Západ v předsmrtné křeči a panice

Vcházíme do další fáze přeformátovávání světa, která byla zahájena vstupem armády Ruské federace na území Donbasu. Tento tah na politické šachovnici povede k takovým důsledkům, že současné „oficiální“ sféry vlivu se stanou velmi brzy minulostí. Ruku v ruce s touto vojenskou operací souběžně probíhá mnoho dalších oznámení, která ukazují pouze na jednu a tu samou věc: Atlantické řízení světa končí a moc se přesouvá na Východ. Západ v předsmrtné křeči a panice. Ukážeme si několik událostí, které to oznamují.


Mírová mise Ruska


Nikoliv náhodně byl vybrán datum 22.2.2022 pro zahájení ruské vojenské operace na ochranu ruských občanů na teritoriu dvou republik, a to Luhanské lidové republiky a Doněcké lidové republiky. Podepisuje to spolupráci „Správců“ a Putina na politické přestavbě Země! Je to tvrdý vzdor politice Západu a výzva pro alianci NATO. Myslíme si, že je to jeden z posledních hřebíků (třeba možná úplně ten poslední) do rakve této zločinecké organizace.


Vladimír Putin při hokeji a vždy samozřejmě s číslem „11“ na zádech.

Předpokládáme, že celý následný vývoj kolem Ukrajiny povede k nastavení nových parametrů v Evropě, tzn. ukončení vlivu USA na politiku evropských států, postupnému dělení EU a k ničení dosavadních transatlantických politických struktur v národních státech a k prvním jasným viditelným krokům směřujícím k vybudování nového středovýchodoevropského regionu apod.


Západ přispěchá s nemalým objemem sankcí, a to bude cesta k jeho chudnutí, nespokojenost občanů začne stoupat, a to právě bude to správné podhoubí pro zavádění obrovských změn v Evropě.


Reakce Donalda Trumpa na mírovou misi Ruska


Bývalý americký prezident Donald Trump v rozhlase pochválil Vladimíra Putina za uznání samozvaných lidových republik na východě Ukrajiny. Tento tah Putina označil za geniální a dále o prezidentovi Ruska podotkl, že je chytrý a bystrý. Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře [1]!


Poslední věty „Znám ho velmi dobře. Opravdu, opravdu dobře!“ v nás vyvolávají pocit o určité stále pokračující spolupráci mezi bývalou administrativou USA a Vladimírem Putinem. Celý Trumpův rozhovor působil tak, že to chtěl dát určitým „kruhům“ na srozuměnou! Myslíme, že pro mnoho entit v USA a v Evropě to bylo varování.


Je stále více a více jasné, že vstupujeme do nejnebezpečnější fáze přestavby světa a neúprosně se blíží chvíle, kdy se staré atlantické struktury budou muset pustit „madel“, což se jim fakt nelíbí a oddalují to, jak jen to jde. Podívejte se na obrovské problémy královské rodiny, kterou už úplně drží za „koule“ a jejich vliv na světové dění se zdá již být téměř nulový. Stává se karikaturou sama sebe a už začíná být jenom pro smích. Královská rodina by vydala na samostatný článek, ale nevíme, jestli to má smysl, protože vše je už do očí bijící. Nebudeš poslouchat, tak dostaneš Covid, který v určitých případech bývá i smrtelný ……


Nákladní loď Felicity Ace


V Atlantském oceánu už od středy hoří nákladní loď Felicity Ace plná luxusních vozů Porsche a Volkswagen. Dále se na lodi nachází velké množství baterií pro elektromobily!


Dvaadvacetičlenná posádka se včas evakuovala. Mluvčí společnosti Porsche uvedl, že na palubě je zhruba 1100 aut jejich značky. Volkswagenů je na lodi 3965. Na palubě by se měly nacházet také luxusní vozy Lamborghini či Bentley.


Právě mi volal prodejce. Moje auto unášejí vlny a zřejmě hoří někde uprostřed oceánu,” uvedl v Americe populární youtuber Matt Farah, jemuž měla loď dopravit Porsche 718 Spyder. Toto jsou základní úryvky textu z článku na jednom MSM [2]. Video z nehody zde [3].


Hořící nákladní loď Felicity Ace

Základní číselné body jsme si již zvýraznili, takže můžeme přikročit k nějakému rozumnému rozklíčování zprávy. Felicity Ace = Eso štěstí, převoz luxusního zboží (aut) z evropského okupovaného Německa (Evropy) do USA na Rhode Island, vše zveřejnila agentura Reuters s tím, že auta se ke svým majitelům již nedostanou. Dne 29. května 2014 guvernér Lincoln D. Chafee oznámil, že Rhode Island [4] je jedním z osmi států, které vydaly společný akční plán, jehož cílem je do roku 2025 uvést na silnice 3,3 milionu vozidel s nulovými emisemi. Účelem plánu je snížit skleníkové plyny a smog – způsobující emise.


Dle nás toto poselství deklaruje: Vaše životní úroveň („šťastné eso“) závislá na práci zbytku světa se blíží ke konci, Green Deal v původně nastavených parametrech včetně elektromobility se konat nebude a na vykořisťování Evropy zapomeňte! Myslíme si, že toto je základní myšlenka vzkazu. USA se řítí do totálního krachu a nikdo nemůže zastavit blížící se úpadek. Jsou pouze tři možné cesty pro Spojené státy v brzké budoucnosti:


  1. Krvavá občanská válka pod vedením „DEEP STATE“ v čele s dosazenou loutkou dvojníkem Bidena
  2. Přeměna USA v „normální“ multikulturní stát pod vedením Trumpa a „Správců“ s řízeným snižováním spotřeby na stupeň akceptovatelný pro planetu Zemi, tzn. plošné snížení životní úrovně a život „za svoje“
  3. Kombinace obojího, což znamená rozpad USA – nejpravděpodobnější scénář

Požár na Euroferry Olympia


Na trajektu plujícím z Řecka do Itálie s kapacitou 560 lidí vypukl nad ránem požár, na palubě bylo 290 osob. Jedenáct lidí je pohřešováno a uvádí se, že lodě s evakuovanými lidmi dorazí do přístavu Korfu kolem 11. hodiny místního času a bude tam provedena důkladná prověrka a sčítání těch, kteří jsou na seznamu cestujících a posádky lodě. Dva řidiči kamionů, kteří zůstali uvězněni v garážích, jsou podle řeckého deníku Kathimerini Bulhar a Turek. Toto jsou základní údaje, které se objevovaly vesměs ve všech hlavních periodikách [5] [6] [7].


VIDEO – Hořící italská výletní loď Euroferry Olympia v Jónském moři


Náš současný názor na nové uspořádání Evropy jsme již prezentovali třeba zde [8], a to „Chalífát (?) – Írán“, „Trojmoří (Praha ?) – Správci“ a „Nové Srbsko (Bělehrad) – Rusko“! Odhadujeme, že tato nehoda Euroferry Olympia oznamuje budoucí nemožnost cestování mezi jednotlivými novými regiony pro běžné občany. Dosavadní forma turismu nebude pravděpodobně dovolena, uvidíme. Normální člověk nebude mít možnost svobodně cestovat např. z Chalífátu do Trojmoří a naopak. Je otázkou jakou finální podobu nakonec starý kontinent bude mít, protože právě u Itálie je to těžké určit. Bude součástí Trojmoří i Chalífátu, protože bude rozdělena na dvě části?


Zmínka o uvěznění Bulhara a Turka v lodních garážích ohlašuje podle nás to, že Bulharsko i Turecko budou v zóně vlivu Ruské federace. Turecko je též těsně před krachem a někdo jeho problémy bude muset řešit a my tušíme, že „Správci“ to nebudou, protože budou mít starosti s budováním Chalífátu a říše Trojmoří.


Závěrem


Ve světě probíhá tak obrovské množství důležitých procesů, že není v silách obyčejného smrtelníka vše usledovat. Asi to není ani smyslem, ale ty hlavní dlouhodobé (nízkofrekvenční) je dobré odhalit a následně se snažit jim porozumět. Pjakinovo: „Zajímej se a starej se o politiku nebo se politika postará o tebe!“ dnes platí dvojnásob a bohužel, mnoho očkovaných to již v současné době zažívá na vlastní kůži. To není ironická nebo jízlivá poznámka, ale konstatování faktu a vyjádření toho, jak je to opravdu důležité a často i život ochraňující.


Úplně na konec vkládáme obrázek pro pobavení, protože přesně vyjadřuje obsah manipulujících informací, které vysílá veřejnoprávní Česká televize.Zdroje: welt.de, novinky.cz, en.wikipedia.org, denik.cz, msn.com, reuters.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Přejít nahoru