Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Fáze ukončování české státnosti?

Máme za sebou první kolo prezidentských voleb, ve kterém je poměr hlasů Babiše a Pavla 50:50. Přiznáme se, že ve druhém kole budeme podporovat lídra hnutí ANO. Zároveň si ale myslíme, že to není vůbec důležité! Celé volby jsou součástí dlouhodobého nadřazeného procesu přenastavení Evropy a jakýkoliv výsledek ho nemůže ohrozit! To prostě není možné …


Za dobu fungování našeho webu stále opakujeme jednu podstatnou tezi, a to: SLEDUJTE PROCESY, NIKOLIV JEDNOTLIVÉ POLITIKY! Pokud systém sčítání hlasů je transparentní, tak rezultát neomylně ukazuje současný stav naší společnosti. Můžeme vést diskuze a polemizovat o tom, protože o neregulérnosti voleb existuje ze světa za poslední roky nemálo příkladů, ale my předpokládáme, že výsledek deklaruje přesně nynější nastavení české populace. Stačí si vzpomenout na chování obyvatelstva při falešné pandemii Covid-19 a na prvotní reakci na ruskou SVO na Ukrajině.


Takže realitou je, že proliberální fašistické síly mají v ČR naprosto pohodlnou většinu, a tak vše nasvědčuje tomu, že vládní kandidát Petr Pavel pohodlně zvítězí ve druhém kole. Může to tak doopravdy být, ale také nemusí. Očekáváme, že Andrej Babiš v brzké době opět zaujme přední místo v české vysoké politice. My o tom vůbec nepochybujeme! O tom později …


Školství a MSM


Školství je nejdůležitější a nejvyšší priorita řízení, která nejpodstatnějším způsobem ovlivňuje budoucí směřování společnosti. “Chceš-li pokořit nepřítele – vychovej jeho děti!” – východní moudrost, která by se také dala interpretovat takto: “Chceš-li ŘÍDIT (ovládat) jakýkoliv národ na Zemi – vychovej (kontinuálně vychovávej) jeho děti!”


Úplně stejně jako v 50-60. letech školní systém vychovával kované komunisty, tak poslední tři dekády školní systém vychovává (vyrábí) kované liberální progresivisty (fašisty). Z tohoto důvodu ani není pravděpodobně nutné nějakým nekalým způsobem v těchto prezidentských volbách fyzicky nebo softwarově ovlivňovat výsledky! Poměry různých generací, jako např. generace seniorů – Husákovy děti – mladí progresivisté atd., se vlivem pouhého postupujícího času dostaly právě do dnešního nastavení, což znamená, že liberální síly mají u nás jasnou nadpoloviční většinu.


Na tu starší část obyvatelstva, která neprošla liberálním programovacím školstvím, je vyvíjen maximální tlak skrze veřejnoprávní proliberální média a velkoryse sponzorovaná soukromá média. Současné evropské liberální síly jsou využívány k destrukci svých národních států, přičemž po splnění svého úkolu zaniknou spolu s nimi. Perfektní ukázkou zmiňovaného procesního vývoje je Slovensko – učebnicový příklad. Miloš Zeman ty červené trenky demonstrativně nespálil pro srandu králíkům. Po mnoha letech onoho ohýbání lidí, jsme v situaci, že slovo NÁROD se téměř stává sprostým slovem! A proč?


PROTOŽE PROJEKT MALÝCH STÁTŮ NA ÚZEMÍ EVROPY BYL VŽDY PROJEKTEM PLÁNOVANÝM POUZE NA DOBU URČITOU A TEĎ UŽ JE VE FÁZI UKONČOVÁNÍ


44 tisíc neplatných hlasů


MSM článek

Nás ani tolik nezaujal průběžný výsledek voleb, ale daleko více to, jakým způsobem o nich také bylo informováno! Podívejte se na to:Ukázka z článku [1], který podle nás avizuje jednu jedinou věc, a to, že “Správci” celý proces v ČR mají pevně v rukou. Myslíme si, že nejvyšší řízení i tímto způsobem svým řídícím strukturám oznamuje následný vývoj na území dnešní České republiky. Námi vložený obrázek osvětluje, jakým způsobem se podepisuje. Pracujeme s tím zde neustále! Kdysi jsme psali o podpisu u německých voleb [2].


Ukázka neplatného hlasovacího lístku

To ale není vše, co tento článek odkrývá. Nevěříme, že dále pokračující text článku je dílem náhody, ale že je predikcí budoucího vývoje. Píše se tam, že krátce před volbami také začal na internetu kolovat obrázek hlasovacího lístku, který už před deseti lety vyrobil pro prezidentskou volbu pan Miroslav Svoboda.

Kdo může mít zájem na tom, aby se jako ukázka neplatného hlasovacího lístku použil právě tento rádoby alternativní volební lístek z kauzy staré 10 let? Zájem na tom může mít pouze ten, kdo predikuje vývoj Evropy a obhospodařuje střednědobé procesy. My z toho dedukujeme pouze to, že “Správci” informují, že český lid se svým hlasováním vlastně “dobrovolně” vzdává své české státnosti (státu) a z vlastní vůle odevzdává svou státnost ve prospěch plánované mnohonárodnostní říše. Jaké říše?


Již delší dobu zde na základě mnoha indícií a našich amatérských rozborů referujeme o celku ve stylu Nové říše římské (NŘŘ) [3] – nebo celkově tady [4]. Samozřejmě, není to tak, že by se náš národ svého “státu” vzdával na základě těchto konkrétních voleb. To v žádném případě! Hlasovací lístek se jménem Karla Habsbursko-Lotrinského, vnuka posledního rakouského císaře Karla I. [5], je odkazem na zakončení procesu, který byl spuštěn právě v oněch školních lavicích na první prioritě ŘÍZENÍ před 30 lety. Vývoj přestavby evropského kontinentu nepřetržitě pokračuje tak, jak bylo před několika dekádami naplánováno, což ale neznamená, že pravidelné korekce ŘÍZENÍ nejsou zapotřebí.


Babiš nebo Pavel?


Předpokládáme, že Babiš je kádr, který v žádném případě neřekl své poslední slovo a s jeho prací “Správci” nadále počítají viz. návštěva Macrona! Je to jejich KÁDR  a takových se jen tak nezbavujete.


Následující procesní body

  • Vítězství Ruska nad ZÁPADEM je neodvratitelné – nemusí nutně znamenat i totální vojenské vítězství (6. priorita) na ukrajinském území. Pro “Správce” asi bude výhodné spíše nějaké včasné podepsání mírové smlouvy, protože Rusko by nabylo příliš mnoho na globálním vlivu, ale uvidíme
  • Konec NATO po ukončení SVO Ruska na Ukrajině
  • Rozpad USA
  • Rozpad EU + ukončování malých států Evropy
  • Celosvětový konec liberálních struktur napojených na politiku USA
  • Výstavba nových evropských říší

To jsou pouze opravdu strašně zjednodušeně procesní body z evropského pohledu, které jsou před námi. Hóóóóódně zjednodušeně! Bylo nutné je nastínit, protože každý výše uvedený proces už dlouhodobě běží, a také jsou samozřejmě zároveň ve vzájemné závislosti.


NŘŘ

Očekáváme, že hlavní tvůrčí strukturní řídící sílou pro období přechodu z české státnosti do nového globálního subjektu NŘŘ bude řídící struktura na veřejnosti prezentovaná Babišem. Současná česká liberální fašistická struktura je potřebná pro provedení destrukce českého státního zřízení, což je jejich jediná role! Obecně je to na dnešním ZÁPADĚ jediná role liberálních sil ve všech národních státech včetně USA.


Takže podle nás je vše odvislé od toho, jak dlouhý časový úsek je plánován pro absolvování všech výše uvedených procesních bodů. Jeden nejmenovaný alternativní internetový zdroj udává, že začátkem roku 2031 bude již vše hotovo, což není ještě nijak krátká doba. Fašistická lůza nás bude ještě určitou dobu rozhodně terorizovat, krást, zavírat lidi a strašit Ruskem, ale jejich čas je na 100% omezený – potom budou tvrdě pykat za své činy a utíkat před vlastním na_raným obyvatelstvem.


Varianty

Varianty možného vývoje jsou celkem jasné. Fakt si myslíme, že PĚTIDEMOLICE nezvládne celé funkční období a dojde k nějaké rekonstrukci vlády nebo k předčasným volbám. Takže možné varianty:


  1. PREZIDENTPavel, brzké volby a následuje PREMIÉRBabiš
  2. PREZIDENTBabiš, brzké volby a následuje PREMIÉR – např. Havlíček (ANO)


Závěrem


Víme, že někteří naši čtenáři jsou nešťastní, protože hrozí zánik České republiky. Chápeme obavy všech vlastenců, a také z toho nemáme bůhvíjakou radost, ale je potřeba mít za každé situace snahu, psát pravdu, o které jsme přesvědčeni. Je to čestnější, než si vzájemně úmyslně lhát do kapsy.


Ne náhodou jsme zvolili pro náš web název VOLIMCESKO! Osud českého národa nám leží na srdci, a to je také hlavním motorem, proč provozujeme tyto stránky. Opravdu si stojíme za tím, že je lepší být členem funkčního vlivného globálního subjektu, než přežívat v postupně umírajícím národním státě, který již nemá své opodstatnění v mezinárodním společenství a aktuální vývoj globální politiky ho kontinuálně dusí.


Stále platí to, že veškeré indicie, které spatřujeme, nás ubezpečují, že právě Praha má být tím šéfem NŘŘ. Ano, uznáváme, že Praha není český národ, ale je potřeba to vidět optimisticky. Věříme, že za pár let se Čechům i Slovákům bude dařit velmi dobře a bezproblémově si uchovají vlastní kulturu i nárok na její rozvoj. Všem přejeme dostatek víry v lepší zítřky.


Zdroje: seznamzpravy.cz, cs.wikipedia.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry? Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy

Číst dál »

Modrou nebo červenou? Zrádné pohodlí nebo prozření?

Kdysi jsme v jednom článku zaregistrovali názor, že červenou pilulku zvolí lidé neúspěšní. Je to pravda, ale i není to pravda! Říkáte si, co je to za nesmysl? Vše je o úhlu pohledu, který v tomto případě určují zvolené parametry pro klasifikaci ÚSPĚCHU! Pokud je nastavíte dle systémem vnucovaného hodnotového žebříčku, tzn. dle indoktrinovaných systémových zákonů, tak výše uvedený názor bude pravdivý. Ale pokud budete nastavovat definici ÚSPĚCHU dle skutečných a úmyslně zamlčovaných pravdivých přírodních

Číst dál »

Praha je nejkrásnějším městem planety

Praha opět v centru světového zájmu. V žebříčku magazínu Time Out předstihla Paříž, Řím, New York nebo Chicago. Náhoda? Samozřejmě, že ne! Pozvedávání prestiže České republiky, resp. Prahy ve světovém společenství pokračuje. Také změna rétoriky našeho pana premiéra vůči hlavním pilířům politiky EU se poněkud posunula výrazně jiným směrem. Procesy se evidentně zrychlují. Rozpad EU klepe na dveře a budování informačního pole ohledně nového středovýchodoevropského regionu je plně v běhu. V souvislosti s magazínem Time

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru