Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Slovenská hokejová radost

Slovenské hokejové vítězství nad USA jako řídící manévr na uklidnění národa v době rozjitřených emocí? Argentinské fotbalové vítězství na MS v Mexiku nad Anglií roku 1986, vítězné hokejové zápasy československých hokejistů nad SSSR na MS 1969, letošní Djokovičovo vzepření se anglosasům na tenisovém AO – podobnost čistě náhodná?

 

V posledních několika dnech se událo tolik zajímavých událostí, že je těžké vybrat konkrétně tu, u které tušíte, že je více než zajímavá. Nás nejvíce zaujal olympijský hokejový zápas mezi Spojenými státy a Slovenskem.


Možná to tak není, možná to tak je, nevíme, ale nepřipadá Vám vítězství slovenských hokejistů minimálně trochu podezřelé? Smyslem tohoto zamyšlení není snižovat výkon slovenských hráčů, ale spíše se pozastavit nad zajímavým dopadem právě onoho výsledku v současné politické situaci na slovenský národ. Můžeme porovnat s obdobnými situacemi z minulosti:


Argentina – Anglie 2:1 na MS 1986


Čtvrtfinálový zápas na fotbalovém mistrovství světa v Mexiku dne 22. června jsme již probírali [1], a tak si vypomůžeme citací z našeho článku.

Charakteristickou ukázkou z fotbalové minulosti je finále MS 1986 opět za účasti Argentiny, kde protivníkem jí byla Anglie. Utkání probíhalo stále ještě v době neutišených vášní po proběhnuvším válečném konfliktu o Falklandy/Malvíny v roce 1982 právě mezi těmito zeměmi (přesněji Velkou Británií), a tak bylo velmi žádoucí zajistit z důvodu definitivního zklidnění tamější situace, aby Argentina zvítězila. Výsledkem byl zklidněný argentinský lid, který si šel po finále naposledy vybít emoce do ulic s pocitem, jak to těm Anglánům nandal. Tímto manévrem byly upuštěny v tu dobu stále ještě nebezpečné negativní emoce Argentinců vůči Angličanům, ale hlavně, Velké Británii zůstaly právě ty ostrovy a o toto jediné ve skutečnosti šlo. Prostě mistrovská řídící práce!

Tady není k celému případu mnoho co dodat. Vše jasné! Ovládat a ovlivňovat davy, to je hlavní poslání sportu a fotbalu především. Dále je to také samozřejmě “válčení” států beze zbraní, ale hlavně je to důležitý nástroj k řízení světa.


Djokovičův australský příběh


O celé problematice příběhu Novaka Djokoviče na letošním Australian Open jsme referovali [2]. V tomto článku se o tom zpětně zmiňujeme pouze z důvodu jako další jasné ukázky globálního řízení prostřednictvím sportu.


Kdo z Vás jste tento náš dřívější článek o tomto tématu nečetl, tak doporučujeme, protože v něm pochopíte, kam až taková sportovní událost může vést! Jaké to může mít závažné dopady třeba i na vývoj celých regionů. To je (byl) hlavní důvod, proč je (byl) vrcholový sport tak protěžovaný a hýčkaný. Pravdou také ale je, že každý nástroj se opotřebuje nebo je do nové epochy již nevhodný …..


ČSSR – SSSR 2:0 a 4:3 na MS 1969 v ledním hokeji


Dění z mistrovství světa ve Švédsku se přímo nabízí k porovnání. Tehdejší Československo bylo po událostech roku 1968, kdy bylo okupováno vojsky Varšavské smlouvy, velmi rozpolcené a bylo potřebné dát možnost upustit negativním emocím. Nálada mezi lidem nebyla uspokojivá, spíše byla nepředvídatelná, což znamenalo, že nebyla pod kontrolou. To není stav, který by jakákoli vládní garnitura potřebovala!


“Rudá mašina”, tzn. sovětská hokejová sborná, byla v té době téměř neporazitelná. Českoslovenští hokejisté ji byli schopni občas porazit, ale určitě ne porážet. Sověti nakonec turnaj vyhráli s konečným skóre 59:23 (+36) s tím, že z celkového počtu 10-ti zápasů prohráli právě pouze obě utkání s československou reprezentací [3]. Náhoda? Štěstí? V žádném případě! Ohromné nadšení a určitý pocit zadostiučinění ovládly tehdejší atmosféru v ČSSR.


Zaplněné československé ulice po vítězstvích hokejistů nad tehdejší sbornou.

Výsledek? Lidé si užili pocit vítězství nad tím nenáviděným Sovětským svazem a pokojně se vrátili do svých domovů a ke svým osobním životům. Občanské nepokoje se nekonaly a v ČSSR zavládl klid. Pro řídící kádry za oponou bylo ale nejdůležitější, že na pozadí toho všeho zůstala na území ČSSR jako jediná z ostatních okupujících armád Varšavské smlouvy sovětská armáda, a to až do roku 1991.


Ještě je potřeba zmínit, že invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa se oficiálně konala 20. srpna do 11. září 1968. Podpis je jasný a již z mnoha dalších indícií se dá odhadovat to, kdo měl ve skutečnosti “pod palcem” už v té době politbyro SSSR. Z toho vyplývá, že o událostech pražského jara se lživě psalo jak v komunistických učebnicích, tak posléze v učebnicích po roce 1989. Ale to jsme odbočili ….


USA – Slovensko 2:3 v ledním hokeji na OH 2022


Vzhledem k těžkému období pro slovenský národ, kterému musel čelit po dobu mnoha měsíců, tak i on se dočkal té své veliké radosti a pocitu štěstí. Po období pokusných králíků na PCR testování a ponížení v podobě vnucení cizí armády na vlastní území bylo nutné “upustit trocha té nahromaděné páry”! Jak to jen zařídit, aby se těm Slovákům vlilo nazpět trochu té národní hrdosti a zabránilo se příliš velkým nepokojům? SPORT – stará vyzkoušená metoda! Citace z článku na idnes [4]:

Klíčový moment ze slovenské strany přišel 44 vteřin před koncem základní hrací doby. Marek Hrivík si našel puk, který gólman Mann vyrazil po bombě Čajkovského od modré, a doklepl jej do sítě.

O způsobu tohoto matriční řízení zde [5]. Odkaz vkládáme již poněkolikáté. Třeba je to skutečně souhra náhod a nefalšovaného štěstí, ale my tomu prostě nevěříme. Ve světovém řízení se hraje přespříliš důležitá koncovka nynější celosvětové šachové partie, aby se riskoval byť drobný výkyv v globálním řízení. Slováky bylo potřeba uklidnit a uvést je do přijatelného řiditelného emocionálního stavu. Opravdu dlouho byli vystaveni abnormálně velkému stresu a myslíme, že si slovenští občané vedli výtečně!


Radost slovenského týmu z vítězství nad USA na OH 2022 v Pekingu.

À propos – GRATULUJEME! A věřte, že v tom není ani trochu ironie. Svět prostě takto asi fakt funguje. Ono to “NAGANO” by stálo také za detailní prozkoumání a možná bychom se nestačili divit – když bude čas ….


Závěrem


Už vícekrát jsme upozorňovali na funkci sportu v globálním řízení. Pokud máme již určité povědomí o matričním řízení, tak musíme výše uvedený zápas zařadit do množiny těch, o kterých se dá tímto způsobem opravdu uvažovat!


My nemůžeme mít 100% jistotu, ale z mnoha doprovodných ukazovatelů se dá s vyšší mírou pravděpodobnosti odhadovat, že vítězství Slovenska nevzniklo jen tak nahodile, ale bylo z vyšších míst umožněno a bylo k tomuto sportovnímu výsledku dopomoženo!


To je náš závěr a více důkazů Vám teď nejsme schopni předložit. Každý má na výběr, a to SOUHLASIT nebo NESOUHLASIT. My pouze předkládáme svou interpretaci událostí.


Zdroje: cs.wikipedia.org, idnes.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Systém fungování států a jejich přeformátovávání

Pojďme se zamyslet, jak asi probíhá systém fungování světa a jak ovlivňuje i náš národ. První moment, který bychom měli vzít v potaz je, že možná existuje nějaká centrální světová moc, která má schopnost ovlivňovat veškeré národy (státy) včetně vztahů mezi nimi. Ten systém ovládání (řízení) si můžeme přirovnat třeba k ovlivňování chodu ohromného rodinného domu, který je někým veden a obsluhován.   Každá místnost, pokoj, komůrka, sklep, půda, garáž (státy) mají svou důležitou funkci,

Číst dál »

Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.   Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned

Číst dál »

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru