AKTUALIZACE – Apel na pátou kolonu?

Článek ze dne 27. března 2022 – AKTUALIZACE 30. března a 23. dubna 2022

 

V ruském Nižném Novgorodu byl ve středu 23. března 2022 nalezen ve svém bytě mrtvý miliardář Vasilij Mělnikov. Vlastník velké farmaceutické a drogistické společnosti byl zavražděn včetně jeho ženy a jejich dětí. O několikanásobné vraždě informovala jako první na twitteru agentura NEXTA.

 

Vše nasvědčuje tomu, že tento brutální čin je vzkazem pro tamější ruskou pátou kolonu. Anglosasové evidentně nejsou spokojeni s výsledky její práce, a tak přistoupili k tomuto “důraznému” způsobu napomenutí. Je to připomenutí povinností, které má tato pátá kolona vůči svým pánům.


Způsob zveřejnění 


Třiačtyřicetiletého muže, jeho 41letou manželku a dva syny ve věku 10 a 4 roky našla v jejich luxusním bytě v Nižním Novgorodu chůva ve středu ráno. Vícero informací poukazuje na to, že násilný čin se odehrál 22. března 2022. Téměř ve všech MSM se objevuje informace o tom, že jako první o události informovala agentura NEXTA [1]. NEXTA je známý běloruský


mediální projekt na sociální a politická témata [2] [3]. Je to hlásná trouba opozičních sil namířená proti vedeným politikám prezidentů Lukašenka a Putina placená Západem. Na tomto zase není nic tak zvláštního, protože každá významná politická síla má své mediální kanály, ve kterých propaguje svou ideologii a tu jedinou pravdu. RF využívá svou armádní televizní stanici звезда [4] [5] nebo RT kanály [6]. Kde v současné době platí poměr cca LEŽ (20%) X PRAVDA (80%) asi všichni víme, a tak není potřeba to více rozpitvávat. Předpokládáme, že využití této konkrétní agentury pro oznámení onoho ohavného činu je tím důležitým signálem pro všechny významné ruské elitáře, kteří jsou zároveň členy zmiňované páté kolony (PK)!


Anglosasové jsou odstavováni od vlivu a zároveň tuší, že vojensky proti současné ruské armádě nemají šanci. Jejich jedinou jiskřičkou naděje v této vzniklé situaci je rozvrátit Rusko zevnitř, a to za pomocí právě svých vydržovaných “agentů”, členů PK v RF. To je jediný způsob, jak se zmocnit veškerých ruských zdrojů (lidských, energetických a přírodních) a zachovat řízení světa systémem PAX AMERICANA. Jenže to “Správci” již nedovolí! Operaci na Ukrajině ovládají “Správci”, provádí ji ruská armáda a v míře možností ji řídí Vladimír Putin.


Český významný MSM portál o brutální vraždě informoval takto [7]:Někomu se může již zdát, že v těch způsobech informování a využívání čísel začíná být “hokej – guláš”. Stejná čísla, ale někdy “Správci”, někdy zase přívrženci PAX AMERICANA a teď zase Anglosasové. To je viditelná pitomost, že? Kdo je kdo? Na první pohled to tak opravdu vypadá, ale věřte, má to svou jasnou logiku.


Pro pochopení si stačí uvědomit tu podstatnou důležitou věc. Cílem toho všeho, čeho jsme svědky poslední měsíce (vlastně již 2 roky), je snaha “Správců” přeformátovat způsob života lidí na Zemi. Ukončit PAX AMERICANA, ukončit západní způsob života, ukončit některé státnosti, nechat vzniknout nová impéria, změnit sféry vlivu atd. Aby se vše mohlo uskutečnit, tak potřebujete vše uvést do požadovaného stavu (státy, lidi atd.), který umožní tak obrovskou změnu realizovat. Něco jsme o tom již napsali zde [8]. Napovíme Vám – WWII to umožnila. V současné době válka už dávno probíhá! Ale nějak jsme odbočili ….


Vasilij Mělnikov a jeho společnost MEDSTOM


Společnost Medstom [9] sídlí v Rusku v Nižném Novgorodu. Působí na trhu dodávek laboratorního vybavení a spotřebního materiálu pro laboratoře od roku 2003.


Společnost je mezi zákazníky známá jako dodavatel zařízení a činidel předních ruských a zahraničních značek: Human GmbH (Německo), Medica Corp. (USA), Response Biomedical Corp. (Kanada), Tcoag (Irsko), QIAGEN (Německo), Biosan (Lotyšsko), Drew Scientific (UK/USA), SEBIA (Francie), Xiril AG (Švýcarsko), Axygen Scientific Inc. (USA), CAPP A/S (Dánsko), TREK Diagnostic Systems (USA), Alkor Bio (Rusko), ILS (Rusko) a další. Všechny dodávané produkty jsou registrovány u Ministerstva zdravotnictví Ruské federace, byly testovány podle norem GOST a ISO a během používání se osvědčily. Sortiment nabízených produktů zahrnuje více než 2000 položek.


K výše uvedeným informacím o společnosti MEDSTOM pana Mělnikova napíšeme pouze tuto jednu větu: Pokud Vám bylo umožněno spolupracovat s předními farmaceutickými firmami Západu, dovážet jejich produkty na ruský trh a hlavně na tom obrovsky vydělávat, tak Vám automaticky vzniknou také obrovské povinnosti vůči tomu Západu! Chápete?


Interpretace oznámení


Anglosasům dochází čas pro záchranu PAX AMERICANA, takže začínají hysterčit a vyvíjejí maximální úsilí k aktivizaci svých představitelů PK v Rusku, aby se ještě pokusila svrhnout prezidenta Vladimíra Putina a jeho proruský pronárodní režim.


Vyvražděním celé nejbližší rodiny ostatním elitářům PK sdělují:


Už zbývá málo času, takže je nutné za každou cenu zorganizovat “Majdan” v Rusku nebo rovnou se pokusit vyvolat občanskou válku z důvodu odstranění Putina a nastolení prozápadního režimu ve stylu 90. let 20. století. Kdo nebude pro tento vysněný výsledek dělat maximum, tak mu hrozí stejný osud jako rodině Vasilije Mělnikova.


Pátá kolona v totální panice


Každý, kdo trochu sleduje dění ve světě, musí vidět, že kolem všech ruských privatizátorů se stahují mračna. To platí pro žijící na Západě, tak i pro žijící v Rusku. Začínají být nadbyteční pro obě strany a jejich mocenská hodnota každým dnem klesá. Takovým viditelným příkladem je Roman Abramovič, který dnes minimálně hraje o svou nějakou budoucnost a možná i život.


Dnes se dostal do situace, kdy je nepohodlný Britům i Rusům, a tak se snaží dostat do určité pozice moderátora schůzky mezi Zelenským a Putinem [10]. Na rozdíl od jiných je Roman Abramovič opravdu chytrý chlapík a rozpozná včas, co nastalá situace vyžaduje za přístup a chování. Možná si dokáže zajistit bezproblémový zbytek života.


Již začátkem března hlavními médii probleskla informace o smrti Michaila Watforda. Ruského oligarchu našli oběšeného. Tělo se nacházelo v garáži luxusního sídla Wentworth Estate v anglickém hrabství Surrey. Watford, dříve Tolstošeja, zbohatl díky ropným rafineriím, které měl na Ukrajině [11]. Takových obdobných událostí se v posledních týdnech událo více, takže to o něčem vypovídá a něco naznačuje. “Staré pořádky” se opravdu stávají minulostí.


Určitě je dobré vzpomenout zprávu o rezignaci Anatolije Čubajse na post speciálního představitele


Kremlu, kterou jsme prvně na českých serverech zaznamenali 23. března 2022 třeba zde [12]. S informací přišla jako první agentura Bloomberg [13], později ji potvrdil i Kreml, podle kterého Čubajs odstoupil na vlastní žádost. Tvůrce ruské privatizace a jeden z hlavních architektů ekonomických reforem 90. let, které připravily o život mnoho Rusů, dal 22. března výpověď a odjel ze země. Brzy byl spatřen u bankomatu v Istanbulu – viz. obrázek. Protinárodní ruské zlodějské elity začínají mít velké problémy po celém světě. Ukázka řízení “Správců”?


Také Vladimír Putin se nekompromisně vyjádřil ve svém projevu dne 16. března ke všem těmto privatizátorům, a to v tomto duchu:


Neodsuzuji ty, kteří mají vilu v Miami nebo na Francouzské riviéře. Ty, kteří se neobejdou bez foie gras takzvaných genderových svobod. V tom vůbec není problém. Problémem je, že mnoho z těchto lidí je mentálně tam. Nejsou tu s našimi lidmi, ne s Ruskem. To je to, co považují za znak příslušnosti k vyšší kastě. K vyšší rase. Takoví lidé jsou ochotni prodat svou matku, jen když jim bude umožněno být příslušníkem stejné vysoké kasty. A chtějí být jako oni a všemožně se jim podobat. Ale zapomínají nebo obecně chápou, že tato takzvaná vysoká kasta, jestli je potřebuje, pokud vůbec, tak jen jako spotřební materiál, aby je mohla využít k napáchání co největších škod na našem národě. Kolektivní Západ se snaží naši společnost rozdělit. Spekulacemi o válečných ztrátách, o sociálních a ekonomických důsledcích sankcí, o vyvolání občanského povstání v Rusku a pomocí své páté kolony usilovat o dosažení svého cíle. Už jsem se o tom zmínil, o zničení Ruska. Ale každý národ, zejména ruský, vždy dokáže rozlišit skutečné vlastence od šmejdů a zrádců a jednoduše je vyplivne jako mouchu, která mu omylem vlétla do úst.


První reakce na vzkaz?


Bývalý ruský prezident a nynější předseda vládní strany Jednotné Rusko Dmitrij Medveděv tvrdí, že rozhodnutí vniknout na Ukrajinu učinila výhradně sama hlava státu, prezident Vladimir Putin [14]. Medveděv to řekl v rozhovoru pro Ria Novosti.


Pokud si rozhovor poslechnete celý, tak se nemůžete ubránit pocitu, že je to vlastně Medveděvova omluva Západu za vzniklou situaci, ale také zároveň obhajoba své osoby v duchu – věřte mi, já jsem se snažil ze všech sil činit špinavosti vlastnímu národu za účelem se Vám zavděčit, tak mě, prosím, nechte na pokoji (žít?).


Závěrem


Určitá část elity Ruska včetně dalších lidí, kteří zbohatli na rozkradení ruských zdrojů, začínají být velmi nepohodlní, a tak se stávají terčem různých nátlakových her včetně fyzických útoků. Prostě ztrácejí svojí hodnotu pro obě strany, a to, jak pro své anglosaské páníčky, tak pro současné vedení RF. Stávají se spotřebním materiálem a reálně jim hrozí, že přijdou o své majetky! Západ si prostě pravděpodobně jejich aktiva sebere pro své potřeby!


Myslíte, že to také někdy dojde představitelům české polistopadové elity? Odpověď známe, bohužel!


AKTUALIZACE 30.3.2022

Jen malá ukázka na dynamiku kolem Romana Abramoviče, který už se stává jasným předmětem zpravodajských her, a to pro něho, bohužel, není úplně dobrá zpráva. V podstatě se dá říci, že jen může čekat na to, jaká role mu bude přidělena. Kdo rozhodne, jestli poslouží lépe živý nebo mrtvý? Rekapitulující vývoj kolem jeho osoby zde [15] [16]. Všimněte si posledního dvojčíslí v adresách obou článků na tomto jediném portálu! Náhoda?


AKTUALIZACE 23.4.2022

Situace pro Anglosasy začíná být velmi vážná a začínáme se obávat, že z tohoto článku se stane seriál na pokračování. Je nutné zmínit další úmrtí dvou ruských oligarchů včetně jejich nejbližších, která od sebe dělí pouze několik hodin [17] [18]. Obě oběti měly úzké vazby na Gazprombank!


První obětí je Vladislav Avajev, bývalý viceprezident Gazprombank a druhou Sergej Protosenja, viceprezident a hlavní účetní firmy Novatek, velké plynárenské společnosti s úzkými vazbami na Gazprombank. Vzhledem k vydanému nařízení prezidenta Putina ohledně nového mechanismu plateb za ruský plyn je logické, že člověka s normálním kritickým myšlením hned napadne v těchto úmrtích hledat spojitosti a návaznosti. Více to rozebírat není nutné. Každý ať si udělá svůj vlastní názor …


Současná vojenská situace nasvědčuje tomu, že ukrajinská armáda útok ruských vojsk neodrazí a stane se tou poraženou. Vše k tomuto výsledku pomalu spěje a budoucí “vytěžené” informace z průmyslového areálu závodu Azovstal jsou pro Západ katastrofou.


Jediným řešením je svržení Putina, a tak je vyvíjen na ruskou pátou kolonu obrovský tlak všemi způsoby, ale MAJDAN prozatím ne a ne zorganizovat!


Zdroje: twitter.com, cs.wikipedia.org, nexta.tv, tvzvezda.ru, novinky.cz, medstom-nn.ru, newstream.cz, tn.nova.cz, irozhlas.cz, bloomberg.com, aeronet.news, echo24.cz, rusnext.ru, businessinsider.com, tass.ru


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Exploze v Liverpoolu – pozastavení migrace?

Údajně odvrácený teroristický útok v Liverpoolu jako ohlášení změny kurzu v migrační otázce na dobu určitou? Co s tím má společného tzv. terorista Emad Al Swealmeen alias Enzo Almeni? Náhoda a opravdu pouze další mentálně narušený jedinec, který jednal ve jménu frustrace a pomsty? Nebo to byla kompletně řízená akce z nejvyšších míst řízení za účelem ohlášení nového přístupu k migraci v Evropě nebo jen v její určité části? Pokusíme se vnést do celého příběhu

Číst dál »

Informace pro čtenáře

AKTUALIZACE dne 2. dubna 2023   Musíme ještě učinit závěrečné prohlášení k prezidentským volbám. Po prozkoumání maximálního počtu dostupných informací z veřejných zdrojů musíme konstatovat, že VOLIMCESKO se přiklání k názoru, že Andrej Babiš s velkou pravděpodobností volby vyhrál. Toto konstatování vůbec nic nemění na naší původní chybě, protože nějaké naše interní zjištění není vůbec DŮLEŽITÉ! Podstatný je pouze takový výsledek voleb, který je oficiálně uznán celým mezinárodním společenstvím. A tak se i stalo! Za

Číst dál »

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru