Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě?


Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”.


Migrace jako prostředek ke zchudnutí


Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob řízení států a národů – psali jsme tady [1]. Bez těchto základních znalostí, včetně hierarchie světové moci, není možné pochopit ani to, proč by samotné národní elity jednotlivých evropských zemí houfně podporovaly tuto destruktivní a likvidační migrační politiku.


Víte už, co je hlavním smyslem či posláním této migrace? Pointa spočívá ve zprůměrování kultur, které v konečném důsledku povede k rapidnímu snížení spotřeby planetárních zdrojů v evropské části světa. Křesťanská a židovská kultura je fakt drahá na provoz, kdežto život obyčejných muslimů, dle jejich skutečné víry, je levňoučká záležitost. Zdroje planety nejsou nekonečné!!


Pokud proti sobě v ulicích postavíte muslimské mladíky a nyní homoagendou “vysportovaná” mužská bílá křesťanská těla, tak sázky jsou dané. O výsledku není pochyb a vlastně je otázkou, zda dojde pouze k zprůměrování kultur nebo tento proces běžící v čase, nakonec neskončí vytlačením původní kultury novou příchozivší. Na sto procent se to stane, pokud kompletně odzbrojíte původní civilní obyvatelstvo. Chování prozatím ještě domácí populace je zcela prediktivní, protože je s předstihem mnoho let naprogramováno televizí, filmem, školstvím atd – psali jsme [2].


Vyčpělá EU jako přežitek neúspěchu


Když si připustíme, alespoň na chvíli, že tento migrační scénář již měl proběhnout, tak se ptejme, jaké poslání má dnes celý ten spolek EU? Jiný výsledek války v Sýrii (než původně plánovaný) zapříčinil přibrzdění přísunu migrantů, takže definitivní připravovaný rozvrat západních zemí se nekonal! A co teď? EU v momentální podobě už tady neměla být! Co bude?


Indicie k této spekulaci je nám na očích, a to v podobě málo uvěřitelné neschopnosti, po řadu let zpátky až doteď, celého vedení Evropské unie. Když chceš potopit loď, přiveď ke kormidlu naprosté diletanty. Loď se nepotopila, ale u řízení se stále obměňují zkompromitovaní břídilové (do počátku migrace hlavní požadovaná kvalifikace, viz. Jean-Claude Juncker), a to vlivem procesní setrvačnosti.


V plné nahotě se vše projevilo v maximálně nezvládnuté p(l)andemii! Západní Evropa již nemá skutečné kádry, protože se s jejich “výrobou” již jaksi nepočítalo.


Parlament – Strasbourg

Nové uspořádání Evropy je nevyhnutelné


Z výše napsaného nám vychází, že Evropa stojí na prahu velkých změn, které nějakým způsobem otřesou skoro každým obyvatelem starého kontinentu. Plán na nutné zchudnutí západní Evropy je určitě přepracováván, ale cíl zůstává stejný a bude realizován – BEZPOCHYBY!


Konkrétní výsledné přerozdělení Evropy na nové ekonomické bloky si ještě netroufáme odhadovat, ale že se střední a východní Evropou jsou jiné plány, je více než evidentní. K tomuto tvrzení nahrává mnoho signálů. Nejviditelnější jsou:


  1. Minimální přísun migrantů do této části Evropy
  2. Plánovaný provoz jaderných elektráren (JE) v budoucnu a dokonce jejich dostavby 

Ad 1) Za celou dobu probíhající migrační krize se nepodařilo do zemí střední a východní Evropy nasunout nějaké zásadní počty migrantů, které by mohly ovlivnit v budoucnu již zaběhlé civilizační návyky a obecně historicky zakořeněný způsob života v těchto regionech.


Poslední vyjádření premiéra Babiše [3] k migraci a novým žádostem EU k roztřídění dalších připlouvajících migrantů, mluví za vše. Spojenectví států střední Evropy v této otázce není náhodné!


Ad 2) Nikde v nedávné minulosti jsme nezaregistrovali nějakou vážnou zmínku o zavírání JE na těchto územích. Naopak! U nás se v budoucnu plánuje dostavba Dukovan i Temelína (současné hrátky ponechme stranou), na Slovensku se spouští třetí blok [4] JE Mochovce a třeba v Maďarsku již JE Pakš získala stavební povolení [5] na dostavbu dvou dalších reaktorů.


V západní Evropě probíhá přesný opak, tzn. uzavírání jaderných i uhelných elektráren. Tak co, dává tato teorie nějaký smysl?


Jaderná elektrárna Mochovce

Vlastní elektřina jako garance průmyslového rozvoje


Každý zamýšlený průmyslový rozvoj musí být energeticky zajištěn. Zajišťování výroby velkého množství vlastní regionální elektrické energie opravdu naznačuje nemalé budoucí plány s touto částí Evropy. Chystaný rozvoj našeho regionu, ale také souvisí, doufejme, s úspěšným zničením vlivu zakořeněného hlubokého řízení v Evropě – psali jsme [6].


Čekají nás v blízké budoucnosti další “třesky – plesky”, jako by jich s pandemií nebylo málo, ale myslíme, že tyto změny by měly mít pozitivní dopad na většinovou společnost.  Musíme tomu věřit!


Zdroje: parlamentnilisty.cz, oenergetice.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny

Číst dál »

Fáze ukončování české státnosti?

Máme za sebou první kolo prezidentských voleb, ve kterém je poměr hlasů Babiše a Pavla 50:50. Přiznáme se, že ve druhém kole budeme podporovat lídra hnutí ANO. Zároveň si ale myslíme, že to není vůbec důležité! Celé volby jsou součástí dlouhodobého nadřazeného procesu přenastavení Evropy a jakýkoliv výsledek ho nemůže ohrozit! To prostě není možné … Za dobu fungování našeho webu stále opakujeme jednu podstatnou tezi, a to: SLEDUJTE PROCESY, NIKOLIV JEDNOTLIVÉ POLITIKY! Pokud systém

Číst dál »

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru