Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě?


Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”.


Migrace jako prostředek ke zchudnutí


Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob řízení států a národů – psali jsme tady [1]. Bez těchto základních znalostí, včetně hierarchie světové moci, není možné pochopit ani to, proč by samotné národní elity jednotlivých evropských zemí houfně podporovaly tuto destruktivní a likvidační migrační politiku.


Víte už, co je hlavním smyslem či posláním této migrace? Pointa spočívá ve zprůměrování kultur, které v konečném důsledku povede k rapidnímu snížení spotřeby planetárních zdrojů v evropské části světa. Křesťanská a židovská kultura je fakt drahá na provoz, kdežto život obyčejných muslimů, dle jejich skutečné víry, je levňoučká záležitost. Zdroje planety nejsou nekonečné!!


Pokud proti sobě v ulicích postavíte muslimské mladíky a nyní homoagendou “vysportovaná” mužská bílá křesťanská těla, tak sázky jsou dané. O výsledku není pochyb a vlastně je otázkou, zda dojde pouze k zprůměrování kultur nebo tento proces běžící v čase, nakonec neskončí vytlačením původní kultury novou příchozivší. Na sto procent se to stane, pokud kompletně odzbrojíte původní civilní obyvatelstvo. Chování prozatím ještě domácí populace je zcela prediktivní, protože je s předstihem mnoho let naprogramováno televizí, filmem, školstvím atd – psali jsme [2].


Vyčpělá EU jako přežitek neúspěchu


Když si připustíme, alespoň na chvíli, že tento migrační scénář již měl proběhnout, tak se ptejme, jaké poslání má dnes celý ten spolek EU? Jiný výsledek války v Sýrii (než původně plánovaný) zapříčinil přibrzdění přísunu migrantů, takže definitivní připravovaný rozvrat západních zemí se nekonal! A co teď? EU v momentální podobě už tady neměla být! Co bude?


Indicie k této spekulaci je nám na očích, a to v podobě málo uvěřitelné neschopnosti, po řadu let zpátky až doteď, celého vedení Evropské unie. Když chceš potopit loď, přiveď ke kormidlu naprosté diletanty. Loď se nepotopila, ale u řízení se stále obměňují zkompromitovaní břídilové (do počátku migrace hlavní požadovaná kvalifikace, viz. Jean-Claude Juncker), a to vlivem procesní setrvačnosti.


V plné nahotě se vše projevilo v maximálně nezvládnuté p(l)andemii! Západní Evropa již nemá skutečné kádry, protože se s jejich “výrobou” již jaksi nepočítalo.


Parlament – Strasbourg

Nové uspořádání Evropy je nevyhnutelné


Z výše napsaného nám vychází, že Evropa stojí na prahu velkých změn, které nějakým způsobem otřesou skoro každým obyvatelem starého kontinentu. Plán na nutné zchudnutí západní Evropy je určitě přepracováván, ale cíl zůstává stejný a bude realizován – BEZPOCHYBY!


Konkrétní výsledné přerozdělení Evropy na nové ekonomické bloky si ještě netroufáme odhadovat, ale že se střední a východní Evropou jsou jiné plány, je více než evidentní. K tomuto tvrzení nahrává mnoho signálů. Nejviditelnější jsou:


  1. Minimální přísun migrantů do této části Evropy
  2. Plánovaný provoz jaderných elektráren (JE) v budoucnu a dokonce jejich dostavby 

Ad 1) Za celou dobu probíhající migrační krize se nepodařilo do zemí střední a východní Evropy nasunout nějaké zásadní počty migrantů, které by mohly ovlivnit v budoucnu již zaběhlé civilizační návyky a obecně historicky zakořeněný způsob života v těchto regionech.


Poslední vyjádření premiéra Babiše [3] k migraci a novým žádostem EU k roztřídění dalších připlouvajících migrantů, mluví za vše. Spojenectví států střední Evropy v této otázce není náhodné!


Ad 2) Nikde v nedávné minulosti jsme nezaregistrovali nějakou vážnou zmínku o zavírání JE na těchto územích. Naopak! U nás se v budoucnu plánuje dostavba Dukovan i Temelína (současné hrátky ponechme stranou), na Slovensku se spouští třetí blok [4] JE Mochovce a třeba v Maďarsku již JE Pakš získala stavební povolení [5] na dostavbu dvou dalších reaktorů.


V západní Evropě probíhá přesný opak, tzn. uzavírání jaderných i uhelných elektráren. Tak co, dává tato teorie nějaký smysl?


Jaderná elektrárna Mochovce

Vlastní elektřina jako garance průmyslového rozvoje


Každý zamýšlený průmyslový rozvoj musí být energeticky zajištěn. Zajišťování výroby velkého množství vlastní regionální elektrické energie opravdu naznačuje nemalé budoucí plány s touto částí Evropy. Chystaný rozvoj našeho regionu, ale také souvisí, doufejme, s úspěšným zničením vlivu zakořeněného hlubokého řízení v Evropě – psali jsme [6].


Čekají nás v blízké budoucnosti další “třesky – plesky”, jako by jich s pandemií nebylo málo, ale myslíme, že tyto změny by měly mít pozitivní dopad na většinovou společnost.  Musíme tomu věřit!


Zdroje: parlamentnilisty.cz, oenergetice.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Kompromitace starých řídících struktur (2. díl)

Jak jsme se již zmínili v úvodní předešlé části článku, tak v jeho druhém závěrečném díle napíšeme něco o dalších procesech, a to konkrétně o energetické krizi a ukrajinském konfliktu. Je stále nutné se držet pravdivého sousloví: “Nic se neděje náhodně, vše souvisí se vším a tím pádem vše, co na planetě probíhalo a probíhá a bude probíhat, je nějakým subjektem řízeno – je to řízený proces! Tuto tezi je nutné nastudovat, pochopit a následně

Číst dál »

Koloniální správa státu jako nástroj proti národům

Ojedinělá šance na alespoň částečně pronárodní evropské vlády. Využije ji Evropa? Mají národy starého kontinentu v sobě ještě sílu na uskutečnění svojí záchrany nebo jejich stupeň úmyslně podporované degenerace to již neumožňuje? VÁLKA NEBO MÍR?   Víme, že pro většinu obyvatelstva pravidelně masírovanou MSM je to těžko akceptovatelný nebo pochopitelný fakt, ale USA se jako hlavní policajt a zároveň zloděj světa (PAX AMERICANA) může udržet pouze uskutečněnou proxy válkou v Evropě! Pro svou dominanci již

Číst dál »

Trump i Seagal – optimalizace nastavení pozic pokračuje

Nastavování pozic pro jednotlivé globální hráče před závěrečnou scénou ukončení jednopolárního světa pokračuje. Současný hegemon se nemíní vzdát bez boje a svou totální hysteričnost demonstruje ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny. Tímto aktem si zaprvé podepsal urychlení svého rozpadu a zadruhé, bohužel, si zvolil ten krvavější způsob, kterým bude doveden k ukončení své státnosti! Projevila se při záběrech na Stevena Seagala matrice vývoje nového uspořádání Evropy? Je vůbec možné, aby to byla náhoda? Snažíme se opravdu držet

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru