Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Kauza Boeing a pokakaný Blinken! Příště do Davosu na elektrické koloběžce?

Už ani americký ministr zahraničí se nemůže v americkém letadle cítit bezpečně? Vývěska amerického průmyslu celosvětově pro smích? Jak spolu souvisí technické problémy Boeingu a nespolehlivost amerických letadel už i pro vládní činitele? Můžeme z toho odvodit nějaký vzorec z hlediska globálního ŘÍZENÍ? Odpověď je jasná, ano!

 

Ještě nedávno ikona leteckého průmyslu, dnes už pomalu krám na odpis. To je zjednodušeně charakteristika vývěsky amerického průmyslu nedávných let. Útok na pověst firmy Boeing [1] je účelově vedená kampaň, která má jasnou strategii i jasné zacílení! Že je to proces řízený z nejvyšších pozic globálního řízení nám ukazuje nemálo indícií. Jedna z nich třeba vypadá takto:Tento článek [2] je opatřen všemi potřebnými atributy ohledně oznámení globálním KÁDRŮM. Podpis obou křídel včetně potvrzení toho, že tento podproces spadá přímo pod hlavní proces GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ, tzn. ukončování ŘÍZENÍ podle biblické koncepce. Tento fakt deklaruje číslo 17, jak již jistě z našich článků dávno víte.


Problémy Boeingů nejsou novým fenoménem. Je to již dlouhodobě běžící proces, ale v poslední době nabírá na intenzitě. Nese s sebou více zacílení, která souvisí s odstavováním federace USA od globální moci, tzn. jejího monopolního systému PAX AMERICANA. Zmíníme několik konkrétních zacílení onoho podprocesu.


Odebrání vyspělé technologie

 

Systém řízení vyspělých technologií

 

Obdobným ponížením, tzn. odebráním vysokých technologií, si prošla v roce 2021 i třeba Francie. Kdysi jsme o tom v roce 2021 takto psali:


Během posledních dnů byla Francii odebrána výroba ponorek pro Austrálii, výroba stíhaček Rafale pro švýcarskou armádu [3] a v neposlední řadě byl také ukončen vývoj vakcín proti “nemoci” Covid-19 [4]. Důsledkem toho je v podstatě ukončení zbrojařského průmyslu v této zemi a nemalá rána pro tamější farmaceutický průmysl. To následně vyvolá obrovský tlak na různé přidružené výroby na tato odvětví a zánik předpokládaných pracovních míst. O ztrátě ohromného a zásadního zisku, také do státní pokladny, netřeba více polemizovat! Tímto velkou měrou klesá prestiž Francie ve světovém společenství a obecně její vliv ve světě. Začne se stávat nedůležitým státem se stále klesající průměrnou odbornou vzdělaností a také logicky snižující se průměrnou inteligencí v populaci vlivem migrace z afrických zemí. Postupně nebude nic bránit tomu, aby zde po několika příštích desítkách let byl zaveden způsob života dle šaríi. Bílá křesťanská rasa se stane menšinou na tomto území. Už dávno nastartované procesy nemilosrdně běží a dříve celosvětově vlivná Francie, tak, jak ji dodnes známe, se stane minulostí!

 

Z citace z našeho starého článku se dá plně pochopit systém globálního řízení nad skoro všemi státnostmi světa. Koncentrace výrobních sil je plně v kompetenci “Správců” a jelikož se nyní nacházíme ve fázi přestavby světa, tak to samozřejmě hlavně znamená také kompletní přeměnu stávající výrobní sféry.


USA

 

S ukončováním dominance Západu taktéž automaticky souvisí právě odebírání těch nejvyspělejších technologií na Zemi “četníku světa”. Tak to prostě chodí a musíme to přijmout jako fakt. Vysoké technologie se z USA hlavně do Číny vyvážejí už od sedmdesátých let, takže z toho můžeme usuzovat, jak dlouho už tento proces běží. Kauza Boeingu je jenom takovou závěrečnou třešničkou na dortu.


Procesy navazující na tuto činnost jsou dávno v běhu a plně podporují onen podproces. Namátkou můžeme zmínit ty, které se na odebírání technologií spolupodílejí. Jsou to zejména tyto:


  • Inkluze – debilizace dětí státním školským systémem, který úmyslně generuje málo technicky vzdělané lidi
  • Green Deal – ukončování průmyslu na základě indoktrinování závadné ideologie
  • Gender agenda – zmatení dětí ve vyspívání a jejich orientace na špatný vývojový směr
  • Globální oteplování – uměle vytvořená ideologie za účelem snížení životní úrovně na Západě hlavně směřující na mladou generaci
  • Diverzita – snížení průměrného IQ v západní civilizaci, což vede ke snížení schopnosti získávat vysoké technické vzdělání, ale nesnižuje touhu po spotřebě. To jsou dvě rozdílné věci.
  • Korektnost – “zlegalizování” hlasů hloupých lidí (idiotů) ve veřejném prostoru = debilizace společnosti

Mohli bychom pokračovat, ale to není smyslem příspěvku. Myslíme, že je zbytečné cokoliv dalšího dodávat. Když to shrneme, tak cílem je to, že v blízké budoucnosti nemají být USA (to území) držiteli těch nejvyspělejších výrobních technologií!


Strach cestovat

 

Snížení individuálního cestování

 

Informace o problémech Boeingu s jistotou vyvolá u normálních lidí obavy letecky cestovat. Je to logické a normální očekávaná reakce, která zajistí snížení objemu cestování. Obecně je tu globální snaha motivovat určité skupiny lidí, aby se drželi co nejvíce v okolí svých domovů. Výsledkem později bude, že takoví lidé budou existovat více ve svých komunitních “bublinách” a bude jim odepřena možnost načerpávat nové a jiné názory od lidí z jiných oblastí. Toto bude mít smysl jedině v případě, když opravdu následně bude tvrdým způsobem zcenzurován internet tam, kde už bude společnost velmi výrazně zdecimována a zdebilizována na úroveň pobíhajících zombíků. V takto vyprojektované společnosti není jediný důvod tyto lidi nadále ponechat individuálně a svobodně cestovat! Částečně je to globální cíl, ale pro USA to platí o to několikanásobně více.


Elon Musk

 

Elon Musk díky své roli musel splnit zadaný úkol, a tak ještě přilil olej do ohně, aby onen strach více vybičoval [5]. Vlastně vše popsal pravdivě: Inkluze a diverzita se velkou měrou podílejí na významném snížení bezpečnosti nejenom civilního létání! A vypěstovaní hlupáci, kterým byl uměle navýšen status ve společnosti, začali hlasitě křičet a ječet, někdy i brečet. Tím bylo zajištěno výbušné téma pro korektní, diverzifikovanou, inkluzivní, genderovou, americkou společnost. Příspěvkem Muska se diskuze více a více rozdmýchala, což bylo cílem globálního řízení.


Antony Blinken byl nucen změnit letadlo

 

Globální proces “Boeing” má samozřejmě vícero vrstev a další se nám poodkryla kauzou amerického ministra zahraničí. Ministr Antony Blinken byl nucen vyměnit letadlo a vrátit se z Davosu do Washingtonu poté, co na jeho letadle byla zjištěna závada v souvislosti s kritickým únikem kyslíku. Blinken a cestující nastoupili do Boeingu 737 ve středu (17.1.2024 = součet 17) v Curychu po jednání na globálním summitu v Davosu [6]. Pokud známe pozici agentury Bloombergv globální politice, tak jejich informování o události [7] nemůže nikoho nechat na pochybách, že se jedná o další vzkaz KÁDRŮM. Mrkněte na to:Myslíme, že tato vrstva procesu určitým politickým loutkám sděluje, že nikdo si nemůže být jistý svým bezpečím, pokud nebude dělat to, co má. Odhadujeme, že je to vyslané varování všem těm, kteří budou stále trvat na svém podporování starého systému globálního řízení PAX AMERICANA. Fakt si myslíme, že tak jednoduché vysvětlení to ve skutečnosti je! Kdo z oslovených pochopí, bude mít budoucnost a kdo nepochopí, bude mít velmi krátkou budoucnost. Drtivá většina pochopí, protože jsou zvyklí celý život jenom poslouchat (viz. náš Pavlík na Hradě) a skuteční KÁDŘI již dávno pochopili.


Závěrem

 

Z výše napsaného jasně vyplývá kontinuální a nekompromisní odstavování USA z pozice hegemona světa včetně většiny jeho elit. Systém přerozdělování koncentrace výrobních sil na Zemi je celkem viditelný, ale je potřeba vlastnit správné znalosti. Bez jejich vlastnictví vidíte akorát nějaké občasné poruchy letadel vlivem náhod a smůly (to se prostě občas stává) nebo naopak vidíte to, co to opravdu je a znamená. Bude zajímavé to dále sledovat.


Zdroje: cs.wikipedia.org, seznamzpravy.cz, denikn.cz, tydenikhrot.cz, bbc.com, bloomberg.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Rusko – globální duchovní velmoc poslední instance?

Rusko učinilo další razantní krok proti pedofilům! Zákonodárci přijali zákon, který trestá vězením všechny ty, kteří spáchají zločin proti “sexuální integritě nezletilých”. Zatímco míra mravní zkaženosti v liberálním světě se neustále zhoršuje, tak ve většinově pravoslavném Rusku přijímají opatření na ochranu zdravého vývoje společnosti. Pojďme se podívat na rozdílné přístupy Ruska a Západu, tzn. liberální společnosti k této problematice. Zákon č. 1248305-7, který upravuje maximální trest na doživotí pro pedofily   Podle této aktualizované legislativy,

Číst dál »

Slovensko – dříve nemyslitelné, brzy realitou!

Vývoj na Slovensku za posledních 5 let je solidním konceptuálním školením. Slovenský národ prochází velkou zkouškou a podle nás je viditelně nasměrováván k jasnému cíli! Oním cílem je jediná věc, zajistit bezproblémovou akceptaci převodu ŘÍZENÍ slovenské “státnosti” pod správu Budapešti. Novým premiérem dle posledních informací bude Ľudovít Ódor. Slovenskému státu bude poprvé vládnout Maďar!   Tomuto tématu ohledně přechodu řízení slovenské státnosti pod maďarskou správu jsme se zde věnovali již několikrát [1]. Poslední slovenské vlády

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (2. díl)

V druhém dílu našeho seriálu o historii peněz a “mamonářství” si přiblížíme základní fakta moderního bankovnictví, dále něco o Warlord Banking Families a také o počátku modelu centrálních bank. Moderní bankovnictví Původní moderní banky byly „obchodní banky“, které ve středověku vynalezli italští obchodníci s obilím. Jak lombardští obchodníci a bankéři rostli na základě síly obilných plodin na lombardských pláních, mnoho vysídlených Židů prchajících před španělskou perzekucí přitahovalo bankovnictví v Itálii. Židé nemohli držet půdu v

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru