Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

AKTUALIZACE – Apel na pátou kolonu?

Článek ze dne 27. března 2022 – AKTUALIZACE 30. března a 23. dubna 2022

 

V ruském Nižném Novgorodu byl ve středu 23. března 2022 nalezen ve svém bytě mrtvý miliardář Vasilij Mělnikov. Vlastník velké farmaceutické a drogistické společnosti byl zavražděn včetně jeho ženy a jejich dětí. O několikanásobné vraždě informovala jako první na twitteru agentura NEXTA.

 

Vše nasvědčuje tomu, že tento brutální čin je vzkazem pro tamější ruskou pátou kolonu. Anglosasové evidentně nejsou spokojeni s výsledky její práce, a tak přistoupili k tomuto “důraznému” způsobu napomenutí. Je to připomenutí povinností, které má tato pátá kolona vůči svým pánům.


Způsob zveřejnění 


Třiačtyřicetiletého muže, jeho 41letou manželku a dva syny ve věku 10 a 4 roky našla v jejich luxusním bytě v Nižním Novgorodu chůva ve středu ráno. Vícero informací poukazuje na to, že násilný čin se odehrál 22. března 2022. Téměř ve všech MSM se objevuje informace o tom, že jako první o události informovala agentura NEXTA [1]. NEXTA je známý běloruský


mediální projekt na sociální a politická témata [2] [3]. Je to hlásná trouba opozičních sil namířená proti vedeným politikám prezidentů Lukašenka a Putina placená Západem. Na tomto zase není nic tak zvláštního, protože každá významná politická síla má své mediální kanály, ve kterých propaguje svou ideologii a tu jedinou pravdu. RF využívá svou armádní televizní stanici звезда [4] [5] nebo RT kanály [6]. Kde v současné době platí poměr cca LEŽ (20%) X PRAVDA (80%) asi všichni víme, a tak není potřeba to více rozpitvávat. Předpokládáme, že využití této konkrétní agentury pro oznámení onoho ohavného činu je tím důležitým signálem pro všechny významné ruské elitáře, kteří jsou zároveň členy zmiňované páté kolony (PK)!


Anglosasové jsou odstavováni od vlivu a zároveň tuší, že vojensky proti současné ruské armádě nemají šanci. Jejich jedinou jiskřičkou naděje v této vzniklé situaci je rozvrátit Rusko zevnitř, a to za pomocí právě svých vydržovaných “agentů”, členů PK v RF. To je jediný způsob, jak se zmocnit veškerých ruských zdrojů (lidských, energetických a přírodních) a zachovat řízení světa systémem PAX AMERICANA. Jenže to “Správci” již nedovolí! Operaci na Ukrajině ovládají “Správci”, provádí ji ruská armáda a v míře možností ji řídí Vladimír Putin.


Český významný MSM portál o brutální vraždě informoval takto [7]:Někomu se může již zdát, že v těch způsobech informování a využívání čísel začíná být “hokej – guláš”. Stejná čísla, ale někdy “Správci”, někdy zase přívrženci PAX AMERICANA a teď zase Anglosasové. To je viditelná pitomost, že? Kdo je kdo? Na první pohled to tak opravdu vypadá, ale věřte, má to svou jasnou logiku.


Pro pochopení si stačí uvědomit tu podstatnou důležitou věc. Cílem toho všeho, čeho jsme svědky poslední měsíce (vlastně již 2 roky), je snaha “Správců” přeformátovat způsob života lidí na Zemi. Ukončit PAX AMERICANA, ukončit západní způsob života, ukončit některé státnosti, nechat vzniknout nová impéria, změnit sféry vlivu atd. Aby se vše mohlo uskutečnit, tak potřebujete vše uvést do požadovaného stavu (státy, lidi atd.), který umožní tak obrovskou změnu realizovat. Něco jsme o tom již napsali zde [8]. Napovíme Vám – WWII to umožnila. V současné době válka už dávno probíhá! Ale nějak jsme odbočili ….


Vasilij Mělnikov a jeho společnost MEDSTOM


Společnost Medstom [9] sídlí v Rusku v Nižném Novgorodu. Působí na trhu dodávek laboratorního vybavení a spotřebního materiálu pro laboratoře od roku 2003.


Společnost je mezi zákazníky známá jako dodavatel zařízení a činidel předních ruských a zahraničních značek: Human GmbH (Německo), Medica Corp. (USA), Response Biomedical Corp. (Kanada), Tcoag (Irsko), QIAGEN (Německo), Biosan (Lotyšsko), Drew Scientific (UK/USA), SEBIA (Francie), Xiril AG (Švýcarsko), Axygen Scientific Inc. (USA), CAPP A/S (Dánsko), TREK Diagnostic Systems (USA), Alkor Bio (Rusko), ILS (Rusko) a další. Všechny dodávané produkty jsou registrovány u Ministerstva zdravotnictví Ruské federace, byly testovány podle norem GOST a ISO a během používání se osvědčily. Sortiment nabízených produktů zahrnuje více než 2000 položek.


K výše uvedeným informacím o společnosti MEDSTOM pana Mělnikova napíšeme pouze tuto jednu větu: Pokud Vám bylo umožněno spolupracovat s předními farmaceutickými firmami Západu, dovážet jejich produkty na ruský trh a hlavně na tom obrovsky vydělávat, tak Vám automaticky vzniknou také obrovské povinnosti vůči tomu Západu! Chápete?


Interpretace oznámení


Anglosasům dochází čas pro záchranu PAX AMERICANA, takže začínají hysterčit a vyvíjejí maximální úsilí k aktivizaci svých představitelů PK v Rusku, aby se ještě pokusila svrhnout prezidenta Vladimíra Putina a jeho proruský pronárodní režim.


Vyvražděním celé nejbližší rodiny ostatním elitářům PK sdělují:


Už zbývá málo času, takže je nutné za každou cenu zorganizovat “Majdan” v Rusku nebo rovnou se pokusit vyvolat občanskou válku z důvodu odstranění Putina a nastolení prozápadního režimu ve stylu 90. let 20. století. Kdo nebude pro tento vysněný výsledek dělat maximum, tak mu hrozí stejný osud jako rodině Vasilije Mělnikova.


Pátá kolona v totální panice


Každý, kdo trochu sleduje dění ve světě, musí vidět, že kolem všech ruských privatizátorů se stahují mračna. To platí pro žijící na Západě, tak i pro žijící v Rusku. Začínají být nadbyteční pro obě strany a jejich mocenská hodnota každým dnem klesá. Takovým viditelným příkladem je Roman Abramovič, který dnes minimálně hraje o svou nějakou budoucnost a možná i život.


Dnes se dostal do situace, kdy je nepohodlný Britům i Rusům, a tak se snaží dostat do určité pozice moderátora schůzky mezi Zelenským a Putinem [10]. Na rozdíl od jiných je Roman Abramovič opravdu chytrý chlapík a rozpozná včas, co nastalá situace vyžaduje za přístup a chování. Možná si dokáže zajistit bezproblémový zbytek života.


Již začátkem března hlavními médii probleskla informace o smrti Michaila Watforda. Ruského oligarchu našli oběšeného. Tělo se nacházelo v garáži luxusního sídla Wentworth Estate v anglickém hrabství Surrey. Watford, dříve Tolstošeja, zbohatl díky ropným rafineriím, které měl na Ukrajině [11]. Takových obdobných událostí se v posledních týdnech událo více, takže to o něčem vypovídá a něco naznačuje. “Staré pořádky” se opravdu stávají minulostí.


Určitě je dobré vzpomenout zprávu o rezignaci Anatolije Čubajse na post speciálního představitele


Kremlu, kterou jsme prvně na českých serverech zaznamenali 23. března 2022 třeba zde [12]. S informací přišla jako první agentura Bloomberg [13], později ji potvrdil i Kreml, podle kterého Čubajs odstoupil na vlastní žádost. Tvůrce ruské privatizace a jeden z hlavních architektů ekonomických reforem 90. let, které připravily o život mnoho Rusů, dal 22. března výpověď a odjel ze země. Brzy byl spatřen u bankomatu v Istanbulu – viz. obrázek. Protinárodní ruské zlodějské elity začínají mít velké problémy po celém světě. Ukázka řízení “Správců”?


Také Vladimír Putin se nekompromisně vyjádřil ve svém projevu dne 16. března ke všem těmto privatizátorům, a to v tomto duchu:


Neodsuzuji ty, kteří mají vilu v Miami nebo na Francouzské riviéře. Ty, kteří se neobejdou bez foie gras takzvaných genderových svobod. V tom vůbec není problém. Problémem je, že mnoho z těchto lidí je mentálně tam. Nejsou tu s našimi lidmi, ne s Ruskem. To je to, co považují za znak příslušnosti k vyšší kastě. K vyšší rase. Takoví lidé jsou ochotni prodat svou matku, jen když jim bude umožněno být příslušníkem stejné vysoké kasty. A chtějí být jako oni a všemožně se jim podobat. Ale zapomínají nebo obecně chápou, že tato takzvaná vysoká kasta, jestli je potřebuje, pokud vůbec, tak jen jako spotřební materiál, aby je mohla využít k napáchání co největších škod na našem národě. Kolektivní Západ se snaží naši společnost rozdělit. Spekulacemi o válečných ztrátách, o sociálních a ekonomických důsledcích sankcí, o vyvolání občanského povstání v Rusku a pomocí své páté kolony usilovat o dosažení svého cíle. Už jsem se o tom zmínil, o zničení Ruska. Ale každý národ, zejména ruský, vždy dokáže rozlišit skutečné vlastence od šmejdů a zrádců a jednoduše je vyplivne jako mouchu, která mu omylem vlétla do úst.


První reakce na vzkaz?


Bývalý ruský prezident a nynější předseda vládní strany Jednotné Rusko Dmitrij Medveděv tvrdí, že rozhodnutí vniknout na Ukrajinu učinila výhradně sama hlava státu, prezident Vladimir Putin [14]. Medveděv to řekl v rozhovoru pro Ria Novosti.


Pokud si rozhovor poslechnete celý, tak se nemůžete ubránit pocitu, že je to vlastně Medveděvova omluva Západu za vzniklou situaci, ale také zároveň obhajoba své osoby v duchu – věřte mi, já jsem se snažil ze všech sil činit špinavosti vlastnímu národu za účelem se Vám zavděčit, tak mě, prosím, nechte na pokoji (žít?).


Závěrem


Určitá část elity Ruska včetně dalších lidí, kteří zbohatli na rozkradení ruských zdrojů, začínají být velmi nepohodlní, a tak se stávají terčem různých nátlakových her včetně fyzických útoků. Prostě ztrácejí svojí hodnotu pro obě strany, a to, jak pro své anglosaské páníčky, tak pro současné vedení RF. Stávají se spotřebním materiálem a reálně jim hrozí, že přijdou o své majetky! Západ si prostě pravděpodobně jejich aktiva sebere pro své potřeby!


Myslíte, že to také někdy dojde představitelům české polistopadové elity? Odpověď známe, bohužel!


AKTUALIZACE 30.3.2022

Jen malá ukázka na dynamiku kolem Romana Abramoviče, který už se stává jasným předmětem zpravodajských her, a to pro něho, bohužel, není úplně dobrá zpráva. V podstatě se dá říci, že jen může čekat na to, jaká role mu bude přidělena. Kdo rozhodne, jestli poslouží lépe živý nebo mrtvý? Rekapitulující vývoj kolem jeho osoby zde [15] [16]. Všimněte si posledního dvojčíslí v adresách obou článků na tomto jediném portálu! Náhoda?


AKTUALIZACE 23.4.2022

Situace pro Anglosasy začíná být velmi vážná a začínáme se obávat, že z tohoto článku se stane seriál na pokračování. Je nutné zmínit další úmrtí dvou ruských oligarchů včetně jejich nejbližších, která od sebe dělí pouze několik hodin [17] [18]. Obě oběti měly úzké vazby na Gazprombank!


První obětí je Vladislav Avajev, bývalý viceprezident Gazprombank a druhou Sergej Protosenja, viceprezident a hlavní účetní firmy Novatek, velké plynárenské společnosti s úzkými vazbami na Gazprombank. Vzhledem k vydanému nařízení prezidenta Putina ohledně nového mechanismu plateb za ruský plyn je logické, že člověka s normálním kritickým myšlením hned napadne v těchto úmrtích hledat spojitosti a návaznosti. Více to rozebírat není nutné. Každý ať si udělá svůj vlastní názor …


Současná vojenská situace nasvědčuje tomu, že ukrajinská armáda útok ruských vojsk neodrazí a stane se tou poraženou. Vše k tomuto výsledku pomalu spěje a budoucí “vytěžené” informace z průmyslového areálu závodu Azovstal jsou pro Západ katastrofou.


Jediným řešením je svržení Putina, a tak je vyvíjen na ruskou pátou kolonu obrovský tlak všemi způsoby, ale MAJDAN prozatím ne a ne zorganizovat!


Zdroje: twitter.com, cs.wikipedia.org, nexta.tv, tvzvezda.ru, novinky.cz, medstom-nn.ru, newstream.cz, tn.nova.cz, irozhlas.cz, bloomberg.com, aeronet.news, echo24.cz, rusnext.ru, businessinsider.com, tass.ru


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Ohlášení revize vztahů severu Evropy?

Na základě nedávných událostí se dá očekávat, že prudké politické turbulence čekají také sever Evropy. V krátkém časovém úseku proběhlo v severských zemích několik řídících manévrů, které mají globální charakter. Útoky v Kodani a Oslu, licence na další průzkum plánované těžby minerálů pro GreenRoc od vlády Grónska, spor o Hansův ostrov ukončen mírovou dohodou mezi Kanadou, Dánskem a Grónskem. Nemůžeme také opomenout nabídku Švédska na bezplatný převod nyní používaných stíhacích letounů Gripen, která s velkou

Číst dál »

Polská pýcha a Jan Žižka součástí evropského scénáře?

Starý kontinent se začíná otřásat v základech a vlády jeho národních států se předhánějí, která z nich ještě více přiloží pod pomyslný kotel v ukrajinském konfliktu! Myslíme, že status nejužitečnějších idiotů a zároveň největších škůdců svého vlastního národa si s maximální vervou přivlastnili polští vládní činitelé. Historie je evidentně neponaučila, a tak vedou sebevědomě a hrdě polský lid vstříc zániku jejich státu – již poněkolikáté, bohužel!   Za pár měsíců vstoupí do tuzemských, ale i

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru