Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny a důvody.

 

Pojďme se podívat na to, co my považujeme za hlavní důvody námi neočekávaného výsledku. Brzy pochopíte, že se vlastně nic tak neočekávaného ve skutečnosti nestalo. Je také naší chybou, že jsme některé důležité aspekty přehlédli a jiné do doby voleb dokonce neznali. Stále se učíme a takovéto chyby nás motivují se více a více zdokonalovat v chápání procesů. Největší snahou v hodnocení takové politické události musí být vždy zásadně hodnotit a rozpoznat procesy a teprve následně hodnotit roli jednotlivých postav v nich.

 

Důvody odstranění Andreje Babiše


Jsme zastánci názoru, že regulérní volby v současném “demokratickém” světě neexistují (viz. USA) a jsou pouze prostředkem pro korigování již dříve odstartovaných procesů tím správným směrem. Například o volbách v Německu jsme psali zde [1]. Zavčasu jsme nepostřehli několik zásadních chyb, kterých se Babiš dopustil a právě ty ho stály premiérské křeslo. Oči nám otevřel tento článek [2]. Autorčiny mnohé texty známe a ne ve všem s ní obecně souhlasíme, ale vše nasvědčuje tomu, že zde paní autorka uhodila hřebíček na hlavičku.

 

Její text opravdu doporučujeme přečíst a jen potvrzuje, že proces stojí nade vším a chyby se neodpouštějí (Sarkozy by o tom mohl vyprávět). Nebudeme zde opisovat její celý myšlenkový konstrukt, ale zaměříme se na část, kde popisuje konkrétní chyby Babiše ve vztahu EU a z toho vyplývající ohrožení plánovaného vývoje procesu při budování Trojmoří a rozpadu EU:

Regionální rozvojová banka, financovaná Čínou, to dle mého není nic jiného, než právě projekt dvourychlostní Evropy, resp. odtržení východní Evropy od EU.

Prohlášení Babiše před summitem V4 v roce 2018 za účasti Rakouska a Číny:

Regionální rozvojová banka není potřeba, nejdříve musíme dát do pořádku české banky.

V listopadu 2018 při Orbánově návštěvě Prahy opět Babiš prohlásil:

Odmítám dvourychlostní Evropu!

V únoru 2020 proběhl mimořádný summit kvůli schvalování nového rozpočtu EU pro roky 2021-2027, kdy halvním důvodem tak pozdního schvalování byl mimo jiné také Babiš. Jeho postoj k rozdělování peněz byl médii hodnocen takto:

Podle premiéra je rozpočet výhodný pouze pro bohaté země.

Z toho všeho vyplývá, že náš premiér se stal ohrožením pro procesy, které se plánují desítky let dopředu, a tak to nemohlo dopadnout jinak, než jeho zrealizovaným odchodem díky “zmanažovanému” výsledku voleb!

 

Výsledky voleb [3] jedním vrzem vyřešily mnoho dalších problémů. Postupně se jim v tomto příspěvku budeme věnovat.

 

Únor 2020 – Andrej Babiš na summitu EU

Andrej Babiš pracoval v čele státu hlavně pro své zájmy, ale také velmi dobře pracoval pro zájmy českého státu, což se o jeho polistopadových předchůdcích říci moc nedá. Je mu to připsáno k dobru, ale řízení povinného procesu Covid-19 mu neodpustíme nikdy, i když víme, že nemohl konat jinak. Určitá zdrženlivost by mu slušela, ale on vsadil na kartu horlivosti a za tuto chybu ještě v budoucnu ponese částečnou odpovědnost. Andy, sorry jako …

 

Babiš obdržel několik varování


Směrem k současnému premiérovi bylo vysláno několik varovných signálů, aby začal korigovat jím vedenou vnější politiku Česka. Byla lehce rozehrána karta s romskou otázkou, vyvolané tornádo a změna počasí nad ČR téměř kopírující naše státní hranice a dále také havárie ve výrobně biopaliv Preol patřící do skupiny Agrofertu [3]. A to jsme jistě ještě další určitě přehlédli, protože jsme je prostě nerozpoznali.

 

Je evidentní, že Babiš vše postupně pochopil a začal sanovat tento problém. Otočil totálně rétoriku ohledně migrace, kde po celou dobu premiérování lavíroval na obě strany. Začal se jasně vymezovat vůči LGBT a začal hlasitě hlásat hodnoty, na kterých bude vystaveno Trojmoří. Orbána již prezentoval jako svého velkého přítele a tímto svým chováním “spravcům” neustále deklaroval, že již vše pochopil a nebude dělat problémy v nastavených procesech. Bohužel, řídící manévry na jeho odstranění již byly spuštěny a zkrátka už bylo pozdě!

 

Doplatil na své řízení v duchu svého motta: Stát řídím jako firmu! On už sám ví, že takto to nefunguje a byl tvrdě uveden do reality a kormidlo tím správným směrem natočil příliš pozdě. Níže vysvětlíme, že si ale myslíme, že to není zdaleka jeho politický konec a vůbec tím nemyslíme to, že by napnul svoje veškeré snahy na získání prezidentského křesla. Tento náš názor potvrzuje obrat v postoji ohledně jeho práce v parlamentu. Dnes již často zmiňuje, že hodlá pokračovat v parlamentu i jako pouhý opoziční poslanec. Cítí, že vše dnům ještě není konec a my myslíme, že to cítí správně.

 

Výsledky pronárodních stran


Tyto strany mimo jiné také doplatily na plánovaný výsledek sesazení Babiše, takže musel být eliminován jejich koaliční potenciál se stranou ANO. “Správcům” by také nebylo po chuti, aby byly v parlamentu příliš slyšet pronárodní hlasy, protože to odporuje plánu na obnovu bývalého Rakouska-Uherska v novém kabátu, tzn. Trojmoří. Kdo již chápe, jak doopravdy funguje celosvětový systém se vznikem a zánikem mnohých státních útvarů [4], tak rozumí tomu, že je to dokonce v zájmu českého národa.

 

Tak malý stát jako Česká republika nemůže fungovat sám, protože k tomu nikdy nebude mít dostatek kompetencí a musí fungovat v nějakém konglomerátu nebo bloku. To je konstatování faktu a vždy ve vyhlížení reálné budoucnosti je potřeba to brát v potaz. Být součástí nově vznikající říše ve východní a střední Evropě je v současnosti jediná možnost, jak si zachovat právo na určitou existenci české STÁTNOSTI. To je totiž skutečná pravdivá politická realita dnešní doby. Přílišná orientace na samostatnou republiku může našemu národu pouze uškodit, protože neodráží současné probíhající světové politické procesy.

 

Z výše napsaného vyplývá, že tyto extrémně pronárodní strany byly odstraněni z možného politického ovlivňování budoucího směřování Česka. Jejich počínání by nebylo vhodné, jak pro “správce”, tak ani pro zájmy národa. I pro nás bylo těžké si to přiznat! Víme, že to zní pro české “srdcaře” hrozně, ale z hlediska dlouhodobě naplánovaných procesů je tomu tak, bohužel.

 

Všimněte si, že veškeré skutečné pronárodní strany dosáhly takového výsledku, aby bylo zaručeně ohroženo jejich další financování a tím uspíšen jejich rozklad a odchod opravdu pronárodních kádrů. To určitě není náhoda, ale výsledek, který byl úmyslně a řízeně docílen! Důrazně byl také umlčen hlas Pirátů, protože jejich politika spíše odráží politické směřování západní části Evropy, tzn. chalífátu, ale nikoliv budoucí střední a východní Evropy. Můžeme společně sledovat jejich pomalý odchod do politického zapomnění, ale ještě se musí totálně znemožnit ve vládní koalici a to se také stane.

 

Konec ČSSD a KSČM


Jejich politickým kapitálem po mnoho desítek let byla levicová ideologie ze staré školy, která se již dávno přežila a v hodnotovém rámci nově vznikající říše už by byla jen na obtíž! Už to byl pouze spolek pokukující po funkcích, ale bez jakékoliv reálné politické nabídky. A samozřejmě obě dvě strany byly potenciálním koaličním partnerem pro Babiše, takže byly odstraněny.

 

Prosíme, nesrovnávejte české “levičáctví” s např. levicovými stranami v Německu. Tam je pro další vývoj tato ideologie potřebná, a tak je stále hlavní silou. Před několika lety odhalování sochy Karla Marxe nebylo náhodné!

