LOGO
LOGO

Uganda – Agenda digitální identity je, zcela upřímně, dehumanizující a zachází s lidmi, jako by to byly pouhé produkty, které je třeba sledovat a kontrolovat. Představitelé ugandské armády: „Toto je projekt národní bezpečnosti a národní digitální ID je jedním ze způsobů, jak zjistit, kde se každý Uganďan nachází.“ (ENG)

Každé omezení svobody se musí nejdřívě někdy vyzkoušet, než se zavede plošně! Všímejte si těch všech inteligentů tady u nás v ČR, kteří platí i za žvýkačku nebo pytlík bonbónů KARTOU a myslí si, že jsou neskutečně pokrokoví. Tak pro Vás „inteligenty“ máme vzkaz – NE, NEJSTE POKROKOVÍ, JSTE NADMÍRU HLOUPÍ ….

8.8.2022

Zdroj: rairfoundation.com

 

 

 

 

 

USA – V nedávném rozhovoru pro Bloomberg výkonný viceprezident UPS prohlásil, že „regionalizace“ dodavatelského řetězce je zásadní pro ekonomickou stabilitu, protože geopolitické konflikty se rozšiřují. Slovo „regionalizace“ je v podstatě kódové slovo pro popis decentralizace, konceptu, do kterého se zástupce UPS zjevně nechtěl přímo ponořit. (ENG)

To je to nejpodstatnější rozcestí, které by obyčejní lidé měli sledovat a snažit se ovlivňovat. Lokální potravinová výroba (soběstačnost) nebo „huba plná hmyzu“ a totální závislost? Na které straně stojí Fialová podržtaška? Víme, že odpověď znáte.

 

6.8.2022

Zdroj: humansbefree.com

LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO

Svět – Vyšší úrovně se získávají učením se základních pravd, které jsou pouze aspekty plné pravdy. Dostat se na 1. úroveň je nejtěžší, protože jen VY se můžete probudit. (DUTCH)

My jsme „dnes“ zastánci na 7. úrovni varianty č. 3, ale nezavrhujeme možnost kombinace variant 2 a 3. Nejvyšší řízení je samozřejmě mimo tuto planetu – o tom již není pochyb! Takže současnou hlavní otázkou zůstává: Řídící manévr Covid-19 je čistá GENOCIDA nebo OČISTA PLANETY Gaia? Správný úhel pohledu lze učinit pouze na základě poznání pravdy na 7. úrovni …  

30.7.2022

Zdroj: frontnieuws.com

LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
Prostě se zbavíme všech bílých ve Spojených státech

USA – Skutečné názory západní zdravotnické elity! Dětská lékařka nabízí řešení v otázce odmítačů vakcín.

Takový americký „Cubec“ v akci …. Všichni fašisté vylézají z děr! 

14.7.2022

Zdroj: rense.com

LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO
LOGO