Geniální tah nebo projev kolaborantství?

Jsme svědky geniálního tahu vládce Hradu a premiéra nebo znaku kolaborantství potvrzujícího naše koloniální postavení? Jaký scénář opravdu sledujeme?

 

Podvod jménem Covid-19 se začíná hroutit jako domeček z karet, takže je potřeba na někoho ukázat prstem a smýt ze sebe vinu.V předchozím příspěvku jsme si vysvětlili povinnou účast politiků v této taškařici, a když se blíží „game-over“, tak je pro zlost lidí potřeba najít ten správný hromosvod! V našem případě to znamená, najít vehementního zastánce všech restrikcí za účelem boje s tímto umělým mediálním virem.


A vítězem se stává? Ano, myslíme, že černého Petra si vytáhl velmi „oblíbený“ profesor, plukovník Roman Prymula – HURÁ! Tento od pohledu namyšlený, arogantní, lidem pohrdající papaláš bude s velkou pravděpodobností obětí svého pocitu nedotknutelnosti, neomylnosti, nafoukanosti a stane se zneužitým tuctovým pěšákem ve hře šachového velmistra.


Roman Prymula nachytaný bez roušky

 

Pravda o koronaviru začíná vycházet na světlo a v důsledku ukončení tohoto celosvětového divadla budeme s ústy dokořán zírat na některá prohlášení nejviditelnějších účastníků na všech stranách dnešního názorového spektra. Těšme se na oficiální způsob ukončování, utlumování onoho řídícího manévru a jaký typ ventilu bude vybrán pro upouštění páry té nazlobené části společnosti.


Skoro to vypadá, že monopol na řízení pozemšťanů planety Země skončil. Úkoly stanovené pro projekt Covid-19 prozatím nebyly dostatečně splněny a dá se již konstatovat, téměř se 100%-ní jistotou, že už ani kompletně dokončeny být nemohou.

Je zde již několik viditelných nezdarů, alespoň v našich zeměpisných šířkách:


· STRACH – nezavládl takovým způsobem, jak bylo původně zamýšleno. Prostě síla ovládaných mediálních domů, které ovládají, již není taková a donekonečna omílaná lež už tak nezabírá jako před několika dekádami let nazpět v neinternetovém věku.


· HLOUPNUTÍ – degenerace některých národů ještě není naštěstí na takové úrovni, která by zapříčinila předání všech svobod bez BOJE. I když i u nás takový pokus od ministra Hamáčka, bohužel, již míří do parlamentu. Nevěříme, že projde!


· EKONOMIKA – myslíme, že dokončení přestavby obchodních vztahů na všech úrovních nebylo, na základě původního zadání, dokončeno. Je otázkou, jestli i my toto máme hodnotit jako klad, protože určitá transformace světové ekonomiky je nutná!


· OČKOVÁNÍ – prozatím strana vykonavatelů projektu nemá k dispozici vlastní vakcínu. Vlastníkem zatím jediné vakcíny je Rusko. To je realita a je třeba brát to v potaz. Zde máme pochybnosti o tom, jaký konkrétní cíl byl pro tuto oblast vůbec stanoven. Nevěříme, že zde jde pouze o maximalizaci zisku.

Na mysl se vkrádá myšlenka. Nebyl hlavním úmyslem této řízené akce vlastně její pouze částečný úspěch? Prostě jenom tak na půl? Komu opravdu takový výsledek poslouží? Bylo jmenování p. Prymuly ministrem pouze nechtěná, ale nutná úlitba skutečným správcům našeho státu?


Zdroj: blesk.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Hebrejská bible se vrací domů …

Pravděpodobně nejstarší rukopis hebrejské bible se vrací domů. Ručně psaná 1100 let stará Bible zvaná Codex Sassoon se vrací zpět do Izraele, tzn. zpátky tam, kde ji písař vyhotovil. Vzácný rukopis byl ve středu 17. května 2023 v New Yorku vydražen za 38 milionů dolarů! Je na této informaci něco zvláštního, proč bychom jí měli věnovat větší pozornost? My si myslíme, že ano!   Dokonce si myslíme, že tato informace má obrovský globální význam. Tušíme,

Číst dál »

Vzkaz elitám ohledně německých voleb?

Německé volby jsou dnes v Evropě tématem číslo 1, a tak ani my se jim nevyhneme. Podíváme se na ně ale poněkud z jiného úhlu. Předevčírem se na německé televizi ARD udála zajímavá situace. Během soutěžního pořadu Gefragt-Gejagt se divákům na několik vteřin znázornily výsledky volebního průzkumu tzv. Exit poll. Detailně jsme prozkoumali internetem kolující video z této události a nestačili jsme se divit! Pojďme se společně na zjištěné skutečnosti podívat.   My jsme video

Číst dál »

Poslední pokus od PAX AMERICANA?

Krym, Sýrie, Afghánistán, Kazachstán a nynější Ukrajina! To je částečný výčet neúspěchů přívrženců PAX AMERICANA (PA), který pomaloučku a systematicky, posílá tento jednopolární systém řízení Země do propadliště dějin. Mohou to natahovat, dělat obstrukce, udělovat nové a ještě nesmyslnější sankce, ale konec tohoto probíhajícího procesu je již dávno stanoven a Putin ho ve svém posledním projevu na petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru SPIEF 2022 nemilosrdně vyřkl: Epocha unipolárního světa skončila!   Jakou poslední kartu mohou stoupenci

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru