraně národa spíše vyhýbat!


Núbijský otrok ve starověkém Egyptě
d) NÁVRAT KE STEJNÉMU OBYČEJNÉMU ZPŮSOBU ŽIVOTA PŘED PANDEMIÍ

Myslíme, že toto je asi největší procento lidí v množině naočkovaných, ale, bohužel, tímto prokázali svojí totální konceptuální negramotnost a o skutečném fungování světa netuší vůbec nic. Je to výsledek dlouhodobého uplatňování cíleného řízení společnosti a používání vlivu školství, podsouvaných poplatných zkorumpovaných prorežimních autorit, překroucené historie, alkoholu, drog atd. S touto „gruppou“ se dá v budoucnu na základě správného lidského ovlivňování pracovat, ale v tuto chvíli je pro obranu „českého člověka“ nepoužitelná.


Dá se obecně konstatovat, že tito lidé si sami nemohou za tuto vlastní situaci, to se na nich úmyslně dopustili jiní. To je smutná pravda. Výhodou je, že každý na sobě a svých znalostech může začít pracovat okamžitě, odteď! Pusťte se, prosíme, do toho, už jenom kvůli svým dětem.


Mafii dochází nápady, jak lidi oblbnout


Je viditelné, že očkovací kampaň zůstala za očekáváním a znovu se potvrdilo, že když se příliš mnoho tlačí na pilu, tak se potřebný výsledek většinou nedostaví. Za celou dobu „p(L)andemie“ se v MSM tlačí jenom ta jedna lživá oficiálně protěžovaná „pravda“ těmi stále stejnými tvářemi, které pravidla tohoto celosvětového podvodu během dlouhých měsíců u nás měnily ze dne na den bez použití jakékoliv logiky.


A tato stejná parta podvodníků si nám dovoluje vnucovat svoje teorie (spíše úmyslné lži!) o bezpečnosti vakcín a zároveň nedovoluje zaznít jiným opačným názorům ze stran odborné veřejnosti? To si jako fakt naše pátá kolona myslela, že po tom všem těmto „lidem“ bude celá naše společnost oddaně (odevzdaně?) věřit? O skutečných důvodech vakcinace jsme informovali zde [2] a spekulativně o době postcovidové tady [3]. Jejich arogance se stane jejich zkázou …….


To, že jim teče do bot, je do očí bijící ze stále nových a nových vymýšlených metod, jak oblbnout, spíše vyj_bat, s obyvatelstvem a donutit ho se v maximální míře naočkovat tou šmakuládou! Nikoliv pouze v naší zemi, ale i v okolních státech se snaží používat obdobné metody k nahnání oveček k injekční stříkačce jako např. různé losovací akce pro očkované.


Za chvíli budeme svědky novinky, která k nám připluje zpoza oceánu, a to: S VAKCÍNOU ZA VÁMI AŽ DOMŮ! Zamyslete se – myslel státní aparát ve vašem životě někdy na vaše zdraví s takovou urputnou vehemencí? Není to už opravdu téměř všem divné? Tolik dobra od našich ELIT najednou? Sorry jako!


Státní elity po celém světě se začínají klepat strachy


Důvodem tohoto odvážného tvrzení je skutečnost, že drtivá většina těch jejich vyřčených „pravd“ ohledně Covid-19, které měly za následek možnost přijímání zkázu přinášejících nařízení (restrikcí), začínají být argumentačně drceny a soudy vynášejí rozsudky o nezákonnosti vyžadovaných vládních nařízení!


Myslíme si, že blížící se neodvratný velký střet dvou světových táborů na hřišti zvaném USA (tím opravdu nemyslíme demokraté vs. republikáni) způsobí odhalení ohromného množství pravd a zároveň lží kolem celé p(L)andemie, což bude mít podstatný vliv na politické dění (i personální) v Evropě, ale samozřejmě i celém světě. V některých státech to může určité jedince, doufejme, přivést až na popraviště.


Téměř celá Evropa byla donucena hrát jen podle jedněch not, ale majitelé těchto not přecházejí do těžké defenzívy a následně budou nemilosrdně zničeni. Vlivem tohoto střetu následný rozpad USA bude mít obrovsky negativní dopad na sestavy pátých kolon jednotlivých evropských států. HURÁ! Budou mít pomyslné nože na krku ………


Být kdokoliv z nás v této partičce (viz. obrázek), tak vlastním zadkem také štípeme desítku drát!


Radostní šiřitelé strachu – svazáci nového typu pro 21. století (rozuměj SVINĚ)

Co dělat a nedělat


Výše jsme si popsali v hrubých rysech současnou situaci na bojišti, a tak je teď důležité se zmínit, jak by se k tomu vlastenci měli postavit.


Nejdůležitějším bodem je zabránění zavedení povinného očkování! Je nutné ještě v této době udržet neproočkovanou maximální část populace. Současných 40% starších 12-ti let je dostačujících, protože to je, prozatím, pro naše fašistické vedení příliš velké riziko skutečně možného nemalého odporu a vzniku nepokojů. Zavést totální apartheid při poměru skoro jedna ku jedné je pro ně cesta do pekla. V západní Evropě plné ulice již vidíme, i když o tom hlavní MSM neinformují.Plno lidí si stále nedokáže ve své mysli připustit, že by někdo v dnešní demokratické sluníčkové době usiloval o ukončení takového množství životů, a že by něco takového bylo možné zorganizovat ve „vyspělé“ civilizaci a už vůbec si nedovedou představit, že by to takovým fašistům mohlo jen tak projít. Mohlo! Samozřejmě, že takto s určitostí uvažuje většina vysokoškolsky (i středoškolsky) vzdělaných lidí v západním systému školství, kde opravdu dbají na to, aby tito studenti byli konceptuálně naprosto slepí a sloužili systému. To je totiž hlavním cílem západního vzdělávání!


Takovýto nelidský způsob řízení je vlastní „Entitám“, které slouží technokratické vizi světa a ta by se dala vyjádřit v jedné větě asi takto: ČLOVĚK JE PŘÍRODNÍ ZDROJ (stejně třeba jako zásoba ropy), A TAK SE S NÍM MŮŽE ZACHÁZET JAKO SE ZDROJEM!


Poslední poznámka: „Lidé“ s touto vizí světa řídí dnes český národ! LIDE ČESKÝ VSTÁVEJ NEBO BUDE POZDĚ!


Zdroje: starovekyegypt.net, shutterstock.com, ockovani.opendatalab.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru