Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Spekulace o době postcovidové

Blíží se chvíle, kdy vyjde na světlo boží celá pravda o pandemii Covid-19? Nebo jenom částečná, účelově upravená tak, aby posloužila pro ty správné naplánované procesy ve světě? Stali se největší světoví propagátoři této hysterie pouze užitečnými idioty v tomto řídícím manévru nebo někomu ukradli scénář a původní majitel si ho v současné době bere nazpět, přičemž zároveň trestá ony defraudanty? Jak by v takovém případě fungovalo společenské soužití očkovaných a neočkovaných?

 

Pojďme si zaspekulovat, že nastává situace, kdy většina lidí začíná chápat, že se stali, bohužel, spoluúčastníky obrovského podvodu. Je mnoho indícií, které k této konspiraci nabádají.


Některé indície, které nás vedou k této spekulaci

 

A) Začíná být oficiálně připouštěna možnost umělého vzniku tohoto viru v laboratoři


B) Přibývá více a více faktů o obrovské rizikovosti těchto experimentálních injekcí (právně a ani medicínsky to vůbec nejsou vakcíny – to je lež!) a jejich téměř nulovém přínosu v léčbě tohoto infekčního onemocnění. Nové a nové informace o riziku možného trvalého poškození zdraví


C) Probíhá iniciativa vedená německoamerickým právníkem Reinerem Fuellmichem [1], která připravuje žaloby na přední představitele Covid divadla, a to nejen v Německu. Přípravy žalob probíhají v této spolupráci i na ostatních kontinentech, přičemž se jich účastní minimálně 100 právníků


D) Německý spolkový kontrolní úřad odeslal vládě zprávu o miliardových podvodech ve zdravotnictví. Německá vláda vyhlašovala veškerá opatření na základě falešných údajů německých nemocnic

 

E) Guvernér státu Texas Greg Abbott podepsal zákon [2], který zakazuje jakémukoli texaskému podniku nebo vládnímu subjektu vyžadovat očkovací pasy nebo jakékoli informace o očkování

 

F) Sílí tlaky na vysvětlení určitých skutečností jako např. Texas zrušil od 1.3.2021 veškeré restrikce a žádné šíření pandemie se neděje, Bělorusko celou dobu bez jediného lockdownu a jsou bez Covid-19 atd.


G) V Polsku vyšlo najevo z dat jejich MZ, že očkovaní lidé mají 2x větší riziko úmrtí na Covid-19, než lidé nenaočkovaní. Info [3].


H) Americká studie z Cleveland Clinic tvrdí, že kdo již Covid-19 prodělal, tak ho už znovu nedostane. To je přelomová informace! Info [4].


I) Dr. Fauci – pravá ruka Bílého domu pro boj s koronavirem přichycen při mnoha lžích o pandemii – zveřejnění jeho mailové komunikace

 

Anthony Fauci – zachránce mnoha Američanů nebo již brzy obviněný muž ze zločinů proti lidskosti?

Mohli bychom pokračovat dále, ale to není předmětem nynějšího článku. Smyslem je zamyslet se nad dobou budoucí, která, dle nás, může reálně opravdu brzy nastat.


Činnost většiny národních vlád  jako organizovaný zločin?

 

Mnoho informací vyplouvajících na povrch ohledně pandemie Covid-19 nám krásně ukazují tu skutečnost, kterou tady opakujeme stále dokola, a to, že téměř celý svět funguje v systému centrálního vládnutí, nikoliv v systému pouhé interakce mezi státy, která údajně je (jak je nám vštěpováno) výsledkem řídících procesů samostatně navrhovaných jednotlivými národními vládami. Argumentem pro toto tvrzení se stávají veškerá prosazená řešení této krize v drtivé většině zemí, která se vzájemně podobají jako vejce vejci. O systému řízení světa jsme vloni psali [5].


Soudy v jednotlivých zemích začínají potvrzovat, že národními vládami vydané a následně v praxi zavedené restrikce byly většinově nezákonné viz. v ČR třeba [6]. Myslíme, že jediná možnost, jak se vlády mohou alespoň částečně (no, v dnešním světě možná i úplně) vyvázat z odpovědnosti ze způsobených škod na zdraví i ekonomice a mnoha zbytečných úmrtí, je, vše “hodit” na mediální hvězdy posledních měsíců (rozuměj SVINĚ), a to na nikým nevolené mainstreamové bezpáteřní epidemiology!

 

Když se podíváme zpátky, tak i naše vláda každé rozhodnutí zaštiťuje těmito poradci. Myslíme, že si vytáhnou “černého Petra” a jejich budoucnost jim opravdu nezávidíme, jelikož k nim budou směřovány absolutně všechny výčitky související s nesmyslnými opatřeními včetně výčitek od nešťastných naočkovaných chudáků!


Podobný manévr jsme již očekávali po létu 2020 – odhadovali jsme tenkrát [7], ale plán počítal s další vlnou, takže to přichází, doufejme, až v této době. Faucim to začíná a Maďarem, Smejkalem, Prymulou, Fléglem, Kubkem, Hořejším atd. to bude končit – NELIDSKÉ ZRŮDY!!

 

Radostní šiřitelé strachu – svazáci nového typu pro 21. století (rozuměj SVINĚ)

Přeformátovávání světa běží jako po másle

 

Skoro to začíná vypadat, že brzké a dovolené (pro oči veřejnosti) ukazování prstem na viníky zhoršených životních podmínek vlivem pandemických restrikcí pro obyvatele těch území, které byly zasaženy tímto řídícím manévrem, není náhodné, nýbrž plánované!


Vývoj nasvědčuje tomu, že s těmito vědomě kolaborujícími hlupáky, kterým možná bylo dovoleno si trochu nakrást během covidu, bude naloženo jako s toaletním papírem od hoven! Měli pocit, že vstoupili do sfér elit, namísto toho se stali spotřebním materiálem (tím toaletním papírem) ve hře, které vůbec nerozumí! Žádné slitování s nimi, opravdu patří do toho “hajzlu”, jako každý takovýto bezcharakterní zasviněný bordel! Pardon, trochu jsme odbočili.


Na pozadí takto uměle úmyslně utlumeného života na Zemi, ale zběsile bez povšimnutí probíhaly a stále probíhají řídící procesy o různých frekvencích (krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé), které nám brzy nezadržitelně vstoupí do našich životů. Svět zdaleka nestál, pouze prostý lid si to myslí, a tak už to funguje stovky let. Stojíme na prahu velkých změn.


Úkoly států, národů, nadnárodních korporací, národních firem se budou měnit a již se mění. Některé státy zaniknou, nová impéria vzniknou, někdo si pohorší a někdo si polepší. Schůzka Biden – Putin byla hlavně o tomto, tzn. o koordinaci při ukončování hegemonie USA a hledání kompromisů v zajištění určité zdrojové stability v blízkém časovém horizontu. Podpěry, které držely starý svět už byly zbořeny. To je tutovka!


Očkování, cestování, sex, plánované rodičovství

 

V našem spekulativním článku vycházíme z toho, že pravda o Covid-19 byla veřejnosti odhalena. Důvody odhalení tohoto divadla teď ponechme stranou (možná příští článek), ale zmiňme nějaké důsledky, které to přinese či způsobí.


OČKOVÁNÍ
 

Vznikne ohromná rozčarovaná skupina lidí, která pochopí, že si nechala do svých těl vpálit neodzkoušené svinstvo, u kterého nikdo neví, co způsobí v postupujícím čase nebo v horším případě to “elity” vědí a tu pravdu do mediálního prostoru vypustí. Většina z nich začne z hloubi duše nenávidět osoby neočkované.

Tato třaskavá směs pocitů na obou stranách barikády způsobí gigantické pnutí (napětí) ve společnosti, které, bohužel, s velkou pravděpodobností přeroste v nekontrolovatelnou agresi v části obyvatelstva. Obáváme se, že to nebudou hezké časy. Opět v celé kráse zafunguje systém řízení ve stylu ROZDĚL A PANUJ!


CESTOVÁNÍ
 

Mnoho jedinců bylo motivováno k očkování hlavně pouze ze sobeckých důvodu, a to třeba z důvodu možného návratu k cestování do zahraničí. Jelikož tyto experimentální injekce jsou už teď předmětem diskuze ohledně možného důvodu příliš častého vzniku krevních sraženin u očkovaných osob, tak to budou právě oni, kteří už do letadla nesednou, protože je žádná letecká společnost již do svého letounu nepustí.

 

O jednom z úkolů Covid-19, a to o nutném omezení turismu jsme psali [8]. Zůstane jen hrstka aerolinek, které budou využívat jen ti superbohatí (samozřejmě nenaočkovaní). Vítejte v nové realitě!


SEX A PLÁNOVANÉ RODIČOVSTVÍ
 

Jaký vliv určitá očkování budou mít na reprodukci lidstva je otázkou za všechny peníze. Že některé budou mít velmi negativní vliv je již teď velmi pravděpodobné a hrozíme se toho, jaké brzké mnohé lidské tragédie můžeme očekávat.


Určitě se ohromně sníží promiskuita, protože lidé začnou hodně přemýšlet o tom, s kým se intimně sblížit nebo dokonce založit rodinu. Že současná civilizace potřebuje změnit vzorce chování v přístupu k sexu o tom žádná, ale tento způsob umravnění je opravdu dost drastický. Nebrečme …… prostě to tak asi bude.


Letiště Praha Ruzyně

  

Závěrem snad jen zmínit, že bychom si z celého srdce přáli, aby naše konspirativní odhady budoucnosti byly hodně mimo mísu. Bohužel, obáváme se, že blížící se realita našich dnů nebude o mnoho vzdálena od našich zde načrtnutých spekulací. BŮH S NÁMI!


Zdroje: cestujzababku.cz, ft.com, childrenshealthdefense.org, tn.nova.cz, aeginagreece.com, epochtimes.cz, otevrisvoumysl.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Válka o válku nebo NE-válku

Rozdělení Evropy na minimálně 2 regiony se přibližuje rychleji než by si člověk myslel. Bohužel, válka o opravdovou válku nebo “NE-válku” na evropském kontinentu se rozhořela na všech myslitelných frontách, tzn. také těch sportovních – i když tam odjakživa probíhala a neustále probíhá. Jinak řečeno – teď se, ona válka, velmi zviditelnila, a to konkrétně na bitevním poli fotbalovém. Kdo se trochu zajímá o reálnou politiku (nikoliv o tu, která je nám prezentována v MSM),

Číst dál »

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

Přímočarý Orbán jasně signalizuje …

Český politolog Petr Fiala neustále vysílá nějaké signály, kterým nikdo v Evropě nepřisuzuje žádnou váhu, a to ani v době českého předsednictví EU! Ale pak jsou také politické signály, ke kterým má potřebu se vyjadřovat každý, protože je vysílá politická figura, která pracuje zcela na jiné úrovni. Na tomto “levelu” pracuje zajisté nějaký Viktor Orbán!   Při nedělním přátelském fotbalovém zápase Maďarska proti Řecku se maďarský premiér prezentoval před objektivy MSM šálou, která okamžitě vyvolala

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru