Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.

 

Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.

 

 

Americký dolar před krachem

 

Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky. Federální rezervní systém i tak nadále tiskne biliony ze vzduchu. To, co začalo jako nouzová měnová politika na ochranu ekonomiky před pandemií COVID-19 v roce 2020, nadále pokračuje a vede k další devalvaci amerických dolarů. Můžeme se zamyslet nad tím, jestli to právě není plánovaným úmyslem.

 

 

V nedávném článku [1] jsme popisovali možné varianty likvidace americké spotřebitelské ekonomiky. Už tehdy jsme tušili, který způsob byl vybrán. Opravdu již delší dobu vše ukazuje na variantu “inflačního šoku”. To s velkou pravděpodobností předpovídá níže popisovaný průběh a evidentně nikoliv jenom pro ekonomiku Spojených států. Bude se to týkat všech lidských společností, kde je obecně postoj k životu založen hlavně na materiální spotřebě!

 

Odebrání téměř veškerých majetků
 

Připomeneme si text z nejmenovaného zdroje, který jsme již využili v sekci “Zajímavosti”. Jak lze legálně okrást obyvatelstvo o veškeré majetky, movité i nemovité, aniž by si všimli, že jsou okrádáni?

 

 

Legálně lze obyvatelstvo okrást pomocí inflace, kterou rozpoutáte rozhazováním peněz pod nějakou záminkou, v době nějaké krize. Potom stačí jenom inflaci nechat běžet a dívat se. Meyrinkovo pravidlo inflačního tunelu, ze kterého obyvatelstvo vyleze odrbané úplně o všechen majetek a úspory. Nelze ty majetky sebrat dekretem, ani znárodnit, to by vypukly nepokoje. Ty majetky se prostě lidem odeberou legálně, tedy obrovskou inflací, kterou politici záměrně prohlubují, třeba sankcemi proti Rusku, o kterých ví dopředu moc dobře, že dopadnou právě na vlastní lidi a prohloubí dramaticky domácí inflaci.

 

 

Lidé při průchodu inflačním tunelem vyjdou zbaveni o veškeré své majetky a úspory. To je tzv. Meyrinkovo pravidlo. Inflace veškeré úspory znehodnotí, celoživotní práce a dřina lidí zmizí v luftu. Všechno zdraží, což vyčerpá zdroje domácností. Na konci vyčerpaní lidé sáhnou i na své nemovitosti a začnou je masově prodávat, ale jejich cena bude klesat, protože nebude nikdo, kdo by si je mohl dovolit!

 

Krátkodobí vítězové
 

Hyperinflace dělá „krále skládky“ z jedné části elit. Na koni se ocitají „ropáci“, farmáři, majitelé fabrik na výrobu zbraní. Všichni ti, kdo můžou využít masivní pád nákladů na pracovní sílu pro pozvednutí svého byznysu. Všímáte si tuposti všech těch demokraticky a sluníčkově smýšlejících podporovatelů (fašistů) Fialové PĚTIDEMOLICE? Všech těch proamerických válečných štváčů? Maximální rychlostí si řežou vlastní větev, na které namyšleně sedí!

 

 

Na druhou stranu si opravdu myslíme, že není nutné propadat totálnímu pesimismu, protože nepředpokládáme, že toto vše je děláno pouze z důvodu dalšího přerozdělení materiálního bohatství. Určitě k němu dojde, ale skutečnou motivací je nový způsob fungování LIDSTVA na Zemi, tzn. přechod z jedné EPOCHY do druhé. Budeme se tomu detailněji věnovat v příštím článku v rubrice “High Level”. Jednoduše řečeno – jedná se o ukončování spotřebitelské společnosti a přenastavování celosvětové výrobní sféry.

 

Saúdové ohlásili počátek konce vývozu americké inflace do světa
 

Saúdská Arábie oznámila konec dominance dolaru v globálním obchodu s ropou [2]. Saúdský ministr financí Mohammed Al-Jadaan řekl Bloomberg TV, že Saúdové rádi přijmou jakoukoli měnu pro vypořádání ropných transakcí.

 

 

Základní pilíř americké globální měnové dominance a její schopnosti exportovat inflaci do světa byl založen na tzv. Petrodolarovém statusu, kdy USA souhlasily s ochranou saúdského království. Platba Saúdů za tuto ochranu spočívala v tom, že jejich všechny ropné transakce byly hrazeny výhradně v dolarech. Tato dohoda nyní končí!

 

 

Co to znamená? Znamená to jedinou věc, a to, že o bezcenné natisknuté zelené papírky přestane být ve světě zájem a veškerá inflace z nich plynoucí se začne kumulativně hromadit v samotných Spojených státech.

 

Levný dovoz surovin a spotřebního zboží ze zbytku světa nebude možný! Schopnost okrádat ostatní národy ze strany USA se bude kontinuálně snižovat, a tak rozpad hegemona nabývá reálnějších obrysů. Tamější sociální pnutí nabude hrůzostrašných rozměrů. Jen takové “náhodné” video ze summitu G20 v Buenos Aires z roku 2018, určitě to nic nenapovídá:

 

 

 

 

Už chápete nemožnost výhry Trumpa v posledních prezidentských volbách? Tento připravený scénář by nebylo možné naplnit! Také jsme to pochopili až později. No jo no, všichni se stále musíme učit a zdokonalovat v chápání globálních procesů …

 

 

Dynamika konfliktu na Ukrajině

 

Nové okolnosti v probíhajícím vojenském konfliktu mezi Ukrajinou/NATO a Ruskou federací z posledních dní naznačují, že bylo rozhodnuto o oslabování tamějšího nacistického režimu. Jako podporu pro toto tvrzení jsme si vybrali dvě nejviditelnější události.

 

 

Oleksij Arestovyč oznámil rezignaci
 

Herec a blogger Arestovyč oficiálně rezignoval na svou poslední a zároveň prozatím největší roli, a to na roli poradce ukrajinského prezidenta! Výrazně medializovaná figura ukrajinského fašistického režimu oznámila rezignaci z důvodu “principiální chyby”, která se týkala způsobu komentování pádu rakety na obytný dům v Dnipru.

 

 

Pro nás je hlavně zajímavý způsob informování, jak o pádu rakety, tak o celé záležitosti kolem jeho výpovědi. Vybrali jsme si ukázky dvou MSM článků [3] [4]:

 

 

 

 

a

 

 

 

 

Podpis “Správců” za tímto řídícím manévrem je evidentní a nám nezbývá než se zamyslet nad tím, jaký proces to byl vlastně spuštěn.

 

 

Pád vrtulníku ve městě Brovary v Kyjevské oblasti
 

Tato tragédie, která má na svědomí životy civilistů včetně malých dětí, je podle nás pokračujícím aktem výše uvedeného řídícího manévru za účelem oslabování schopnosti ŘÍZENÍ ukrajinského vedení kolem (p)rezidenta Zelenského. Myslíme, že i on už pochopil, že Západ ho brzy hodí přes palubu, protože nenaplnil jejich “jakoby” očekávání a zájmy. Západ prostě z vyššího principu nemůže nikdy vyhrát, včetně Zelenského samotného, a není na světě síla, která by mohla zvrátit přicházející dlouhodobě připravovanou a plánovanou “nevýhru” Ukrajiny/NATO!

 

Smrt lidí z vedení ministerstva vnitra včetně ministra Denyse Monastyrského, jeho náměstka a státního tajemníka, v sobě nese mnoho symboliky a vzkazů. Ministerstvo vnitra bylo jedním z hlavních pilířů vynucování poslušnosti obyvatel k nacistickému režimu, takže konec jeho vedení dramaticky oslabuje možnosti terorizování obyčejného ukrajinské lidu. Je to demonstrace postupného řízeného oslabování tamějšího fašistického režimu!

 

 

Závěrečné zhodnocení těchto ukrajinských událostí
 

My z toho vyvozujeme to, že byl ohlášen počátek snižující se podpory ukrajinskému vedení ze strany Západu a ohlášen počátek ukončování vojenského konfliktu. Jestli to bude znamenat následné totální vítězství Ruska nebo podpis určité mírové smlouvy a tím pádem nějaké rozdělení ukrajinského území, tak to stoprocentně nevíme. Z mnoha důvodů se přikláníme daleko více k druhé variantě, ale až budoucnost nám dá na tuto otázku definitivní odpověď.

 

 

Závěrem

 

Námi popisované události demonstrativně napovídají dynamiku, kterou máme očekávat v brzké době. Každá událost ohlásila další novou fázi, jak v procesu dedolarizace světa, tak v procesu SVO na Ukrajině. Oba podprocesy jsou podřízené hlavnímu globálnímu procesu, a to ukončování globálního řízení pomocí BIBLICKÉHO PROJEKTU – KONCEPCE. Opět si zopakujme: Symbolem, číselnou mírou bible a biblické koncepce je v určité míře číslo 17!

 

Oznámení obou těchto nových fází v podprocesech bylo učiněno 17.1.2023! Financial Post o oznámení ministra Saúdské Arábie zde [5].

 

 

 

 

Rezignace Arestovyče.

 

 

 

 

Zdroje: naturalnews.com, seznamzpravy.cz, novinky.cz, financialpost.com

 

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Babišovy skoky z misky na misku

V dnešním článku se podíváme na Babišův veletoč, který jenom ukazuje na naše koloniální postavení. Praha je velmi významný geopolitický bod, který byl, je a bude vždy v gigantickém zájmu hlavních globálních sil. Důvody, proč tomu tak je (nápověda třeba Golem), nyní ponecháme stranou, ale je nutné to přijmout jako fakt. Na základě tohoto faktu dochází v Česku k obrovskému boji ve snaze získat a dlouhodobě si udržet moc nad tímto městem.   Na úvod

Číst dál »

Americká úcta ke svým spolupracovníkům v praxi

Při procesu odstavování Spojených států z pozice hegemona světa můžeme být svědky praktik, které tato státnost používala po celou dobu své dominance. My se teď zaměříme konkrétně na jeden způsob chování, a to chování ke svým naverbovaným spolupracovníkům z řad občanů zemí, kde prováděla svoji vojenskou intervenci. Vždy to probíhá jako přes kopírák. Při proceduře stahování jejích kádrů ze světa již máme, a ještě budeme mít, možnost vidět to jako na dlani! Když se Washington

Číst dál »

Tři přihrávky do útoku …

V posledním příspěvku jsme psali o určitém opravdovém nasvícení na ukrajinský režim, který je poháněn nacistickou ideologií. Podle našeho přesvědčení skutečně iževská tragédie ohlásila změnu kurzu v přístupu k ukrajinskému konfliktu. O pár hodin později došlo k znefunkčnění obou plynovodů Nord Stream a včera 8.10. byl proveden útok na Krymský most, který vede z Kerčského poloostrova přes ostrov Tuzla na Tamaňský poloostrov [1]. MSM v západní Evropě opět tupě jásají, ale …   Pokud si

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru