Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný!


Náhledový obrázek byl vybrán záměrně, protože odráží již současný, ale hlavně budoucí plánovaný stav společností, a to britskou degenerující populaci na kolenou a hrdě stojící křesťanskou bílou část Evropy udržující pokrok současné civilizace na starém kontinentu.


Příprava podhoubí konfliktu


Už dlouho před zápasem byl ze strany západních “partnerů” veden atak na obyvatele Prahy. Byli vykreslováni jako rasisté a samotné naše hlavní město jako nebezpečná zóna pro všechny lidi tmavší pleti. My samozřejmě víme, že je to totální lež a úmyslná mediální manipulace, ale jak vidíme, tak na “vzdělanou” britskou veřejnost to takto jednoduše funguje. Hlavním iniciátorem těchto výpadů v tisku byl nám již známý původem pákistánský právník Aamer Anwar, který varoval skotské fanoušky před zlými “rasistickými” Čechy [1]! Náhoda?


Aamer Anwar je skotský politický aktivista a právník pákistánského původu

Tento samozvaný ochránce práv nebílých lidí se u nás již právě proslavil při slávistické kauze “Kúdela”, o které jsme taktéž referovali [2]. Toto vše ze strany Anwara probíhalo, i když byl Spartě oficiálně uzavřen stadion pro diváky na tento zápas [3]. Jak jinak – opět z titulu rasismu! Sparta využila výjimku v řádech a na tribunu pozvala děti [4]. Souhra okolností? Využil v nedávné minulosti v evropských soutěžích některý klub tuto výjimku? Nevíme o tom a pokud ano, tak nás přes kontaktní mail [5] o naší mýlce informujte a my zde v textu chybu napravíme.


Dle nás, vše pro nastávající divadlo připraveno!


Výsledky konfliktu a zároveň vyslané vzkazy 


1. Další celosvětové mediální zviditelnění Prahy

Kauza byla zviditelněna ve všech hlavních světových médiích a byla to prezentace postojů střední a východní Evropy. Předvolání britského velvyslance na pondělí 4. 10. 2021 na kobereček k našemu ministru zahraničí je prezentace nově nabyté politické síly Prahy a ukázka navýšení určitých kompetencí pro řízení nového prostoru.


2. Společný postoj

Zaujmutí společného stanoviska napříč politickým spektrem a shoda pražských “S” vyjádřená slávistickou podporou Spartě ukazuje principiální shodu obyvatelstva na hlavních hodnotách, které budou definovat vývoj zdejší společnosti. Věční rivalové v politice i sportu ukázali, že v důležitých momentech umí táhnout za jeden provaz. Vnímání základních hodnot ve většinové společnosti je shodné!


3. Semknutý národ

Drtivá většina českých lidí se staví souhlasně k oficiálnímu vyjádření Sparty, které k tomuto vyfabrikovaném sporu zveřejnila! Český lid tím jasně dává najevo, že je maximálně znechucen, když se zneužívají děti pro prosazování něčích politických postojů. Český lid tím jasně dává najevo, že se staví na odpor proti některým hodnotám, které v současnosti představuje a prosazuje “západní společnost”. A to je moc dobře!


4. Vyloučení hráče Glena Kamary

Vyloučení Glena Kamary, jakožto jednoho z hlavních účastníků slávistického případu, dává multikulturnímu světu zprávu, že tento středovýchodoevropský prostor není určen pro přijímání migrantů a není určen pro etnika s jiným náboženským založením. Jak symbolické, že? Naši pravidelní čtenáři již vědí, že nic se neděje náhodně a vykázání právě tohoto fotbalisty z “naší” české plochy symbolizuje postoj k multikulturnímu soužití v novém plánovaném regionu. Ukázka jasného NE!


Vyloučení Glena Kamary v 74 minutě na české Letné
5. Zneužití dětí pro politické účely

Nařknutí dětí z rasismu? Toto je vrchol zkaženosti a už všudypřítomné debility obyvatel západní části Evropy, kde řízené školství vykonalo na jejich populaci již svou naplánovanou práci. Několik posledních desítek let infikované tamější školství multikulturalismem, LGBT++++++++ a cenzurou je vede, jako ty ovce, k totálnímu zhroucení původního, částečně tvůrčího, západního systému. Cílová stanice? Islámský chalífát! Děkujeme, nechceme!


Právě zneužití dětí, tento maximální hnus, mělo vyvolat u našich lidí další částečné pootevření očí vůči pravdě, která vyplouvá na povrch ohledně skutečných současných hlásaných hodnot dnešním Západem. U normálního zdravého člověka se zakotveným lidským hodnotovým žebříčkem to musí vyvolat neklid v žaludku. Většina lidí ve východní Evropě už samozřejmě vidí, že se Západem je něco špatně a jim 30 let deklarovaná svoboda tohoto zřízení byla jen iluze “hovna” zabaleného v nablýskaném barevném alobalu.


Cíle, které jsou sledovány tímto divadlem


  1. Vyvolat další rozkol mezi národy bývalého východního a západního bloku v Evropě
  2. Stmelit dohromady obyvatele obou částí kolem své hodnotové pravdy
  3. Znevýhodnit v ČR před volbami ty strany, které právě hlásají tyto “západní” hodnoty – vzhledem k nízkofrekvenčním procesům se již nesmí dostat k řízení
  4. Vzkaz ohledně migrace na středovýchodoevropské území, to znamená, že samotní migranti nebudou mít zájem zakotvit v těchto zeměpisných šířkách
  5. Další malý krůček v přípravě na nové uspořádání Evropy

Podpis vykonavatele tohoto malého řídícího manévru


Jsme přesvědčeni, že za tímto divadélkem stojí přímo “Správci”, protože nechali vyniknout několika svým podpisům, aby lidé znalí procesů nezůstali na pochybách.


1. Počet dětských diváků v hledišti

Oficiální počet diváků na zápasu byl 10.879, tzn. zaokrouhleně 11 tisíc. Mnoho světových médií použilo právě tuto zaokrouhlenou variantu pro své články.


2. Minuta vyloučení hráče skotského týmu

K vyloučení došlo v 74 minutě, takže 7 + 4 = 11. Opravdu není žádnou náhodou, že se to přihodilo právě Kamarovi. O matričním způsobu řízení jsme trochu psali zde [6]. Tím, že byl vyloučen on, tak se informační pole “nasáklo” takovým množstvím nejenom obrazových vjemů odvíjejících se právě od této osoby, že následně velmi ovlivní celkové povědomí ve společnosti o mnoha problémech s ním spojených tím správným požadovaným směrem. Takovéto malé střípky vedou k tomu, že např. volby dopadnou tak, jak je již dávno naplánováno a předpřipraveno! Více detailněji jsme to rozebírali zde [7].


3. Twitter právníka Aamera Anwara

Britský Pákistánec retweetnul tento příspěvek, který ukazuje naše české děti s transparentem na podporu slávistického Kúdely (jen připomínáme, že na Spartě). A v jaké řadě to děcka sedí? Samozřejmě, že 11. Tento snímek obletěl v MSM půlku světa! Náhoda? Odpovězte si sami.


Děti s transparentem na podporu slávisty Kúdely na stadionu Sparty na Latné!
4. Kádr Sparty Praha

Jen pro doplnění, aby informace byla ucelená a kompletní je zajímavé si všimnout současného kádru Sparty. Dříve klub spíše podporovaný dělnictvem, kdy se stal za komunistického režimu jeho výkladní skříní a za první republiky byl spíše trochu protikladem “elitářské” Slavii, tak dnes disponuje kompletním kádrem bez jediného hráče tmavší pleti [8]. Všimli jste si toho? To je ale změna oproti letům nedávným, že? Opět, náhoda?


Po 15-ti letech ústupu ze slávy na mezinárodním poli se dnes buduje opravdu tým s brzkou aspirací na Ligu mistrů a jeho sportovní kvalita stoupá. Je to záměr? Určitě! Přichází nová éra českých zemí a role Sparty také doznává změn a její role v pohárové Evropě bude jenom stoupat. Proč? Protože změna politiky pro tento region to vyžaduje. Asi tak.


Závěrem


Opět jsme si ukázali tu nejhlavnější roli sportu, a to jako jednoho z hlavních spolutvůrců řízení světových procesů. O fenoménu olympijských her jsme již informovali [9] a globální fotbal má funkci totožnou[10]. A jelikož jsme fanoušci Sparty, tak jí přejeme mnoho úspěchů v následujících letech, které zajisté přijdou. Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!


Zdroje: prehledne24.cz, denik.cz, idnes.cz, twitter.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

AKTUALIZACE – Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Článek ze dne 9. února 2022 – AKTUALIZACE 10. září 2022   Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …   Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom

Číst dál »

Covid-19 – Hra o naše svobody, test lidstva

Je dobré si připomenout, co nazýváme slovy pandemie a epidemie. Od roku 2010 stačí k vyhlášení pandemie stav, kdy k přenosu viru dochází v nejméně dvou různých částech světa zároveň. K těmto zjednodušujícím kritériím WHO přistoupila těsně před vyhlášením pandemie prasečí chřipky. Náhoda?   Epidemií označujeme stav, kdy je nakaženo virovým onemocněním cca 1.600-1.800 osob na 100.000 obyvatel, tzn. převedeno na ČR: min. 160.000 nakažených na celou republiku. Tudíž je jasné, že se ani zdaleka

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru