Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Západ v předsmrtné křeči a panice

Vcházíme do další fáze přeformátovávání světa, která byla zahájena vstupem armády Ruské federace na území Donbasu. Tento tah na politické šachovnici povede k takovým důsledkům, že současné “oficiální” sféry vlivu se stanou velmi brzy minulostí. Ruku v ruce s touto vojenskou operací souběžně probíhá mnoho dalších oznámení, která ukazují pouze na jednu a tu samou věc: Atlantické řízení světa končí a moc se přesouvá na Východ. Západ v předsmrtné křeči a panice. Ukážeme si několik událostí, které to oznamují.


Mírová mise Ruska


Nikoliv náhodně byl vybrán datum 22.2.2022 pro zahájení ruské vojenské operace na ochranu ruských občanů na teritoriu dvou republik, a to Luhanské lidové republiky a Doněcké lidové republiky. Podepisuje to spolupráci “Správců” a Putina na politické přestavbě Země! Je to tvrdý vzdor politice Západu a výzva pro alianci NATO. Myslíme si, že je to jeden z posledních hřebíků (třeba možná úplně ten poslední) do rakve této zločinecké organizace.


Vladimír Putin při hokeji a vždy samozřejmě s číslem „11“ na zádech.

Předpokládáme, že celý následný vývoj kolem Ukrajiny povede k nastavení nových parametrů v Evropě, tzn. ukončení vlivu USA na politiku evropských států, postupnému dělení EU a k ničení dosavadních transatlantických politických struktur v národních státech a k prvním jasným viditelným krokům směřujícím k vybudování nového středovýchodoevropského regionu apod.


Západ přispěchá s nemalým objemem sankcí, a to bude cesta k jeho chudnutí, nespokojenost občanů začne stoupat, a to právě bude to správné podhoubí pro zavádění obrovských změn v Evropě.


Reakce Donalda Trumpa na mírovou misi Ruska


Bývalý americký prezident Donald Trump v rozhlase pochválil Vladimíra Putina za uznání samozvaných lidových republik na východě Ukrajiny. Tento tah Putina označil za geniální a dále o prezidentovi Ruska podotkl, že je chytrý a bystrý. Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře [1]!


Poslední věty “Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře!” v nás vyvolávají pocit o určité stále pokračující spolupráci mezi bývalou administrativou USA a Vladimírem Putinem. Celý Trumpův rozhovor působil tak, že to chtěl dát určitým “kruhům” na srozuměnou! Myslíme, že pro mnoho entit v USA a v Evropě to bylo varování.


Je stále více a více jasné, že vstupujeme do nejnebezpečnější fáze přestavby světa a neúprosně se blíží chvíle, kdy se staré atlantické struktury budou muset pustit “madel”, což se jim fakt nelíbí a oddalují to, jak jen to jde. Podívejte se na obrovské problémy královské rodiny, kterou už úplně drží za “koule” a jejich vliv na světové dění se zdá již být téměř nulový. Stává se karikaturou sama sebe a už začíná být jenom pro smích. Královská rodina by vydala na samostatný článek, ale nevíme, jestli to má smysl, protože vše je už do očí bijící. Nebudeš poslouchat, tak dostaneš Covid, který v určitých případech bývá i smrtelný ……


Nákladní loď Felicity Ace


V Atlantském oceánu už od středy hoří nákladní loď Felicity Ace plná luxusních vozů Porsche a Volkswagen. Dále se na lodi nachází velké množství baterií pro elektromobily!


Dvaadvacetičlenná posádka se včas evakuovala. Mluvčí společnosti Porsche uvedl, že na palubě je zhruba 1100 aut jejich značky. Volkswagenů je na lodi 3965. Na palubě by se měly nacházet také luxusní vozy Lamborghini či Bentley.


Právě mi volal prodejce. Moje auto unášejí vlny a zřejmě hoří někde uprostřed oceánu,” uvedl v Americe populární youtuber Matt Farah, jemuž měla loď dopravit Porsche 718 Spyder. Toto jsou základní úryvky textu z článku na jednom MSM [2]. Video z nehody zde [3].


Hořící nákladní loď Felicity Ace

Základní číselné body jsme si již zvýraznili, takže můžeme přikročit k nějakému rozumnému rozklíčování zprávy. Felicity Ace = Eso štěstí, převoz luxusního zboží (aut) z evropského okupovaného Německa (Evropy) do USA na Rhode Island, vše zveřejnila agentura Reuters s tím, že auta se ke svým majitelům již nedostanou. Dne 29. května 2014 guvernér Lincoln D. Chafee oznámil, že Rhode Island [4] je jedním z osmi států, které vydaly společný akční plán, jehož cílem je do roku 2025 uvést na silnice 3,3 milionu vozidel s nulovými emisemi. Účelem plánu je snížit skleníkové plyny a smog – způsobující emise.


Dle nás toto poselství deklaruje: Vaše životní úroveň (“šťastné eso”) závislá na práci zbytku světa se blíží ke konci, Green Deal v původně nastavených parametrech včetně elektromobility se konat nebude a na vykořisťování Evropy zapomeňte! Myslíme si, že toto je základní myšlenka vzkazu. USA se řítí do totálního krachu a nikdo nemůže zastavit blížící se úpadek. Jsou pouze tři možné cesty pro Spojené státy v brzké budoucnosti:


  1. Krvavá občanská válka pod vedením “DEEP STATE” v čele s dosazenou loutkou dvojníkem Bidena
  2. Přeměna USA v “normální” multikulturní stát pod vedením Trumpa a “Správců” s řízeným snižováním spotřeby na stupeň akceptovatelný pro planetu Zemi, tzn. plošné snížení životní úrovně a život “za svoje”
  3. Kombinace obojího, což znamená rozpad USA – nejpravděpodobnější scénář

Požár na Euroferry Olympia


Na trajektu plujícím z Řecka do Itálie s kapacitou 560 lidí vypukl nad ránem požár, na palubě bylo 290 osob. Jedenáct lidí je pohřešováno a uvádí se, že lodě s evakuovanými lidmi dorazí do přístavu Korfu kolem 11. hodiny místního času a bude tam provedena důkladná prověrka a sčítání těch, kteří jsou na seznamu cestujících a posádky lodě. Dva řidiči kamionů, kteří zůstali uvězněni v garážích, jsou podle řeckého deníku Kathimerini Bulhar a Turek. Toto jsou základní údaje, které se objevovaly vesměs ve všech hlavních periodikách [5] [6] [7].


VIDEO – Hořící italská výletní loď Euroferry Olympia v Jónském moři


Náš současný názor na nové uspořádání Evropy jsme již prezentovali třeba zde [8], a to „Chalífát (?) – Írán”, „Trojmoří (Praha ?) – Správci“ a „Nové Srbsko (Bělehrad) – Rusko”! Odhadujeme, že tato nehoda Euroferry Olympia oznamuje budoucí nemožnost cestování mezi jednotlivými novými regiony pro běžné občany. Dosavadní forma turismu nebude pravděpodobně dovolena, uvidíme. Normální člověk nebude mít možnost svobodně cestovat např. z Chalífátu do Trojmoří a naopak. Je otázkou jakou finální podobu nakonec starý kontinent bude mít, protože právě u Itálie je to těžké určit. Bude součástí Trojmoří i Chalífátu, protože bude rozdělena na dvě části?


Zmínka o uvěznění Bulhara a Turka v lodních garážích ohlašuje podle nás to, že Bulharsko i Turecko budou v zóně vlivu Ruské federace. Turecko je též těsně před krachem a někdo jeho problémy bude muset řešit a my tušíme, že “Správci” to nebudou, protože budou mít starosti s budováním Chalífátu a říše Trojmoří.


Závěrem


Ve světě probíhá tak obrovské množství důležitých procesů, že není v silách obyčejného smrtelníka vše usledovat. Asi to není ani smyslem, ale ty hlavní dlouhodobé (nízkofrekvenční) je dobré odhalit a následně se snažit jim porozumět. Pjakinovo: “Zajímej se a starej se o politiku nebo se politika postará o tebe!” dnes platí dvojnásob a bohužel, mnoho očkovaných to již v současné době zažívá na vlastní kůži. To není ironická nebo jízlivá poznámka, ale konstatování faktu a vyjádření toho, jak je to opravdu důležité a často i život ochraňující.


Úplně na konec vkládáme obrázek pro pobavení, protože přesně vyjadřuje obsah manipulujících informací, které vysílá veřejnoprávní Česká televize.Zdroje: welt.de, novinky.cz, en.wikipedia.org, denik.cz, msn.com, reuters.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

AKTUALIZACE – Apel na pátou kolonu?

Článek ze dne 27. března 2022 – AKTUALIZACE 30. března a 23. dubna 2022   V ruském Nižném Novgorodu byl ve středu 23. března 2022 nalezen ve svém bytě mrtvý miliardář Vasilij Mělnikov. Vlastník velké farmaceutické a drogistické společnosti byl zavražděn včetně jeho ženy a jejich dětí. O několikanásobné vraždě informovala jako první na twitteru agentura NEXTA.   Vše nasvědčuje tomu, že tento brutální čin je vzkazem pro tamější ruskou pátou kolonu. Anglosasové evidentně nejsou

Číst dál »

Slovensko již na cestě za uzdravením vlastního národa?

Slovensko a jeho poslední kauza ohledně LGBT+ komunity možná ukazuje více, než je na první pohled viditelné. Otočení politického směřování Bratislavy ze směru fašistického liberalismu směrem ke konzervatismu a lidštějším hodnotám s sebou přináší už první podstatné průvodní jevy! Mediální humbuk kolem fotografky Doroty Holubové a její “výstavy” nebo “nevýstavy” ve Slovenském národním muzeu (SNM) věnované tématu LGBT+ spíše ukazuje na to, že slovenská společnost si brzy projde velkými změnami. Pozitivními změnami! Na tomto příkladu

Číst dál »

Konec starých pořádků!

Korunovaci Karla III. máme za sebou a můžeme konstatovat, že splnila svůj účel přesně tak, jak jsme odhadovali. Má ještě někdo z alternativně smýšlejících lidí pochybnosti o tom, že v reálu sledujeme ukončování atlantského způsobu řízení světa? Po sobotním představení na Britských ostrovech už to snad ani nejde. Konec starých pořádků!    Kůň se sice na Karla nevysral [1], ale jako by se stalo! Samozřejmě, že událost s procházející tajemnou osobou byla tím hlavním sdělením

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru