Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Kauza Boeing a pokakaný Blinken! Příště do Davosu na elektrické koloběžce?

Už ani americký ministr zahraničí se nemůže v americkém letadle cítit bezpečně? Vývěska amerického průmyslu celosvětově pro smích? Jak spolu souvisí technické problémy Boeingu a nespolehlivost amerických letadel už i pro vládní činitele? Můžeme z toho odvodit nějaký vzorec z hlediska globálního ŘÍZENÍ? Odpověď je jasná, ano!

 

Ještě nedávno ikona leteckého průmyslu, dnes už pomalu krám na odpis. To je zjednodušeně charakteristika vývěsky amerického průmyslu nedávných let. Útok na pověst firmy Boeing [1] je účelově vedená kampaň, která má jasnou strategii i jasné zacílení! Že je to proces řízený z nejvyšších pozic globálního řízení nám ukazuje nemálo indícií. Jedna z nich třeba vypadá takto:Tento článek [2] je opatřen všemi potřebnými atributy ohledně oznámení globálním KÁDRŮM. Podpis obou křídel včetně potvrzení toho, že tento podproces spadá přímo pod hlavní proces GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ, tzn. ukončování ŘÍZENÍ podle biblické koncepce. Tento fakt deklaruje číslo 17, jak již jistě z našich článků dávno víte.


Problémy Boeingů nejsou novým fenoménem. Je to již dlouhodobě běžící proces, ale v poslední době nabírá na intenzitě. Nese s sebou více zacílení, která souvisí s odstavováním federace USA od globální moci, tzn. jejího monopolního systému PAX AMERICANA. Zmíníme několik konkrétních zacílení onoho podprocesu.


Odebrání vyspělé technologie

 

Systém řízení vyspělých technologií

 

Obdobným ponížením, tzn. odebráním vysokých technologií, si prošla v roce 2021 i třeba Francie. Kdysi jsme o tom v roce 2021 takto psali:


Během posledních dnů byla Francii odebrána výroba ponorek pro Austrálii, výroba stíhaček Rafale pro švýcarskou armádu [3] a v neposlední řadě byl také ukončen vývoj vakcín proti “nemoci” Covid-19 [4]. Důsledkem toho je v podstatě ukončení zbrojařského průmyslu v této zemi a nemalá rána pro tamější farmaceutický průmysl. To následně vyvolá obrovský tlak na různé přidružené výroby na tato odvětví a zánik předpokládaných pracovních míst. O ztrátě ohromného a zásadního zisku, také do státní pokladny, netřeba více polemizovat! Tímto velkou měrou klesá prestiž Francie ve světovém společenství a obecně její vliv ve světě. Začne se stávat nedůležitým státem se stále klesající průměrnou odbornou vzdělaností a také logicky snižující se průměrnou inteligencí v populaci vlivem migrace z afrických zemí. Postupně nebude nic bránit tomu, aby zde po několika příštích desítkách let byl zaveden způsob života dle šaríi. Bílá křesťanská rasa se stane menšinou na tomto území. Už dávno nastartované procesy nemilosrdně běží a dříve celosvětově vlivná Francie, tak, jak ji dodnes známe, se stane minulostí!

 

Z citace z našeho starého článku se dá plně pochopit systém globálního řízení nad skoro všemi státnostmi světa. Koncentrace výrobních sil je plně v kompetenci “Správců” a jelikož se nyní nacházíme ve fázi přestavby světa, tak to samozřejmě hlavně znamená také kompletní přeměnu stávající výrobní sféry.


USA

 

S ukončováním dominance Západu taktéž automaticky souvisí právě odebírání těch nejvyspělejších technologií na Zemi “četníku světa”. Tak to prostě chodí a musíme to přijmout jako fakt. Vysoké technologie se z USA hlavně do Číny vyvážejí už od sedmdesátých let, takže z toho můžeme usuzovat, jak dlouho už tento proces běží. Kauza Boeingu je jenom takovou závěrečnou třešničkou na dortu.


Procesy navazující na tuto činnost jsou dávno v běhu a plně podporují onen podproces. Namátkou můžeme zmínit ty, které se na odebírání technologií spolupodílejí. Jsou to zejména tyto:


  • Inkluze – debilizace dětí státním školským systémem, který úmyslně generuje málo technicky vzdělané lidi
  • Green Deal – ukončování průmyslu na základě indoktrinování závadné ideologie
  • Gender agenda – zmatení dětí ve vyspívání a jejich orientace na špatný vývojový směr
  • Globální oteplování – uměle vytvořená ideologie za účelem snížení životní úrovně na Západě hlavně směřující na mladou generaci
  • Diverzita – snížení průměrného IQ v západní civilizaci, což vede ke snížení schopnosti získávat vysoké technické vzdělání, ale nesnižuje touhu po spotřebě. To jsou dvě rozdílné věci.
  • Korektnost – “zlegalizování” hlasů hloupých lidí (idiotů) ve veřejném prostoru = debilizace společnosti

Mohli bychom pokračovat, ale to není smyslem příspěvku. Myslíme, že je zbytečné cokoliv dalšího dodávat. Když to shrneme, tak cílem je to, že v blízké budoucnosti nemají být USA (to území) držiteli těch nejvyspělejších výrobních technologií!


Strach cestovat

 

Snížení individuálního cestování

 

Informace o problémech Boeingu s jistotou vyvolá u normálních lidí obavy letecky cestovat. Je to logické a normální očekávaná reakce, která zajistí snížení objemu cestování. Obecně je tu globální snaha motivovat určité skupiny lidí, aby se drželi co nejvíce v okolí svých domovů. Výsledkem později bude, že takoví lidé budou existovat více ve svých komunitních “bublinách” a bude jim odepřena možnost načerpávat nové a jiné názory od lidí z jiných oblastí. Toto bude mít smysl jedině v případě, když opravdu následně bude tvrdým způsobem zcenzurován internet tam, kde už bude společnost velmi výrazně zdecimována a zdebilizována na úroveň pobíhajících zombíků. V takto vyprojektované společnosti není jediný důvod tyto lidi nadále ponechat individuálně a svobodně cestovat! Částečně je to globální cíl, ale pro USA to platí o to několikanásobně více.


Elon Musk

 

Elon Musk díky své roli musel splnit zadaný úkol, a tak ještě přilil olej do ohně, aby onen strach více vybičoval [5]. Vlastně vše popsal pravdivě: Inkluze a diverzita se velkou měrou podílejí na významném snížení bezpečnosti nejenom civilního létání! A vypěstovaní hlupáci, kterým byl uměle navýšen status ve společnosti, začali hlasitě křičet a ječet, někdy i brečet. Tím bylo zajištěno výbušné téma pro korektní, diverzifikovanou, inkluzivní, genderovou, americkou společnost. Příspěvkem Muska se diskuze více a více rozdmýchala, což bylo cílem globálního řízení.


Antony Blinken byl nucen změnit letadlo

 

Globální proces “Boeing” má samozřejmě vícero vrstev a další se nám poodkryla kauzou amerického ministra zahraničí. Ministr Antony Blinken byl nucen vyměnit letadlo a vrátit se z Davosu do Washingtonu poté, co na jeho letadle byla zjištěna závada v souvislosti s kritickým únikem kyslíku. Blinken a cestující nastoupili do Boeingu 737 ve středu (17.1.2024 = součet 17) v Curychu po jednání na globálním summitu v Davosu [6]. Pokud známe pozici agentury Bloombergv globální politice, tak jejich informování o události [7] nemůže nikoho nechat na pochybách, že se jedná o další vzkaz KÁDRŮM. Mrkněte na to:Myslíme, že tato vrstva procesu určitým politickým loutkám sděluje, že nikdo si nemůže být jistý svým bezpečím, pokud nebude dělat to, co má. Odhadujeme, že je to vyslané varování všem těm, kteří budou stále trvat na svém podporování starého systému globálního řízení PAX AMERICANA. Fakt si myslíme, že tak jednoduché vysvětlení to ve skutečnosti je! Kdo z oslovených pochopí, bude mít budoucnost a kdo nepochopí, bude mít velmi krátkou budoucnost. Drtivá většina pochopí, protože jsou zvyklí celý život jenom poslouchat (viz. náš Pavlík na Hradě) a skuteční KÁDŘI již dávno pochopili.


Závěrem

 

Z výše napsaného jasně vyplývá kontinuální a nekompromisní odstavování USA z pozice hegemona světa včetně většiny jeho elit. Systém přerozdělování koncentrace výrobních sil na Zemi je celkem viditelný, ale je potřeba vlastnit správné znalosti. Bez jejich vlastnictví vidíte akorát nějaké občasné poruchy letadel vlivem náhod a smůly (to se prostě občas stává) nebo naopak vidíte to, co to opravdu je a znamená. Bude zajímavé to dále sledovat.


Zdroje: cs.wikipedia.org, seznamzpravy.cz, denikn.cz, tydenikhrot.cz, bbc.com, bloomberg.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Rusko – globální duchovní velmoc poslední instance?

Rusko učinilo další razantní krok proti pedofilům! Zákonodárci přijali zákon, který trestá vězením všechny ty, kteří spáchají zločin proti “sexuální integritě nezletilých”. Zatímco míra mravní zkaženosti v liberálním světě se neustále zhoršuje, tak ve většinově pravoslavném Rusku přijímají opatření na ochranu zdravého vývoje společnosti. Pojďme se podívat na rozdílné přístupy Ruska a Západu, tzn. liberální společnosti k této problematice. Zákon č. 1248305-7, který upravuje maximální trest na doživotí pro pedofily   Podle této aktualizované legislativy,

Číst dál »

ExxonMobil proti politice LGBTQ?

Exxon Mobil Corp. plánuje zakázat vyvěšování duhové vlajky LGBTQ ve firemních prostorách během letošního měsíce hrdosti. Společnost vydala nové pokyny ohledně používání vlajek např. LGBTQ menšiny a dále třeba i Black Lives Matter. To vyvolalo zuřivý odpor zaměstnanců sídlících v Houstonu, kde se má také konat 25. června 2022 další ročník LGBT+ Pride Celebration. Právě členové exxonské PRIDE Houston Chapter odmítají zastupovat společnost na této městské oslavě. O současné nově vzniklé situaci opět a zase

Číst dál »

Twitter – účinný nástroj

Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj k ovládání mas! To načasování je opravdu neskutečné a těšíme se na

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru