Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Nikdo nedělá pro ukončení PAX AMERICANA více než Joe Biden

Když přemýšlíte nad kroky poslední americké administrativy, tak musíte dojít ke stejnému závěru jako my! Za dnešním představitelem prezidenta USA stojí stejná mocná globální síla jako za bývalým prezidentem Trumpem, a to znamená jedinou věc, že “Správci” Země naplňují svůj globální plán. Nikdo nedělá pro ukončení PAX AMERICANA více než Joe Biden!


Na úvod si musíme ujasnit jednu podstatnou věc. Je naprosto jasné, že nynější Joe Biden je jiná osoba než původní, skutečný Joe Biden před lety. Těch důkazů na internetu je “mraky” a každý pozorovatel s průměrným IQ to prostě musí vidět. Stačí třeba tyto usvědčující fotografie:Myslíme si, že obrovsky důležité je, opravdu pochopit, proč tomu tak je!


FAKE Joe Biden


Naše vysvětlení je takové, že původní Joe byl opravdovým představitelem amerického politika, který tvrdě prosazoval systém PAX AMERICANA včetně jeho liberálního kultu. Jeho politická minulost byla důležitá pro jeho dosazení do čela USA v roce 2020, protože byla maximálně akceptovatelná pro liberální část americké společnosti a též pro nejenom evropské loutkové vlády pod správou USA. Otázka osudu pravého Bidena není pro nás z hlediska GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ důležitá, takže se jí vůbec nebudeme zabývat a vlastně nás ani nezajímá.


Zopakujme si: Politická minulost skutečného Joe Bidena byla naprosto zásadní z hlediska amerických voleb 2020 a z hlediska k nim dále navazujícímu naplánovanému vývoji globálního řízení světa pro následující klíčové období! Tuto podstatu jsme ještě nedávno též dobře neviděli nebo nepochopili, ale dnes je vše jasné a lehce viditelné. Aktuální figura oficiálně představující původní osobu Joe Bidena je plně loutkou “Správců”. Když jsme toto pochopili, tak veškeré kroky poslední vlády USA jsou logické, srozumitelné a mají jeden zásadní cíl …


Destabilita


Destabilita je pojem, který můžeme přiřadit v podstatě k drtivé většině politických rozhodnutí americké vlády pod vedením globální loutky falešného Bidena. Není možné si nevšimnout, že tato rozhodnutí mají jednoho společného jmenovatele, a to právě vyvolání řiditelné nestability na všech frontách amerického ŘÍZENÍ. Žádný subjekt globální politiky nemůže ŘÍDIT dobře své objekty, když sám není stabilní alespoň na určité provozuschopné úrovni. Toto je obecná danost pro každé ŘÍZENÍ.


Cílem politiky oficiální nynější americké vlády je, znemožnit USA provádění globální politiky, tzn. obecně uskutečňovat GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ, ale hlavně ho neuskutečňovat ve starém a odcházejícím systému PAX AMERICANA! Na základě výše napsaného můžeme říct, že jedna z tajných vývěsek “Správců”, falešný Joe Biden, si vede skvěle. Pro vysvětlení: “falešný Joe Biden” = politické uskupení pracující v zájmech “Správců“.


Imigrační politika


Vláda USA prosazuje imigrační politiku, která má za cíl kontinuálně snižovat stabilitu v americké společnosti. Myslíme, že tento systém ovládání je výborně popsán v tomto článku [1]. Tento systém ŘÍZENÍ snižuje stabilitu jak samotným příchodem přistěhovalců, tak hlavně také podporuje zvyšující se pnutí na vnitřní politické scéně. Dokonce to podněcuje samotné některé státy se vymezovat vůči federální vládě a odmítat jí poslušnost. Tento eskalující vývoj se časem stane jedním z hlavních důvodů, proč započne proces vystupování určitých států z federace USA.


Historie jednoho našeho článku


V květnu roku 2022 jsme sepsali příspěvek, který reagoval na článek na nbcnews.com [2]. Myslíme si, že naše tehdejší analýza celkem dobře popsala body, které se stanou (některé se již staly) hlavními spouštěči budoucího rozpadu Spojených států amerických. Zmiňovaný náš článek je zde [3].


Závěrem


Stále námi omílaný rozpad USA zase na základě dalšího procesu. Loutka falešný Joe Biden pracuje plně v žoldu “Správců” a systém globálního řízení za účelem odstavování Spojených států od globálního řízení působí, že “šlape jako hodinky”.


Zdroje: migrationpolicy.org, nbcnews.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Blíží se velký bod zlomu?

Blížíme se k velkému historickému milníku? Je NATO odsouzeno k zániku? Jsme před prasknutím hodně nafouklé bubliny jménem Covid-19? Vše nasvědčuje tomu, že rozuzlení obou zápletek míří téměř do jednoho časového bodu! Náhoda nebo mistrovský řídící manévr?   Je pátá kolona pracující ve většině zemí světa proti svému národu, a to ve prospěch PAX AMERICANA, už v panice? Poslední dny jsou plné velkých událostí, které jdou tvrdě proti společností dlouhodobě přijatých narativů!   Bublina SARS-CoV-2

Číst dál »

Prigožinova nehoda posunula “HRU” na další úroveň

V posledních dnech byla hlavním tématem MSM letecká tragédie v Rusku, a to konkrétně v oblasti Tver. Prigožinova nehoda v sobě skrývá tolik poselství, že není možné to ignorovat. Brzy pochopíte, že vůbec není podstatou to, jestli Prigožin někde v závětří žije, nebo se stal skutečnou obětí tohoto významného globálního řídícího manévru. Jdeme na to! Ještě na začátku příspěvku musíme avizovat tu skutečnost, že z mnoha důvodů nebudeme vysvětlovat veškeré detaily, ale spíše naznačovat a

Číst dál »

Podstata konfliktu na Blízkém východě

Konflikt na Blízkém východě má jasný cíl, a to ukončit vliv židovské diaspory na globálním řízení a s ním související jednopolární systém PAX AMERICANA, tzn. přenést hlavní řídící moc z atlantického křídla na křídlo euroasijské. Pro řízení a ovládání všech mezistátních konfliktů se používají tajné služby! Nic se neděje náhodně a každý tah figurou na pomyslné globální šachovnici ohledně tohoto konfliktu je předem důkladně promyšlen.  Dávno jsme pochopili, že za vznikem jakékoliv teroristické organizace stojí

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru