Za duši nebo za jedničky a nuly?

Vzhledem k velkým komplikacím s webem, tak dnešní příspěvek bude opravdu letem světem, protože není dostatek času na jeho tvorbu. Spíše to bude takové klouzání po povrchu, ale nějaké naše myšlenky se Vám pokusíme zprostředkovat. Témat je mnoho a počet dramatických událostí kolem nás narůstá, bohužel.

 

Samozřejmě, že největší vliv na další uspořádání života na Zemi je událost ohledně změny platebních podmínek při nákupu ruského plynu.

 

Jeden z hlavních úkolů současného přeformátovávání světa

 

Z mnoha příspěvků na alternativních internetových stránkách často nabýváme pocitu, že mnoho lidí zajímajících se o světovou politiku a politiku obecně, jakoby pozapomnělo na jeden z hlavních cílů veškerého současného dění! A to samozřejmě je odstavení USA z pozice hegemona světa, protože jeho způsob spoluřízení procesů na zeměkouli je již velkým rizikem pro samotné zachování nynější civilizace na planetě.

 

Evropská unie je vedena lidmi, kteří jsou přímo navázáni na americké představitele prosazující pokračování systému PAX AMERICANA. EU je naprosto čistě fašistický projekt s cílem agresivně se zmocnit veškerých zdrojů Ruska. V jednom z článků na alternativě byl dokonce čtenářům předkládán názor, že prezident Putin dělá vše možné, aby zachránil EU jakožto solventního partnera. Podle nás je toto absolutní nesmysl!

 

Ukončit americké řízení Evropy

 

Je nutné ukončit přímé řízení Evropy z USA, protože cíleně pracuje právě proti skutečným zájmům evropských obyvatel. No, v konečném důsledku pracuje i proti zájmům veškerých státních elit jednotlivých zemí, aniž by si to uvědomovaly, ale to je na jiný článek. Všimněte si, že ve většině zemí EU byly dosazeny profašistické, proamerické a pro PAX AMERICANA vlády. O volbách v ČR jsme psali zde [1]. Svou agresivní protilidskou politikou postupně a pomalu mění nálady svých občanů vůči EU.

 

Co z toho plyne? No, že příprava občanů k rozpadu EU je v plném proudu. Ochota obyvatel vymanit se z onoho spolku založeného fašisty, kteří prohráli WWII neustále roste a růst bude. Rozpad Rakouska-Uherska se také musel připravit a bylo nutné vytvořit potřebné kulisy pro závěrečnou scénu.

 

Budoucím rozpadem EU také zároveň skončí americké řízení Evropy!

 

“Občanská společnost” aktuální EU

 

Pokud si v rychlosti zhodnotíme obecný stav evropské společnosti, tak co na první pohled uvidíme? Obrovsky zmanipulovaný spotřebitelský rusofobní agresivní dav nevalné vzdělanostní úrovně! 30 let lživé propagandy namířené proti Rusům a Rusku, nadstandardní blahobyt založený na vykrádání zdrojů z cizích území (lidských, energetických a přírodních), snižující se vzdělanost, minimální opravdová výroba skutečných hodnot vlastními silami, a to vše si na obyvatelích území unie vybralo samozřejmě svou daň.

 

Z uvedených a tisíce dalších jiných důvodů se v EU vytvořila masa entit, která je v současném geopolitickém nastavení jaksi úplně k hovnu zbytečná! Situace na územích po bývalém CCCP se vyvinula trochu jiným směrem, než bylo původně v plánu, takže EU dav nemá to naplánované upotřebení.

 

Co se dá dělat s takto nastavenou a úmyslně vyrobenou společností, pro kterou již neexistuje původní smysl její existence? Převychovat? Utratit? Od každého trochu? Vypadá to, že “C” bude správně!

 

Od spotřebitelské společnosti ke společnosti spokojenosti

Přeměna Evropy včetně jejích obyvatel

 

Starý kontinent opravdu stojí na prahu-PRAHU velkých turbulencí a je jisté, že to pro jeho obyvatele nebude procházka růžovým sadem. Určité zeštíhlení EU spotřebitelského “stáda” entit postupně zajistí 75%-ní proočkovanost alespoň jednou dávkou v celkové populaci k 31.3.2022 [2] a převýchovu obstará doba, která se nekompromisně blíží.

 

Vypadá to, že pro blízké období nám “Správci” zajistili částečný hlad, zimu, STRACH a snížení životní úrovně. Toto jsou ty jediné “správné” atributy, které jsou schopny zajistit alespoň částečnou převýchovu přeživších obyvatel tzv. západní Evropy!

 

A “odrusofobnění”? Kdo jediný dokáže uskutečnit zdrojové zabezpečení celé Evropy? Kdo jediný Vám pomůže od strachu z jakýchkoliv nově přicházejících? Kdo jediný dokáže Evropě zajistit bezpečnost? Jedině rapidní změna životních okolností dav donutí poznat pravdu, pochopit ji a následně i s velkou pravděpodobností také poprosit o pomoc! Predikujeme, že velmi obdobný vývoj nás čeká.

 

Putinův dekret o placení za plyn v rublech

 

Byl vydán Putinův dekret o novém mechanismu plateb za plyn ze strany “znepřátelených” zemí. Mechanismus, který evropanům prozatím nadále umožňuje platit eurem je dobře vysvětlen zde [3]. Někteří “alternativci” jako důvod vidí v tomto vstřícném kroku vedení RF vůči evropským zemím to, že Vladimír Putin “hraje proti rozpadu EU”! My si myslíme, že je to mýlka.

 

Naše vysvětlení onoho přijatého mechanismu je jiné. Myslíme si, že na takto důležitých řídících procesech kooperuje se “Správci” a hlavním důvodem přijatého společného rozhodnutí je obava z jaderné konfrontace se Západem! Tento mezikrok ve způsobu plateb za ruský plyn roztahuje konfrontační nařízení “jedině rubl” v čase a ano, dává šanci evropským lídrům si udržet tzv. tvář.

 

Jednoduše řečeno – přívržence PAX AMERICANA je potřeba držet na uzdě a zbytečně je nezahánět do kouta. Je nutné jim ponechat určitý manévrovací prostor a nedávat jim záminky k nějakému zkratkovitému chování nebo ke špatným nevratným rozhodnutím. Je důležité být neustále šéfem průběhu celého procesu a držet ho pevně v rukou. Tímto mezikrokem toho bylo dosaženo.

 

Myslíme si, že to nemá nic společného s nějakou snahou zachránit EU. Rusko je stále pod velkým tlakem řízení “Správců”, nemá v žádném případě samostatnost v těchto řídících procesech a “Správci” opravdu nemají zájem zachovat EU pro nějaké další delší období. V Evropě nezůstane kámen na kameni a to je skutečným cílem v budoucích procesech řízení týkajících se starého kontinentu.

 

Prozatímní umožnění evropským státům platit za ruský plyn eurem, je jen jedním z mnoha úkonů ve snaze zabránit jadernému konfliktu!

 

Závěrem

 

Zamysleme se nad dnešními nabízenými globalizačními variantami. Můžeme si je pojmenovat jako variantu PAX AMERICANA a variantu RUSKÝ SVĚT.

 

Varianta PAX AMERICANA
 

Je to nabídka způsobu života, kde je člověk naprosto odlidštěn, je zbaven komunikace s tím něčím nahoře a stává se částečným strojem. Jeho nový vnucený způsob myšlení se omezuje pouze na uvažování v rovině “jedniček a nul”. Dalo by se říci, že je to definitivní zavedení otrokářského systému současné této civilizaci bez možnosti jakékoliv svobodné volby!

 

Varianta RUSKÝ SVĚT
 

Nabídka zachování lidského způsobu života a aktivní vytváření takových podmínek, aby se stal člověk ČLOVĚKEM. Svobodný svět s důrazem na rozvoj duchovní stránky člověka i ČLOVĚKA. Zachování a rozvoj maximálního počtu kultur na Zemi.

 

Nebojte, nezapomněli jsme! “Správci” mají připravenou samozřejmě také svou variantu velmi blízkou variantě PAX AMERICANA, ale její konečné obrysy nám budou odhaleny až ve chvíli, kdy s ní budou moci konfrontovat variantu RUSKÝ SVĚT. Ale to je až ta následná etapa, v současnosti “Správci” pomáhají a chvíli ještě budou pomáhat Ruské federaci.

 

Každý si musí vybrat, za jaký způsob života na planetě chce bojovat. Za duši nebo za jedničky a nuly?

 

Zdroje: vaccinetracker.ecdc.europa.eu, kob-forum.eu

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Za duši nebo za jedničky a nuly?

Vzhledem k velkým komplikacím s webem, tak dnešní příspěvek bude opravdu letem světem, protože není dostatek času na jeho tvorbu. Spíše to bude takové klouzání po povrchu, ale nějaké naše myšlenky se Vám pokusíme zprostředkovat. Témat je mnoho a počet dramatických událostí kolem nás narůstá, bohužel.   Samozřejmě, že největší vliv na další uspořádání života na Zemi je událost ohledně změny platebních podmínek při nákupu ruského plynu.   Jeden z hlavních úkolů současného přeformátovávání světa

Číst dál »

Sergej Lavrov pro ty, co chtějí umět slyšet

Redaktorka Margarita Simonyan na televizní stanici RT zpovídala ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova ohledně současného politického dění ve světě. Důvodem rozhovoru nebylo nic jiného, než to, aby k určitým politickým otázkám zazněla jasná pozice Ruské federace. Ruský ministr byl ve většině odpovědí velmi otevřený a přímý, ale u některých témat se jasné pravdivé odpovědi vyhnul a z pochopitelných důvodů zvolil úhybný manévr. My, VOLIMCESKO, se pokusíme většinu rozhovoru přetlumočit z diplomatického jazyka do “lidštiny” a

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (3. díl)

V dalším pokračování našeho seriálu o historii peněz a „mamonářství“ si přiblížíme rodinné klany Warburgů a Rothschildů. My, stejně jako vy, samozřejmě víme, že tyto klany jsou pouze viditelný předvoj skutečné moci, ale na jejich historii se dá zase o něco více pochopit systém finančního zotročování lidstva. Jdeme na to … Warburgové Rodina Warburgů se usadila v Benátkách, kde nosili příjmení del-Banco. Historické dokumenty popisují Anselma del Banca jako Žida a jako jednoho z nejbohatších

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru