Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný!


Náhledový obrázek byl vybrán záměrně, protože odráží již současný, ale hlavně budoucí plánovaný stav společností, a to britskou degenerující populaci na kolenou a hrdě stojící křesťanskou bílou část Evropy udržující pokrok současné civilizace na starém kontinentu.


Příprava podhoubí konfliktu


Už dlouho před zápasem byl ze strany západních “partnerů” veden atak na obyvatele Prahy. Byli vykreslováni jako rasisté a samotné naše hlavní město jako nebezpečná zóna pro všechny lidi tmavší pleti. My samozřejmě víme, že je to totální lež a úmyslná mediální manipulace, ale jak vidíme, tak na “vzdělanou” britskou veřejnost to takto jednoduše funguje. Hlavním iniciátorem těchto výpadů v tisku byl nám již známý původem pákistánský právník Aamer Anwar, který varoval skotské fanoušky před zlými “rasistickými” Čechy [1]! Náhoda?


Aamer Anwar je skotský politický aktivista a právník pákistánského původu

Tento samozvaný ochránce práv nebílých lidí se u nás již právě proslavil při slávistické kauze “Kúdela”, o které jsme taktéž referovali [2]. Toto vše ze strany Anwara probíhalo, i když byl Spartě oficiálně uzavřen stadion pro diváky na tento zápas [3]. Jak jinak – opět z titulu rasismu! Sparta využila výjimku v řádech a na tribunu pozvala děti [4]. Souhra okolností? Využil v nedávné minulosti v evropských soutěžích některý klub tuto výjimku? Nevíme o tom a pokud ano, tak nás přes kontaktní mail [5] o naší mýlce informujte a my zde v textu chybu napravíme.


Dle nás, vše pro nastávající divadlo připraveno!


Výsledky konfliktu a zároveň vyslané vzkazy 


1. Další celosvětové mediální zviditelnění Prahy

Kauza byla zviditelněna ve všech hlavních světových médiích a byla to prezentace postojů střední a východní Evropy. Předvolání britského velvyslance na pondělí 4. 10. 2021 na kobereček k našemu ministru zahraničí je prezentace nově nabyté politické síly Prahy a ukázka navýšení určitých kompetencí pro řízení nového prostoru.


2. Společný postoj

Zaujmutí společného stanoviska napříč politickým spektrem a shoda pražských “S” vyjádřená slávistickou podporou Spartě ukazuje principiální shodu obyvatelstva na hlavních hodnotách, které budou definovat vývoj zdejší společnosti. Věční rivalové v politice i sportu ukázali, že v důležitých momentech umí táhnout za jeden provaz. Vnímání základních hodnot ve většinové společnosti je shodné!


3. Semknutý národ

Drtivá většina českých lidí se staví souhlasně k oficiálnímu vyjádření Sparty, které k tomuto vyfabrikovaném sporu zveřejnila! Český lid tím jasně dává najevo, že je maximálně znechucen, když se zneužívají děti pro prosazování něčích politických postojů. Český lid tím jasně dává najevo, že se staví na odpor proti některým hodnotám, které v současnosti představuje a prosazuje “západní společnost”. A to je moc dobře!


4. Vyloučení hráče Glena Kamary

Vyloučení Glena Kamary, jakožto jednoho z hlavních účastníků slávistického případu, dává multikulturnímu světu zprávu, že tento středovýchodoevropský prostor není určen pro přijímání migrantů a není určen pro etnika s jiným náboženským založením. Jak symbolické, že? Naši pravidelní čtenáři již vědí, že nic se neděje náhodně a vykázání právě tohoto fotbalisty z “naší” české plochy symbolizuje postoj k multikulturnímu soužití v novém plánovaném regionu. Ukázka jasného NE!


Vyloučení Glena Kamary v 74 minutě na české Letné
5. Zneužití dětí pro politické účely

Nařknutí dětí z rasismu? Toto je vrchol zkaženosti a už všudypřítomné debility obyvatel západní části Evropy, kde řízené školství vykonalo na jejich populaci již svou naplánovanou práci. Několik posledních desítek let infikované tamější školství multikulturalismem, LGBT++++++++ a cenzurou je vede, jako ty ovce, k totálnímu zhroucení původního, částečně tvůrčího, západního systému. Cílová stanice? Islámský chalífát! Děkujeme, nechceme!


Právě zneužití dětí, tento maximální hnus, mělo vyvolat u našich lidí další částečné pootevření očí vůči pravdě, která vyplouvá na povrch ohledně skutečných současných hlásaných hodnot dnešním Západem. U normálního zdravého člověka se zakotveným lidským hodnotovým žebříčkem to musí vyvolat neklid v žaludku. Většina lidí ve východní Evropě už samozřejmě vidí, že se Západem je něco špatně a jim 30 let deklarovaná svoboda tohoto zřízení byla jen iluze “hovna” zabaleného v nablýskaném barevném alobalu.


Cíle, které jsou sledovány tímto divadlem


  1. Vyvolat další rozkol mezi národy bývalého východního a západního bloku v Evropě
  2. Stmelit dohromady obyvatele obou částí kolem své hodnotové pravdy
  3. Znevýhodnit v ČR před volbami ty strany, které právě hlásají tyto “západní” hodnoty – vzhledem k nízkofrekvenčním procesům se již nesmí dostat k řízení
  4. Vzkaz ohledně migrace na středovýchodoevropské území, to znamená, že samotní migranti nebudou mít zájem zakotvit v těchto zeměpisných šířkách
  5. Další malý krůček v přípravě na nové uspořádání Evropy

Podpis vykonavatele tohoto malého řídícího manévru


Jsme přesvědčeni, že za tímto divadélkem stojí přímo “Správci”, protože nechali vyniknout několika svým podpisům, aby lidé znalí procesů nezůstali na pochybách.


1. Počet dětských diváků v hledišti

Oficiální počet diváků na zápasu byl 10.879, tzn. zaokrouhleně 11 tisíc. Mnoho světových médií použilo právě tuto zaokrouhlenou variantu pro své články.


2. Minuta vyloučení hráče skotského týmu

K vyloučení došlo v 74 minutě, takže 7 + 4 = 11. Opravdu není žádnou náhodou, že se to přihodilo právě Kamarovi. O matričním způsobu řízení jsme trochu psali zde [6]. Tím, že byl vyloučen on, tak se informační pole “nasáklo” takovým množstvím nejenom obrazových vjemů odvíjejících se právě od této osoby, že následně velmi ovlivní celkové povědomí ve společnosti o mnoha problémech s ním spojených tím správným požadovaným směrem. Takovéto malé střípky vedou k tomu, že např. volby dopadnou tak, jak je již dávno naplánováno a předpřipraveno! Více detailněji jsme to rozebírali zde [7].


3. Twitter právníka Aamera Anwara

Britský Pákistánec retweetnul tento příspěvek, který ukazuje naše české děti s transparentem na podporu slávistického Kúdely (jen připomínáme, že na Spartě). A v jaké řadě to děcka sedí? Samozřejmě, že 11. Tento snímek obletěl v MSM půlku světa! Náhoda? Odpovězte si sami.


Děti s transparentem na podporu slávisty Kúdely na stadionu Sparty na Latné!
4. Kádr Sparty Praha

Jen pro doplnění, aby informace byla ucelená a kompletní je zajímavé si všimnout současného kádru Sparty. Dříve klub spíše podporovaný dělnictvem, kdy se stal za komunistického režimu jeho výkladní skříní a za první republiky byl spíše trochu protikladem “elitářské” Slavii, tak dnes disponuje kompletním kádrem bez jediného hráče tmavší pleti [8]. Všimli jste si toho? To je ale změna oproti letům nedávným, že? Opět, náhoda?


Po 15-ti letech ústupu ze slávy na mezinárodním poli se dnes buduje opravdu tým s brzkou aspirací na Ligu mistrů a jeho sportovní kvalita stoupá. Je to záměr? Určitě! Přichází nová éra českých zemí a role Sparty také doznává změn a její role v pohárové Evropě bude jenom stoupat. Proč? Protože změna politiky pro tento region to vyžaduje. Asi tak.


Závěrem


Opět jsme si ukázali tu nejhlavnější roli sportu, a to jako jednoho z hlavních spolutvůrců řízení světových procesů. O fenoménu olympijských her jsme již informovali [9] a globální fotbal má funkci totožnou[10]. A jelikož jsme fanoušci Sparty, tak jí přejeme mnoho úspěchů v následujících letech, které zajisté přijdou. Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!


Zdroje: prehledne24.cz, denik.cz, idnes.cz, twitter.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Fašismus jako nástroj ŘÍZENÍ končí …

Fašismus jako nástroj řízení mas je definitivně ukončován. Píšeme o tom tady opravdu již dlouho, ale námi zaregistrovaný poslední vzkaz je z našeho pohledu tím oním razítkem pro získaní jistoty v tomto názoru! Střelba v automobilce Mercedes u Stuttgartu potvrzuje otočku v dynamice ŘÍZENÍ světa.    Dva mrtvé si ve čtvrtek vyžádala střelba v areálu továrny automobilky Mercedes v Sindelfingenu poblíž Stuttgartu v západoněmecké spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Jde o muže, oba ve věku 44 let.

Číst dál »

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním

Číst dál »

Sergej Lavrov pro ty, co chtějí umět slyšet

Redaktorka Margarita Simonyan na televizní stanici RT zpovídala ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova ohledně současného politického dění ve světě. Důvodem rozhovoru nebylo nic jiného, než to, aby k určitým politickým otázkám zazněla jasná pozice Ruské federace. Ruský ministr byl ve většině odpovědí velmi otevřený a přímý, ale u některých témat se jasné pravdivé odpovědi vyhnul a z pochopitelných důvodů zvolil úhybný manévr. My, VOLIMCESKO, se pokusíme většinu rozhovoru přetlumočit z diplomatického jazyka do “lidštiny” a

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru