Spekulace o době postcovidové

Blíží se chvíle, kdy vyjde na světlo boží celá pravda o pandemii Covid-19? Nebo jenom částečná, účelově upravená tak, aby posloužila pro ty správné naplánované procesy ve světě? Stali se největší světoví propagátoři této hysterie pouze užitečnými idioty v tomto řídícím manévru nebo někomu ukradli scénář a původní majitel si ho v současné době bere nazpět, přičemž zároveň trestá ony defraudanty? Jak by v takovém případě fungovalo společenské soužití očkovaných a neočkovaných?

 

Pojďme si zaspekulovat, že nastává situace, kdy většina lidí začíná chápat, že se stali, bohužel, spoluúčastníky obrovského podvodu. Je mnoho indícií, které k této konspiraci nabádají.


Některé indície, které nás vedou k této spekulaci

 

A) Začíná být oficiálně připouštěna možnost umělého vzniku tohoto viru v laboratoři


B) Přibývá více a více faktů o obrovské rizikovosti těchto experimentálních injekcí (právně a ani medicínsky to vůbec nejsou vakcíny – to je lež!) a jejich téměř nulovém přínosu v léčbě tohoto infekčního onemocnění. Nové a nové informace o riziku možného trvalého poškození zdraví


C) Probíhá iniciativa vedená německoamerickým právníkem Reinerem Fuellmichem [1], která připravuje žaloby na přední představitele Covid divadla, a to nejen v Německu. Přípravy žalob probíhají v této spolupráci i na ostatních kontinentech, přičemž se jich účastní minimálně 100 právníků


D) Německý spolkový kontrolní úřad odeslal vládě zprávu o miliardových podvodech ve zdravotnictví. Německá vláda vyhlašovala veškerá opatření na základě falešných údajů německých nemocnic

 

E) Guvernér státu Texas Greg Abbott podepsal zákon [2], který zakazuje jakémukoli texaskému podniku nebo vládnímu subjektu vyžadovat očkovací pasy nebo jakékoli informace o očkování

 

F) Sílí tlaky na vysvětlení určitých skutečností jako např. Texas zrušil od 1.3.2021 veškeré restrikce a žádné šíření pandemie se neděje, Bělorusko celou dobu bez jediného lockdownu a jsou bez Covid-19 atd.


G) V Polsku vyšlo najevo z dat jejich MZ, že očkovaní lidé mají 2x větší riziko úmrtí na Covid-19, než lidé nenaočkovaní. Info [3].


H) Americká studie z Cleveland Clinic tvrdí, že kdo již Covid-19 prodělal, tak ho už znovu nedostane. To je přelomová informace! Info [4].


I) Dr. Fauci – pravá ruka Bílého domu pro boj s koronavirem přichycen při mnoha lžích o pandemii – zveřejnění jeho mailové komunikace

 

Anthony Fauci – zachránce mnoha Američanů nebo již brzy obviněný muž ze zločinů proti lidskosti?

Mohli bychom pokračovat dále, ale to není předmětem nynějšího článku. Smyslem je zamyslet se nad dobou budoucí, která, dle nás, může reálně opravdu brzy nastat.


Činnost většiny národních vlád  jako organizovaný zločin?

 

Mnoho informací vyplouvajících na povrch ohledně pandemie Covid-19 nám krásně ukazují tu skutečnost, kterou tady opakujeme stále dokola, a to, že téměř celý svět funguje v systému centrálního vládnutí, nikoliv v systému pouhé interakce mezi státy, která údajně je (jak je nám vštěpováno) výsledkem řídících procesů samostatně navrhovaných jednotlivými národními vládami. Argumentem pro toto tvrzení se stávají veškerá prosazená řešení této krize v drtivé většině zemí, která se vzájemně podobají jako vejce vejci. O systému řízení světa jsme vloni psali [5].


Soudy v jednotlivých zemích začínají potvrzovat, že národními vládami vydané a následně v praxi zavedené restrikce byly většinově nezákonné viz. v ČR třeba [6]. Myslíme, že jediná možnost, jak se vlády mohou alespoň částečně (no, v dnešním světě možná i úplně) vyvázat z odpovědnosti ze způsobených škod na zdraví i ekonomice a mnoha zbytečných úmrtí, je, vše “hodit” na mediální hvězdy posledních měsíců (rozuměj SVINĚ), a to na nikým nevolené mainstreamové bezpáteřní epidemiology!

 

Když se podíváme zpátky, tak i naše vláda každé rozhodnutí zaštiťuje těmito poradci. Myslíme, že si vytáhnou “černého Petra” a jejich budoucnost jim opravdu nezávidíme, jelikož k nim budou směřovány absolutně všechny výčitky související s nesmyslnými opatřeními včetně výčitek od nešťastných naočkovaných chudáků!


Podobný manévr jsme již očekávali po létu 2020 – odhadovali jsme tenkrát [7], ale plán počítal s další vlnou, takže to přichází, doufejme, až v této době. Faucim to začíná a Maďarem, Smejkalem, Prymulou, Fléglem, Kubkem, Hořejším atd. to bude končit – NELIDSKÉ ZRŮDY!!

 

Radostní šiřitelé strachu – svazáci nového typu pro 21. století (rozuměj SVINĚ)

Přeformátovávání světa běží jako po másle

 

Skoro to začíná vypadat, že brzké a dovolené (pro oči veřejnosti) ukazování prstem na viníky zhoršených životních podmínek vlivem pandemických restrikcí pro obyvatele těch území, které byly zasaženy tímto řídícím manévrem, není náhodné, nýbrž plánované!


Vývoj nasvědčuje tomu, že s těmito vědomě kolaborujícími hlupáky, kterým možná bylo dovoleno si trochu nakrást během covidu, bude naloženo jako s toaletním papírem od hoven! Měli pocit, že vstoupili do sfér elit, namísto toho se stali spotřebním materiálem (tím toaletním papírem) ve hře, které vůbec nerozumí! Žádné slitování s nimi, opravdu patří do toho “hajzlu”, jako každý takovýto bezcharakterní zasviněný bordel! Pardon, trochu jsme odbočili.


Na pozadí takto uměle úmyslně utlumeného života na Zemi, ale zběsile bez povšimnutí probíhaly a stále probíhají řídící procesy o různých frekvencích (krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé), které nám brzy nezadržitelně vstoupí do našich životů. Svět zdaleka nestál, pouze prostý lid si to myslí, a tak už to funguje stovky let. Stojíme na prahu velkých změn.


Úkoly států, národů, nadnárodních korporací, národních firem se budou měnit a již se mění. Některé státy zaniknou, nová impéria vzniknou, někdo si pohorší a někdo si polepší. Schůzka Biden – Putin byla hlavně o tomto, tzn. o koordinaci při ukončování hegemonie USA a hledání kompromisů v zajištění určité zdrojové stability v blízkém časovém horizontu. Podpěry, které držely starý svět už byly zbořeny. To je tutovka!


Očkování, cestování, sex, plánované rodičovství

 

V našem spekulativním článku vycházíme z toho, že pravda o Covid-19 byla veřejnosti odhalena. Důvody odhalení tohoto divadla teď ponechme stranou (možná příští článek), ale zmiňme nějaké důsledky, které to přinese či způsobí.


OČKOVÁNÍ
 

Vznikne ohromná rozčarovaná skupina lidí, která pochopí, že si nechala do svých těl vpálit neodzkoušené svinstvo, u kterého nikdo neví, co způsobí v postupujícím čase nebo v horším případě to “elity” vědí a tu pravdu do mediálního prostoru vypustí. Většina z nich začne z hloubi duše nenávidět osoby neočkované.

Tato třaskavá směs pocitů na obou stranách barikády způsobí gigantické pnutí (napětí) ve společnosti, které, bohužel, s velkou pravděpodobností přeroste v nekontrolovatelnou agresi v části obyvatelstva. Obáváme se, že to nebudou hezké časy. Opět v celé kráse zafunguje systém řízení ve stylu ROZDĚL A PANUJ!


CESTOVÁNÍ
 

Mnoho jedinců bylo motivováno k očkování hlavně pouze ze sobeckých důvodu, a to třeba z důvodu možného návratu k cestování do zahraničí. Jelikož tyto experimentální injekce jsou už teď předmětem diskuze ohledně možného důvodu příliš častého vzniku krevních sraženin u očkovaných osob, tak to budou právě oni, kteří už do letadla nesednou, protože je žádná letecká společnost již do svého letounu nepustí.

 

O jednom z úkolů Covid-19, a to o nutném omezení turismu jsme psali [8]. Zůstane jen hrstka aerolinek, které budou využívat jen ti superbohatí (samozřejmě nenaočkovaní). Vítejte v nové realitě!


SEX A PLÁNOVANÉ RODIČOVSTVÍ
 

Jaký vliv určitá očkování budou mít na reprodukci lidstva je otázkou za všechny peníze. Že některé budou mít velmi negativní vliv je již teď velmi pravděpodobné a hrozíme se toho, jaké brzké mnohé lidské tragédie můžeme očekávat.


Určitě se ohromně sníží promiskuita, protože lidé začnou hodně přemýšlet o tom, s kým se intimně sblížit nebo dokonce založit rodinu. Že současná civilizace potřebuje změnit vzorce chování v přístupu k sexu o tom žádná, ale tento způsob umravnění je opravdu dost drastický. Nebrečme …… prostě to tak asi bude.


Letiště Praha Ruzyně

  

Závěrem snad jen zmínit, že bychom si z celého srdce přáli, aby naše konspirativní odhady budoucnosti byly hodně mimo mísu. Bohužel, obáváme se, že blížící se realita našich dnů nebude o mnoho vzdálena od našich zde načrtnutých spekulací. BŮH S NÁMI!


Zdroje: cestujzababku.cz, ft.com, childrenshealthdefense.org, tn.nova.cz, aeginagreece.com, epochtimes.cz, otevrisvoumysl.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Ruská říše v novém formátu CCCP 2.0?

Jsme svědky ohlášení počátku rekonstrukce Ruské říše na nový formát tzv. CCCP 2.0? Ve čtvrtek 17.3.2022 došlo ve vzdušném prostoru RF k zajímavé události, která podle nás tuto variantu pravděpodobně ohlašuje a dává na vědomí všem, kteří se drží světových “madel” řízení.    Speciální ruská letadla ve vzdušném prostoru    Nárůst ruských speciálních letadel opouštějících Moskvu vyvolal na sociálních sítích velké spekulace. Prvotní zprávu o tomto jevu na svůj server dne 17. března “zavěsil” The

Číst dál »

Spekulace o pravých důvodech zavedení mRNA očkování

Tento příspěvek je odlišný od předchozích tím, že porušuje naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Samozřejmě používáme citace z jiných zdrojů a pracujeme s odkazy. Hlavní podstatou ale zůstává, tvořit příspěvky na základě vlastního uvažování a přesvědčení, které je výsledkem studia, no – spíše samostudia.   Dostali jsme od našeho čtenáře mailem odkaz na text, který je z našeho pohledu tak zajímavý a mimořádný,

Číst dál »

7. říjen jako předzvěst věcí příštích?

Globální řízení využívá události proběhnuvší v konkrétních “datumech” jako prostředek ke komunikaci se svými řídícími nástroji. To je jedna z věcí, kterou lidé zajímající se o skutečné ŘÍZENÍ světa velmi brzy prohlédnou a pochopí. Světová událost, která proběhla dne 7. října 2023 na území Izraele k nim samozřejmě též patří! 7. říjen je bezesporu obrovsky významné datum v lidských dějinách. Možná se mýlíme, ale nezaregistrovali jsme na alternativě článek, který by datum počátku konfliktu mezi

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru