Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Nikdo nedělá pro ukončení PAX AMERICANA více než Joe Biden

Když přemýšlíte nad kroky poslední americké administrativy, tak musíte dojít ke stejnému závěru jako my! Za dnešním představitelem prezidenta USA stojí stejná mocná globální síla jako za bývalým prezidentem Trumpem, a to znamená jedinou věc, že “Správci” Země naplňují svůj globální plán. Nikdo nedělá pro ukončení PAX AMERICANA více než Joe Biden!


Na úvod si musíme ujasnit jednu podstatnou věc. Je naprosto jasné, že nynější Joe Biden je jiná osoba než původní, skutečný Joe Biden před lety. Těch důkazů na internetu je “mraky” a každý pozorovatel s průměrným IQ to prostě musí vidět. Stačí třeba tyto usvědčující fotografie:Myslíme si, že obrovsky důležité je, opravdu pochopit, proč tomu tak je!


FAKE Joe Biden


Naše vysvětlení je takové, že původní Joe byl opravdovým představitelem amerického politika, který tvrdě prosazoval systém PAX AMERICANA včetně jeho liberálního kultu. Jeho politická minulost byla důležitá pro jeho dosazení do čela USA v roce 2020, protože byla maximálně akceptovatelná pro liberální část americké společnosti a též pro nejenom evropské loutkové vlády pod správou USA. Otázka osudu pravého Bidena není pro nás z hlediska GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ důležitá, takže se jí vůbec nebudeme zabývat a vlastně nás ani nezajímá.


Zopakujme si: Politická minulost skutečného Joe Bidena byla naprosto zásadní z hlediska amerických voleb 2020 a z hlediska k nim dále navazujícímu naplánovanému vývoji globálního řízení světa pro následující klíčové období! Tuto podstatu jsme ještě nedávno též dobře neviděli nebo nepochopili, ale dnes je vše jasné a lehce viditelné. Aktuální figura oficiálně představující původní osobu Joe Bidena je plně loutkou “Správců”. Když jsme toto pochopili, tak veškeré kroky poslední vlády USA jsou logické, srozumitelné a mají jeden zásadní cíl …


Destabilita


Destabilita je pojem, který můžeme přiřadit v podstatě k drtivé většině politických rozhodnutí americké vlády pod vedením globální loutky falešného Bidena. Není možné si nevšimnout, že tato rozhodnutí mají jednoho společného jmenovatele, a to právě vyvolání řiditelné nestability na všech frontách amerického ŘÍZENÍ. Žádný subjekt globální politiky nemůže ŘÍDIT dobře své objekty, když sám není stabilní alespoň na určité provozuschopné úrovni. Toto je obecná danost pro každé ŘÍZENÍ.


Cílem politiky oficiální nynější americké vlády je, znemožnit USA provádění globální politiky, tzn. obecně uskutečňovat GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ, ale hlavně ho neuskutečňovat ve starém a odcházejícím systému PAX AMERICANA! Na základě výše napsaného můžeme říct, že jedna z tajných vývěsek “Správců”, falešný Joe Biden, si vede skvěle. Pro vysvětlení: “falešný Joe Biden” = politické uskupení pracující v zájmech “Správců“.


Imigrační politika


Vláda USA prosazuje imigrační politiku, která má za cíl kontinuálně snižovat stabilitu v americké společnosti. Myslíme, že tento systém ovládání je výborně popsán v tomto článku [1]. Tento systém ŘÍZENÍ snižuje stabilitu jak samotným příchodem přistěhovalců, tak hlavně také podporuje zvyšující se pnutí na vnitřní politické scéně. Dokonce to podněcuje samotné některé státy se vymezovat vůči federální vládě a odmítat jí poslušnost. Tento eskalující vývoj se časem stane jedním z hlavních důvodů, proč započne proces vystupování určitých států z federace USA.


Historie jednoho našeho článku


V květnu roku 2022 jsme sepsali příspěvek, který reagoval na článek na nbcnews.com [2]. Myslíme si, že naše tehdejší analýza celkem dobře popsala body, které se stanou (některé se již staly) hlavními spouštěči budoucího rozpadu Spojených států amerických. Zmiňovaný náš článek je zde [3].


Závěrem


Stále námi omílaný rozpad USA zase na základě dalšího procesu. Loutka falešný Joe Biden pracuje plně v žoldu “Správců” a systém globálního řízení za účelem odstavování Spojených států od globálního řízení působí, že “šlape jako hodinky”.


Zdroje: migrationpolicy.org, nbcnews.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Francie:Maroko – stádo dostane svou emocionální dávku!

Již mnohokrát jsme zde avizovali naše přesvědčení o tom, že v blízké budoucnosti vzniknou na evropském území nová impéria. Stále se držíme našeho posledního prezentovaného odhadu, a to znamená variantu těchto tří: Chalífát, NŘŘ a Mezimoří. Pokud je toto uspořádání nové Evropy opravdu cílem, tak musí být splněna zákonitě jedna podstatná podmínka – ROZPAD SOUČASNÝCH STÁTŮ (STÁTNOSTÍ).  Myslíme si, že MS ve fotbale opět plní svou funkci v podobě toho správného a požadovaného emocionálního “nabíjení”

Číst dál »

Čína – výroba alibi a viníka zároveň

Čína zažívá nástup masového umírání, a tak samozřejmě vzniká potřeba to nějakým logickým způsobem odůvodnit davu! Za pomoci MSM se to celkem úspěšně daří, protože údajný viník už byl naznačen, nikoliv definitivně označen – prozatím! Vyjde jim to? Zafunguje tento systém lží a manipulací stejně úspěšně, jako tenkrát v době výroby p(L)andemie včetně tehdejší výroby potřebných pacientů? Dnes je ale situace rozdílná v tom, že všichni pacienti jsou skuteční a opravdu nemocní! Nechá se lidstvo

Číst dál »

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě? Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”. Migrace jako prostředek ke zchudnutí Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru