Slovenská hokejová radost

Slovenské hokejové vítězství nad USA jako řídící manévr na uklidnění národa v době rozjitřených emocí? Argentinské fotbalové vítězství na MS v Mexiku nad Anglií roku 1986, vítězné hokejové zápasy československých hokejistů nad SSSR na MS 1969, letošní Djokovičovo vzepření se anglosasům na tenisovém AO – podobnost čistě náhodná?

 

V posledních několika dnech se událo tolik zajímavých událostí, že je těžké vybrat konkrétně tu, u které tušíte, že je více než zajímavá. Nás nejvíce zaujal olympijský hokejový zápas mezi Spojenými státy a Slovenskem.


Možná to tak není, možná to tak je, nevíme, ale nepřipadá Vám vítězství slovenských hokejistů minimálně trochu podezřelé? Smyslem tohoto zamyšlení není snižovat výkon slovenských hráčů, ale spíše se pozastavit nad zajímavým dopadem právě onoho výsledku v současné politické situaci na slovenský národ. Můžeme porovnat s obdobnými situacemi z minulosti:


Argentina – Anglie 2:1 na MS 1986


Čtvrtfinálový zápas na fotbalovém mistrovství světa v Mexiku dne 22. června jsme již probírali [1], a tak si vypomůžeme citací z našeho článku.

Charakteristickou ukázkou z fotbalové minulosti je finále MS 1986 opět za účasti Argentiny, kde protivníkem jí byla Anglie. Utkání probíhalo stále ještě v době neutišených vášní po proběhnuvším válečném konfliktu o Falklandy/Malvíny v roce 1982 právě mezi těmito zeměmi (přesněji Velkou Británií), a tak bylo velmi žádoucí zajistit z důvodu definitivního zklidnění tamější situace, aby Argentina zvítězila. Výsledkem byl zklidněný argentinský lid, který si šel po finále naposledy vybít emoce do ulic s pocitem, jak to těm Anglánům nandal. Tímto manévrem byly upuštěny v tu dobu stále ještě nebezpečné negativní emoce Argentinců vůči Angličanům, ale hlavně, Velké Británii zůstaly právě ty ostrovy a o toto jediné ve skutečnosti šlo. Prostě mistrovská řídící práce!

Tady není k celému případu mnoho co dodat. Vše jasné! Ovládat a ovlivňovat davy, to je hlavní poslání sportu a fotbalu především. Dále je to také samozřejmě “válčení” států beze zbraní, ale hlavně je to důležitý nástroj k řízení světa.


Djokovičův australský příběh


O celé problematice příběhu Novaka Djokoviče na letošním Australian Open jsme referovali [2]. V tomto článku se o tom zpětně zmiňujeme pouze z důvodu jako další jasné ukázky globálního řízení prostřednictvím sportu.


Kdo z Vás jste tento náš dřívější článek o tomto tématu nečetl, tak doporučujeme, protože v něm pochopíte, kam až taková sportovní událost může vést! Jaké to může mít závažné dopady třeba i na vývoj celých regionů. To je (byl) hlavní důvod, proč je (byl) vrcholový sport tak protěžovaný a hýčkaný. Pravdou také ale je, že každý nástroj se opotřebuje nebo je do nové epochy již nevhodný …..


ČSSR – SSSR 2:0 a 4:3 na MS 1969 v ledním hokeji


Dění z mistrovství světa ve Švédsku se přímo nabízí k porovnání. Tehdejší Československo bylo po událostech roku 1968, kdy bylo okupováno vojsky Varšavské smlouvy, velmi rozpolcené a bylo potřebné dát možnost upustit negativním emocím. Nálada mezi lidem nebyla uspokojivá, spíše byla nepředvídatelná, což znamenalo, že nebyla pod kontrolou. To není stav, který by jakákoli vládní garnitura potřebovala!


“Rudá mašina”, tzn. sovětská hokejová sborná, byla v té době téměř neporazitelná. Českoslovenští hokejisté ji byli schopni občas porazit, ale určitě ne porážet. Sověti nakonec turnaj vyhráli s konečným skóre 59:23 (+36) s tím, že z celkového počtu 10-ti zápasů prohráli právě pouze obě utkání s československou reprezentací [3]. Náhoda? Štěstí? V žádném případě! Ohromné nadšení a určitý pocit zadostiučinění ovládly tehdejší atmosféru v ČSSR.


Zaplněné československé ulice po vítězstvích hokejistů nad tehdejší sbornou.

Výsledek? Lidé si užili pocit vítězství nad tím nenáviděným Sovětským svazem a pokojně se vrátili do svých domovů a ke svým osobním životům. Občanské nepokoje se nekonaly a v ČSSR zavládl klid. Pro řídící kádry za oponou bylo ale nejdůležitější, že na pozadí toho všeho zůstala na území ČSSR jako jediná z ostatních okupujících armád Varšavské smlouvy sovětská armáda, a to až do roku 1991.


Ještě je potřeba zmínit, že invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa se oficiálně konala 20. srpna do 11. září 1968. Podpis je jasný a již z mnoha dalších indícií se dá odhadovat to, kdo měl ve skutečnosti “pod palcem” už v té době politbyro SSSR. Z toho vyplývá, že o událostech pražského jara se lživě psalo jak v komunistických učebnicích, tak posléze v učebnicích po roce 1989. Ale to jsme odbočili ….


USA – Slovensko 2:3 v ledním hokeji na OH 2022


Vzhledem k těžkému období pro slovenský národ, kterému musel čelit po dobu mnoha měsíců, tak i on se dočkal té své veliké radosti a pocitu štěstí. Po období pokusných králíků na PCR testování a ponížení v podobě vnucení cizí armády na vlastní území bylo nutné “upustit trocha té nahromaděné páry”! Jak to jen zařídit, aby se těm Slovákům vlilo nazpět trochu té národní hrdosti a zabránilo se příliš velkým nepokojům? SPORT – stará vyzkoušená metoda! Citace z článku na idnes [4]:

Klíčový moment ze slovenské strany přišel 44 vteřin před koncem základní hrací doby. Marek Hrivík si našel puk, který gólman Mann vyrazil po bombě Čajkovského od modré, a doklepl jej do sítě.

O způsobu tohoto matriční řízení zde [5]. Odkaz vkládáme již poněkolikáté. Třeba je to skutečně souhra náhod a nefalšovaného štěstí, ale my tomu prostě nevěříme. Ve světovém řízení se hraje přespříliš důležitá koncovka nynější celosvětové šachové partie, aby se riskoval byť drobný výkyv v globálním řízení. Slováky bylo potřeba uklidnit a uvést je do přijatelného řiditelného emocionálního stavu. Opravdu dlouho byli vystaveni abnormálně velkému stresu a myslíme, že si slovenští občané vedli výtečně!


Radost slovenského týmu z vítězství nad USA na OH 2022 v Pekingu.

À propos – GRATULUJEME! A věřte, že v tom není ani trochu ironie. Svět prostě takto asi fakt funguje. Ono to “NAGANO” by stálo také za detailní prozkoumání a možná bychom se nestačili divit – když bude čas ….


Závěrem


Už vícekrát jsme upozorňovali na funkci sportu v globálním řízení. Pokud máme již určité povědomí o matričním řízení, tak musíme výše uvedený zápas zařadit do množiny těch, o kterých se dá tímto způsobem opravdu uvažovat!


My nemůžeme mít 100% jistotu, ale z mnoha doprovodných ukazovatelů se dá s vyšší mírou pravděpodobnosti odhadovat, že vítězství Slovenska nevzniklo jen tak nahodile, ale bylo z vyšších míst umožněno a bylo k tomuto sportovnímu výsledku dopomoženo!


To je náš závěr a více důkazů Vám teď nejsme schopni předložit. Každý má na výběr, a to SOUHLASIT nebo NESOUHLASIT. My pouze předkládáme svou interpretaci událostí.


Zdroje: cs.wikipedia.org, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Informace pro čtenáře

AKTUALIZACE dne 2. dubna 2023   Musíme ještě učinit závěrečné prohlášení k prezidentským volbám. Po prozkoumání maximálního počtu dostupných informací z veřejných zdrojů musíme konstatovat, že VOLIMCESKO se přiklání k názoru, že Andrej Babiš s velkou pravděpodobností volby vyhrál. Toto konstatování vůbec nic nemění na naší původní chybě, protože nějaké naše interní zjištění není vůbec DŮLEŽITÉ! Podstatný je pouze takový výsledek voleb, který je oficiálně uznán celým mezinárodním společenstvím. A tak se i stalo! Za

Číst dál »

Na vědomí se dává, že ….

Tragédie v ruském Iževsku není v žádném případě nahodilá samostatná akce nějakého vyšinutého jedince. Celý akt je protkám symbolikou, že právě toto můžeme tvrdit s téměř 100% jistotou. Myslíme si, že tento teroristický čin má veškeré znaky pro to, abychom mohli konstatovat, že se jedná o událost globálního řídícího významu! Pokusíme se osvětlit to, co nám naše současné znalosti umožní. Určitě je tam těch významů, které korigují světové řízení, mnohem více. Každý s již vyšší

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru