Rozklad EU je pouze otázkou času

Rozklad EU je pouze otázkou času a z jednotlivých událostí, které plní v poslední době informační pole, nelze ani vyvozovat jiný výsledek. Vše vypadá tak, že EU v současném stavu splnila své zadání a teď vstupuje do své poslední fáze, a to štěpení a následný neodvratitelný rozklad. Rozdílné pohledy mnoha států na zelenou politiku, migraci, čerpání peněz, a třeba viditelná likvidace ekonomiky nejenom Francie, jsou předehrou na rozdělení Evropy na část islámskou s minimálním výskytem vysokých technologií a část “křesťanskou” s přetrvávajícím podobným způsobem života tak, jak jsme byli zvyklí v celé dosavadní Evropě!


Návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána těsně před volbami do poslanecké sněmovny ČR na podporu Andreje Babiše je jasnou ukázkou toho, kam bude Česká republika dále směřovat. Jejich tiskovou konferencí se to vymezováním vůči současnému nastavenému systému fungování EU jen hemžilo. Toto vše je dávno předem připravená hra, která zajišťuje živnou půdu pro již několikáté přenastavení veškerých vztahů v Evropě.


Další fáze při budování nového středovýchodoevropského regionu


Rétorika Babiše v předvolebním čase nabrala jasných kontur, které jsme ještě před několika měsíci tak zřetelně neviděli. Vše je ještě více umocněno návštěvou Orbána, kdy jejich společné vystoupení nemůže nikoho nechat na pochybách o budoucím partnerství obou národů. Podpora maďarského politika je razítkem na již znatelný český odklon od oficiální politiky Evropské komise i Evropského parlamentu.


1. Migrace

Oboustranný odpor k nelegální migraci již spolu prezentovali při návštěvě Babiše před několika dny v Maďarsku [1], a to dokonce u maďarského, vládou postaveného bez jakékoliv finanční podpory ze strany EU, pohraničního plotu [2]. Český premiér si dokonce dovolil otevřeně kritizovat Angelu Merkelovou za její postoj k migraci včetně otevření hranic do Evropy v roce 2015. Kdo by si to dříve pomyslel, že? Tento postoj dvou hlavních představitelů V4 bude počátkem očekávaného rozkolu v EU při následné vlně migrantů, a to ne pouze z Afghánistánu, na evropský kontinent.


Andrej Babiš a Viktor Orbán u pohraničního plotu v Maďarsku
2. Green Deal

Novým dalším obratem je změna postoje vlády ČR k tzv. evropskému “ekologickému” projektu Green Deal, který již vůbec v blízké budoucnosti nepočítá s automobily na spalovací motory. Babiš odmítl zákaz prodeje aut se spalovacími motory, který Evropská komise žádá od roku 2035 [3]. Green Deal samozřejmě nemá s ekologií vůbec nic společného, ale je to způsob, jak například zbavit drtivou většinu společnosti svobodného individuálního cestování a snížit spotřebu zdrojů. Díky za tuto naději, protože nemožnost samostatně svobodně cestovat ovlivní drastickým způsobem kvalitu života směrem dolů! Chcete někdo volit Piráty? Tak mladším doporučujeme nakoupit kola a zlepšit si fyzickou kondici a těm starším si obstarat trekové boty! Věříme, že takto nedopadneme …


Agenda Green Deal je připravený proces, jehož výsledkem bude obrovské zchudnutí západní spotřebitelské společnosti. Je to Agenda, která plynule navazuje na celosvětovou agendu p(L)andemie Covid-19. Vysoký životní standard západní rozežrané společnosti před řídícím manévrem Covid-19 již nebude nikdy navrácen! To je neoddiskutovatelná realita! Dopad těchto procesů, díky plánovanému novému středovýchodoevropskému reginu, nebude pro obyvatele Česka, tak hrozivý na rozdíl od většiny obyvatel států od nás směrem na západ.


Green Deal bude mít obrovsky negativní dopad na ekonomiky těch států, u kterých bude kompletně zaveden. Jsme si jisti, že všechny státy nebo regiony, které nebudou začleněni do nově vznikajícího středovýchodoevropského regionu, budou tímto velmi postiženi. Zjednodušeně se dá říci, že se to bude týkat té části Evropy, kde je naplánován islámský chalífát. 


3. Jaderná energie

Lídři Česka i Maďarska jsou velcí podporovatelé rozšiřování nebo výstavby jaderných elektráren. Tyto svoje postoje deklarují veřejně, a tak jdou proti oficiálnímu narativu EU. Dnešní EU ovládají státy, které většinově budou začleněni právě do zmiňovaného chalífátu, kde se již s nějakou větší mírou průmyslové výroby vůbec nepočítá, a tak není potřeba přísun velkého množství elektrické energie. Toto je naprosto evidentní, protože např. v případě Německa, které se zbavuje “jádra” i “uhlí”, by to nemělo žádnou logiku. Toto je celá pravda ohledně energetické zajištění těchto území, která je cíleně skrývána před tamějším obyvatelstvem.


Opačný trend můžeme sledovat v zemích bývalé střední a východní Evropy. O tom jsme psali již zde [4], kde jsme trochu konkretizovali současný stav ohledně JE v Česku, na Slovensku a samozřejmě v Maďarsku. Pokud chcete rozvíjet průmyslová odvětví, tak musíte mít zajištěné zdroje. Od tohoto faktu si lze domyslet mnoho procesů, které jakýkoliv region čekají.


Maďarský projekt JE Pakš II má již stavební povolení

Konečná podoba Nové říše


Přiznáme se, že v tuto chvíli nemáme jasnou ucelenou představu o konečném zastoupení jednotlivých států v tomto novém společenství! Dokonce si myslíme, že finální podoba je ještě ve stavu procesování a teprve vzniká. A dokonce si ještě myslíme, že je chybné přemýšlet o zastoupení pouze z pozice států. Není úplně od věci brát v potaz i variantu, že některé dnešní státy mohou doznat změn ve svých hranicích nebo se úplně rozpadnout. Takto právě uvažujeme o Německu, Francii a hlavně Polsku, které již v minulosti při různém přeformátovávání starého kontinentu bylo několikrát rozloženo a posléze opět nějakým třeba i trochu odlišným způsobem poskládáno zpět dohromady.

Tato myšlenka se právě také odráží v náhledovém obrázku článku. Ta červená označení ukazují minimálně na ty státy, u nichž stojí za to, nejenom v tomto kontextu, se nad tím zamyslet. Konkrétně se bavíme určitě o Bavorsku, Sasku a některých francouzských regionech. Prozatím je to taková hádankářská loterie, ale stále plynoucí čas nám brzy napoví.


Odebírání vyspělých nejmodernějších technologií Francii


Dalším důkazem potvrzujícím naše odhady budoucího uspořádání Evropy je systematické odebírání náročných odborných technologií ještě donedávna ekonomickým a politickým lídrům Evropy, teď konkrétně Francii. Několik zdrcujících úderů do její ekonomiky proběhlo v posledních týdnech. My to vnímáme jako polibek smrti!


Během posledních dnů byla Francii odebrána výroba ponorek pro Austrálii, výroba stíhaček Rafale pro švýcarskou armádu [5] a v neposlední řadě byl také ukončen vývoj vakcín proti “nemoci” Covid-19 [6]. Důsledkem toho je v podstatě ukončení zbrojařského průmyslu v této zemi a nemalá rána pro tamější farmaceutický průmysl. To následně vyvolá obrovský tlak na různé přidružené výroby na tato odvětví a zánik předpokládaných pracovních míst. O ztrátě ohromného a zásadního zisku, také do státní pokladny, netřeba více polemizovat!


Francouzský víceúčelový stíhací letoun Dassault Rafale při tankování

Tímto velkou měrou klesá prestiž Francie ve světovém společenství a obecně její vliv ve světě. Začne se stávat nedůležitým státem se stále klesající průměrnou odbornou vzdělaností a také logicky snižující se průměrnou inteligencí v populaci vlivem migrace z afrických zemí. Postupně nebude nic bránit tomu, aby zde po několika příštích desítkách let byl zaveden způsob života dle šaríi. Bílá křesťanská rasa se stane menšinou na tomto území. Už dávno nastartované procesy nemilosrdně běží a dříve celosvětově vlivná Francie, tak, jak ji dodnes známe, se stane minulostí!


Závěrem


Vidíte, že pokud se některé proběhnuvší události rozeberou trochu detailněji, tak celkem do sebe zapadají a mají své logické vysvětlení. Jsme přesvědčeni, že každý, kdo má snahu pochopit to, co se ve světě odehrává, tak nesmí v žádném případě sledovat chování a výkřiky konkrétních politiků, ale musí se snažit rozpoznat jednotlivé probíhající procesy! Myslíme si, že to je jediná cesta, jak třeba dnešní světové turbulenci porozumět.


Zdroje: byznysnoviny.cz, cs.wikipedia.org, idnes.cz, seznamzpravy.cz, denikn.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Systém fungování států a jejich přeformátovávání

Pojďme se zamyslet, jak asi probíhá systém fungování světa a jak ovlivňuje i náš národ. První moment, který bychom měli vzít v potaz je, že možná existuje nějaká centrální světová moc, která má schopnost ovlivňovat veškeré národy (státy) včetně vztahů mezi nimi. Ten systém ovládání (řízení) si můžeme přirovnat třeba k ovlivňování chodu ohromného rodinného domu, který je někým veden a obsluhován.   Každá místnost, pokoj, komůrka, sklep, půda, garáž (státy) mají svou důležitou funkci,

Číst dál »

Evropa na PRAHU velkých turbulencí

Přechod z jedné ideologie na jinou novou ideologii není nikdy jednoduchý. I v pozdním socialismu bylo potřeba lidové masy na plánovaný dočasný přechod či návrat ze socialistického kolektivismu ke kapitalistickému individualismu náležitě připravit a posléze také náležitě vyprovokovat. Dnes přihlížíme k ukončování euroatlantického fašistického korporátního liberalismu a tento proces s sebou nese samozřejmě určité průvodní jevy. Některým z nich se právě v tomto příspěvku budeme věnovat. Musíme konstatovat, že Herr Signal a jeho vláda si

Číst dál »

USA a NATO – poslední zesměšnění?

Je čas prázdnin a obecně doba volnějšího pracovního režimu, což je období, kdy je třeba nabrat trochu sil a připravit se na turbulentnější časy, které můžeme očekávat s příchodem podzimu. Bohužel, doba je plná otřesů a stále nových událostí, a tak jsme se rozhodli je okomentovat, i když donutit se k tomu v těchto horkých dnech není fakt jednoduché. Pokusíme se Vám osvětlit nejpodstatnější novinky v politice na globální úrovni.   Dle nás je důležité

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru