Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Západ v předsmrtné křeči a panice

Vcházíme do další fáze přeformátovávání světa, která byla zahájena vstupem armády Ruské federace na území Donbasu. Tento tah na politické šachovnici povede k takovým důsledkům, že současné “oficiální” sféry vlivu se stanou velmi brzy minulostí. Ruku v ruce s touto vojenskou operací souběžně probíhá mnoho dalších oznámení, která ukazují pouze na jednu a tu samou věc: Atlantické řízení světa končí a moc se přesouvá na Východ. Západ v předsmrtné křeči a panice. Ukážeme si několik událostí, které to oznamují.


Mírová mise Ruska


Nikoliv náhodně byl vybrán datum 22.2.2022 pro zahájení ruské vojenské operace na ochranu ruských občanů na teritoriu dvou republik, a to Luhanské lidové republiky a Doněcké lidové republiky. Podepisuje to spolupráci “Správců” a Putina na politické přestavbě Země! Je to tvrdý vzdor politice Západu a výzva pro alianci NATO. Myslíme si, že je to jeden z posledních hřebíků (třeba možná úplně ten poslední) do rakve této zločinecké organizace.


Vladimír Putin při hokeji a vždy samozřejmě s číslem „11“ na zádech.

Předpokládáme, že celý následný vývoj kolem Ukrajiny povede k nastavení nových parametrů v Evropě, tzn. ukončení vlivu USA na politiku evropských států, postupnému dělení EU a k ničení dosavadních transatlantických politických struktur v národních státech a k prvním jasným viditelným krokům směřujícím k vybudování nového středovýchodoevropského regionu apod.


Západ přispěchá s nemalým objemem sankcí, a to bude cesta k jeho chudnutí, nespokojenost občanů začne stoupat, a to právě bude to správné podhoubí pro zavádění obrovských změn v Evropě.


Reakce Donalda Trumpa na mírovou misi Ruska


Bývalý americký prezident Donald Trump v rozhlase pochválil Vladimíra Putina za uznání samozvaných lidových republik na východě Ukrajiny. Tento tah Putina označil za geniální a dále o prezidentovi Ruska podotkl, že je chytrý a bystrý. Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře [1]!


Poslední věty “Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře!” v nás vyvolávají pocit o určité stále pokračující spolupráci mezi bývalou administrativou USA a Vladimírem Putinem. Celý Trumpův rozhovor působil tak, že to chtěl dát určitým “kruhům” na srozuměnou! Myslíme, že pro mnoho entit v USA a v Evropě to bylo varování.


Je stále více a více jasné, že vstupujeme do nejnebezpečnější fáze přestavby světa a neúprosně se blíží chvíle, kdy se staré atlantické struktury budou muset pustit “madel”, což se jim fakt nelíbí a oddalují to, jak jen to jde. Podívejte se na obrovské problémy královské rodiny, kterou už úplně drží za “koule” a jejich vliv na světové dění se zdá již být téměř nulový. Stává se karikaturou sama sebe a už začíná být jenom pro smích. Královská rodina by vydala na samostatný článek, ale nevíme, jestli to má smysl, protože vše je už do očí bijící. Nebudeš poslouchat, tak dostaneš Covid, který v určitých případech bývá i smrtelný ……


Nákladní loď Felicity Ace


V Atlantském oceánu už od středy hoří nákladní loď Felicity Ace plná luxusních vozů Porsche a Volkswagen. Dále se na lodi nachází velké množství baterií pro elektromobily!


Dvaadvacetičlenná posádka se včas evakuovala. Mluvčí společnosti Porsche uvedl, že na palubě je zhruba 1100 aut jejich značky. Volkswagenů je na lodi 3965. Na palubě by se měly nacházet také luxusní vozy Lamborghini či Bentley.


Právě mi volal prodejce. Moje auto unášejí vlny a zřejmě hoří někde uprostřed oceánu,” uvedl v Americe populární youtuber Matt Farah, jemuž měla loď dopravit Porsche 718 Spyder. Toto jsou základní úryvky textu z článku na jednom MSM [2]. Video z nehody zde [3].


Hořící nákladní loď Felicity Ace

Základní číselné body jsme si již zvýraznili, takže můžeme přikročit k nějakému rozumnému rozklíčování zprávy. Felicity Ace = Eso štěstí, převoz luxusního zboží (aut) z evropského okupovaného Německa (Evropy) do USA na Rhode Island, vše zveřejnila agentura Reuters s tím, že auta se ke svým majitelům již nedostanou. Dne 29. května 2014 guvernér Lincoln D. Chafee oznámil, že Rhode Island [4] je jedním z osmi států, které vydaly společný akční plán, jehož cílem je do roku 2025 uvést na silnice 3,3 milionu vozidel s nulovými emisemi. Účelem plánu je snížit skleníkové plyny a smog – způsobující emise.


Dle nás toto poselství deklaruje: Vaše životní úroveň (“šťastné eso”) závislá na práci zbytku světa se blíží ke konci, Green Deal v původně nastavených parametrech včetně elektromobility se konat nebude a na vykořisťování Evropy zapomeňte! Myslíme si, že toto je základní myšlenka vzkazu. USA se řítí do totálního krachu a nikdo nemůže zastavit blížící se úpadek. Jsou pouze tři možné cesty pro Spojené státy v brzké budoucnosti:


  1. Krvavá občanská válka pod vedením “DEEP STATE” v čele s dosazenou loutkou dvojníkem Bidena
  2. Přeměna USA v “normální” multikulturní stát pod vedením Trumpa a “Správců” s řízeným snižováním spotřeby na stupeň akceptovatelný pro planetu Zemi, tzn. plošné snížení životní úrovně a život “za svoje”
  3. Kombinace obojího, což znamená rozpad USA – nejpravděpodobnější scénář

Požár na Euroferry Olympia


Na trajektu plujícím z Řecka do Itálie s kapacitou 560 lidí vypukl nad ránem požár, na palubě bylo 290 osob. Jedenáct lidí je pohřešováno a uvádí se, že lodě s evakuovanými lidmi dorazí do přístavu Korfu kolem 11. hodiny místního času a bude tam provedena důkladná prověrka a sčítání těch, kteří jsou na seznamu cestujících a posádky lodě. Dva řidiči kamionů, kteří zůstali uvězněni v garážích, jsou podle řeckého deníku Kathimerini Bulhar a Turek. Toto jsou základní údaje, které se objevovaly vesměs ve všech hlavních periodikách [5] [6] [7].


VIDEO – Hořící italská výletní loď Euroferry Olympia v Jónském moři


Náš současný názor na nové uspořádání Evropy jsme již prezentovali třeba zde [8], a to „Chalífát (?) – Írán”, „Trojmoří (Praha ?) – Správci“ a „Nové Srbsko (Bělehrad) – Rusko”! Odhadujeme, že tato nehoda Euroferry Olympia oznamuje budoucí nemožnost cestování mezi jednotlivými novými regiony pro běžné občany. Dosavadní forma turismu nebude pravděpodobně dovolena, uvidíme. Normální člověk nebude mít možnost svobodně cestovat např. z Chalífátu do Trojmoří a naopak. Je otázkou jakou finální podobu nakonec starý kontinent bude mít, protože právě u Itálie je to těžké určit. Bude součástí Trojmoří i Chalífátu, protože bude rozdělena na dvě části?


Zmínka o uvěznění Bulhara a Turka v lodních garážích ohlašuje podle nás to, že Bulharsko i Turecko budou v zóně vlivu Ruské federace. Turecko je též těsně před krachem a někdo jeho problémy bude muset řešit a my tušíme, že “Správci” to nebudou, protože budou mít starosti s budováním Chalífátu a říše Trojmoří.


Závěrem


Ve světě probíhá tak obrovské množství důležitých procesů, že není v silách obyčejného smrtelníka vše usledovat. Asi to není ani smyslem, ale ty hlavní dlouhodobé (nízkofrekvenční) je dobré odhalit a následně se snažit jim porozumět. Pjakinovo: “Zajímej se a starej se o politiku nebo se politika postará o tebe!” dnes platí dvojnásob a bohužel, mnoho očkovaných to již v současné době zažívá na vlastní kůži. To není ironická nebo jízlivá poznámka, ale konstatování faktu a vyjádření toho, jak je to opravdu důležité a často i život ochraňující.


Úplně na konec vkládáme obrázek pro pobavení, protože přesně vyjadřuje obsah manipulujících informací, které vysílá veřejnoprávní Česká televize.Zdroje: welt.de, novinky.cz, en.wikipedia.org, denik.cz, msn.com, reuters.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Pohled o úroveň výše …

V tomto příspěvku se pokusíme zamyslet nad probíhajícími procesy ve světě z o mnoho vyšší perspektivy. Každý samostatný proces se dá hodnotit z různých úhlů pohledu a z rozdílné perspektivy. Myslíme si, že mít šanci „dotknout“ se pravdy o skutečném fungování života na Zemi, je dosáhnout úrovně znalostí z co možná nejvyšší perspektivy. Podle nás jedinou cestou, jak dospět k tomuto levelu, je postupně neustále rozporovat nabyté nové vědomosti a hledat na nově vzniklé otázky

Číst dál »

Oznámil Kissinger výsledek procesu na Ukrajině?

Henry Kissinger pronesl v posledních týdnech několik výroků na adresu probíhajícího řídícího manévru na Ukrajině. Bylo evidentní, že obsahově se výroky s postupujícím časem vyvíjely! Máme pocit, že vývoj v rétorice byl výsledkem čekání na to správné načasování, kdy už všechny procesní prvky budou na svém místě a bude možné “ohlásit” konečné rozuzlení všem těm ideologickým fašistům, a to právě v Davosu! Vše si detailněji probereme. Nejdříve si musíme trochu ozřejmit důležitost této osoby v

Číst dál »

Hra na diktátora Země

Podělíme se s Vámi o takový myšlenkový konstrukt, který je čirou spekulací a má v sobě nemálo cyničnosti a fantazie. Pokusíme se Vám představit proces, který vychází nejenom z posledních událostí, ale jeho soukolí zapadají k sobě tak dobře už delší dobu, že ho zmíníme i zde na našem blogu. Všeho nechte a pojďte si s námi, jak se dnes moderně říká, zakonspirovat. To je totiž v dnešní době výraz pro jakékoliv neoficiální samostatné přemýšlení.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru