Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě?


Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí „na každém šprochu pravdy trochu“.


Migrace jako prostředek ke zchudnutí


Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob řízení států a národů – psali jsme tady [1]. Bez těchto základních znalostí, včetně hierarchie světové moci, není možné pochopit ani to, proč by samotné národní elity jednotlivých evropských zemí houfně podporovaly tuto destruktivní a likvidační migrační politiku.


Víte už, co je hlavním smyslem či posláním této migrace? Pointa spočívá ve zprůměrování kultur, které v konečném důsledku povede k rapidnímu snížení spotřeby planetárních zdrojů v evropské části světa. Křesťanská a židovská kultura je fakt drahá na provoz, kdežto život obyčejných muslimů, dle jejich skutečné víry, je levňoučká záležitost. Zdroje planety nejsou nekonečné!!


Pokud proti sobě v ulicích postavíte muslimské mladíky a nyní homoagendou „vysportovaná“ mužská bílá křesťanská těla, tak sázky jsou dané. O výsledku není pochyb a vlastně je otázkou, zda dojde pouze k zprůměrování kultur nebo tento proces běžící v čase, nakonec neskončí vytlačením původní kultury novou příchozivší. Na sto procent se to stane, pokud kompletně odzbrojíte původní civilní obyvatelstvo. Chování prozatím ještě domácí populace je zcela prediktivní, protože je s předstihem mnoho let naprogramováno televizí, filmem, školstvím atd – psali jsme [2].


Vyčpělá EU jako přežitek neúspěchu


Když si připustíme, alespoň na chvíli, že tento migrační scénář již měl proběhnout, tak se ptejme, jaké poslání má dnes celý ten spolek EU? Jiný výsledek války v Sýrii (než původně plánovaný) zapříčinil přibrzdění přísunu migrantů, takže definitivní připravovaný rozvrat západních zemí se nekonal! A co teď? EU v momentální podobě už tady neměla být! Co bude?


Indicie k této spekulaci je nám na očích, a to v podobě málo uvěřitelné neschopnosti, po řadu let zpátky až doteď, celého vedení Evropské unie. Když chceš potopit loď, přiveď ke kormidlu naprosté diletanty. Loď se nepotopila, ale u řízení se stále obměňují zkompromitovaní břídilové (do počátku migrace hlavní požadovaná kvalifikace, viz. Jean-Claude Juncker), a to vlivem procesní setrvačnosti.


V plné nahotě se vše projevilo v maximálně nezvládnuté p(l)andemii! Západní Evropa již nemá skutečné kádry, protože se s jejich „výrobou“ již jaksi nepočítalo.


Parlament – Strasbourg

Nové uspořádání Evropy je nevyhnutelné


Z výše napsaného nám vychází, že Evropa stojí na prahu velkých změn, které nějakým způsobem otřesou skoro každým obyvatelem starého kontinentu. Plán na nutné zchudnutí západní Evropy je určitě přepracováván, ale cíl zůstává stejný a bude realizován – BEZPOCHYBY!


Konkrétní výsledné přerozdělení Evropy na nové ekonomické bloky si ještě netroufáme odhadovat, ale že se střední a východní Evropou jsou jiné plány, je více než evidentní. K tomuto tvrzení nahrává mnoho signálů. Nejviditelnější jsou:


  1. Minimální přísun migrantů do této části Evropy
  2. Plánovaný provoz jaderných elektráren (JE) v budoucnu a dokonce jejich dostavby 

Ad 1) Za celou dobu probíhající migrační krize se nepodařilo do zemí střední a východní Evropy nasunout nějaké zásadní počty migrantů, které by mohly ovlivnit v budoucnu již zaběhlé civilizační návyky a obecně historicky zakořeněný způsob života v těchto regionech.


Poslední vyjádření premiéra Babiše [3] k migraci a novým žádostem EU k roztřídění dalších připlouvajících migrantů, mluví za vše. Spojenectví států střední Evropy v této otázce není náhodné!


Ad 2) Nikde v nedávné minulosti jsme nezaregistrovali nějakou vážnou zmínku o zavírání JE na těchto územích. Naopak! U nás se v budoucnu plánuje dostavba Dukovan i Temelína (současné hrátky ponechme stranou), na Slovensku se spouští třetí blok [4] JE Mochovce a třeba v Maďarsku již JE Pakš získala stavební povolení [5] na dostavbu dvou dalších reaktorů.


V západní Evropě probíhá přesný opak, tzn. uzavírání jaderných i uhelných elektráren. Tak co, dává tato teorie nějaký smysl?


Jaderná elektrárna Mochovce

Vlastní elektřina jako garance průmyslového rozvoje


Každý zamýšlený průmyslový rozvoj musí být energeticky zajištěn. Zajišťování výroby velkého množství vlastní regionální elektrické energie opravdu naznačuje nemalé budoucí plány s touto částí Evropy. Chystaný rozvoj našeho regionu, ale také souvisí, doufejme, s úspěšným zničením vlivu zakořeněného hlubokého řízení v Evropě – psali jsme [6].


Čekají nás v blízké budoucnosti další „třesky – plesky“, jako by jich s pandemií nebylo málo, ale myslíme, že tyto změny by měly mít pozitivní dopad na většinovou společnost.  Musíme tomu věřit!


Zdroje: parlamentnilisty.cz, oenergetice.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru