Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vzkaz elitám ohledně německých voleb?

Německé volby jsou dnes v Evropě tématem číslo 1, a tak ani my se jim nevyhneme. Podíváme se na ně ale poněkud z jiného úhlu. Předevčírem se na německé televizi ARD udála zajímavá situace. Během soutěžního pořadu Gefragt-Gejagt se divákům na několik vteřin znázornily výsledky volebního průzkumu tzv. Exit poll. Detailně jsme prozkoumali internetem kolující video z této události a nestačili jsme se divit! Pojďme se společně na zjištěné skutečnosti podívat.

 

My jsme video shlédli na Telegramu, kde je stále zavěšeno a je to opravdu velmi zajímavé, protože se jedná o ruský účet portálu Русская Весна [1]. Nejdříve se musíme ujasnit, co znamená volební průzkum Exit poll, a tak si jednoduše vypomůžeme citací z wikipedie:

Exit poll je výzkum (průzkum veřejného mínění), kdy jsou během voleb dotazováni voliči právě vycházející z volebních místností. Na rozdíl od předvolebních průzkumů, kdy jsou lidé dotazování na to, koho plánují volit, u exit pollu odpovídají na to, koho právě volili [2].

Průměrně inteligentního člověka ihned napadne, jak je možné zveřejňovat nějaké výsledky na základě sdělení dotazovaných lidí, kteří právě opustili volební urny, když volby v tu chvíli ještě fyzicky neproběhly. My jsme přesvědčeni, že v žádném případě nešlo o nějakou chybu zaměstnance ARD. Je tam tolik skutečností, které se určitě nemohly přihodit nahodile! To prostě není možné! Video zde:

 

 

Kvalita videa není nijak úchvatná, evidentně to někdo nahrával na telefon namířený na obrazovku, ale to vůbec nevadí, protože vše je v pohodě viditelné a čitelné. Vše se točí kolem nám známých okultních čísel 11 a 22 včetně uveřejněného článku na ruském portálu.

 

Ukázka vyslaných jednotlivých obrazových informací

 

Na vloženém obrázku, který jsme vytvořili z určitých částí videa, si ilustrujeme tu prezentaci zmíněných čísel.

 

Ukázka jednotlivých důležitých obrazů z videa
  1. Snímek vlevo nahoře – video začíná ve chvíli, kdy soutěžní časomíra ukazuje čas 1:38, tedy 3+8=11
  2. Snímek vpravo nahoře – video končí ve chvíli, kdy soutěžní časomíra ukazuje čas 1:29, tedy 2+9=11
  3. Snímek vlevo dole – při prvním záběru na soutěžící si nemůžeme nevšimnout číslic 19 (19 EUR) a čísla 3, tedy 19+3=22
  4. Snímek vlevo dole – při prezentaci č. 22 ještě na časomíře svítí číslice, kdy při jejich součtu dostaneme č. 11, ale chápeme, že v prvních dvou snímcích jsme brali v potaz pouze vteřinové číslice. Ale pokud tento snímek budeme vnímat jako jeden obrazový celek znázorňující jednu ucelenou informaci, tak obě číslice 22 i 11 jsou obsaženy. Každý ať si to přebere sám.

Vyslaná informace o povolebním směřování Německa

 

Německé volby jako barometr věcí příštích? Tady si na obrázku ukážeme poslanou vizuální informaci ohledně politického směřování Německa po těchto volbách.

 

Informace o výsledcích Exit poll dva dny před volbami. Vtipné, že?

Ve většině německých medií, které prezentovaly výsledky předvolebních průzkumů byl rozdíl mezi CDU/CSU a SPD asi cca 2 procentní body a zde mají shodně 22%. My zde teď nebudeme spekulovat o tom, jestli tato informace pro elity také jasně deklaruje očekávaný výsledek, ale minimálně všem říká: My “správci” máme tyto dvě vedoucí strany pevně v rukou!

 

My, jako VOLIMCESKO [3], nejsme členi žádného tajného řídícího spolku, takže nemáme k dispozici konkrétní metodologii k rozklíčování tohoto vzkazu, ale věříme, že minimálně toto zainteresovaným bylo sděleno. Nějaký názor na rozklíčování zaslaného obrazového vjemu máme, ale nejsme si jím 100% jisti, takže ho zde veřejně prezentovat nebudeme. Ubezpečujeme Vás, že příjemci vzkazu vědí naprosto přesně, co bude dále následovat a jaké mají zaujmout stanovisko k budoucím konečným výsledkům německých voleb.

 

Ruská stopa

 

Celá odhalená obrazová instrukce by nebyla kompletní, kdybychom nezmínili i právě ruskou stopu, která zde očividně figuruje. Určitě nějak zpracované toto “Faux pas” německé televize bylo i na jiných portálech, ale my jsme to prvně zaregistrovali právě zde [4]. Kupodivu i způsob zveřejnění na tomto ruském webu naznačuje, že to byla akce velmi koordinovaná a opravdu nikoho nemá nechat na pochybách, kdo je jejím odesílatelem.

 

Výňatek z článku na webu Русская Весна

Zde opět 11. Víme, že někteří náš web berou jako totální konspirační sra*ku, ale musíte uznat, že těch “náhod” je už trochu moc, ne? Jasně že to není žádná náhoda, ale několika staletími prověřený model řízení, který postupem času vlivem nových technologií doznal určitých změn, ale podstata informování zůstává stejná. V určité době to byly hlavně články v novinách a dnes se také používá mimo jiné i televize.

 

Závěrem

 

Cílem dnešního příspěvku není tento řídící manévr rozšifrovat, na to si ani veřejně netroufáme, ale spíše ukázat, jak to stovky let funguje. Také není cílem konstatovat, že volby nebudou výsledkem vůle voličů. Pointa je jinde, a to taková, že “správci” Země již v Německu vytvořili takovou masovou statistiku chování jeho obyvatel, o kterém ani na chvíli nepochybují, a tak mohou své lokaje u kormidel ostatních národů informovat předem. Jinými slovy – výsledek německých voleb je již jasně PŘEDURČEN!

 

Zdroje: hausundgrund-verband.de, rusvesna.su, telegram.org, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Horká fáze přestavby Evropy

Přestavba hlavně západní civilizace je v plném proudu a směřujeme k její další fázi. Postupující čas začíná nekompromisně odhalovat skutečné příčiny ukrajinského konfliktu. Zdá se, bohužel, že to opravdu nejsou dobré zprávy pro podstatnou část evropského obyvatelstva a po brutálním “covidovém” procesu, který ještě zdaleka neskončil, se Evropa opět nachází v další uměle a úmyslně vytvořené migraci.     Západní Evropa dostala již část svého plánovaného přídělu nových afrických spoluobčanů, a tak aby to té východní

Číst dál »

Západ v předsmrtné křeči a panice

Vcházíme do další fáze přeformátovávání světa, která byla zahájena vstupem armády Ruské federace na území Donbasu. Tento tah na politické šachovnici povede k takovým důsledkům, že současné “oficiální” sféry vlivu se stanou velmi brzy minulostí. Ruku v ruce s touto vojenskou operací souběžně probíhá mnoho dalších oznámení, která ukazují pouze na jednu a tu samou věc: Atlantické řízení světa končí a moc se přesouvá na Východ. Západ v předsmrtné křeči a panice. Ukážeme si několik

Číst dál »

Vývěska satanismu v předsmrtné křeči

Po delší nucené pauze jsme zpět a můžeme se opět věnovat procesům, které velkou měrou ovlivňují současnost a hlavně budoucnost lidské civilizace. V tomto příspěvku se budeme věnovat fenoménu Hollywood, který spoluutvářel vnímání “četníka” světa USA. Byl to velmi podstatný nástroj pro utváření onoho “správného” vnímání jednopolárního řízení Země, tzn. PAX AMERICANA.   Hollywood je nyní pod silným řídícím manévrem, který zajistí ukončení jeho vlivu na procesy globální úrovně. Globální fabrika na sny, která vychovávala

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru