Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Rozklad EU je pouze otázkou času

Rozklad EU je pouze otázkou času a z jednotlivých událostí, které plní v poslední době informační pole, nelze ani vyvozovat jiný výsledek. Vše vypadá tak, že EU v současném stavu splnila své zadání a teď vstupuje do své poslední fáze, a to štěpení a následný neodvratitelný rozklad. Rozdílné pohledy mnoha států na zelenou politiku, migraci, čerpání peněz, a třeba viditelná likvidace ekonomiky nejenom Francie, jsou předehrou na rozdělení Evropy na část islámskou s minimálním výskytem vysokých technologií a část “křesťanskou” s přetrvávajícím podobným způsobem života tak, jak jsme byli zvyklí v celé dosavadní Evropě!


Návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána těsně před volbami do poslanecké sněmovny ČR na podporu Andreje Babiše je jasnou ukázkou toho, kam bude Česká republika dále směřovat. Jejich tiskovou konferencí se to vymezováním vůči současnému nastavenému systému fungování EU jen hemžilo. Toto vše je dávno předem připravená hra, která zajišťuje živnou půdu pro již několikáté přenastavení veškerých vztahů v Evropě.


Další fáze při budování nového středovýchodoevropského regionu


Rétorika Babiše v předvolebním čase nabrala jasných kontur, které jsme ještě před několika měsíci tak zřetelně neviděli. Vše je ještě více umocněno návštěvou Orbána, kdy jejich společné vystoupení nemůže nikoho nechat na pochybách o budoucím partnerství obou národů. Podpora maďarského politika je razítkem na již znatelný český odklon od oficiální politiky Evropské komise i Evropského parlamentu.


1. Migrace

Oboustranný odpor k nelegální migraci již spolu prezentovali při návštěvě Babiše před několika dny v Maďarsku [1], a to dokonce u maďarského, vládou postaveného bez jakékoliv finanční podpory ze strany EU, pohraničního plotu [2]. Český premiér si dokonce dovolil otevřeně kritizovat Angelu Merkelovou za její postoj k migraci včetně otevření hranic do Evropy v roce 2015. Kdo by si to dříve pomyslel, že? Tento postoj dvou hlavních představitelů V4 bude počátkem očekávaného rozkolu v EU při následné vlně migrantů, a to ne pouze z Afghánistánu, na evropský kontinent.


Andrej Babiš a Viktor Orbán u pohraničního plotu v Maďarsku
2. Green Deal

Novým dalším obratem je změna postoje vlády ČR k tzv. evropskému “ekologickému” projektu Green Deal, který již vůbec v blízké budoucnosti nepočítá s automobily na spalovací motory. Babiš odmítl zákaz prodeje aut se spalovacími motory, který Evropská komise žádá od roku 2035 [3]. Green Deal samozřejmě nemá s ekologií vůbec nic společného, ale je to způsob, jak například zbavit drtivou většinu společnosti svobodného individuálního cestování a snížit spotřebu zdrojů. Díky za tuto naději, protože nemožnost samostatně svobodně cestovat ovlivní drastickým způsobem kvalitu života směrem dolů! Chcete někdo volit Piráty? Tak mladším doporučujeme nakoupit kola a zlepšit si fyzickou kondici a těm starším si obstarat trekové boty! Věříme, že takto nedopadneme …


Agenda Green Deal je připravený proces, jehož výsledkem bude obrovské zchudnutí západní spotřebitelské společnosti. Je to Agenda, která plynule navazuje na celosvětovou agendu p(L)andemie Covid-19. Vysoký životní standard západní rozežrané společnosti před řídícím manévrem Covid-19 již nebude nikdy navrácen! To je neoddiskutovatelná realita! Dopad těchto procesů, díky plánovanému novému středovýchodoevropskému reginu, nebude pro obyvatele Česka, tak hrozivý na rozdíl od většiny obyvatel států od nás směrem na západ.


Green Deal bude mít obrovsky negativní dopad na ekonomiky těch států, u kterých bude kompletně zaveden. Jsme si jisti, že všechny státy nebo regiony, které nebudou začleněni do nově vznikajícího středovýchodoevropského regionu, budou tímto velmi postiženi. Zjednodušeně se dá říci, že se to bude týkat té části Evropy, kde je naplánován islámský chalífát. 


3. Jaderná energie

Lídři Česka i Maďarska jsou velcí podporovatelé rozšiřování nebo výstavby jaderných elektráren. Tyto svoje postoje deklarují veřejně, a tak jdou proti oficiálnímu narativu EU. Dnešní EU ovládají státy, které většinově budou začleněni právě do zmiňovaného chalífátu, kde se již s nějakou větší mírou průmyslové výroby vůbec nepočítá, a tak není potřeba přísun velkého množství elektrické energie. Toto je naprosto evidentní, protože např. v případě Německa, které se zbavuje “jádra” i “uhlí”, by to nemělo žádnou logiku. Toto je celá pravda ohledně energetické zajištění těchto území, která je cíleně skrývána před tamějším obyvatelstvem.


Opačný trend můžeme sledovat v zemích bývalé střední a východní Evropy. O tom jsme psali již zde [4], kde jsme trochu konkretizovali současný stav ohledně JE v Česku, na Slovensku a samozřejmě v Maďarsku. Pokud chcete rozvíjet průmyslová odvětví, tak musíte mít zajištěné zdroje. Od tohoto faktu si lze domyslet mnoho procesů, které jakýkoliv region čekají.


Maďarský projekt JE Pakš II má již stavební povolení

Konečná podoba Nové říše


Přiznáme se, že v tuto chvíli nemáme jasnou ucelenou představu o konečném zastoupení jednotlivých států v tomto novém společenství! Dokonce si myslíme, že finální podoba je ještě ve stavu procesování a teprve vzniká. A dokonce si ještě myslíme, že je chybné přemýšlet o zastoupení pouze z pozice států. Není úplně od věci brát v potaz i variantu, že některé dnešní státy mohou doznat změn ve svých hranicích nebo se úplně rozpadnout. Takto právě uvažujeme o Německu, Francii a hlavně Polsku, které již v minulosti při různém přeformátovávání starého kontinentu bylo několikrát rozloženo a posléze opět nějakým třeba i trochu odlišným způsobem poskládáno zpět dohromady.

Tato myšlenka se právě také odráží v náhledovém obrázku článku. Ta červená označení ukazují minimálně na ty státy, u nichž stojí za to, nejenom v tomto kontextu, se nad tím zamyslet. Konkrétně se bavíme určitě o Bavorsku, Sasku a některých francouzských regionech. Prozatím je to taková hádankářská loterie, ale stále plynoucí čas nám brzy napoví.


Odebírání vyspělých nejmodernějších technologií Francii


Dalším důkazem potvrzujícím naše odhady budoucího uspořádání Evropy je systematické odebírání náročných odborných technologií ještě donedávna ekonomickým a politickým lídrům Evropy, teď konkrétně Francii. Několik zdrcujících úderů do její ekonomiky proběhlo v posledních týdnech. My to vnímáme jako polibek smrti!


Během posledních dnů byla Francii odebrána výroba ponorek pro Austrálii, výroba stíhaček Rafale pro švýcarskou armádu [5] a v neposlední řadě byl také ukončen vývoj vakcín proti “nemoci” Covid-19 [6]. Důsledkem toho je v podstatě ukončení zbrojařského průmyslu v této zemi a nemalá rána pro tamější farmaceutický průmysl. To následně vyvolá obrovský tlak na různé přidružené výroby na tato odvětví a zánik předpokládaných pracovních míst. O ztrátě ohromného a zásadního zisku, také do státní pokladny, netřeba více polemizovat!


Francouzský víceúčelový stíhací letoun Dassault Rafale při tankování

Tímto velkou měrou klesá prestiž Francie ve světovém společenství a obecně její vliv ve světě. Začne se stávat nedůležitým státem se stále klesající průměrnou odbornou vzdělaností a také logicky snižující se průměrnou inteligencí v populaci vlivem migrace z afrických zemí. Postupně nebude nic bránit tomu, aby zde po několika příštích desítkách let byl zaveden způsob života dle šaríi. Bílá křesťanská rasa se stane menšinou na tomto území. Už dávno nastartované procesy nemilosrdně běží a dříve celosvětově vlivná Francie, tak, jak ji dodnes známe, se stane minulostí!


Závěrem


Vidíte, že pokud se některé proběhnuvší události rozeberou trochu detailněji, tak celkem do sebe zapadají a mají své logické vysvětlení. Jsme přesvědčeni, že každý, kdo má snahu pochopit to, co se ve světě odehrává, tak nesmí v žádném případě sledovat chování a výkřiky konkrétních politiků, ale musí se snažit rozpoznat jednotlivé probíhající procesy! Myslíme si, že to je jediná cesta, jak třeba dnešní světové turbulenci porozumět.


Zdroje: byznysnoviny.cz, cs.wikipedia.org, idnes.cz, seznamzpravy.cz, denikn.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Blíží se velký bod zlomu?

Blížíme se k velkému historickému milníku? Je NATO odsouzeno k zániku? Jsme před prasknutím hodně nafouklé bubliny jménem Covid-19? Vše nasvědčuje tomu, že rozuzlení obou zápletek míří téměř do jednoho časového bodu! Náhoda nebo mistrovský řídící manévr?   Je pátá kolona pracující ve většině zemí světa proti svému národu, a to ve prospěch PAX AMERICANA, už v panice? Poslední dny jsou plné velkých událostí, které jdou tvrdě proti společností dlouhodobě přijatých narativů!   Bublina SARS-CoV-2

Číst dál »

ExxonMobil proti politice LGBTQ?

Exxon Mobil Corp. plánuje zakázat vyvěšování duhové vlajky LGBTQ ve firemních prostorách během letošního měsíce hrdosti. Společnost vydala nové pokyny ohledně používání vlajek např. LGBTQ menšiny a dále třeba i Black Lives Matter. To vyvolalo zuřivý odpor zaměstnanců sídlících v Houstonu, kde se má také konat 25. června 2022 další ročník LGBT+ Pride Celebration. Právě členové exxonské PRIDE Houston Chapter odmítají zastupovat společnost na této městské oslavě. O současné nově vzniklé situaci opět a zase

Číst dál »

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru