cropped-Transparentni_bila.png

Nejnovější zprávy

cropped-Transparentni_bila.png

Důležité zprávy

cropped-Transparentni_bila.png

Archiv zpráv

Projev

Dr Amandha Vollmer - projev roku!

„Nazdárek, vy celebrití prostitutky, uplacení politici, kurvy z řízených médií, kriminální strážci zákona,toužící po větší moci nad lidmi, indoktrinovaní alopatičtí propagátoři chemie: Nechceme vaše zasrané nebezpečné zabijácké, plodnost poškozující, experimentální šarlatánské vakcíny. Nechceme váš diskriminační segregační systém vakcinačních pasů. A ani váš otrokářský systém sociálního kreditu.
Ke kultům se nepřipojujeme, mikrobů se nebojíme, umíme číst statistiky, umíme používat vlastní hlavu a víme, jak vypadá narcistní zneužívání moci. Nechceme se stát Čínou! VY NÁM NEVLÁDNETE!!! My zákon známe a hlásíme se o svá přirozená práva. Upřímně, budeme pokračovat bez vás. Vaše hypnotické sugesce a vymývání mozků na nás prostě nezafungovaly. Nemáme adolescentní mysl, tupě zírající na televizi, která se stane obětí dramatu a tlaku vrstevníků. Takže můžete dál šaškovat se svou vrtošivou opakující se trapnou agitační kampaní až do zblbnutí, ale nám to smrdí zoufalstvím, ukazuje to nám to, jací chroničtí lháři jste a jen to ještě více poukazuje na ty zrádce, kteří zaprodali svou duši této agendě.
Ale hodně štěstí! Budete ho totiž potřebovat!“ VIDEO [1]

Hezky se to poslouchá, krásné pro ucho, ale je tam stále to jedno velké ALE!! Bez alespoň částečné znalosti KONCEPTUÁLNÍHO ŘÍZENÍ to nelze odhalit… Učit se, učit se, učit se!

14.5.2023   Zdroj: rumble.com

Přejít nahoru