 

Vítězná pravice vládnoucí opoziční většině občanů


Pyrrhovo vítězství [5] české pravice je vyloženě utažení smyčky kolem jejich krku. Pravděpodobně budoucí premiér Petr Fiala se dostal do nezáviděníhodné situace, kdy ať udělá co udělá, tak to bude špatně. Většina jejich (budoucí vládnoucí kliky) pravicových voličů vnímá svět ve stylu “s USA na věčné časy a nikdy jinak” a hlavně to jsou podporovatelé neustále a donekonečna se zvyšující spotřeby. Tento svět, i díky řídícímu manévru Covid-19″, je systematicky demontován a není síly, která by tento trend změnila. O systému řízení států jsme již psali také [6]. Jinými slovy – budoucí pravicová vládní koalice za žádných okolností nemůže naplnit tužby svých voličů!

 

Pravděpodobně nová vládní garnitura. Koalice SPOLU a PirSTAN

Mají pouze dvě možné varianty, jak se postavit k vládnutí a proplout celým volebním obdobím, a to:

 

1. Nastolení klasické tvrdé pravicové politiky

Při této variantě bude vládnoucí koalice maximálně “pouštět žilou” státnímu rozpočtu a dále privatizovat vše, co ještě zbylo ve vlastnictví státu. Utáhne opasky 90% občanů a popudí proti sobě i zbytek potenciálních voličů, kteří se neúčastnili voleb. Bude nadále pokračovat v řízení státu v systému Pax Americana, a to vzhledem k odstavování USA z role četníka světa již opravdu není žádoucí. Pokud si zvolí tuto cestu, tak proti sobě poštvou “správce” a nebude to pro ně hezký konec. Když to uhrají přes celé volební období, tak v následných volbách nemají šanci uspět, protože celá opoziční většina obyvatel bude hlasovat proti nim. A s jistotou se dá tvrdit, že “správci” se již postarají o jejich ukončení!

 

2. Dělání politiky dle nastavených dlouhodobých procesů

Pokud se nová vládní “klika” vydá touto cestou, tak sice bude vykonávat řízení ČR dle “správcovských” not, ale totálně se zpronevěří svým voličům a brzy nebude mít žádný svůj voličský elektorát! Vydat se touto cestou znamená otočit v některých základních tématech o 180°, což znamená např. vymezení se vůči migraci, LGBT, politickým neziskovkám a obecně Bruselu. A naopak se názorově více a více přimykat k politice Polska a Maďarska vůči EU. Tento politický veletoč si vůbec neumíme představit a snad ani není reálně možný.

 

Když to shrneme, tak nová pravděpodobná vládní garnitura nemůže dělat politiku, s kterou by slavila úspěch, jak u svých voličů, tak v souznění s dlouhodobě nastaveným a připraveným procesem pro středovýchodoevropský region. Je možné, že právě toto je cílem “správců”.

 

Konec politické levice a pravice

V dlouhodobém horizontu není jasné ideologické zabarvení stran při řízení světa potřebné a je systematicky ukončováno. Těmito volbami byla “odstřelena” levice a po tomto volebním období (spíše během) ji bude následovat pravice!

 

Dle nás, je toto hlavní poselství proběhnuvších voleb v ČR.

 

Zdroje: outsidermedia.cz, cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Funkci prezidenta vyměnil za funkci otvírače oken

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor pro server Blesk.cz v rámci pořadu S prezidentem v Lánech a pro pozorné diváky nadzvedl oponu nad probíhajícími procesy, ale také potvrdil naše koloniální postavení a hlavně to, že neskládá účty pouze českému lidu, bohužel. V žádném případě v jeho rozhodovacích pochodech není lid český na prvním místě. V rozhovoru úmyslně otevřel několik Overtonových oken. Z jednoho na nás padla doslova hrůza! Pojďme si to postupně rozebrat. Rozhovory tohoto typu

Číst dál »

Americká úcta ke svým spolupracovníkům v praxi

Při procesu odstavování Spojených států z pozice hegemona světa můžeme být svědky praktik, které tato státnost používala po celou dobu své dominance. My se teď zaměříme konkrétně na jeden způsob chování, a to chování ke svým naverbovaným spolupracovníkům z řad občanů zemí, kde prováděla svoji vojenskou intervenci. Vždy to probíhá jako přes kopírák. Při proceduře stahování jejích kádrů ze světa již máme, a ještě budeme mít, možnost vidět to jako na dlani! Když se Washington

Číst dál »

AKTUALIZACE – Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Článek ze dne 9. února 2022 – AKTUALIZACE 10. září 2022   Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …   Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru